Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

last

czy osoby spod znaku ryby maja dwa oblicza..?

Polecane posty

właśnie poszłam sie bawić wczoraj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wstałam i zrobiłam jazde rodzinie jak ta "cholerka"i jest mi z tym żle...bo mnie nie rozumieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto sie zgadza z tym
a ja jestem i rybka i mam typ sentymentalny (inaczej melancholik) jestem uzaleziona od marzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyytyuuyiuyi
moja siostra rybka-nierob,len i straszny nerwus;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude girl
ludzi spod znaku ryb nie myją nóg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ululalam spal jak dziecko :) Taa a to ciekawe bo ja sie urodzilam 6 marca, jak Michal Aniol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo głupie albo kretynki...oczywiście wiemy, że nic po za tym. Mimo to warto to przedyskutować. Tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara1978
ja 14 marzec jak Einstein:) jestem pracowita ale bez przesady,towarzyska i szczera ,skora do pomocy,umiem wspolczuc ale....................jestem rowniez wredna i msciwa do ludzi na ktorych sie przejechalam poza tym,potrzebuje czasem samotnosci,lubie zielony kolor i kocham matematyke nie jestem delikatna,przecienie,czasem walcze jak lew,nie jestem bierna,klotliwa,jesli wiem ze mam racje nie odpuszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty matematykę a ja lubie uczyć się jezyków obcych, nie mam też kłopotów z ojczystą gramatyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara1978
moja gramatyka i ortografia troche podupadla niestety....mieszkam na obczyznie kilkanascie lat;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo jak spod znaku
BLIZNIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bam bam
moje doświadczenie z rybami to takie że każda z nich nie wie czego chce,są niezdecydowane często maja huśtawki nastrojów i chca postawić na swoim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mieszkasz na obczyźnie to niepotrzebna Ci polska gramatyka, każdy to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam to o gramatyce bo jestem wzrokowcem (choc wzrok mi siada jak cholera co ja pocznę) i ta grupa nie ma z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z gramatyka jest roznie, a matematyki nie znosze . Za to mam talent artystyczny . . . - podobno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dusze artstyczną też mam, wyczucie smaku podobno wbrew pozorom lubia mnie ludzie...słyszałam ostatnio violins napisałaś jakis wiersz lub namalowałaś obraz, żeli papą nadal buja w obłokach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bam bam ..dokładnie tak samo moowi o mnie mąż:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez rybka;-) hustawki nastrojów... raz do rany przyłóż.. a innym razem "wojowniczka" prawdomówna...co nie pomaga w zyciu.. bywa ze leniwa... niezła kucharka...ale "piekarka" tez;-) lubie porządek.. potrafie sie zmobilizowac i bardzo ciezko pracowac... lubie sie poswięcac...ale...najcześciej...marnie na tym wychodze wykonuje zawód "artystyczny".. mam wyczucie ..gustu i smaku podobno..tak mówia;-) noc..to mój żywioł ..ale rano...wstawanie to męka... kocham zwierzęta...i przygarniam...kolejne...znajdy ale..jak mi ktos...zajdzie za skóre...to ma.....no własnie... bujanie w obłokach...tak...ale i potrafie robic klka rzeczy an raz...z niezłym skutkiem... niestety...kariery nie zrobiłam... ale na zewnątrz ludzie myslą ze tak...;-) i ze mam kupe..kasy.... moze..to kwestia tego ze za małą kase potrafie sie ubrac...i wyglądac...jakos inaczej.... pozdro dla wszystkich Rybek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem pod wrażeniem, nie wiem jak rybiątka ale ja sie z tym w zupełności zgadzam, szczególnie z tym, że ludzie mysla, ze mam dużo pieniędzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam..musze posprzatać po obiedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz kiedy to dostaniesz życzenia. A co by chciaładostać rybka na urodziny...?czyli cholerka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w marcu :D pod koniec znaku. Och, czego to ja nie chciałabym :D ;) Pzrede wszystkim ksiazki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyśkaaaaaaaa
ja też ryba jestem i bujam w oblokach codziennie- moja mam zawsze stara sie sprowadzic mnie na ziemie o cudownym zyciu, wlasnym domu, ale co tam malymi krokami ide w swoim wymarzonym celu. Czesto jednak jestem rozczarowana bo duzo moich wymyslów to takie nierealne.... Poza tym jestem bardzo pomocna, nie potrafie patrzec na krzywde ludzka......... uwielbiam zwierzeta i sciska mnie jak widze bezdomne zwierzaki............ czy jestem dwulicowa- chyba nie moze bardziej szczera....... czasami zaluje szczerosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i RYBKI są namiętne.....;-) bogata wyobraznia....pozwala na wiele... walczę z tym ze u mnie cos jest białe albo czarne..nie ma "szarosci".... czasem udaje mi się trzymac jezyk za zębami...i wychodzi mi to na dobre.. ludzie mnie lubią... i szanują... tylko,tak się najczęsciej zdarza..ze osoby na których mi zalezy widzą mnie zupełnie inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia40
Ryby za dużo bujają w obłokach, jak tak sie bujałam to nic nie osiagnęłam w życiu. A jak zeszłam na ziemie i przestałam marzyć o głupotach to osiągnęłam sukces zawodowy. Mój brat stryjeczny tez jest rybą i jest bardzo zaradny - to on sie opiekuje całą rodzina .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak maja moj byly
byl z pod ryb-tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mój chłopak jest ryba i jest bardzo powazny stonowany rozsądny ale też niesmiały i marzyciel taki konkretny a paradoksalnie romantyk ach i mega inteligentny wszystkie ryby jakie znam wyroznaja sie wrazliwoscią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×