Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkrejjzoll

oswietlenie w sypialni

Polecane posty

Gość gość
kupcie sobie lampe stad www.swiatly.com.pl/oferta/ maja naprawde duzy wybor :) ja ostatnio kupowalam lampe stojaca i jestem mega zadowolona z wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem raczej za lampami wolnostojącymi. Ma ktoś polecić jakiś fajny sklep internetowy? Szukam sklepu gdzie zamówiony towar nie przyjdzie mi w częściach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy czego szukasz? Jak chodzi ci o coś szybkiego i w miare taniego to poszukaj w roce albo przejedz się do leroy merlin, jeśli szukasz czegoś bardziej stylowego i eleganckiego to Max-Fliz albo lazienki.pl Poczytaj tylko w necie jak wygląda opcja z dostawą. Myślę, jednak, że nie będzie większego problemu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniale jest cieszyc sie zyciem kazdego dnia 333 www.youtube.com/watch?v=w3p-iuXWDXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdz u nich www.akcesoria.heban.pl jezeli chodzi o jakies roznosci i akcesoria do mebli to zdecydowanie najlepsze miejsce do ich kupna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam taśmy LED, które można zamontować bezpośrednio pod szafką. Jeśli chodzi o kinkiet, to lepiej zamontować go wyżej niż niżej, żeby np. nie oślepiał Cię podczas czytania książki w łozku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam do sypialni ledy. Wyglądają bardzo ładnie i można także zakupić z funkcją przyciemniania. Specled oferuje szeroki wybór oświetlenia ledowego na swojej stronie specled.pl Naprawdę warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz czegoś luksusowego, ale takiego, czego mogą ci zazdrościć wszyscy znajomi to polecam http://lunique.pl Robią wszystko - nie jest to tanie, ale możesz mieć taki projekt jaki sobie wymarzysz, a nawet jeszcez lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapo De Tutti Kapisz
nie jest tanie? przeciez niektore z tych projektow to pol miliona musza kosztowac !!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś widziałam lampkę, która miała światło w ciepłym kolorze, a do tego wgrane były dźwięki wydawane przez ptaki. Mega! Taka lampka mogłaby mnie budzić zimą codziennie rano do pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kapo Di Tutti Kapisz - najtańsze produkty mają za niecałe 500 zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaoseek
to i tak wiecej niz w castoramie i brico marsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobry materac to podstawa - ja mam akurat z Art Medic i sprawdza się idealnie. Jest dobierany indywidualnie, do preferencji i budowy ciała, posiada zmienną twardość, co jest ewenementem na polskim rynku. Powiem, że komfort jest bardzo wysoki - czuję też, że lepiej się wysypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o oswietlenie to moge polecic Ci hurtownie www.elektro-sal.pl maja bardzo dobre rozwiazania w tym temacie, zdecydowanie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sypialni lubie punktowe oświetlenie. Ma być subtelne i nie za mocne. Niedawno kupiłam sobie specjalne żarówki ledowe w www.karel2.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o domowe oswietlenie to smialo moge polecic firme www.elektro-sal.pl zawsze swietny wybor produktow oraz konkurencyjne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raissa1
Jeśli chodzi o oświetlenie LEDowe, mi całość dobierali panowie z OBI i jestem bardzo zadowolona. Oprócz sypialni mam też w kuchni LED i łazience w suficie podwieszanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cateye
a jakiej marki ledy kupowałaś bo ja teraz chcę zainstalować w mieszkaniu ledy,a le nie wiem jakie wybrać, a nie chcę iść zielona do sklepu żeby sprzedawca nie wcisnął mi pierwszego lepszego leda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuj te acive jeta, dają bardzo fajna barwę światła, a ma być dostępna neutralna to o takie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnn
O , ja mam łózko oświetlone taśmami z activejet, super to wygląda, barwa tez mi odpowiada, bo jest trochę żółta, ale chciałam taką żeby trochę uroku i nastroju dodawała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam taśmy active jest w sypialni, pięknie prezentuje się łózko i nadaje wnętrzu klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sypialnia jest specyficznym miejscem w domu, gdzie oświetlenie nie musi być tylko i wyłącznie praktyczne, a powinno pomóc nam się zrelaksować po ciężkim dniu lub zbudować niepowtarzalny nastrój, polecam wybrać ledy i przeczytać: http://fotodoradca.pl/stylowe-oswietlenie-sypialni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×