Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

a nie bedziesz sie bala takiego maluszka do osobnego pokoju odrazu polozyc? ja chyba bym sie bala chociaz przez pierwsze trzy miesiace mialbym u siebe,troszke Ci ciezko bedzie tak w nocy wstawac nie majac go w poblizu.Moj maly byl i jest grzeczniutki ale ja sama co chwile sie budzilam i nasluchowalam czy oddycha,nie wyobrazam sobie jakby to bylo gdyby on byl w drugim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat i 3 dzieci
:-o to do czterdziestki pewnie sobie z 10 napłodzisz :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arniek3764736
lady....chcesz się ujawnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta kolyska to jest dobre rozwiazanie i mowie Ci takiego maluszka lepiej miec blisko siebie,a jesli chodzi o przyzwyczajenie malego do spania w oddzielnym pokoju potem,to mysle ze nie bedzie problemu,ale na wszystko przyjdzie czas :)Zreszta urodzisz to sama zobaczysz ze serce Ci nie pozwoli go w oddzielnym pokoju polozyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmecza sie to pojda spac,moj maly brzdac tez jeszcze nie spi zrzuca sobie pileczki ze schodow przez bramke oczywiscie,a jak sie cieszy przy tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
One czasami mi się wyaje że to takie króticzki z reklamy baterii czyli niegdy się nie mecza działają 3 razy dłużej :P W ostatnią sobotę tak zeszło że po 2 spać dopiero poszły, tzn. Oliwka koo 1 a Majka zasnęła u nas kolo drugiej, a jak szaleje po łóżku, skacze jak mała żabka, czasami jestem pełna obaw i na brzuch wole położyć poduszke ale zwykłe skacze na tate bo tłumaczyłam że mamusia teraz ma delikatny brzuszek bo w środku jest braciszek, troche zrozumiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz musze juz konczyc,ide tego swojego smyka spac klasc,ciezko bedzie bo ma oczy jak 5 zlotych ale juz najwyzsza pora na niego. To do jutra dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze mam trochę energi. Chociaż dzisiaj jestem już zmęczona i wole posiedzieć ze spokjem przy komputerze niż zostać podeptana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra no to wychodzi na to że jednak idę trochę poskakać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem na chwilę. I zgłaszam że starsza córka zmęczona zakupomi właśnie zasnęła a młoda to wieczny wulkan energi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja najstarsza nie moze zasnac bo najadla sie tyle czipsów,ciasta i coli ze teraz ja brzuch boli.Ale mi sie zrymowało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja poprostu ma już taką naturę :P Na wakacjach potrafiła siedzieć prawie do rana i na siłę szła spać, a potem leniuchuje do 11 rano ale jak jest przedszkole to o 20 do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia tez w weekendy oglada tv do polnocy.Gorzej jak jest niedziela i trzeba na drugi dzien rano wstac do szkoly.Musze ja normalnie zwalac z lozka :P Zmykam juz,bo oczy juz mi sie zamykaja.Zuzia dzis szybko zasnela to pewnie jutro nie da mi pospac. Paaaaa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Tylko uwazaj na to co ogląda w nocy bo od 22 to niektóre programy sa zboczone a po co 11 latce takie rzeczy ogladac... Olka ma niektore programy zablokowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstawać kwoki
wstawać kwoki,macie dziś dużo roboty,pora opuścić grzędy!umyć dzioby,nakarmić pisklęta,szykować się do znoszenia kolejnych jaj,przyczesać pióra,dziś niedziela,może pan kogut wpadnie i deptać zechce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he ho hej hoo
czas na prokreacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujasss
godz. ok. 23 i jeszcze dzieci nie śpią, no nie, takimi przypadkami winna się zająć opieka społeczna. Co za matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Si
jest taki moment kiedy jedne matki zamiast na jakość zaczynają stawiać na ilość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba mysleccc
ale taki etap życiowy nie występuje u zdrowych psychicznie kobiet, bo one zdają sobie sprawę z tego, ze do wychowania dziecka oprócz miłości potrzeba niemało pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdgfdgrregrhkuk
no tak, ale to trzeba mieć rozum, a nie jako powód do kolejnego dziecka podawać, że ma się jeszcze jeden wolny pokój do wykorzystania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrony nawiedzone
nie szukaj u nich rozumu,bo one mają tylko resztki i to między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zullaaa
widocznie mężowie tacy sami, bo normalny chłop toby sobie na tyle dzieci nie pozwolił. Widocznie u nich też dolna część ciała rządzi górą. A co do kolejnego dziecka z powodu jednego wolnego pokoju, to jeszcze pół biedy, te dzieci niejednokrotnie gnieżdżą się po kilkoro w jednym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam cały topik i wam kibicuje :) Ja mam dwie córcie a czasami jestem wykończona :P Co do pomarańczy to: Przynajmniej mają warunki i je stać na dzieci które kochają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssss
ZOSIA 5-podziwiam Cię. Jak ty sobie radzisz własciwie sama z taką gromadką? I przepraszam za pytanie gdzie podział się ojciec dzieci,potrafil zostawic 7 skarbow? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac kto mysli dolna czescia
a ja podziwiam to jak można sobie pozwolić na zrobienie dzieci z facetem, który nie nadaje się na ojca. A co do dawania rady, no to zapewne opieka społeczna ma zajęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wspaniałe jesteście,kurcze,aż zachciało mi się gromadki dzieciaczów!:D pytanie do 26 latka- jeżeli nie chcesz to nie odpowiadaj,ale chcialabym Cię zapytać czy macie jakieś kontakty z dziadkami dziewczynek od strony zmarłej mamy? I jeśli tak-jak Cię traktują? I czy dziewczynki zdają sobie sprawe,że jesteś ich tak jakby drugą mamusią a przyszły mąż wraca wspomnieniami do byłej żony? Jesteś super:) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki U mnie dzis znowu za oknem pochmurno i pewnie zaraz padac zacznie,dobrze chociaz ze zimno nie jest bo tempka na plusie. A co tam u Was jak nocka minela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×