Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkrejjzoll

oswietlenie w sypialni

Polecane posty

Gość gość
Ja w swojej sypialni mam zarówno oświetlenie górne jak i punktowe. Cieszę się, że właśnie na takie rozwiązanie się zdecydowałam, bo samo oświetlenie sufitowe jak dla mnie to zbyt mało. LEDy kupiłam w OBI, active jet opłacało mi się najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pidżamowa
ja z kolei kupiłam kinkiety activ jeta do sypialni, zamontowałam je przy łóżku po obu stronach tak żeby każde z Nas miało swoje oświetlenie przed wieczornym płżeniem się spać, rewelacyjne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masza3331
Fajne są te kinkiety takie nowoczesne i dają fajne ciepłe światło. Ja co prawda ma je w łazience po obu stronach lustra ale prezentują sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka praktyczna uwaga, o której na ostatnich targach nieruchomości na stoisku Decoroom dyskutowałam, żeby rozróżnić źródło światła i same oprawy, tak aby nie zaniedbać i jednego i drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy pięknie podwieszane sufity z taśmami LED z obi i jest na prawdę ładnie. Wszędzie jasne ale cieplutkie, białe światło i miło jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może oświetlenie ledowe nad łóżkiem i lampa górna? Ja osobiście mam kinkiety i jestem bardzo zadowolona bo dużo czytam w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam kinkiety po dwóch stronach łóżka, bardzo fajnie oświetlają książki jak się czyta w łóżku , nie męczą oczu no i pięknie sie prezentują te z activejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sypialnia jest głównie miejscem relaksu, jednak warto zatroszczyć się o takiej jej oświetlenie, które zapewni nam więcej możliwości, niż spokojny sen. Lampki, lampy, kinkiety – połączenie różnych rodzajów oświetlenia przyniesie w sypialni najbardziej korzystny efekt. Lampy sufitowe są stosowane w większości sypialni. Czasem są one płaskie, w innych przypadkach wiszące. Lampa sufitowa, zwłaszcza w postaci atrakcyjnego żyrandola, może wyglądać w sypialni naprawdę atrakcyjnie. Nie tylko pięknie oświetli pomieszczenie, ale będzie również doskonałą dekoracją do całego wystroju. Należy jednak pamiętać, że takie źródło światła w sypialni nie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari32
Oświetlenie w sypialni to bardzo ważna kwestia. Zwłaszcza, że tam odpoczywamy po ciężkim dniu. Nie wyobrażam sobie, żebym miała chillować przy takim ostrym świetle. Oświetlenie LED zrobi klimat i nastrój, a jak kto woli - mogą być również lampy stojące, czy też kinkiety. Grunt, żeby było intymnie i nie rozpraszało. Także, ja na oświetlenie LED mówię tak, a zwłaszcza, że lampy na rynku są teraz świetne i mega oryginalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolis33
jestem zwolenniczką lamp drewnianych i tylko uwielbiam szczególnie w sypialni :) z takich stołowych do sypialni to bardzo mi się podobają te, które ostatnio polecała mi przyjaciółka http://www.lightwoodsklep.com/lampa-nocna-stolowa-z-drewna-lw16 czerwona by pasowała do mojej sypialni i bardzo prawdopodobne, że uda się namówić męża na kupno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunatylula
@Karolis33 super lampa, mam nadzieję, że uda się namówić męża bo lampa wygląda pięknie :) Generalnie to http://www.lightwoodsklep.com znam i bardzo cenię, bo te lampy drewniane, które mają są bardzo stylowe i mam w swoim salonie i sypialni dwie lampy z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowap
Jeśli miałoby to być dodatkowe światło, to jasne. Nie zapomnij tylko, że musi być kilka źródeł. Ważna jest też lampka stojąca coś w rodzaju Activejet Led Aje-Rainbow Rgb, super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulka66
Lunatylula dzięki za polecenie! Weszłam na stronę http://www.lightwoodsklep.com/ i znalazłam dokładnie takie drewniane lampy jakie mi się marzyły. W końcu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie ładne mają lampy, niedługo remont i wymiana części wyposażenia to może się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracjanna
ja w sypialni zainwestowałam w kinkiety activ jeta, jest to nietuzinkowe rozwiązanie ale wiem, że warto bo rzeczywiście efekt jest super, zaopatrywałam się w OBI, jest tam naprawdę bardzo duży wybór kinkietów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekiertka
no ja już zdecydowałam się na kinkiety activ jeta do sypialni więc nie będę już kombinować z lampami bo nie jest mi potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez same kinkiety wystarczają, a jak chcę sobie coś w łóżku poczytać to przyczepiam taka lampkę activejet za taki zaczep i mam oświetlone tam gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświetlenie w sypialni na pewno nie może męczyć wzroku. Musi Cie odprężać i być odpowiednio ustawione. Wejdź np. na www.aurorats.pl. Tam znajdziesz szeroką ofertę oświetlenia do salonu w przystępnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuska
masz rację dlatego ja zainwestowałam w punktowe oświetlenie ledowe, żarówki kupiłam activ jeta o naturalnej barwie światła więc jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, jeszcze nie słyszałam aby ledy miały neutralna barwę światła , gdzie takie dorwałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambuska
no możesz kupić ledy activ jeta o naturalnej barwie światła, ja kupowałam w OBI, sprzedawca mi polecił i cieszę się, że to zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sajmonka32
ja muszę jakoś na czasie kupić sobie lampkę nocną, bo wstawanie z ciepłego łóżka, żeby wyłączyć światło mnie wykończy :p Zastanawiam się nad tą http://homlando.com/lampa-ceramiczna-czarna,534.html Ma ktoś taką ciemną lampkę nocną? Bo się zastanawiam jakie światło będzie dawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popatrz w OBI może znajdziesz lampę Lampa stojąca 3D AJE-CASIOPE2 40W ACTIVEJE . Jest cudowna z efektem 3D , pięknie sie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×