Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małakochającamalutka

Kupilam mojemu chlopakowi na urodziny zegarek a on

Polecane posty

Gość małakochającamalutka

nie nosi go. postawil na polce i stoi. przykro mi, tym bardziej ze to fajny zegarek Casio. wczesniej nosil na pasku a teraz kupilam mu na bransolecie,myslicie ze poprostu dlatego ze nie lubi tego typu zegarkow. glupio mi ze wogole mu go kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna
moze go podziwia? zapytaj dlaczego nie nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakochającamalutka
głupio mi pytać :o podejrzewam ze nie lubi poprostu na bransolecie, ale sadzilam ze nie ma to znaczenia ze mozna sie przyzwyczaic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakochającamalutka
moze i On ma takie podejscie. ale naprawde mi glupio ze wydalam pieniadze a nie trafilam w jego gust :o Teraz są jego imieniny niedlugo, co moge mu kupic? boje sie podobnej wpadki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też kochajaca
Najlepiej zapytaj, co chcialby dostac ?? Nie rozumiem dlaczego się wstydzisz pytać, ja zapytałabym wprost dlaczego nie nosi zegarka ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakochającamalutka
moja wada- mam za duzo taktu nie chce by czul sie zaklopotany. Poprostu czuje ze nie trafilam w jego gust :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kartke mu daj z zyczeniami. Albo go nie znasz (i kupujesz to co Ci sie wydaje trafione) albo chcesz sobie zaskarbic jego przychylnosc "kupujac prezentami". Jakbys go znala to bys kupila to co mu sie spodoba - albo nie (bo okazaloby sie ze ma zbyt wygorowane oczekiwania). To ze fajny zegarek Casio to Twoja opinia. Jemu sie widac nie podobal. Nic w tym zlego. Nie wszystko sie kazdemu podoba. Jakos z nim pogadaj i wyciagnij co mu sie podoba, np ksiazka jakas czy plyta, albo woda po goleniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr Rosporek-Walicipski
pomyślał, że za szybko się spuszcza i się wkurvił na głupie babsko jak ty ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakochającamalutka
oneill - wiesz, nie chce go przekupic, przykro mi slyszec czytac cos takiego. kocham go i lubie dawac cos by sprawic mu przyjemnosc. nie znam go bardzo dobrze, jestesmy razem 5 miesięcy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakochającamalutka
nigdy nie sadzilam ze kwestia podarunku jest tak trudna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhja kupilam na imieniny chlopakowi portfel do teraz go nie uzywa gdy spytałam dlaczego to powiedzial ze musi tam cos z nim zobic ale nie mial czasu narazie ehh tez mi smutno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde nie jestem ladna
ja zawsze wczesniej pytam co ktos chce dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej tym ciulom nic nie kupować, nic nie umia docenic!!! Mój mi kupił na urodziny bluze, nie jest jaikis szczyt marzen, nie jest za wygodna a mimo to dwa razy ubralam żeby widzial, ze nie lezy, tylko w niej chodze. Na walentynki kupiłam mu portfel ze skóry, bo ma taki stary "młodzieżowy" z nike (koles 27 lat:O ) Ciekawe czy bedzie cos gadał i czy bedzie go nosił:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przypadkiem nie Ty
zakładałaś jakiś czas temu topik na ten temat, czy kupić zegarek? gadałaś tam z jakaś dziewczyna która sprzedaje zegarki. A może bransoleta jest na niego zbyt duża? Powiedz mu, że można zmniejszyć jeśli nadal nie bedzie nosił to po prostu znaczy, że nie trafiłaś w gust. Ale nie bierz tego za bardzo do głowy. Zdarza się, tym bardziej że krótko jesteście ze sobą. Zapytaj następnym razem co by chciał dostać i tyle. A zegarka teraz nie nosi, ale może zmieni mu się gust i zacznie. A jak nei to trudno. Może mu zaproponuj żeby oddał do sklepu (jeśli można0 lub sprzedał, i kupił sobie za to coś innego? Jeśli mu sie nie podoba zegarek to też pewnie niezręcznie mu że go nie nosi, Ty widzisz ze stoi na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie lubi branzolety
to zawsze można ją wymienić na pasek. Kiedyś kupiłam fajny zegarek bratu i tez go nie nosił. Więc go w końcu zapytałam dlaczego, to powiedział, że zegarek jest za dobry, żeby go tak na co dzień nosić i że się boi że go zniszczy albo zgubi a szkoda by mu było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to przypadkiem nie Ty
Uwierz mi, że nie każdy to wie. Jeśli ktoś nie nosił wczesniej takiego zegarka, nie kupował nikomu i ogólnie nie miał z tym do czynienia to może nie wiedzieć. A twoje stwierdzenie co do kasy - wybacz żałosne. Kup mu następnym razem kartkę i napisz życzenia. On Cię nie prosił o drogi prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małakochającamalutka
o jejku tak mi sie napisalo, kocham go nad zycie i oddala bym mu wszystko. bardziej mnie boli to,ze wlozylam w to cale moje serce siedzialam godzinami w necie ogladajac zegarki, ale to nic, moze kolejne prezenty beda dla niego bardziej udane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem ladna naprawde
zapytaj go co chcaialby dostac. wtedy i Ty i on bedziecie mieli mniej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kura i pazur
może na branzoletkę uczulony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby tak
Też bym go nie nosił, nie podoba mi się, wygląda troche jak damski. Przekombinowałaś, zegarek to cos osobistego, musi się podobać, nie kupuje sie takich rzeczy w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proekozielona
podobno nie powinno sie kupowac ukochanemu zegarka i butów jedno znaczy liczenie czasu do odejsca a drugie samo odejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się, pewnie sie boi, że zgubi ;-) (gdybym ja na ten przykład miała więcej obaw tego typu, to nie straciłabym drogą zagubienia jakiejś 1/3 swoich zasobów biżuteryjnych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 miechów to wcale nie tak długo i facet może czuć się zakłopotany,że dostał taki drogi prezent. Poza tym zegarek to facet powinien według mnie sam wybierać.Ja nie noszę-mój facet też nie.Tak samo jak nie lubię gdy ktoś mi kupuje perfumy,ciuchy czy biżuterię bo nigdy nie trafią w mój gust :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej jest kupić taką rzecz, o której twój chłopak sam mówi, że musi sobie kiedyś kupić, tylko odsuwa to z powodu braku pieniędzy/czasu na chodzenie po sklepach. Ja zegarka nie noszę - komórka mi wystarczy. Może po prostu twój chłopak też tak uważa. Spytaj się chłopaka czemu nie nosi zegarka. Takie pytanie nie będzie nietaktowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mnie sie nie podoba
"Też bym go nie nosił, nie podoba mi się, wygląda troche jak damski." Chyba żartujesz. Zegarek bardzo fajny. Za to te na pasku wydają mi się jakieś niemęskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×