Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kkrejjzoll

oswietlenie w sypialni

Polecane posty

Gość gość
Ja mam z activejet łóżko oświetlone taśmami ledowymi i dwa nowoczesne kinkiety z obi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie dużą rolę odgrywają żarówki ledowe, które faktycznie fajnie sprawdzają się w zestawieniu z ładnymi, nowoczesnymi lampami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W naszym domu mamy tylko i wyłącznie oświetlenie ledowe, dobrze się sprawdza i oszczędza prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glamureczka
ja też mam w całym mieszkaniu ledy activejeta, dają lepsze światło i sporą oszczędność na rachunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksmenka
LEDy activejet świetnie nadają się do sypialni zwłaszcza te o ciepłej barwie światła, ale są tez o neutralnej w obi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie osobiście podobają się nowoczesne lampy i jak bym miała wybierać to do sypialni zamontowałabym designerskie kinkiety activejet z OBI. Dodałabym do tego lampki nocne i jeśli chodzi o oświetlenie byłoby w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne są te kinkiety activejet, sama kupiłam dwa do sypialni. Oświetlają teraz moje łóżko , sprawdzają się dobrze podczas czytania książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoje activejety kupowałam w obi, zdecydowałam się na te ledy bo są bardzo dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony polecam zainwestować w fajne kinkiety ledowe nad łózko te z activejet bo dają dobre swiatło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sypialni też wybrałam prostą, klasyczną lampę, ale z fajnym designem 3 D activejet. Światło fajnie się rozchodzi, a i we wnętrze się super wpasowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam kinkiety activejet po obu stronach łóżka i mam dobrze oświetlone pomieszczenie, Do czytania książki zaczepiam taką na klips

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taśmy ledowe activejet świetnie nadają się do oświetlenia sypialni, zwłaszcza te kolorowe. Diody umieszczone pod łóżkiem lub we wnękach dają niesamowity efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie znakomicie sprawdzają się różne źródła światła ukryte w sufitach podwieszanych z żarówkami activejet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo asortymentu oświetleniowego i nie mówię tylko o lampach sprzedaje Bercal. Cały osprzęt elektroinstalacyjny od nich zamawiałem. Mają nawet takie drobnostki jak wtyczki, czy gniazdka w bardzo ciekawym designie. Podoba mi się to miejsce, czuć że prowadzone jest przez ludzi którzy na oświetleniu zjedli zęby, można rzeczywiście liczyć na profesjonalne doradztwo. Stacjonarnie to można ich namierzyć na ul. Conrada w Krakowie, a internetowo to prowadzą swój serwis - www.bercal.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W stworzeniu kameralnej, nieco intymnej atmosfery, pomoże oświetlenie punktowe czy taśmy LED - można je zamontować ewe wnękach, zagłówku łóżka lub pod łóżkiem albo dekoracyjne zaaranżować sufit. By zapewnić sobie odpowiedni komfort, nie zapominajmy o dodatkowym oświetleniu pośrednim, np. w postaci żyrandola lub innej lampy wiszącej. Jej światło, odbijając się od sufitu, ścian i poszczególnych elementów aranżacji, wróci do nas rozproszone i łagodne. Dla tych, którzy cenią sobie klimat retro doskonałym rozwiązaniem staną się filamenty dające bardzo ciepłe, przyjemne, nieco tajemnicze światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na klusdesign.pl znalazłam fajne inspiracje oświetlenia nastrojowego oprawami LED. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki odpowiedniemu oświetleniu w sypialni można uzyskać fajny nastrój, dobry pomysł to światła led activejet dzięki którym możemy łatwo uzyskać pożądany efekt, polecam też diody led

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, ze nie tylko ja miałam problem ze znalezieniem lamy do sypilani. długo szukałam, widziałam że wiele osób poleca activejet aż w końcu kupiłam w OBI i jak na razie spisuje się nieźle. mamy ją dopiero od dwóch czy trzech tygodni więc dopiero testujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest wiele fajnych rozwiązań jeśli chodzi o oświetlenie sypialni, zwłaszcza te kinkiety AktiveJet fajnie wygadają na łóżkiem i są designerskie i ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w sypialni i innych pomieszczeniach zastosowałem lampy od Nowodvorskiego, które zamawiałem na ww.mlamp.pl . Mam minimalistyczne lampy, ale całość prezentuję się na bogato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinkiety i lampy activejet maja już swoja renomę, są wieczne więc postawiliśmy właśnie na tę markę i nie żałujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegoro
no dlatego my też zdecydowaliśmy się na active jety bo są bardzo wytrzymałe i funkcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie oswietlenie w sypialni powinno byc delikatne, ale tez zdrowe. W http://latkowski.pl/ maja swietne lampy solne, daja zdrowe swiatlo, ktore naprawde przydaloby sie w kazdym domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×