Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna ciągle młoda

Poszukuję fotografa na ślub Kraków

Polecane posty

Gość lidaeq
ich auch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonko12345
U mnie tematyka weslno-ślubna też w tym momencie na tapecie. Też poszukiwaliśmy fotografa i w końcu udąło się. Jeśli ktoś te jest w tarkcie poszukiwań to gorąco polecam AG Studio http://www.agstudio.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaszko OK
Znam trzy pary, które pojawiają się na zdjęciach na stronie Iwaszko. Widziałam wielkie, piekne albumy tych par, oraz resztę zdjęć w komputerze. Wszystkie są wspaniałe, pary zachwycone. Ale to wszystko indywidualna sprawa, kwestia gustu. To że mnie się podoba, nie znaczy, że wszystkim się będzie podobać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zambrowianka2010
Ach, jaka piękna reklama. Czytając ja wręcz się pod jej urokiem rozpływam. Najbardziej urzekło mnie pisanie o tych albumach. To trzeba mieć szczęście, aby zobaczyć zdjęcia tylu par. Ja miałam ślub w sierpniu. Mieszkam w Zambrowie a fotograf był z Warszawy. Za 250 zdjęć w dwóch albumach zapłaciliśmy 2000 zł plus obraz na płótnie i obraz wypalany laserem na szkle. Same albumy brzydkie za folia, ale niesamowicie praktyczne do pokazywanie rodzinie i znajomym zdjęć. Zdjęcia to wręcz majstersztyk i jest to ocena wszystkich, którzy widzieli nasze zdjęcia. Znajoma zapłaciła fotografowi z Białegostoku 3500 zl za 150 zdjęć w formie papierowej. Ona ma tylko wspaniały obszywany skórą album i nic więcej.. Za jej zdjęcia nawet bym nie dała 500 zł. Gdybym nie znała moich znajomych to bym nie wiedziała, że to oni są na tych zdjęciach. Szukając fotografa często widziałam przerost formy nad treścią i słuchałam puszenia się fotografów, jacy to oni są wspaniali. Wybrałam takiego, na którego na forum była nagonka innych fotografów z jakiegoś tam stowarzyszenia czy innego kółka różańcowego. To był strzał w przysłowiowa dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmuję sluby
witam kolegów fotografów wiele par prosi mnie o polecenie fotografa na slub w zwiazku z tym nawiąze wspolprace z fotografem czekam na oferty warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwaszko ok
Zambrowianka, bzdury opowiadasz! Jaka reklama? Mam Ci z imienia i nazwiska te pary wskazać? Akurat to wszystko moi znajomi, którzy brali śluby w jednym roku i polecali sobie nawzajem fotografów i tyle. Zresztą napisałam na końcu, że nie każdemu musi się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obronca iwaszko
Witam, ja również widziałam albumy i fotografie Państwa Iwaszko na Targach Ślubnych..mało tego rozmawiałam nawet z Panem, ich fotografie, albumy itp był cudowne. Bez wiejskiej oprawy, rameczek, gołąbków...wg mnie najlepsi wtedy na Targach i gdyby nie to , że nie biorę jeszcze ślubu to bym ich wybrała. Naprawdę robią bardzo fajne zdjęcia...a tutaj chociażby sam Tyszka robił zdjęcia na ślubie to by Wam się nie podobało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do filmującego śluby
Panie filmujący śluby skąd żeś się urwał? Nie ma gorszej opcji niż wynajęcie fotografa z polecenia innego usługodawcy ślubnego. Najlepsi i najbardziej wiarygodni są ci, co sami swoja pracą zdobywają klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmuję sluby
sluchaj twoja opinia mnie nic nie obchodzi ja nie szukam klientów w sieci nie grasuję po forach nie spamuję ,nie podszywam się ,nie mam strony w necie i nie potrzebuję .Klienci mnie polecają drogą pantoflową pracuje na profesjonalnych kamerach ,kazdy klient moze u mnie obejrzec dowolną ilośc filmów,teledyskow. Ludzie mi ufają i pytają o fotografaz mojego polecenia idiotą musiałbym być zeby odrzucic możliwosc dodatkowej kasy zatem nawiaze wspolprace w fotografem czekam na propozycje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do filmuję sluby
Masz sporo racji w tym co napisałeś ale nie do końca. Wiadomo że życie w Warszawie jest bardzo szybkie i każdy szuka oszczędności czasowych. Załatwienie dwóch spraw w jednym miejscu to dla narzeczonych spora oszczędność czasu i wygoda. Jednak jest druga strona medalu. Jeśli taki fotograf współpracujący z czymś narozrabia to odbija się to i na videowcu. Ślubów teraz będzie coraz mniej i powinno się dbać o swój wizerunek. Znam wielu fotografów którzy sami pracują na swój wizerunek i wręcz zabraniają innym usługodawcom aby ich polecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka22
Ja w Krakowie brałam ślub już ponad pół roku temu (ale ten czas leci:P) i wzięłam fotografa od firmy Arem, zresztą w połączeniu z autem i był to bardzo dobry pomysł. Przede wszystkim korzystny cenowo, ale do zdjęć nie mam żadnych zastrzeżeń. Jakby któraś chciała ich sprawdzić do podaję link http://limuzyny.arem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra_i_kuba
Ja polecam Ci nas: http://www.sandra-kuba.pl/ Pooglądaj zdjęcia, ceny mamy konkurencyjne - pakiet od przygotowań do sesji plenerowej - 1200zł Jesteśmy na początku naszej działalności więc do każdego zlecenia podchodzimy z sercem i dajemy z siebie wszystko;) A przede wszystkim - masa pięknych zdjęć w krótkim terminie od uroczystości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwator admuna
Widzę że administrator i w tym wątku nie oszczędził innych przed swoja wypowiedzią na ich temat, pracy i jakości zdjęć :) Ludzie przecież takie portale żyją z reklam a Wy tu dajecie darmowe linki do swoich stron i czekacie na przyjazną opinie:) Sprawa powinna trafić na policję o oszczerstwo i do rzecznika praw człowieka dowiedzieć się czy takie praktyki są legalne i nic się z tym nie da zrobić. Wszystkie oszczerstwa w tematach o fotografii są takie same wręcz nawet kopiowane. Pod innym pseudo. Pozwoliłem sobie skopiować wszystkie te wątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaa291
Dobry fotograf, pracuje też z tego co widzę w Krakowie: http://fotografnaslub.org/ Sprawdzony, solidny, można z czystym sumieniem go polecić. Zdjęcia robi bardzo ładne, solidny, terminowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janek_janeczek
A ile kosztuje taki fotograf z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dojść...do Kalinki291
wasza kampania reklamowa na kafe jest taka sama wiarygodna i dobra jak wasza działalność i pokazywane na stronie zdjęcia. Gdzie wy się uczyliście fotografii? jakość zdjęć, kadry i te kolory chyba nie są waszą najmocniejszą stroną. Pomyśleć że za coś takiego chcecie brać od ludzi kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amurants
a mi się tam podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhu
Pewnie że zdjęcia które się samemu robiło zawsze będą się autorowi podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssmotywowana
hahahah krajewski to może był dobry ale seweryn :-D ale kicha :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny. O ile wam mogę pomóc to szczerzę polecam Pana Łukasza Radziętę . Braliśmy ślub miesiąc temu i jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego wyboru. Jego zdjęcia można zobaczyć na www.wed.com.pl ale ma tez studio w Krakowie. Oj ten dzień był boski wyszło lepiej niż sobie wymarzyłam. Każdej z kobiet życzę tak pięknie przeżyć ten wyjątkowy dzień! Teraz jako już doświadczona panna młoda chętnie posłużę pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielu to może ale za to niewielu dobrych, bo dobrzy nie potrzebują korzystać z tych milionów gó.wnianych portali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to prawda zgodzę się ,że ci dobrzy nie reklamują się. Ja o naszym fotografie dowiedziałam się na forum ślubnym od innych dziewczyn które go polecały. Więc warto popytać znajomych i poszukać na forach gdzie każdy wymienia się doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak to prawda zgodzę się ,że ci dobrzy nie reklamują się." xxx Kto Ci takich bzdur naopowiadał? Każdy się reklamuje, ale każdy w różny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak każdy się reklamuje ale nie na tych śmiesznych welonikach i innych portalach ślubnych typu gdzietowesele.pl i inne, powstają jak grzyby po deszczu i tylko by kasę chciały wyciągać za reklamę a oferują wielkie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziło mi właśnie o to, że nie reklamują się na welonikach i tp. Logiczne jest ,że reklama to podstawa zarobku !! Zresztą nie wnikam mi pomogły fora dlatego bardzo polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Liluniaaa też miałam tego fotografa i byliśmy zadowoleni :) Konkretny, profesjonalny gość, bardzo szybko się dogadaliśmy! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam blikfoto.pl wykonali nam super zdjęcia a przy tym nie mają cen z kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×