Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Beatka witaj:) ) Jej ale masz fajna gromadke bardzo dobrze ze do nas dolaczylas pisz jak najczesciej :) Co do antykoncepcji,to my tez prezerwatywa, no i nie ukrywam stres tez jest tym bardziej ze ja mam juz furtke zamknieta na kolejnego maluszka nie z wyboru lecz z koniecznosci,a hormonow zabardzo brac nie moge Lady Pretensja ja tak mialam obsesje zeby nie zajsc w ciaze po urodzeniu drugiej corki,jak obie dziewczynki byly jeszcze male co miesiac myslalam ze w ciazy jestem :P Ale potem mi przeszlo i na trzecie dziecko ta furteczke otworzylam i powiedzialam sobie ze jak bedzie to fajnie a jak nie to trudno,no i jest i jest fajnie,za to przy Dawidku to na wszystkie mozliwe sposoby furte pootwieralam a on nie chcial sie pojawic 4 lata na niego czekalismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko, nie wiem, jak jest u Was, ale do naszego lasu nie zaryzykowałabym wyprawy nawet w kaloszach ;) w czwartek, na drodze przyleśnej, tak się zakopaliśmy w błocie, że nie dojechaliśmy na usg... godzinę nas sąsiad wyciągał :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatka no wyobrazam sobie jak musi byc wesolo gdy tak cala rodzinka na spacerek sie wybieracie :) Ja tez bylam dzis na spacerku z malym(starsze juz ze mna nie chca chodzic) Cieplutko dzis u nas ale deszczowo zmoklam troche i musialam wracac,a teraz maly spi a ja czekam az pranie sie zrobi,dzis obiadek wieczorem dopiero bo tak wszyscy w domku beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu :) dobrze ze chociaz mial kto Was wyciagac My kiedys wybralismy sie na Walie i nam samochod sie popsol w szczerym polu,a to byl drugi dzien swiat wielkanocnych oj co my wtedy przezylismy,maz znalazl jakies gospodarstwo gdzie dzieki Bogu byli przychylni ludzie i nam podali namiary na lawete i tak z Wali nas lawetowali troche kasy poszlo ale co tam przynajmiej jest co wspominac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas aż tak bardzo nie jest, wczoraj mąż sprawdził bo inaczej z wózkiem bym się zakopała :D:D:D Wesoło i to jeszcze jak ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, dużo szczęścia mieliśmy w tym, że się zakopaliśmy zaraz po wyjeździe ze wsi :) inna rzecz, że sąsiad początkowo wyjechał naszym drugim samochodem i ten padł zaraz na najbliższym zakręcie, na skutek zimowego obijania się po naszych bezdrożach uszkodzil się jakiś przegub :o więc też musieliśmy poczekać, az weźmie swój samochód... ale i tak, "jak dobrze mieć sąsiada" :D no i teraz jesteśmy "rodzinnie" uziemieni, bo do maęłgo autka się wszyscy nie wciśniemy, a duży chyba bez lawety się nie ruszy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byliśmy na zakupach z dwoma koszykami i jak nam cene przy kasie zaśpiwali to wszyts się patrzyli.... A już nie wspomnę że tyle zakupów że cała tasma to za malo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko, czym jeździcie? (o wózek pytam ;) ) czy Twój kuba jest już wystarczająco dobrym piechurem? bo maję i emilkę to pewnie czymś podwójnym wozisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia a jednak sie skusiłas i do nas dołączyłas :PAle mi sie zrymowalo ;) A ja dzis jade z mezem i dziecmi do IKEA na zakupy.Mam nadzieje ze uda mi sie namowic meza na to i owo ;)Wieczorem mu podziekuje ;) heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wieczornym rytuale :P Po lesie chodziliśmy dobre 2 godziny jak nie wiecej, były dzikie krzyczki i skaknie w kałuże im bardziej brudni tym bardziej szczęsliwi :) wózek mamy ten ----- > http://www.swiatwozkow.pl/product_info.php?products_id=1882 i jest super ! A wcześniej dla dwójki miałam 2 wózki formy niewiadomej z allgro ale ten jest wyjątkowo sprawny, zgrabny poprostu cudny :) A ty czym wozisz maluchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrociłam:)Kupilam fajna bambusowa misę i pare roznych drobiazgow :)szukalam fajnych narzut na łóżko ale jakos zadna mi nie przypadla do gustu.Chcialam tez kupic dywaniki do lazienki ale tez jakos ni specjalnego nie bylo.Pojade w poniedzialek do JYSK,moze tam cos znajde:) Beatka to pytanie czym woze maluchy bylo do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Kuby to Czasami siedzi w wózki zamiast Mai, zazwyczaj jest tak że całą drogę idzie, w wózku przestał jeżdzić jak skonczył 1,5 roku, zawsze wózek go parzył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne :) To ta przyczepka do roweru? Misiu w jakim wieku masz pociechy? Wogóle jak mają naimie wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko, ja jestem w Twoim wieku i mam: zosię (2001) tosię (2002) wojtka (2005) maćka (2007) w sierpniu przybędzie jeszcze jedno, może już we wtorek bedziemy znać płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO gratulacje kolejnego maleństwa :) Wolisz dziewczyne czy chłopca? Ja zawsze kieruje sie zasadą że objetna mi płeć byle zdrowe było :) ale nie ukrywam że w 3 ciąży chciałam córcię :) My teraz powoli będziemy odzwyczając się od piersi ale wiem że będzie ciezko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy, wolałabym jeszcze jednego chłopca, ale absolutnie nic nie mam przeciw dziewczynce :) za to moja mama bardzo by chciała jeszcze jedną wnusię, bo na dziesięcioro wnucząt są tylko trzy dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Ja zawsze chciałam same córeczki, wogóle jak się dowedziałam że chłopiec to bałam się z tą higiena miejsc imtymnych a teraz jak będziemy mieli jeszcze w przyszłości to mi bojętne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjopea123
Podziwiam Was wszystkie:-) Ja mam jedno i nieraz nie daję rady hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją najmłodszą Agatkw woze w wozku glebokim a Zuzia chodzi piechota.Ja jak wybieram sie do sklepu czy gdzies do znajomych to jade samochodem i uzywam wiecej fotelika samochodowego niz wozka.Wozek to tylko na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zawsze nadłużej idzie wkładanie do fotelików :P Każdy ma nawet Filip :P A jakie maie foteliki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak żadna nie chce napisac pierwsza to moge ja :P Fifi - 3,5 roku Patryś - 2 lata Karolinka - 3,5 lat Kubuś - 2 lata Majke - jeszcze karmie Emi - jeszcze karmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×