Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajaca -

jakie spalacze tkanki tluszczowej najlepsze dla kobiety bardzo prosze o opinie

Polecane posty

Pytajaca na pewno dasz rade.Widze determinacje i chec walki;) Pisz jak Ci idzie:)Trzymam kciuki.Damy rade:) Strasznie sie napchalam w ten weekend:OOd jutra wracam do treningow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
Brzydula30 no napewno bede pisac jak mi idzie ty tez pisz co tam u ciebie jakie postepy a ty ile chcesz zrzucic kg ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze 57kg przy 162 wzrostu wiec moze z 5kg podobno wagi tej nie widac ale ponad rok cwicze:) Kiedys wazylam 99 kg i schudlam 40kg wiec jak sie czlowiek uprze to da rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
a w jakim czassie schudlas tyle kg i ile cwiczylas ? i na czy ? jak radzilas sobie z skora na brzuchu bo boje sie ze mi bedzie wisiala i czyms sie wspomagalas ? buzka sory ze tyle pytam ale nie bez powodu mam ten nick heheh :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajaca te 40kg schudlam jakies 10 lat temu:) trwalo to okolo roku:)Niczy sie nie wspomagalam:) nie jadlam pieczywa.slodyczy Ograniczylam weglowodany i tluszcze:) Cwiczylam sama w domu po ok.2 godz dziennie:) Pytaj smialo jak bede umiala to Ci odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca -
a jakie cwiczenia wykonywalas ? przez te 2 godziny :-) no ja jem ciemne pieczywo tylko na sniadanie nie jadam kolacji na obiad zazwyczaj miesko i jakies wazywka ograniczylam ziemniaki jesli je jem to bez miesa tluszcze tez staram sie ograniczac niejadam kolacji ostatnio bardzo malo owocow jem a powinno sie chociaz jedno dziennie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydzia30 w pomaranczy
Pytajaca wszystko co sie dalo wykonywac w domu:) Glownie skakanka-ze 40 min dziennie(biedni sasiedzi)brzuchy proste,na lokcie,z nogami w gorze,przysiady i cwiczenia z taka guma:) Teraz mam komfort i cwicze na sali w grupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jak tam? pomogło? Ja teraz testuję o to http://tnij.com/Onmiq w połączeniu ze skalpelem - działa rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Louisdreams
Cutting Ede - jest delikatny, najlepszy na polskim rynku jak czytalam na forum i nie powoduje wzrostu ciśnienia, więc ze spaniem nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przetestowałam na sobie zieloną kawę max- dobra energia to na bank, zmniejsza łaknienie - już nie ma podjadania na wieczór. Waga spada ok 5kg przez 1.5 miesiąca- plus fitness. zielonakawamax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkamelka
Jak dla mnie fitnessik potem , basenik a wieczorem masaże. Słodycze precz nawadniamy organizm a waga spada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manuella226
Zgadzam się słodycze precz no czasami jeden batonik po dobrym treningu. Ja zabrałam się do roboty od stycznia , ćwiczę regularnie nie podjadam , ostatni posiłek zjadam ok 19 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FUsiakk
mi po tym slim takie wargi sromowe porosły, jak naleśniki wielkie... to mutacje jakieś!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvre
W sklepie http://swiatsupli.pl kupiłem w wyprzedaży ekstremalny spalacz tłuszczu marki Animal Cuts i przyznam, że z wagi 120 kg po miesiącu standardowych treningów spadłem do 105 kg. Nie odczułem żadnego zmęczenia. Suplement dał mi niesamowitego kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ted81
Można poczytać o spalaniu tkanki tłuszczowej na stronie http://suplementyna.pl/ jest to o spalaczach, zastosowaniu testosteronu w budowaniu masy i sposobach na odchudzanie z zastosowaniem suplementów diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwp
Zalosne odpowiedzi o syfie z olimpu jakis grubych bab co nie maja pojecia o diecie i suplementacji wolaja o pomste do nieba!olimp to syf sam wypelniacz placebo nie dziala +pakowanie na raz magnezu w tribullusie wyjryto thc troche poszperajcie zanim cos palniecie!dla kobiet lkarnityna best body nutrion+v10 best body nutrion+rasberry ketons controlled labs!sol himalajska grilowac elektrycznie bez tluszczu gotowanie na parze olej lniany budwig z apteki w ciemnej butli podawany po lyzeczce do posilkow!kupowany z apteki z lodowki!i tak przechowywany!wiecej porad 695347647 pomoge wam schudnac bez robienia sobie kuku i nie wydajac miliona na idiotyzmy naciagaczy dietetykow co wygladaja jak pol d**y zza krzaka!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwp
Nie piszcie klamstw o cudownym animal cuts ta firma się skonczyla w 2007roku w 2011w calej serii wykryto salmonelle pozmieniali sklady na totalne badziewia nie ma prawa dzialac z mocnych zabawek T3 merida lipo burn z efa stimerex z efa black mamba nie żadne animal syfilisy!pijcie zielona herbate trening aerobowy 5x 30min minimum!nie da się bez zapierniczania w cuda nie wierzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę stwierdzić że dla mnie nie ma skuteczniejszej metody od Foreverslimu.Na co komu nie działające diety i nie sprawdzające się tabletki.Wystarczy trzymiesięczna kuracja z tymi tabletkami i można zgubić całą nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najmocniejsze spalacze tłuszczu mają w www.swiatsupli.pl Sporo też jest specjalistycznych suplementów dla profesjonalistów. Cennik hurtowy. Suplementacja u nich wychodzi tanio, do tego odżywki masz w jednym miejscu. Można sobie też sporo przeczytać o składzie i o technikach stosowania supli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derko243
Jak dla mnie African Mango http://szczupla-kobieta.pl jest najlepszy bo mnie bardzo wspierał w mojej walce z kilogramami;) dzięki niemu moja walka nie była taka ciężka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
burnbooster ma naturalny skład i bardzo dobrze na mnie podziałał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W 3 miesiące schudłam 14 kilo.W końcu pozbyłam się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Burn4all od ALLNUTRITION, jeśli jesteś na diecie i jesteś aktywna to jak najbardziej ten spalacz jest dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry trener to podstawa : ) zapraszam serdecznie na stronę najlepszego trenera w polsce: www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×