Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkrejjzoll

oswietlenie w sypialni

Polecane posty

Gość Agnness88
Ja w swojej sypialni postawiłam na główne oświetlenie w postaci wiszącej lampy, dwie lampki do czytania i dwa kinkiety na bocznych ścianach, które tworzą fajny klimat :) wszystko udało mi się kupić w komplecie na stronie sigma-lampy.pl, więc całość wygląda na bardzo dopracowaną i elegancką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy fajne kinkiety activejet o białej cieplej barwie światła.Mam je teraz po obu stronach łózka , fajnie sie sprawdzają jak się czyta książke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość altka
ja z kolei kupiłąm kinkiety active jeta do przedpokoju, fajnie wygląda dodatkowo doświetla przedpokój no i ta naturalna barwa swiatła bardzo odbrze się sprawdza w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam lampę stojącą 3D active jet, jest piękna i ładnie świeci . Jest ozdobą naszej sypialni i świetnie ją oświetla, nadaje też klimatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roksankaaa
zobaczcie też w mlamp :D ja kupiłam plafonik taki biały z abażurem i lampkę nocną z kryształkami. robiąc zakupy dostałam rabat kilkuprocentowy, więc jestem zadowolona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze swojego oświetlenia lampami activejet zadowolona, mam dwa kinkiety o ciepłej białej barwie światła i powiesiłam je w sypialni po obu stronach łóżka. bardzo przydają się w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie ledy najlepiej sprawdzają się w sypialni, są oszczędne, funkcjonalne, no i zdrowe dla oczu, ja mam tez lampy ledy active jet o naturalnej barwie światła która jest b. zdrowa dla oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Queboo21
Moim zdaniem taki LED może być na prawdę dobrym rozwiązaniem. Moim zdaniem ospel ma dobry osprzet więc wato się ich poradzić http://ospel.pl/pl/ Niedrogi a porządny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl nad oprawami LED od www.klusdesign.pl Na ich stronie znajdziesz fajne inspiracje dotyczące oświetlenia w sypialni, czy oświetlenia nastrojowego. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Active Jet to jedyne słuszne rozwiązanie moim zdaniem. jest trwałe i niedrogie. Szkoda wydawać pieniądze na inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam_Żurawski
Polecam do sypialni ledy. Wyglądają bardzo ładnie i można także zakupić z funkcją przyciemniania. Kingled oferuje szeroki wybór oświetlenia ledowego na swojej stronie https://www.kingled.pl Naprawdę warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria_Lemarska
A tutaj https://www.kingled.pl już zaglądaliście? Osobiście gustuję w bardzo subtelnych lampach, ale takich, które dają konkretne światło. Na szczęście w tym sklepie każdy może znaleźć coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe oświetlenie sprzedaje OBI. Ja ostatnio kupowałam bardzo ładny model szklany 3 d stojący do salonu, produkcja polska activejet . Póki co wszystko działa tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy LEDowe oświetlenie w sypialni, lampa wisząca z żarówkami activejet i taśma ledowa pod łóżkiem, która nadaje wnętrzu fajnego klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik7777
Ja swoją lampę zamówiłam do sypialni zamówiłam w internetowym sklepie MLAMP ! Przyszła dokładnie taka jak na zdjęciu, nie zamieniłabym jej na żadną inną! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sypialnia to miejsce gdzie mamy sie zrelaksować po ciężkim dniu, a zbyt intensywne światło na pewno temu nie sprzyja, warto w związku z tym przemyśleć zakup taśm activejet lub kinkietów tej samej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy lampkę z efektem 3 D activejet, wizualizacje są ciekawe, przyciagają wzrok, Lampka dobrze oświetla sypialnię i nadaje wnętrzu klimatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partra2
Najlepszym oświetleniem jest oświetlenie LEDowe, moim zdaniem bezkonkurencyjne. Jeżeli szukacie odpowiedniej firmy z żarówkami to z czystym sumieniem mogę wam polecić https://www.ultra-elektro.pl/141-zarowki-led-mr11 , świetne podejście do klienta, mailowo doradzili co trzeba kupić. Jak dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lampka 3d od activejet rzeczywiście fajna.Chyba spodoba się mojej dziewczynce? Mam taką nadzieję przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulka12
W takiej sypialni nie może zabraknąć świateł których natężenie można zmieniać dowolnie. W kwestii oświetlenia to tylko ospel - są godni polecenia bo to porządna firma, która zna się na rzeczy. Pomagają z instalacjami no i z doborem sprzętów. Ja mam bardzo miłe doświadczenie z nimi, także polecam. http://ospel.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem akurat na etapie wybierania czegos do mojego pokoju i sypialni. Szukam inspiracji na homebook i innych portalach, ale nie umiem sie na nic zdecydowac, bo nie znam sie na oswietleniu. Ogolnie mysle, ze trzeba kupowac z glowa. Dlatego zaczelam przegladac te wszystkie artykuly ktore wrzucaja do sieci. https://www.dekoori.pl/blog/wnetrzarski/nowoczesne-oswietlenie-sypialni tutaj fajnie opisane co sie sprawdza, jak sie chce miec nowoczesna sypialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie oświetlenie LED to jedyna słuszna opcja w przypadku, kiedy chcesz zacząć oszczędzać na oświetleniu. Żarówki dają lepsze światło, przyjemniejsze dla oka a przede wszystkim po dłuższym okresie z pewnością zauważysz różnicę na rachunkach. Jeżeli miałbym polecić dobre miejsce, gdzie takie żarówki ledowe można kupić to wybrałabym obi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysokiej jakości oświetlenie LED zakupiłem activejeta.Uważam, iż w dzisiejszych czasach porządne źródło LED to podstawa. Przy okazji, zakupiłem także porządne oprawy dzięki którym wszystko prezentuje się cudownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem sypialnia to bardzo ważne pomieszczenie - światło jest niezwykle ważne, bo znaczenie snu dla zdrowia jest fundamentalne (a przecież zdrowie jest najważniejsze!). W sypialni powinna znaleźć się lampka nocna, kiedy chcemy przeczytać wybrany bestseller albo kinkiety nad łóżkiem i oczywiście piękny żyrandol! Ja 4 miesiące wszystko zakupiłam od firmy mlamp.pl, https://mlamp.pl/29-lampy-do-sypialni i gooooorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie lampa w sypialni to serce całego mieszkania, a piękny żyrandol wiszący nad łóżkiem potrafi zdziałać cuda z całą przestrzenią. Dla mnie strzałem w dziesiątkę jest model 3 d activejeta, no po prostu cudo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sypialni najlepiej pasuje łagodne światło. Takie światło dają lampy solne. Sama mam jedną u siebie i jestem z niej bardzo zadowolona. Zakupiłam ją od firmy www.latkowski.pl Poza tym że lampa daje odpowiednie oświetlenie to jeszcze jest świetną dekoracją do sypialni. Polecam wam zastanowić się nad zakupem takiego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×