Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomex

sex w miejscach publicznych lub w towarzystwie innych osób, lub i to i to

Polecane posty

Gość tomex

ja np: byłem ostatnio z dziewczyna i moim kumplem na imprezie...troche wypili( ja prowadziłem auto wiec nie piłem)....w pewnym momecie dziewczyna zaczeła mi szeptac do ucha ze ma ochote na ostry seksik...chcielismy to zrobic w toalecie ale było za dużo ludzi wiec poszlismy do auta na parking...jak tylko weszlismy zaczeła mi robic lodzika..... nagle zauważyłem kumpla idacego w strone naszego auta...powiedziałem jej to ale ona nie miała zamiaru przestac ....jak otworzył drzwi to był w lekkim szoku i chciał odejśc ale ja kazałem mu wsiadac bo przyznam sie ze to mnie nawet podnieciło....siedział na tylnym siedzeniu i przygladał sie jak moja dziewczyna mi obciaga.. na drugi dzien wszyscy smialismy sie z tej sytuacji ale przyznam sie ze to było ciekawe, hehe.........mieliscie podobne akcje????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guomi
z wiewiorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcfvbgnhm
jak dzis wracalam z pracy widzialam psy spolkujace na trawniku przed jednym z blokow, gdybym widziala ciebie, albo nawet i wlasnych znajomych taki sam efekt by to dalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w samochodzie
raz z facetem poszukalismy "odludnego" miejsca, gdzies w okolicy aws w warszawie w jakiejs ciemnej uliczce zaparkowalismy. kochamy sie a tu podjezdza policja. wygladalo to tak, ze ja leze na tylnym siedzeniu, tyleczek na zewnatrz, on mnie posuwa ostro a tu pan policjant - przepraszam, dokumenty prosze... na chwole zastyglismy w bezruchu, potem skonczylismy... potem byl mandacik za nieobyczajne zachowanie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomex
z policja mielismy podobna akcje ale zdażylismy sie ubrac , hehe......i mandatu na szczescie nie było......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w samochodzie
Od tamtej pory, slucham FIRMy i HEMP GRU, jestem JP100%, mam dziare HWDP na plecach(henna) i jestem grozna gangsterka osiedlowa. Dodam tez, ze moj chlopak po tym fakcie wstapil do policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastolatek 16
a pani mi loda zrobiła przy całej klasie, ee takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka1564
a ja miałam przygode pod namiotem... spalismy w czwórke...obodziłam sie w nocy i zobaczyłam jak moja kolezanka robi laske swojemu facetowi...zobaczyli ze sie im przyglądam ale nie przerwali....mój facet spał a ja patrzyłam ja onak mu robi lodzika...i musze powiedziec ze sie nawet troche podkreciłam;P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet tinki
tinka, pieprzysz już tysięczny raz o tym, idź mu tera obciągnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka napalona...prosze zadzwoń do mnie mam chcice wejdz na strone http://www.sextelefon.ovh/ i znajdz swoją Anię i dzwon chcę poczuć cię w sobie już teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seksik? Mam na imię Melania, znajdziesz mnie na http://sextelefon.polska.ovh/ . Sprawię, że się rozluśnisz i spełnię wszystkie Twoje fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×