Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Te dwa miesiace zleca tak szybko, ze nawet nie bedziesz wiedziala kiedy na porodowce sie znalazlas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się chyba pomyliło :P:P:P Ale będziemy mieć pusto na weekend, Oliwia jedzie do dziadków na całe dwa dni :) Maja niestety nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och kobiety Wy to
musicie kochać sex, że tyle dzieci macie. A wasi mężowie muszą się nieźle napracować żeby te przdszkole utrzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg tego kogos powyzej tylko kobiety ,ktore maja kilkoro dzieci kochaja sex a te ktore ich nie maja to co? Uprawiaja sex z obowiazku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Pretensja pewnie wlasnie tak mysli,ale zobacz one przecza same sobie,bo wedlog ich teorii zachodzimy w ciaze za kazdym razem gdy uprawiamy sex,ja mam 4 dzieci Ty rowniez czyli co? wychodzi na to, ze w ciagu calego naszego zwiazku uprawialismy sex tylko 4 razy :P A tak w ogole to witam :) u mnie znowu angielska pogoda pada od samego rana wiec nici ze spacerku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amastazja witaj :) ja juz wczesniej napisalam ze gdyby z kazdego mojego kontaktu seksualnego mialoby powstac dziecko to mialabym ich 15 a nie 4 bo wlasnie 15 lat wspolzyje plciowo ;) Ja dzis ide do lekarza na bilans dwulatka i biore tez ze soba moja najmlodsza Agatke,bo lekarka chce ja zobaczyc po ospie.Tak wiec mam dzis wyprawe z maluchami.Pojdzie ze mna najstarsza latorosl,zeby mi ewentualnie pomoc :) Musze dzis kupic sobie krem do twarzy bo mi sie konczy.Uzywam kremow VICHY i obecnie mam ten przeciwzmarszczkowy MYOKINE ale szczerze to zadna rewelacja za te cene(dalam za niego 95 zl).Moze polecicie mi jakis fajny do cery suchej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzylam teraz w necie na ten krem ,ktory mi polecilas i on jest w kilku opakowaniach-tzn w tubce,w sloiczku i w takiej tubie z aplikatorem.Czy to jest ten sam krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mam wlasnie ten w tubie z aplikatorem,jest on naprawde super cera jest po nim jak aksamit :)Mysle ze ten z aplikatorem jest wygodniejszy w uzyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze tez bedziesz zadowolona :) Kurcze zastanawiam sie co na obiad dzis zrobic i nic mi do glowy nie przychodzi,szukam w necie jakiegos szybkiego przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dziasiaj na oad mamy zapiekankę z makaronem :) Szybkie, łatwe i pyszne :D Byłam dzisiaj w sklepie, zrobiłam już zakupy tygodniowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne sa te rozne cudenka :) I wlasnie dla dziewczynek jest ogromny wybor,szkoda ze dla chlopcow mniejszy,ostatnio bylam w H&M to prawie caly sklep zawalony ubrankami dla dziewczynek a dla chlopcow kawaleczek tylko i to w kazdym sklepie tak jest.Szukam jakis fajnych butkow dla malego lubie buty z ECCO,ale u nas ciezko je dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na obad wymyslilam potrawke z kurczaka z ryzem :) Ide teraz klaczki suszyc i do sklepu naginam puki maly spi,nie chce go ciagac ze soba bo znowu leje na dworzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla straszych tez mamy ecco na jesien fajne miały coś a'la trapery takie różowe miała Maja a fiolet starsza. W necie jest więcej ubrań dla chłopców :) zawsze możesz zamówić :) Ale już coraz gorzej z tym brzuchem, 7 miesiąc a brzuch jakbym za 5 minut miała rodzić, mała cały czas kopie, podskakuje i wszytsko razem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas piękne słodno :) prawie nie ma wiatru, tak sobie myślę czy aby nie wystawić rowerów dziewczynom jak myślicie nie zawcześnie? Samego go zostawiasz w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czasami jak zasnie to skocze do sklepu,mam sklep pod nosem wiec nie ma mnie gora z 10 min,a maly jak zasnie to potrafi nawet 4 godziny przespac,czasami to go musze budzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bałabym się zostawić samego malucha i iść do sklepu, mimo wszytsko przez 10 minut dużo może się dziać ;) Z roweru nici bo jak doszłam do wniosku ile wody stoi na chodnikach to dałam sobie w tym spokój, w dodatku zaczęło jeszcze padać :( Spakowałam Oliwi torbę i mąż pojechał ją odwieść, razem z Majką więc pewnie wrócą dopiero wieczorkiem to mam jeszcze czas dla siebie :) Dzisiaj posprzatałam łazienkę, salon i kuchnie (za co dostałam ochrzan ;) ale przecież ciąża to nie choroba.... ) A jutro jedziemy po wózek, jeszcze pare ubranek, pościel, butelki, smoczki, i reszte akcesorii, no i pampersy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan w aptece polecil mi AQUALIA THERMAL Vichy ale serum,nie krem.Zobacze jak bedzie dzialal.Chyba wybiore sie do kosmetyczki zeby dobrala mi odpowiedni krem do mojej cery bo inaczej testujac wszystko po kolei chyba zbankrutuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka na suwaczku widze ze zostalo Tobie 48 dni do porodu:)Pewnie juz nie mozesz sie doczekac malenstwa i napewno przezywasz juz poród ;)Pamietaj jednak ze porod to nic strasznego.Gdyby bylo to cos okropnego,swoista trauma dla kobiety,to nie mialybysmy tyle pociech,skonczylybysmy na jednym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiesz w jakim jestem stresie na samą myśl... Ale z drugiej strony to piękne chwile w których ujrze swoją córeczkę, wezmę ją w ramiona, przytule :) I zapewne jak dostane małą na ręcę to zapomnę nawet o bólu ;) Tak na marginesie chciałam się pochwalić że zostałam ciocią (wczoraj wieczorem) mała Natalka miała ponad 4 kilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wasi mężowie też traktowali was jak przysłowiowe jajko? Mój jest niezadowolny jak sprzątam, jak robie większe zakupy, a najbardziej za noszenie Majki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiezastanawiam
dziewczyny napiszcie mi prosze ile mniej wiecej zarabiacie?? przepraszam za takie wscibskie pytanie ale sama chcialabym miec 3 dzieciaczkow (1 juz mam) i tak sie zastanawiam czy nas byloby stac na 3 :P piszcie nawet pod pomaranczowymi nickami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewmian Cię że wystarczjąco uby uytrzymac dzieci izapewnić im jak najlepsze warunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiezastanawiam
ok wraz z mezem mamy ok 4 tys na miesiac i sie zastanawiam czy to by wystarczylo na 3 dzieci... to pytanie nie mialo byc chamskie tylko pytalam tak z ciekawosci ile moze kosztowac utrzymanie tylu dzieci. podczytuje was czasem i sama maze o duzej rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 tysiące na trójkę dzieci + dwójka dorosłych, nam by tyle nie starczyło, wiaodmo że dzieci potrzebują jeszcze przyjemności takich jak kino, łyżwy, teatr, zajęcia dodatkowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksiezastanawiam
no wlasnie tak tez myslalam:) i chyba na 2 pozostaniemy:) no chyba ze jakas lepsza prace by se znalazlo:) a wam powodzenia zycze i szczescia:) ej no serio naprawde wam zazdroszcze:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×