Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość salley23

ile mogę dostać od męża alimentów jezeli zarabia ok 4-4,5tys

Polecane posty

Gość 1994
Jak mogę się mylić opisując swoja sytuację , może niedługo napiszesz mi że nie wiem kto jest ojcem dziecko.Bo mylę się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J21
"Także mają rację ci co piszą, że wyrok sobie a życie sobie" Sama sobie przeczysz. Jest wyrok- to pójdzie siedzieć, a nie ze wyrok jest tyko na papierku. To, ze Ciebie to spotkało nie oznacza, ze tylko Ty i tacy ludzie mają rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J21
Nie uważam, że się mylisz co do swojej sytuacji. Broń Boże, różne rzeczy w życiu się zdarzają. Ale powtarzam, że to niekoniecznie jest tak, że ZAWSZE wyrok jest tyko na papierku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is brutal........
jak ktos sie chce wymigac to sie wymiga:o ukryje dochody i zapisze sie do poradni zdrowia psychicznego, zacznie gadac ze rozwód go tak zestresowal ze nawet mimo swietnego wykształcenia nie daje rady pracowac i utrzymuje sie z zasiłków, zbierania puszek po piwie oraz grzybów i jagód:p moze nawet przedstawic kilka kwitów ze skupu złomu na dowód:o taka osoba bedzie praktycznie nie do ruszenia, a nawet jesli to bedzie to baaaardzo trudne🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr Ania Trans-Dens
R00chać mu się chciało to niech teraz płaci słono na bobasa . . . ale czy to jego dziecko? Robiliście testy DNA na ojcostwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holtz
alimenty na dziecko dla kazdego normalnego faceta sa do zaakceptowania, gorzej z placeniem na byla żone:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1994
Wyrok sądowy to również przyznanie alimentów. W moim przypadku to fikcja ani sąd ani komornik nic zrobić nie mogli.I twoja sytuacja może się zdarzyć i moja sytuacja może się zdażyć. Słowo mylisz się w stosunku do mnie nie było odpowiednim słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga tiki taki 23
1994 I CO MYSLISZ ZE TWOJ EKS MA CZYSTE KONTO? BO NIE PLACI? CZEMU NA LEB MU NIE WEJDZIESZ I ZNIE ZACZNIESZ LATAC DO SADU O PODWYZKI ITD, ZEBY ODSWIEZAC CALY CZAS SPARWE TYLKO Z PODKULONYM OGONEM OKRADASZ DZIECKO Z JEGO PIENIEDZY????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1994
Napisałam że miałam alimenty z funduszu , więc musiałam być w sądzie i u komornika. Teraz mój syn ma 19 lat i nie chce non stop latać po sądach i komornikach . A komornik sam z siebie nic nie robi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaga tiki taki 23
aha rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejghghghg
mariolka nie przejmuj sie shadow, to dzieciorób, ktory zaplodnil kobiete, nastepnie wylągł mu sie syn a ten ich kopnal w doopy, i jeszcze w sadzie sie szapal o jak najznizsze alimnty na SWOJE diecko! on nie pojmie tego co piszesz! shadow. zycze by twpoj syn kiedys jak dorosnie przeczytal sobie akty sprawy o alimenty i wtedy pozna jakim czlowiekiem byles i jestes, ze wlasnemu dziecku zalujesz, a fiita maczac to miales chec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow_
ALICJAA 13 - Powiedz mi jedna rzecz. Dlaczego od razu zakladasz, ze gowno wiem?? Bo pisze na kafeterii? Wake up. Ja dalej z uporem maniaka bede sie twierdzil, ze mozna wymigac sie odp placenia aliemnetow w tym kraju. A wiesz dlaczego? Bo pieniadz potrafi u nas zdecydowanie wiecej niz sprawiedliwosc. Ja juz ci napisalem, wyrok sadu to jedno. A realia to drugie. Masz dobrego papuge - wygrywasz sprawe. Wszystko w temacie. Chcesz? Poczyta moja historie, pozniej mnie osadzaj http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4342018&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow_
nie przejghghghg - akurat w moim przypadku nie trafilas(trafiles). Bylo dokladnie odwrotnie. I co mi teraz powiesz? Jedyny twoj (zalosny) argument chu... strzelil...: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzisz Shadow_
nawet wilki nie zagryzają swojego potomstwa. A ty wolałeś pakować w tyłek adwokatom niż dać SWOJEMU dziecku. I śmiesz nazywać się ojcem? Jesteś gorszy niż byle knur rozpłodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadow_
widzisz Shadow_ - co wolalem to jest moja sprawa a TOBIE chu... do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda szuka 12345
haha widze ze shadow_ mieknie, zbyt duzo osob naskoczylo na ta "swinie rozplodowa " hahah, mam nadziejue ze syn ci splunie w twarz kiedys :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUMAR
Wy sie babska do roboty weźcie a nie tylko na tyłku siedzieć w domu... na dziecko sie płaci to normalne ale nie jakieś wygórowane kwoty. Schemat to wy macie dobry, faceta sie pozbyć z domu, poznac jakiegos gacha kasiorke ciągnac na dzieci i siebie i żyć jak paczek w maśle a były mąż będzie na as zapierdzielał :) hahahahah takie postępowanie to jest zwykłe qurestwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba miec nierowno pod sufit
nikt normalny nie bedzie placil na BYŁĄ dupę, to ci od razu powiem mozesz sobei walczyc, nawet jesli wygrasz to facet zwieje gdzie pieprz rosnie i gowno bedziesz widziala swoje pieniadze a dziecko tatusia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ljh;kg;;
rusz doope i do roboty a nie slizgac sie na nie swoim szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PYTANIE !!!
ex uchyla się od płacenia , nie pracuje ,nie jest znane miejsce jego pobytu , komornik ma przygotować zaświadczebnie o bezskutecznej egzekucji ,czy państwo ,tj fundusz alimentacyjny mi wypłaci ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumar
EX wystarczy ze co miesiac wykaże chęć do płacenia i np co miesiac bedzie placil komornikowi 150 zł i juz mu nic nie zrobią. Bynajmniej do paki nie pójdzie i prawka mu nie zabiorą :) Bo on che płacic ale zarobki np pozwalaja mu tylko na taką kwotę ale gdy bedzie lepiej zarabiał to będzie się starał płacic wszystko i spłacić dług :) TAKIE MMAMY prawo. i to jest najlepsze w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sumar
a tak na marginesie to takie TURBOLOTY co mężów zdradzają i szukaja przygód na boku a potem pierwsze co to chca jakas kase jeszcze na siebie od nich dostac to najpierw powinny dostac ale ... kijem przez plecy i w ryjka :)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci, jesli myslicie,z e te 400zł jakie placicie na dziecko to TAKA KASA, że wystarczy jeszcze na byłą, to idzcie do sklepu i sprawdzcie ile mozna za to kupic. Ew na jak długo mieszkanie opłacić. Nie mam męża, dzieci, ale takie 400zł to wydaję na kota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jedna mama
tatusiowie którzy wrzeszczą proponuję wypełnić arkusze kosztów utrzymania dziecka,wpisujcie ceny po przecinku-nie po kropce-nie zawyżajcie cen-wpisujcie tyle ile co kosztuje-kalkulator sam wam obliczy ile przypada na jednego rodzica do swojej części doliczcie opiekę całodobową matki-nie za dużo-300,400 zł bo to one poświęcają czas w którym by mogły iść do dodatkowej pracy i zarobić sobie na nowe,skórzane buty!!! zapraszam -kalkulator opracowali dwaj panowie więc nie baby które uznaliście za swoich wrogów a i jeszcze jedno są 4 kalkulatory-dopasujcie taki kalkulator który pasuje do waszego dziecka,jeśli macie dwoje dzieci w różnym wieku-dopasujcie dwa itd :) :D przyjemności http://www.grzybkowski-guzek.pl/tekst/id/1770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumar
no skoro babska wstretne chcialyscie rozwodu to znaczy ze stac was na to zeby sie same utrzymywac. a jak ci na kota tylko 400 zl wystraczy to co to za kot???? mutant :). PRzykład. jak z zonka moja zylismy wspolnie to 2500 zl starczylo nam na dwoje dzieci i na nas i dom, a jak sie su.a zaczela puszczac i rozwodu zachcialo jej sie to juz na same dzieci chce 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumar
75 % rozwodów to czysty interes dla kobiety. Lepiej im się żyje wtedy. a o to powody 3 najważniejsze. 1.Ma kase za to że siedzi w domu 2.Ma nowego zapychacza popychacza co raz dziennie dobrze zrobi :) 3.Może sobie drwić z byłego męża i mu pod górę robić bo zasrane polskie prawo takie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumar
Panowie trzeba coś ztym zrobić........... bo do końca życia beą nas nasze były qurwy gnoić. Niech nam państwo zrobi kursy szkolenia, podniesie nasze kwaliwikacje zawodowe i niech znajdzie pracę za conajmniej 4000 na reke to wtedy mozna te 1200 na dzieci dać.... :) a tak niech sie babska zastanawia zanim pujda sie puszczac i pozew do sadu napisza...czy dadzą radę same bez nas bo potem to tylko pierwsze pytanie.. ile ty mi bedziesz dawal? :) cwaniactwo i qurestwo z ich strony a wszystko za sprawa naszego kochanego polsieigo rządu i prawa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sumar
taka jedna mama... ja ci coś napisze. Da męzowi dzieci do wychowania zapłać mu kase na dzieci i na niego a ty do roboty. Ciekawe czy sobie poradzisz wtedy jak dostaniesz 1600 zł pensji. Kupe zrobisz i zdechniesz.. to ja sie pytam czemu to zawsze facet za wasza gupote musi miec przesrane zycie co??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jakbym miała mieć dziecko i się rozwodzić to bym mężowi dała dziecko i 400zł alimentów :) Dziecko u mnie tylko na weekendzik raz na jakiś czas i byłabym cudowną mausią. Taką co nie zabrania i pozwala jeśc lody przed obiadem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uważam że!!
sumar wiesz dlaczego? bo w sądzie podczas sprawy rozwodowej źle wypadłeś!! nie byłeś dla sądu wiarygodny,odpowiedzialny ani za siebie ani za dzieci-dlatego sąd powierzył opiekę twojej ex!! dotarło do ciebie? a że żonka zaczęła się puszczać-cóż-znamy historie tylko z twojej strony-pewnie gdybyśmy z nią porozmawiali okazało by się że to odwet za długie lata zdrad,awantur,pijaństwa itp-z tego powodu zaprzestałeś z nią sypiać albo odwalałeś "robotę" jak królik i znalazła sobie lepszego i bardziej odpowiedzialnego faceta albo i facetów!! jak facet DUPA t i ma rogi!! alimenty należą się zarówno dla dzieci jak i dla byłej jeśli na sprawie rozwodowej to facetowi udowodniono winę!! chcesz to sobie jeszcze pogadaj-nikomu tym nie szkodzisz a co płacisz to płacisz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×