Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lajkonik malutki

2-latki i lizaki,jak często dajecie?

Polecane posty

Gość lajkonik malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogole nie daje
i ty nie badz glupia.Poczytaj o cukrze,czyli BIALEJ SMIERCI.Ja nie chce zyc z mysla,ze przyczynilam sie do chorob swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam młodszego trochę szkodnika bo 16 miesięcznego,ale i dwa starszaki,9 latka i 7latkę,słodycze jedzą rzadko,raz na jakiś czas,cała trójka,bo najmłodszy nie podaruje,jak starsi jedzą,dlatego i lizaki się zdarzają.Odpowiedź na twoje pytanie,rzadko,nie jestem za karmieniem dzieciarni słodyczami non stop,ale i w drugą stronę nie przesadzam,jak mają ochotę na coś słodkiego to nie odmawiam.Znam takie mamy,których dzieci spróbowały słodyczy dopiero w przedszkolu,bo inne dziecko je poczęstowało,a w domu nawet ciastka nie znały,lekkie przegięcie,wszystko jest dla ludzi,w granicach zdrowego rozsądku oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcefcfcderc
o jejciu... teraz to sie pewnie odezwa idealne mamusie co to nie daje dziecku lizaka bron boze, zadnych slodyczy i wogole... i wyzwa autorke od wyrodnych matek ze wogole o tym mysli.Moj maly ma 1,5 roku a starsza 5 lat i lizaki czasem kupuje, jak i inne slodycze. Jesli chodzio o lizaki to moze raz na 2 tygodnie ale oczywiscie miedzy czasie jedza inne pyszne rzeczy. Sama uwielbiam slodycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" o jejciu... teraz to sie pewnie odezwa idealne mamusie co to nie daje dziecku lizaka bron boze, zadnych slodyczy i wogole... i wyzwa autorke od wyrodnych matek ze wogole o tym mysli" --> Bardzo merytoryczne :o Pół posta o d*pie maryni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja corka ma ponad 3 lata, synek niecale 2, nie wiedza co to lizak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha a inne slodycze dostaja. Np czekoladka, ciastka, drozdzowka itp Po prostu lizaki bardzo niszcza szkliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ma 5 lat, lizaki je, inne słodycze również. Ząbki ma biełe bardzo zadbane i czyste więc nie reguła że słodycze aż tak bardzo szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaa789
a ja daje lizaki ale zaraz potem myje malej zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zgrozo ja tez czasami dam lizaka aby umilkly choc na 5 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można ale to zależy od tego
nie daję zastanówcie się czasem z jakiego powodu dajecie tak małym dzieciom slodycze żeby zrobić przyjemność dziecku czy...sobie ? moje dziecko zna słodycz owoców, domowego ciasta, kisielu, kompotu, pieczonych jabłek z cynamonem, mrożonych jogurtów i lodów lizaka nie dam nigdy w życiu ani innego badziewia sama tego bym nigdy nie zjadła, bo nie zdrowe, a mam dać dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEmmmIIIlllKKKaaa
a dałybyście 2- latkowi tatara czy śledzia z cebulą ? nie ? to dlaczego dajecie słodycze ? słodycze można dawać dzieciom po ukończeniu 3 roku życia , a potem dobrze wymyć im zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfwerfwer
Ja wiem tyle co napiszę niżej. Jako małe dziecko nie lubiłam słodyczy, z nielicznymi wyjątkami. Jednak że były to czasy reglamentacji towarów, to nawet tych lubianych dostawałam niewiele. W efekcie do dziś nie mam ani jednej dziury w zębach, nie wiem co to leczenie, załapałam się do zdjęcia reklamowego zębów, nie wiem co to ból zęba. A mam 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Ja osobiście do lizaków mam mniej ale niż do czekolady. Mam w domu małego niejadka, staram się mu dawaćwłaśnie slodycze w postaci kisielow czy ciast. Unikam glownie czeklady, lizaki, baaaarrdzo sporradycznie. Bo czekolada jednak strrasznie zapycha. Niestet czego ja nie dam...da albo prrrrzedszkole albo dziadkowie bo tu juz niewiele moge zrrobic. Zrreszta ciezka zabronic u znajioomych wziasc batonika :( To nie jest latwe. Ale moje dziecko uwielbia slodycz suszonych owocow, smak suszonych pestem, owoców, niektórrych warrzyw (bo tu jest wybredny:P).Ja osobiście nei przepadam za slodyczami, ale mam takie dni ze po prostu musze...dlatego nie widze potrzeby odmawiac dziecku jesli ma sporadycznie na nie ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c52d
u nas na topie zelki i mamby niejedzenie slodyczy nie gwarantuje zdrowych zębów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no mając do wyboru
miedzy lizakami a czekolada wybralabym zdecydowanie czekolade bo oprocz cukru ma jednak jakies tam ilości magnezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×