Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

straszny_kocur

najlepsze mleko modyfikowane

Polecane posty

Gość gość
Dodam jeszcze że mleko bebiko to melko bardzo średniej klasy . Najlepsze jakościowo (nie mowa o takim szczególe jak grudki ale wartości odżywcze i sposób produkcji - jakość składników) jest niestety nie polski Bebilon ale jego odpowiednik Aptamil (do nabycia w Austrii, Niemczech itp) oraz mleko Hipp, w zasadzie mleko Hipp wygrywa tym że jest wyprodukowane z ekologicznego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tu się zgodzę bo miałam akurat możliwość porównać mleko Bebilon z mlekiem Aptamil (jak wyjeżdżałam z kraju ) i mleko Bebilon jest inne w smaku (jedynka bardziej mi smakowała ale synowi Aptamil) , Bebilony syn wypijał tyle ile musiał (ile potrzebował) a Aptamilu mógłby i dwie butelki na raz wypić jakby mógł. Co do jakości to wydaje mi się że na syna lepiej działał Aptamil i nie wiem czy to zmiana klimatu czy nie ale poraz pierwszy i ostatni raz miał przspane noce przez tydzień czasu czyli tylne na ile starczyło mi aż do Polski Aptamilu. Co do Hippa się nie wypowiem , może tylko tyle że na zachodzie jest bardzo ceniony ale też oryginalny a u nas wszystko co tylko wyprodukują w Pl to nie ma z oryginalnością nic wspólnego bo popaprzą to swoimi składami (niższymi jakościowo) i już mleko się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fsdjfhjdfh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu w droge temu kłody
a ktos próbowal Holle?? Ja dopiero zaczynam podawac Holle nastepne 1 i moje spostrzezenia jak na razie to: łatwo sie rozpuszcza, dziecko długo jest syte, nie budzi sie w nocy, ładnie je. Czy ktos kontynuował karmienie z Holle 2 itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 2 tyg mam termin porodu. Nie wiem jeszcze czy będę karmić piersią. Które mleko jako pierwsze mieć w razie czego, żeby awaryjnie nakarmić dziecko? Poradzić się położnych w szpitalu czy lepiej dzwonić do pediatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kupuj "na zaś". jak będzie potrzeba to w szpitalu dostaniesz i kupisz w drodze ze szpitala zapas do domu. Najprawdopodobniej w domu bedziesz kontynuowac to co dali w szpitalu, bo jesli dziecko dobrze reaguje to po co zmieniac. a skad wiesz co dadza w szpitalu? Ale mijajac to to najlepsze 1) enfamil!!! 2) nan pro 3) bebilon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purrrrrr
ktos pisał o Holle wczesniej, ja uzywałam w sensie moje dziecko i polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munequita
HOLLE TAK!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bebilon Pronutra. Synkowi podpasowało od początku - żadnych kolek, zaparć czy ulewania. I cena też przyzwoita - za 1200 g płaciłam w Melissie 52 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj to bardzo indywidualna sprawa, niektóre dzieci rosną zdrowo na Bebiko, innym trzeba kupować droższe mleko, bo ulewają albo mają kolki. U nas akurat sprawdził się Bebilon i popieram przedmówczynię, zdecydowanie najtaniej wychodzi przez internet w Melissie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podawałam dziecku Bebilon Pronutra. Nie było żadnych kłopotów z kolkami czy ulewaniem, synek nie tył i ogólnie rozwijał się zdrowo. Cenowo też wychodzi przyzwoicie - w Melissie płaciłam za opakowanie 1200 g 52 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puchaczowa
Holle szło u nas pierwsze i następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PakiRuda
Swojego syna karmię rotacyjnie i zdecydowanie polecam Bebiko 2 każdej mamie. Mleko ma bardzo dobry skład, zawiera żelazo, które w okresie wzrostu jest mega ważne. Ale przede wszystkim smakuje mojemu Maluszkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jedno bebiko to najgorszy syf jaki mozna podac dziecku. Absolutnie nie polecam wrecz ostrzegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że mleko musi być słodkie bo inaczej nie będzie smakować dziecku. Mleko z piersi też ma ponoć slodkawy posmak i mm w smaku też nie powinno się różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie pil pepti i jakos mu smakowalo. Mojej kolezanki pil nutramigen i tez chetnie. Te mleka nie maja nic wspolnego ze slodkoscia wrecz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego uważasz, że Bebiko to najgorszy syf? Na jakiej podstawie wysuwasz takie wnioski?? Może jakieś badania naukowe bądź artykuły z fachowej prasy przytoczysz? Bo w przeciwnym razie twoja opinia jest nie obiektywna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia w karmieniu dziecka proszkiem z wodą. ...jestescie żałosne. Nawet swoich dzieci nie potraficie wykarmic. Żal dzieci tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konieczka89
Bebiko 2 to jedno z lepszych mleczek następnych dostępnych na polskim rynki. Mój syn od kiedy zaczął jeść kaszki robione na tym mleczku zaczął lepiej spać w nocy. Kiedy zachodzi potrzeba nakarmienia dzieciątka mleczkiem modyfikowanym z butli (nadal karmię syna piersią) bo na przykład muszę gdzieś wyjść, to synek nie protestuje. Bardzo mu odpowiada te mleczko. Mlek innych producentów nie pije tak chętnie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mczay
Ja natomiast karmię swoje dziecko mlekiem od https://nuppi.pl/ - w porównaniu od produktów innych firm, te nie powodowały u niego zaparć i wzdęć. Dodatkowo ma w swoim składzie nukleotydy, których produktach innych firm zazwyczaj nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze jest mlesio z cysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuśka P
Holle jest ekologiczne i z Holle nie bede rezygnowac. My od poczatku na tym mleku jedziemy i sprawdza sie swietnie. bez cukru, bez dodatkow chemicznych, naturalne. I kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia5596
Aktualnie wybór produktów tego typu jest tak duży, że chyba każdy znajdzie coś dla siebie. My na przykład dajemy naszej córce mleko Humana, które możecie zobaczyć tutaj https://humana-baby.pl/kategoria/mleka-modyfikowane/ . Uważamy to za niezbędny składnik jej diety, oraz naturalny krok w rozwoju. Dodatkowo na początku miała ona problem z ulewaniem po posiłku dlatego też zdecydowaliśmy się wtedy na mleko Humana AR i tak już zostało, że karmimy ją właśnie tym mlekiem. Rośnie jak na drożdżach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaa89983
Mleko modyfikowane według mnie jest już naprawdę ostatecznością. Jeśli nie potrafimy karmić piersią, to zawsze jest opcja laktatora, a wiele mam nawet do takiej próby nie podchodzi. Laktator też może być fajny przede wszystkim dlatego, że dziecko pije nasz pokarm. Ciekawą opcją jest laktator ręczny Lakta Mila, używałyście? Bo jeśli nie to zerknijcie na niego na stronie http://www.simed.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakubczak952
Mi to się wydaje, że najlepiej będzie zdecydować się na zakup mleka mogącego poszczycić się dobrymi opiniami wśród innych mam. Z tego co słyszałam, naprawdę dobre jest mleko firmy http://www.babymilk.pl/produkty/mleko-babymilk-2.html - czy miałaś z nim styczność? Jeśli nie, zmień to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eureka22
My kończymy właśnie przygodę z karmieniem piersią i przechodzimy na mleczko modyfikowane. Testowaliśmy różne, ale najlepiej synkowi smakuje BebikoPro+2. Najlepiej nim się najada, jest spokojny, nic mu nie dolega. Wykorzystuje je do przyrządzania różnych dań dla malucha i też się sprawdza. Wiadomo że nic nie zastąpi piersi mamy ale z mlek to najbardziej nam odpowiada właśnie BebikoPro+2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×