Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salley23

ile mogę dostać od męża alimentów jezeli zarabia ok 4-4,5tys

Polecane posty

Gość a ja uważam że!!
sumar na jakim etapie zakończyłeś swoją edukację? ty jak nasz prezydent-hrabia który słowo "bólu" napisał przez "u" prostaku piszesz: "babska zastanawia zanim pujda " PÓJDĄ BO POSZEDŁEM!! ty chcesz aby tobie państwo dało możliwość podnoszenia kwalifikacji?!! sam się o to postaraj durniu jeden!! w każdym urzędzie pracy są stale organizowane kursy różnego rodzaju.mops również organizuje takie kursy,są szkoły darmowe "NEKS"-zacznij się rozglądać a znajdziesz coś dla siebie!! nieudacznik znowu czeka aż mu ktoś coś da i załatwi!! myśl głową a nie hujem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumar
a ja uważam że i tak to wszystkie baby to hu.e. oprócz naszych córek i matek. :) a że mi sie niecche uzywac polskich znakow to tylko dlatego ze nie mam szacunku piszac do kobiet takich jak co niektore tutaj :) mam ogolnie wylane na prace i zapierdzielanie na swoja EX :) niech tynk je ze scian albo daje dupska za kasiorke bo to umie robic najlepiej jak potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumar
...aha mi sąd winy nie udowodnił jeśli o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak czy inaczej powiem tak
jesteś prostakiem!!!!-wiele kobiet by ciebie zostawiło!! fee łee rzygać się chce jak się ciebie czyta a co dopiero życ pod jednym dachem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sumar a bieżesz w ogóle pod uwagę że tym który się puszcza może być facet i co byś wtedy z takim skurwielem zrobił pewnie usprawiedliwił że mu baba dupy nie dawała,otóż nie dawała bo jak pierwszy raz poszedł się kurwić to leżała w ciąży w szpitalu.No ale on jest super może dawać 500zł na dziecko i jest the best.Napiszę ci to samo chuj mnie ochodzi czy ten palant żre kit z okna i jego kurwiszonek też może to samo żreć ale mojemu dziecku niczego nie zabiorą.Tyle że ja mówię że wszyscy faceci są tacy sami. I niby z jakiej racji jakakolwiek była żona która trafiła na starego kurwiarza ma harować bo facetowi chce się dupy jak rękawiczki zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUMAR
jeśli facet był faktycznie złym facetem to takiego nie żałuje wcale, ale ja swojej zony nigdy nie udezyłem nigdy nie zdradziłem , wiec czemu to ja mam być ciągle wzywany do MOPSÓW komorników itp itd?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUMAR
ja na dzieci płace ale nigdy nie dam złotówki mojej EX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę...
do sumara-jesteś ograniczony skoro uważasz za pełnię szczęścia fakt że nie uderzyłeś ani jej nie zdradziłeś-to chyba normalne co? żyjesz w XXI wieku w cywilizowanym świecie więc to normalne-facet nie bije kobiet-tak robią szumowiny!!! poza tym to czym piszesz to nie wszystko..może po prostu nie spełniałeś jej oczekiwań,może byłeś dupa nie facet,może nie dbałeś o swój związek należycie (tylko nie pisz że prałeś,że gotowałeś,że sprzątałeś-to nie chodzi o to!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia3004.
witam bardzo prosze o odpowiedz!!!ile moge dostac alimentow jesli ja nie pracuje dziecko ma 10 lat.ojciec dziecka placi na jego utrzymanie 800 zl.jego zarobki to ok 4 tys zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwyczajna forumowiczka
Agunia, jeśli nie pracujesz i skończyłaś 50 lat i rozwód był z jego winy, to wspólnie z dzieckiem możecie dostać 40% zarobków męża, czyli 1600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
zwyczajna forumowiczka -> ile dziś wypiłaś? Nie pij więcej!! agunia3004. damaris83@tlen.pl'; -> tej forumowiczce NIE STAWIAJ!! :) Odpowiadam na pytanie: "witam bardzo prosze o odpowiedz!!!ile moge dostac alimentow jesli ja nie pracuje dziecko ma 10 lat.ojciec dziecka placi na jego utrzymanie 800 zl.jego zarobki to ok 4 tys zl" Około 500 złotych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia3004.
do 50 tki jeszcze mi duzo,duzo brakuje.dziekuje za odpowiedz pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUMAR
Nic nie dostaniesz bo nie udowodnisz mężowi że tyle zarabia. DO ROBOTY!!!! a nie jak sęp tylko żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz nic nie rozumiem, cale zycie uczylam sie, potem pracowalam zdobywalam doswiadczenie zeby miec dobra prace zeby byc niezalezna i nie zadac niczego od faceta i taka sie stalam, slubu nigdy brac nie chcialam z zadnym z moich partnerow zeby ewentualnie nie bylo klopotow przy rozstaniu i wogole na co mi papier, dziecmi nie straszylam bo nie chce ich miec i nie chcialam nigdy, mialam i mam wlasne pieniadze, zwiazki mi nie wyszly ostatni zakonczony 4 lata temu a teraz jak na innym temacie pisze ze jestem niezalezna to leca na mnie gromy ze czego ja szukam skoro 30 lat skonczylam, ze tylko mlode dupy sie licza a to ze mam prace i swoje pasje i moge sie sama utrzymac to nic nie znaczy a jak jeszcze dodoalam ze fajnie by bylo zeby facet mial podobna sytuacje jak ja to wogole...poszukuje kosmity....jestem nieudacznikiem szpetna malpa ktorej nikt nie chcial a ja tylko nie chcialam nigdy znalezc sie w sytuacji kiedy musze lape do faceta wyciagac. to chyba byl blad, bylo zrobic sobie dziecko jako 18-latka, nie skonczyc zadnej szkoly, studiow rozwiesc sie i zadac alimentow mialabym "meza" co z tego ze ex...rozwodka lepiej brzmi niz stara panna i dla wielu "cos bym osiagnela" bo to ze mam fajna prace i jestem samodzielna nie robi wrazenia na nikim ani na kobietach ani na mezczyznach wiec Panowie tez sie nie dziwcie, szukacie dupeczek bez pracy a potem sie dziwicie ze z was kase chca sciagac tylko czesto "na dziecko" pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzedzam posty...a bo ja mam dziecko....no gdybym ja miała dziecko to bym sie potrójnie starała zarabiać pieniądze na siebie i dziecko i nie liczyłabym juz na nic ze strony faceta który ode mnie odszedł bo gada widziec bym nie chciala juz nigdy, a wiadomo że mamusie umozliwiaja widzenia z ojcem tylko dlatego ze kasa im od nich potrzebna inaczej kazlyby dziecku zapomniec o istnieniu ojca dla mnie to dwie rozne kwestie byc ojcem i placic kase, bo mozna być swietnym ojcem nie placac na wyimaginowane wydatki mamusi, bo na dziecko kazdy powinien ten co odszedl ale wszystko ma swoje granice i kobieta powinna byc przygotowana na to ze facet bedzie mial i ja w dupie i dziecko i alimenty i powinna wtedy sama zadbac o to a nie sie szarpac o alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrzydliwe są te Wasze pyskówki. Wiadomo - każdy ma inną sytuację i patrzy z własnego punktu widzenia. W moim przypadku było tak, że to ja całe życie pracowałam i utrzymywałam rodzinę bo mój nieudacznik miał ciągle jakieś przeszkody. Byłam robotem od wszystkiego. Ale gadałam i wymagałam od niego, żeby był godzien spodni, które codziennie zakłada. No i nie spodobało się wreszcie - znalazł sobie odskocznię. Od kilku lat prowadził podwójne życie. Praacował niemał po 24 h, a ledwie co zarabiał. Wiadomo - siedział z nią i musiał mieć na jej zachcianki. Złodziej, cham i świnia ostatnia. W końcu zostawił mnie z młodszym dzieckiem, a starszego sobie wziął, żeby wyzerować alimenty. Najpierw dawał nam 1/3 - 1/4 tego co wcześniej, a od 2 miesięcy nie daje nic. I co? Ja mam mu odpuścić? On za NASZE pieniądze utrzymuje kochankę !!!!!!!!!!!!!!!! A my zalegamy miesiącami z platnościami i nieraz nie mamy jedzenia. A jego to wali. Tylko takiego tłuc i patrzeć czy jeszcze żyje. Przez 16 lat naszego małżeństwa nigdy go nie zdradziłam, dupę miodem smarowałam - nie ma mi nic do zarzucenia. Dlatego wystąpie o alimenty również na siebie bo nie dość, że zapieprzałam całe życie na darmozjada to jeszcze teraz przez niego żyję jak dziadówa. I nadal uważacie szanowni Panowie, że nie należy się byłej ani grosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudzia co to znaczy, że zostawił cię z młodszym a starszego sobie wziął? to nie są zabawki, można się tak dzielić dziećmi i sąd na to zezwala, żeby sobie je przekazywać jak piłeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
interesowny tatuś i tyle. zabrał go z domu podczas mojej nieobecności. zgłosiłam na policję, ale oni nic nie mogą bo póki co oboje mamy takie sam prawa do dziecka. Muszę się zabrać za sprawy sądowe bo odwala mi różne numery. A ja już jestem nerwowo wykończona. eh... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony1
Ja jestem studentem nie pracującym, mieszkam u rodziców, mam dziecko .....ile mogę dostać alimentów????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten najgorszy FACET
teraz pyta facet":_))) ILE MOGĘ PŁAĆIĆ ALIMENTÓW NA DZIECKO 8 LETNIE I NIEPRACUJĄCA ZONĘ KTÓRA UTRZYMUJE JUŻ OD 4 LATEK a ona skacze z pracy do pracy i pół roku w domku. jestem Żołnierzem i na czysto mam jakieś 3 tyśki? PROSZĘ O POMOC BO ŻONA STRASZNIE SIĘ RZUCA a ja chce rozwodu bo już wysiadam psychicznie. kłótnie są na poządku dziennym,buntowanie córki przeciwko mnie już było a dziś wyżuciła na klatke schodową moje dwie koszulki które akurat prasowała ( KOLEJNA WYMIANA ZDAŃ ) POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prasował twoje koszule i je wyrzuciła? Musiałeś ją nieźle w nerwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Awanturowywać sie przy prasowaniu koszulek? I pewnie gacie też ci pierze...... Hmmmm... to może drogo kosztować. Bardzo drogo. A nie myślałeś o przejściu do cywila? Bo jednak mundur ostro ryje beret... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie pierw badania się robi potem płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×