Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna ciągle młoda

Poszukuję fotografa na ślub Kraków

Polecane posty

Gość panna ciągle młoda

Witam Poszukuję fotografa na ślub i wesele w okolicach Krakowa (ok. 15 km). Jeśli znacie kogoś godnego polecenia, dajcie znać. Wszelkie namiary (zwłaszcza linki do stron internetowych) mile widziane. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. A może jest tu jakiś fotograf/fotografka, który miałby ochotę nawiązać współpracę. Termin - 28 sierpnia 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyziu-
proszę podać jakiś kontakt mailowy to prześlę ofertę. pozdr Z.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammm
państwa Iwaszko! Robią genialne zdjęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna ciągle młoda
Do Zyziu- Proszę o linka do Pani/Pana strony, bo chciałabym zobaczyć jakąś próbkę twórczości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyziu-
Na tym forum bardzo źle się patrzy na osoby podające linki reklamowe a ja nie chcę najazdu na moją osobę. Proszę podać jakiś kontakt internetowy do siebie to prześlę wspomnianą ofertę jak również stronę internetową do przeglądnięcia zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrianna2011
Zyziu- przecież to nie jest reklama. Ale podaj bo tak trudno znaleźć fotografa w internecie i zadać mu pytanie. Nie ma jak fotograf z pewnego zaufanego polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do do...
Papierowe_Nozyczki W jakim celu pokazałaś link do tej strony? Chyba nie w tym celu że polecasz tą panią fotograf. Pomysły skradzione od innych, jakościowo bardzo słabe, tandetne kolory ukryte pod zdjęciami czarno białymi. Mała wiarygodność strony. Czy tej pani wychodzą tylko dwa do trzech skradzionych pomysłów? Ogólnie zdjęcia brzydkie i takie nijakie. Może ktoś się pojawi i napisze że nie mam racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubuję 2012 taka mam nadzieję
Ostatnio przeglądałam strony i propozycje fotografów robiących zdjęcia na ślubach. Mam wrażenie że te usługi zeszły na przysłowiowe psy. Ten sektor usług chyba został całkowicie zepsuty. Pojawiło się mnóstwo pseudo fotografów kreujących kreujących sie na profesjonalistów. Zdjęcia też są jakieś dzisiaj dziwne. Ni to zdjęcia ni to grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
Polecam : www.studio-wizard.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślubuję 2012 taka mam nadzieję
Studio-wizard potwierdza to co napisałam wcześniej. Fotografia ślubna spadła na psy. Aby robić zdjęcia profesjonalnie nie tylko trzeba opanować technikę robienia zdjęć ale jeszcze mieć poczucie estetyki i smaku. Te zdjęcia są całkowicie bezpłciowe i jakieś takie dziwne z tymi kolorami. Wręcz są mało naturalne. Nie znam się na tym ale może to sprawa kiepskiego sprzętu. To co się mi spodobało w Studiu-wizard to uczciwość pokazywania swoich umiejętności. Wreszcie mnóstwo zdjęć tej samej młodej pary a nie po dwa zdjęcia wybrane z wielu ślubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
Ślubuję 2012 taka mam nadzieję Właśnie kolory są genialne!!! I to właśnie dzięki drogiemu sprzętowi. Zwykła cyfrówką tego nie zrobi. Odnośnie bezpłciowości to raczej Młoda Para jest bez osobowości, a raczej Panna Młoda. Z pustego nawet Salomon nie naleje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi
agatalaw Co ty piszesz o kolorach. Jakość tych zdjęć i kolorów jest na poziomie zdjęć robionych w jpg byle jaka lustrzanką Nikona. Jak można wciskać takie zdjęcia i teksty ludziom. Co do pary to każda jest fajna tylko fotografowie są kiepscy i byle jacy. Pisanie o młodej parze której zdjęcia są prezentowane na stronie fotografa że para jest nijaka to nie tylko nietakt ale i chamstwo. To nie para jest nijaka tylko fotograf jest do du.....-pseudo fotograf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
Czepiacie się moja siostra ma zajebiste zdjęcia i przy tym pozostanę. I jeszcze jedna najważniejsza rzecz JESZCZE NIKT TAKI SIĘ NIE NARODZIŁ, ŻEBY KAŻDEMU DOGODZIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyzia26
Pewnie ze nikt się nie narodził..... To chyba twoja siostra jest na tych zdjęciach bo stronka pachnie nowością i firma tylko jednej parze zrobiła zdjęcia. A co do jakości zdjęć to naprawdę te zdjęcia są bardzo słabe. Czemu firma robi tylko 50 zdjęć. Czy więcej nie wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega foto za wielkiej wody
Zebie widach że się uczysz i podpatrujesz styl i zasady marketingu u innych. Wreszcie sporo zdjęć tych samych ludzi. To dla ciebie wielki plus. Minus ze nie pracujesz nad swoim stylem i czytasz głupie teksty o robieniu zdjęć bez lampy błyskowej. Pamiętaj że kolory tworzy światło. Czasami musi być zastosowany kompromis w zdjęciach. Albo ładnie wybarwione zdjęcia i widoczny błysk czy nie widoczne światło lampy i zbyt małe dopełnienie kolorystyczne zdjęć. Zdjęcia bez lampy można robić tam gdzie pozwalają na to warunki ale przecież para młoda nie będzie wybierała warunków gdzie maja być ładne zdjęcia. Pierwszy link ze zdjęciami plenerowymi jest ok ale drugi http://zebserbanfoto.blogspot.com/ to całkowita porażka jeśli mówimy o fotografii profesjonalnej. Nie chodzi mi nawet o ujęcia bo to sprawa gustu ale o wysycenie i dopełnienie zdjęć od strony kolorystyki. Te zdjęcia wyglądają jak robione aparatem Nikon D300 bez dodatkowego oświetlenia na dużej dziurze przy czasach od 80 0ASA w górę. Może się mylę co do aparatu ale tak mi te zdjęcia podchodzą pod ten model. Rób zdjęcia z lampa tylko ucz się ja stosować. A o tekstach o robieniu zdjęć bez lampy zapomnij. Niech to robią Ci co uważają się za super profesjonalistów a nie zauważają ze maja coraz mniej zleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicha lodowata woda
A czemu Iwaszko pokazuje po jednym lub góra dwa zdjęcia młodej pary. Ja bym się na podstawie tak zrobionego portfolio nie odważyła zamówić tego fotografa. Zdjęcia nie powiem fajne ale każdemu fotografowi wyjdzie te dwa czy trzy zdjęcia super a płaci się za całość. Miałam rozmowę z fotografem który pokazał nam trzy wielkie albumy ze zdjęciami i też miał w nich po kilka zdjęć tych samych par. To nam nie wystarczyło abyśmy mu zaufali i okazało się że zrobiliśmy bardzo dobrze. Widziałam co zrobił w styczniu mojej koleżance. Brrrrrr ja bym się za takie zdjęcia nieźle na niego wściekła i podała go do sądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatalaw
yyyyyyyyyyyyyyy Chyba logiczne jest, że o siostrze nie napisałabym "bezpłciowa" nie umiecie czytać ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite jak bardzo dużo krytyki kieruje się w stronę fotografów. Dziś panny młode wymagają aby to fotograf dokonał cudu! Kochani! Fotograf może mieć cudowny sprzęt, doskonałe wyczucie itd ale naszym salom weselnym daleko do uroczych sal zza oceanu, nie każdy człowiek potrafi pozować a to nie fotografii podporządkowuje się ślub i wesele. To fotograf wychodzi z siebie jak jest do dupy światło, bo kogo to obchodzi jaka jest temperatura barwowa prawda? Czasami można wyjść z siebie i stanąć obok bo np panna młoda nie raczy przypudrować nosa i wszędzie się świeci... długo by tu opowiadać A krytyka załączonego tu fotografa też uważam za mało OK...każdy ma prawo też się dopiero uczyć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite jak bardzo dużo krytyki kieruje się w stronę fotografów. Dziś panny młode wymagają aby to fotograf dokonał cudu! Kochani! Fotograf może mieć cudowny sprzęt, doskonałe wyczucie itd ale naszym salom weselnym daleko do uroczych sal zza oceanu, nie każdy człowiek potrafi pozować a to nie fotografii podporządkowuje się ślub i wesele. To fotograf wychodzi z siebie jak jest do dupy światło, bo kogo to obchodzi jaka jest temperatura barwowa prawda? Czasami można wyjść z siebie i stanąć obok bo np panna młoda nie raczy przypudrować nosa i wszędzie się świeci... długo by tu opowiadać A krytyka załączonego tu fotografa też uważam za mało OK...każdy ma prawo też się dopiero uczyć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten chlopiec z jej profilu
mysle ze stare zaklady i dobre nazwiska to profesjonalisci: jak zaklad fotograficzny Bielec - przy placu Inwalidow, czy Konaszewska-Pyla na Pl.Matejki, jest jeszcze jeden w ktorym moja mama miala jej zdjecia slubne lata temu a ja przypadkowo tam trafilam i od tej pory bywam kiedy potrzebuje zdjec na ktorych sie sobie podobam :) To studio jest w rynku i nazywa sie jakos fotograf, zaraz poszukam na necie adresu to wkleje linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ten chlopiec z jej profilu
o znalazlam jego linka: http://www.ffotograf.com/ Ale mysle ze dobranie fotografa to kwestia gustu bo kazdy fotograf ma swoj styl, pomijajac oczywiscie kwestie profesjonalizmu ktory jest wymagany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
to jakiś żart? http://www.ffotograf.com/p/pages/020.htm koleżko zdaje się fotografuje telefonem komórkowym ten wyżej na pewno lepiej, choć nie chce mu się lub nie umie pracować z kolorami, łatwiej zrobić bw i już się jest większym artystą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pełny niesmak
Rety ci wszyscy ,,profesjonaliści http://www.mariuszborowski.com http://www.ffotograf.com/ http://www.ffotograf.com/p/pages/020.htm To jakąś wielka kpina. Brak pomysłów na zdjęcia a jeśli już są pomysły to całkowicie nie pasują do tematyki ślubnej. Żaden z tych ,,profesjonalista nie pokazuje cyklu zdjęć jednej pary czyli nadal manipuluje się przyszłymi młodymi parami. Potem jest płacz i wstyd, że nie ma pamiątki i nikomu nie wypada się przyznać, że źle się wybrało fotografa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograf prawde ci powie
Piszę jako fotograf...Panny młode myślą, że jak będą wyglądać jak ogromne bezy i nie wykarzą zainteresowania sesją, nie pokażą uśmiechu tylko będą zestresowane to zdjecia będą super ?? A guzik...bo to nie tylko fotograf się musi prdukować, dobrze jest jak para młoda wykazuje zaangażowanie w sesje plenerową czy reportaż...mowa tutaj głównie o panach, bo jeśli panny młode chcą nawet te zdjecia, to panowie czują się przymuszani... wtedy nie czarujmy się, nie będzie pieknych i spontanicznych kadrów. Jestem z Krakowa i też z chęcia wykonam sesję. fotografslubnykrakow@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze są panny młode
tłuste i pryszczate lochy, które myślą, że w dniu ślubu założą sobie białą suknię i nagle zamienią się w królewny :D oh wybaczcie naiwne, ale takiej funkcji z photoshopie jeszcze nie wymyślili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. :) Dobre zdjęcia czy film nie zależą tylko od fotografa ale też od zaangażowania Pary Młodej. Ja uważam, że każda Panna Młoda wygląda pięknie tylko musi się dużo uśmiechać, w końcu to szczęśliwy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
Oh Zia jak ty mądra, poważnie mówię, nawet jak tak patrzę to widzę, że mógłbym ci zrobić lepsze foty niż te twoje 7/16studio i za połowę ceny, ale ja się cenię, tzn. robię teraz backstage to Majki w Krakowie i wiesz nie mam czasu, ino czasem w nocy coś napiszę na forum ku pokrzepieniu serc i tak wiesz hobbistycznie, jak Hobbit. Ale jak byś mnie bardzo poprosiła to kto wie, tylko co potem powiesz, że za pół ceny i lepiej 7 razy??? Eta nie nada nie nada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×