Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

o anastazja zściągnęłam Cię myślami :) Jak to jest z higieną u małego chłopca? tyle się naczytalam i strasznie się boje, odciągać czy nie? Czyścic tam pod czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazeta może byc ,tylko żeby tam co o antykoncepcji nie było!!!!!!!!!!! Pilnuj się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka ja normalnie myje,nic na sile nie robie bo mozna krzywde malemu zrobic,ale powiem Ci ze tez zabardzo nie wiem czy robie dobrze bo doswiadczenia z chlopczykami nie mam :P Zobaczymy za pare lat czy nie bedzie sie skarzyl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gapiszon a co to jest antykoncepcja tak w ogole ? :P bo wiesz ja ciemna jestem hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja bym chetnie poczytala ale czasu brak-biegam miedzy lazienka i kuchnia:Pno i jeszcze do komp biegam non stop:Pbiedne te moje dzieci-niczego madrego im nie przekaze :(:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak myłam normalnie i niestety trochę nie bardzo teraz.Byłam u lekarza coś tam popzaglądał i kazał jednak odciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja tyle że wiele jest opini że jak będzie się odklejac to można uszkodzić a jak nie będzue się odklejać to też można z kolei zaszkodzić bo zarośnie, ale wiem jaka to delikatna cześć ciała zwłaszcza a tutakich maluszków więc kompletnie nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co to ta antykoncepcja,ale jak tu tyle się o tym pisze to chyba cosik beeeeeee. Aaaaaaa któraś powiedziała tutaj że to takie białe tabletki:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaczylam sobie teraz plytke ze starymi przebojami i leci wlasnie Desireless"Voyage,voyage".Zuzia tak tanczy ze mozna boki zrywac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka mialam podobna dla malego bylam bardzo zadowolona maly w niej godzinami mogl lezec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten mój doktorek twierdzi że trzeba było od urodzenia po troszeczkę zacząć odciągać. Przy następnym tak zrobię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie kurde wszedzie po pokoju sie osrane pieluchy walaja,nawet nie zauwazylam tego tak juz przywyklam dzieki pomaranczowa ze mi o tym przypomnialas :P musze pozbierac eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że 7 latek jeszcze daje sobie tam zrobić to jestem zdziwiona bo synek mojej siostry podobno wogóle nie chce jej pokazywac tylko tacie. Lady Moja też uwielbia balować a starsza niestety ma idoli... pozal sie boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To chyba bede odciagala lekko z obawy a jak już całkowicie będe zestresowana to mam jeszcze faceta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umylam dzis podloge w calym mieszkaniu,tak sie staralam zeby nie bylo smug a teraz Zuzia wziela szklanke soku i tak jak szla ,wszedzie rozlewala po troche.Ide umyc jeszcze raz bo az mi sie kapcie przykleily:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do ucha????????? No to się zawiodłam teraz:-P Chce nie chce tata w robocie bo jak dzieci narobił to tak trza:-P Hahahaha,chce tak poważnie mówiąc,nawet nie marudzi,tata dał lekcję jak to robić i radzimy sobie jak nic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi ostattnio mlody caly katon soku 2l wylal na wykladzine masakra normalnie ,male kochane szkodniki :) 26 latka moje dzieci juz i jeszcze nie chodza do przedszkola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No strach,nas to lepiej nie ruszac niczym i z dala sie od nas trzymac trzeba bo ciaza w naszym wykonaniu zarazliwa bywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W szkole balik jest w poniedziałek a w przedszkolu w środe. Już mają nawet stroje i o niczym innym nie mówią tylko o baliku. W szkole zdecydowali się na chipsy, napoje gazowane, ciasteczka itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszcie dziewuszki ,ja uciekam bo mam dzis na chacie bratową z maluszkiem...taki słodziak trzy miesięczny.Muszę się nacieszyć:-D Spokojnej nocki i kolorowych snów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×