Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jsdbjhsjhd

wytlumaczcie mi bo nie rozumiem

Polecane posty

Gość jsdbjhsjhd

bylam ostatnio w klubie , i podrywal mnie pewnien facet, ciagle sie usmiechal , tanczyl blisko mnie , na poczatku ja nic , ale w koncu do niego podeszlam , widzialam ze sie ucieszyl, przegadalismy cala noc , wymienilismy sie numerami. w pomyslalam , ze moze teraz ja powinnam zrobic nastepny krok. napisalam , on odpisal 10 godzin pozniej , i ogolnie ciagle tak odpisuje . nie rozumiem , czy porbuje mi cos pokazac , czy ma mnie juz w dupie ......... wrr ah ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie kochanka
ja bym się pierwsza nie odezwała...takie są skutki twojego smsa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdbjhsjhd
to nie bylo tak dokladnie. on do mnie napisal od razu po imprezie , potem minelo kilka dni , zanim napisalam . moj sms nie bylo nachalny , to bylo cos w stylu : co u ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdbjhsjhd
czemu my kobiety zawsze mamy złudzenia , ze jest tak a nie inaczej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie kochanka
zaraz po imprezie mozna napisac, wiesz..emocje...ale kilka dni minęły i on cisza.... moim zdaniem nie powinnaś odzywac się pierwsza,,,i bez znaczenia co napisalaś..... tak mysle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdbjhsjhd
moze i racja co do tych emocji.. czyli trzeba wybic go sobie z glowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie kochanka
moze się jeszcze sam odezwie...:) tylko broń Cię Panie Boże zebyś Ty do Niego pisala!!!!! :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdjdb
pisze niby , ale tak choćby wcale , od tamtej pory jak napisalalam to zamienilismy doslownie kilka zdan, bo pan laskawie odpisuje po 5 godzinach. nie wiem czy tez go teraz nie przetrzymac i nie odpisac pozniej , ale boje sie ze pomysli ze robie to dlatego bo on tak robi , czyli ze sie odgrywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodzisz na despertke
olej go, poczekaj "ale boje sie ze pomysli ze robie to dlatego bo on tak robi , czyli ze sie odgrywam" - no i co nawet jeślu tak pomyśli...? lepiej żeby pomyślałm, że jestes dumna, niż że pozwalasz się kolesiom traktowac byle jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfdjdb
nooooooooo dokladnie , juz czuje sie jak desperatka , macie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×