Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mucha_nie_siada

Mieszka tu ktoś na kawalerce z partnerem?

Polecane posty

Gość ja mieszkam w gdańsku
sama ;) dwa pokoje , jeden to masakra juz przerabiałam , kuchnia w pokoju to najgorszy koszmar , ani odpoczac, ani usiasc ani kogos zaprosic i wieczny bałagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w gdańsku
prowadze firme w domu , nie gram w kosza , salon to bardziej pokoj frmowy, w sypialni mam miejsce do odpoczywania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w gdańsku
poza tym nie jest drogie 1250 plus opłaty za 50 metrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w gdańsku
poprzednio wynajmowałam pokój z kuchnią za 1500 plus opłaty, też po 3 miesiącach stamtąd uciekłam w sumie w jeden dzien , nie było łatwo co prawda zapłacić dwa czynsze ale dałam radę, bo zagrałma vabank na beszczela powiedziałam ze na czynsz to z kaucji ;) dzieki temu odzyskałam kaucje i wolność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek ja juz tam dzwonilam dzisiaj i pan chetny zeby pokazac mieszkanko, my mamy miesiac wypowiedzenia, a watpie ze ktos tyle zaczeka, jak nie to to inne by sie znalazlo, po prostu widzialam naprawde spoko kawalerki za male ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chylonia to zaraz niedaleko mnie , ale tam to raczej by chlopak nie chcial, to taka troche kiepska dzielnica, rzeklabym....niebezpieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z gdanska
mucha nie siada mam znajomego przeprowadza sie z gdanska do gdyni , bedzie zwalniał ale za miesiac mieszkanie płaca 800 za dwa pokoje w gdyni, na obłuzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że czynsz z kaucji za ostatni miesiąc,bo przecież inaczej kasy nie odzyskasz :-D mi ostatnia babka też wypowiedziała,bo chciała to mieszkanie dać wnuczce,więc też z kaucji wzięła ostatni czynsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez znalalzam w centrum za 600 i obskurne naprawde, ale jak za taka cene i miejsce to ja bym mogla wladowac w to troche kasy zeby wymalowac i ogarnac, wszystko da sie zrobic, no chyba ze juz np lazienka cala zardzewiala i sie sypie. ale jak chlopak to zobaczyl to a fe co to za nora itd:) ja mam wyobraznie od razu co z tym mozna zrobic, on nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z gdanska
ogladam maraton no niby tak ale ja mialam przez agencje wiec tez zamieszania bo w sumie wprowadzilam sie koncem stycznia a w kwietniu zrezygnowalam z dnia na dzien, ale 1500 tysiaka plus opłaty mnie wykonczyło , tutaj za dwa pokoje płace 1500 z opłatami w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z gdanska
mucha nie siada wlasnie nie z opłatami, bo to jakas pani wynajmuje jej dzieci wyjechaly w pizdu do anglii , tona im kupiła to mieszkanie i one go nie chca juz bo tu nie wracaja i ona je tak wynajmuje tylko zeby puste nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech moj chlopak nie jest za tym obluzem:/ asiulek zagadalam sie z mama przez tel. ide juz z pieskiem i zaraz wracam do was, ja tez lubie kombinowac z wystrojem wnetrz:D ze wszystkiego da sie zrobic pereleczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demi27
mucha nie siada - po prostu pokaz ten topic facetowi, wszystko co tu mowisz jest sympatyczne, szczere, jesli sie dogadujecie to on przynajmniej sie zastanowi. a nawet jesli bedzie mu czasem brakowalo przestrzeni to przynajmniej bedzie mial kase zeby z kumplem na pifko wyskoczyc;P widac fajna babka jestes, na pewno sie dogadacie ja np. mieszkam w 2 pokojach, ale jeden zajmuje nasz 4 letni syn-wiec wlasciwie mieszkamy w kawalerce;P tez z psem a mlody w maszym pokoju bajzel czasem tez robi, wiec w sumie prywatnosci nie ma. w dziecinstkie mialam swoj pokoj, nie jestem typem imprezowym, czasem potrzebuje samotnosci, ale i tak jest dobrze. mieszkanie jest moje. na razie zbieramy na remont, moglibysmy probowac kredytu na cos wiekszego ale przywyklismy po porstu. i jest dobrze! poza tym mala przestrzen uczy cierpliwosci i tolerancji, tak uwazam a jesli wam bedzie zle na kawalerce, to przeciez zawsze mozecie znowu poszukac 2 pokoi, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku demi dziekuje za mile slowa:) masz racje, zawsze mozna wrocic na 2 pokoje, powiem ci ze ze mnie byla kiedys straszna egoistka, zawsze mialam swoj pokoj jako dziecko i tak naprawde dopiero te ostatnie kilka lat wspolnego mieszkania z ludzmi a teraz z chlopakiem nauczylo mnie zycia z kims, pojscia na kompromis, ustepstw ale jednoczesnie radosci ze wspolnego dzielenia sie codziennoscia:) fajnie ze napisalas asiulek juz jestem mozemy szukac i przemieniac norki w palace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z gdanska
mnie tez moje mieszkanie urzekło z miejsca , jest sliczne, w sumie tuz przy plazy, moja ulubiona dzielnica, super sypialnia z podwojnym wielkim lozkiem i ogromna szafa zabudowana , ogolnie swietnie umeblowane , moze ktos spokojnie przyjechac, bo w salonie sa dwie kanapy na luzie ;) jedyny minus 3 pietro bez windy i piecyk gazowy w lazience, dziecko blokow i wody z kranow troche sie meczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe my tez na 3cim pietrze bez windy i do tego stara kamienica wysokie schody:) poczytal troche topik, posmial sie ale chyba jest za tym zeby byla kawalerka tansza, i finansowo bedzie lepiej, takze moze powoli sie bedziemy rozgladac bo i tak miesiac na wypowiedzenie. no to asiulek do roboty szukamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×