Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mała kobitka

KLINIKA GAMETA W GDYNI - KTO JUŻ TAM BYŁ?

Polecane posty

Witam 🌼 Czy któraś z Was była już może w nowej klinice Gameta w Gdyni? Jakie macie odczucia, do kogo chodzicie? Czy któraś z Was miała już IUI bądź In Vitro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,tak chodze tam do Dr.Wójcika jestem juz jego wczesniejsza pacjentka ze swissmedu,jestem w ciazy,klinka jest ok,jednak uwazaj na ceny sa nie za bardzo jak dla mnie,wizyta zwykla 150zl,natomiast usg dopplera,poloznicze az 250zl.za c.pojedyncza. Hej,Kolezanki,opisujcie swoje wrazenia po wizycie/wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Straciłam już nadzieję, że ktokolwiek odpisze tak więc dziękuję Jutro wybieram się do kliniki -koszt wizyty 120zł (dr Czech) Ja również podobnie do Ciebie wcześniej chodziłam do tego dr (Gdańsk) gdzie koszt wizyty wynosił -Pierwsza chyba 120 zł a potem 70zł no ale za jakiś czas zmienili na 100zł :/ Szczerze to myślałam, że ceny będą nieco inne w Gamecie ze względu na konkurencję jednak się pomyliłam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Straciłam już nadzieję, że ktokolwiek odpisze tak więc dziękuję Jutro wybieram się do kliniki -koszt wizyty 120zł (dr Czech) Ja również podobnie do Ciebie wcześniej chodziłam do tego dr (Gdańsk) gdzie koszt wizyty wynosił -Pierwsza chyba 120 zł a potem 70zł no ale za jakiś czas zmienili na 100zł :/ Szczerze to myślałam, że ceny będą nieco inne w Gamecie ze względu na konkurencję jednak się pomyliłam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just 331
Byłam już kilka razy w Gamecie w Gdyni i koszt wizyty za każdym razem wynosił 150 zł (już słyszałam, że niektóre pacjentki płacą 120 zł czy może mi to ktoś wyjaśnić?), jestem rozczarowana personelem, nie potrafią udzielić informacji ani co do cennika ani co do opóźnień (które zawsze są!) ogólnie po prostu sobie siedzą i się uśmiechają i kasują pieniądze no i jeszcze pufają, że nie wiedzą w co ręce włożyć... Jestem po 1 nieudanej IUI, 2 IUI się nie odbyła, bo za dużo wyrosło pęcherzyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda załamana
Witam Mam pytanie czy któraś z Pan może mi polecić lekarza z Gamety który leczy mięśniaki macicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×