Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

No, w końcu coś się ruszyło :P A ja się grzebię z porządkami :o Wszyscy w robocie wzięli urlopy a ja się już nie załapałam. I zostały mi tylko popołudnia. W robocie zajob, po przyjściu najchętniej poszłabym spać a tu wielkich porządków mi się zachciało :o I jeszcze ta pogoda - nie chce się w domu siedzieć. No,ale już jutro ma być byle jak :o Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka to ty masz termin w dzn moich imienin :) fajny prezent dostane ;) slowko no przerabane ze masz tyle roboty,ja na szczescie mam juz posprzatane juz tylko zakupy i pichcenie zostalo Jestin a Ty to masz najlepiej bo do mamy sobie jedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Jestin
a też masz taką gromadę dzieci, jeżeli tak, to tylko współczuć matce, a czy ty po świętach to w brudzie mieszkasz, bo przecież nie da się mieszkać w domu z brudnymi oknami, zasyfionymi regalami itp. Bo dla mnie święta to okazja do bardzo.... bardzo generalnych porządków, i chociaż jak wyjeżdżałam na święta to pomimo tego też robiłam takie same porządki jakbym nie wyjeżdżała, odchodziło mi tylko gotowanie i pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz mądralo, nie znasz, a oceniasz! jestin ma w domu, jak w pudełeczku wysprzątane, nie musi robić generalnych porządków na święta, bo w dzień powszedni ma wzorcowo :) ha, chyba... że jestin na moje odwiedziny się tak specjalnie postarałaś??? przyznaj się! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie święta to też okazja do bardzo generalnych porządków. Ale jak mówi moja ciotka (i chyba ma rację :o) Tylko syfiarze potrzebują generalnych porządków ;P Ona ma błysk cały rok, więc nie musi się specjalnie wysilać na święta. Moja kuzynka tak samo...wprawdzie dzieci już duże, ale nigdy nie robi specjalnych porządków na święta "bo się pilnuje cały rok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie święta to też okazja do bardzo generalnych porządków. Ale jak mówi moja ciotka (i chyba ma rację :o) Tylko syfiarze potrzebują generalnych porządków ;P Ona ma błysk cały rok, więc nie musi się specjalnie wysilać na święta. Moja kuzynka tak samo...wprawdzie dzieci już duże, ale nigdy nie robi specjalnych porządków na święta "bo się pilnuje cały rok" Cześć kobitki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę że nasz topik powoli pada :( ale to chyba ze względu na wiosnę i piękną pogodę, ja wczoraj byłam z narzeczonym na Misterium męki pańskiej i zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Niestety weekend deszczowy i nici ze spaceru i planów pójścia do zoo. Ja na święta już mam zaplanowane całe menu i jutro jadę na zakupy spożywcze, ale dopiero po południu bo jak by się mój dowiedział że sama dźwigałam siaty byłby nie zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę że nasz topik powoli pada :( ale to chyba ze względu na wiosnę i piękną pogodę, ja wczoraj byłam z narzeczonym na Misterium męki pańskiej i zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Niestety weekend deszczowy i nici ze spaceru i planów pójścia do zoo. Ja na święta już mam zaplanowane całe menu i jutro jadę na zakupy spożywcze, ale dopiero po południu bo jak by się mój dowiedział że sama dźwigałam siaty byłby nie zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gruby misiu :D zapraszam o każdej porze dnia i nocy jak będziesz z moim miasteczku :D a swoją drogą masz kontakt z pszczołą ? co u niej ? a to pomarańczowe coś nie jest warte żeby pisać do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczoła żyje i ma się dobrze, prześlę Ci linka, żebyś mogała zobaczyć, czym się teraz głównie zajmuje :) w każdym razie na forum czasu jej brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przesadzajcie
nie przesadzajcie, ze nie trzeba na święta robić generalnych porządków, przecież co tydzień nie myjecie okien, nie myjecie szafek, nie odsuwacie regałów, kanap itp. nie pierzecie dywanów itp., nie myjecie glazury. Ja na co dzień mam bardzo czysto, bo mam już dosyć duże dziecko i pomimo tego przed świętami robię tak generalne porządki, które zajmują mi 4 dni, gdzie padam ze zmęczenia, nie gotuję w tym czasie obiadu, mam już wcześniej pogotowane, tylko odgrzewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co te kwoki tak zamilkły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonjia
przez takie zdziry jak Ty , co gówno wiedzą o życiu i dzieciach :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki Sorki ze nawet nie pozyczylam Wam na swieta,chorobska nas dopadly normalnie podejrzewam ze to swinska grypa byla :P bo jakos dziwnie to wszystko przebiegalo,ale najwazniejsze ze juz to swinstwo sobie poszlo od nas. A jak u Was swieta minely? 26 latka jak tam samopoczucie Ty juz jedna noga na porodowce jestes ;) Piszcie cos kochane bo topik tzreba ozywic Pozdrawiam goraco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mogę się już pochwalić że Natalka jest z nami już 3 dni :) Dzisiaj nas wypisali, mała ma 3,450 i 53 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc trochę wam napiszę póki maleństwo śpi :) Wody odeszły mi koło 14, zadzwoniłam po narzeczonego i koło 15 byliśmy w szpitalu, rozwarcie na 4 cm. Urodziłam mają o 17.34 i poród uważam w miarę za lekki, w przeciwieństwie do dziewczyny która leżała że mną na sali bo rodziła 9 godzin w bólu a dziecko ponad 4 kg. Natalka dostała 10 punktów, żółtaczki naszczęście nie miała. Dziewczynki są zachwycone maleństwem chociaż Majeczka jest zazdrosna, zawsze była najmłodsza a teraz takie zmiany, jednak lubi pomagać czyli przynosić różne rzeczy takie drobnostki ;) Pierwszy spacer odbyty ;) Karmię piersią tak jak mówiłam i mała woła jeść co ok. 1,5 godziny w nocy również :P Ja już trochę sił odzyskałam i cieszę się macieżyństwem :) Widzę że topik nam pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latko, gratulacje serdeczne! 🌻 jak na pierwszy raz, uwinęłaś się błyskawicznie :) samych radości z dziećmi Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka gratuluje serdecznie,wreszcie sie doczekalas malenstwa,a porod rzeczywiscie jak na pierwiastke szybciutki :) Zyucze Wam duzo szczescia i pociechy z coreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wzystkie zafasolkowały
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady,a co tam u Ciebie ciekawego?dzieciaczki zdrowe masz? My swoje przed swietami i w same swieta przechorowalismy,mam nadzieje ze to paskudztwo co nas dopadlo juz nie wroci.A tak to u mnie bez zmian.Starsze dziewczyny w szkolach maja testy wiec kciuki ciagle mam zacisniete,mlodsza w maju bedzie miala koncowe testy wiec znowu nerwowka bedzie.Pogode mamy sliczna od paru dni wiec korzystamy ile wlezie bo nie wiadomo jak dlugo jeszcze tak ladnie bedzie. Ciekawe jak tam 26 latka sobie radzi z maluszkiem,moglaby jakies zdjecie corci wstawic i sie pochwalic nam tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co tak zamilknęła
szanowna miss mamuśek lady pretensja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zamilknela" :) ktos tu nam zawsze niedouczenie zarzuca.... Lady gdzie sie podziewasz??? "zamilknelas" okropnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×