Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna ciągle młoda

Poszukuję fotografa na ślub Kraków

Polecane posty

Gość Natalia1523
a ja polecam www.bialekadry.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był pan Łukasz Lis. Nie jest drogi, bo jeszcze się uczy, ale zdjęcia robi ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudokurka
polecam panią Anię to jej strona: http://www.fairytale.pl/ , robiła mi sesję indywidualną, ale wiem, że robi też śluby. Warto zajrzeć na stronkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikajato
polecam www.fotograf-slubny-warszawa.com mieliśmy z nimi plener w krakowie na skałkach twardowskiego- było super polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina8585
Ja się zdecydowałam na Mariusza Dudę z Krakowa mariuszduda.pl i nie żałowałam ani trochę tej decyzji. Wesele mieliśmy w Tarnowie, dojechał bez dodatkowych kosztów. Człowiek z pasją i podobało mi się to że nie ucieka o północy tylko zostaje tyle ile mu się powie ze ma zostać. Zdjecia dostaliśmy po 4 tygodniach mimo że w umowie było 45 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy fotografa na podstawie tego co sami widzielismy po znajomych weselu - było to MDM Foto. Problemem było to, że fotograf pochodzi z Wawy, ale mimo wszystko dotarł na miejsce. Robił nam plener, fotoreportaż i film z imprezy. Wszystko pozytywnie wspominamy - a film nie jest nudą, chce nam się co trochę do niego wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby wyżej - wstyd się chwalić takimi zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewasocha
polecam www.mmfotografia.pl my mieliśmy Gratis Sesję narzeczeńską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się zastanawiam, fotograf wam płaci za polecanie go na forach internetowych? Trochę to dziwne, ślub macie już za sobą, a wchodzicie na to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeśli zdjęcia się podobają... tylko zwróć uwagę na to jak ten fotograf wypiera zdjęcia z kolorów i pozbawia je kontrastu. Mnie taki styl obróbki nie przekonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi spodobały się zdjęcia ze ślubu siostry. Korzystała ona z usług firmy Arem. Co prawda oni wykupili pakiet, zdjęcia plus auto, ale mówili, że i tak się opłacało. Gdyby ktoś był zainteresowany, to można zobaczyć sobie tę promocję tutaj http://limuzyny.arem.pl/promocje.html Na stronie mają też jakieś przykładowe zdjecie, choć szczerze mówiąc te ze ślubu siostry podobają mi się dużo bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a znowu oni...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy masaż dla pary młodej po weselu można u nich zamówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dużym naszym atutem jest fakt , że dysponujemy w swojej ofercie pięknymi Jaguarami , które służą Młodej Parze jako auto do ślubu dzięki czemu mamy stały kontakt i jesteśmy w każdym momencie gotowi do wykonania ujęcia . Nie ma takiej możliwości , że fotograf ślubny został gdzieś w korku czy na czerwonym świetle i ominęło go jakieś ciekawe ujęcie." xx Hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, kierowca zrzuca futro Dżaguara i rzuca się do walki z aparatem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nie, zrzuca mundurek lokaja-kierowcy, narzuca futro Dżaguara i głową pełną ostrych kłów i rzuca się wir pracy, cykając zdjęcia i kamerując film życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaZonaPiotra
Hej, polecam www.lovefotografia.pl :) Fajne młode małżeństwo robi zdjęcia;) Nam robili póki tylko sesje plenerową, ale bardzo polecam:) Moze komuś się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do osoby wyżej - popracujcie nad obróbką i ustawieniem odpowiedniego balansu bieli, bo nie wygląda to zbyt dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Mogę dać namiary Ci na fotografa który działał na moim ślubie jak i ślubach moich przyjaciół :) Taki sprawdzony fotograf. http://www.michalkowalski.pl - co do ceny to bardzo ale to bardzo opłacalnie- na pewno taniej nie znajdziesz w tej okolicy,ale najważniejsze że polecenie z własnego doświadczenia. Zdjęcia ze ślubu idealne, profesjonalista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi zdjęcia ze ślubu robiła Dominika z infocusmedia i jestem zadowolona z tej współpracy :) zdjęcia ładne, cudowna pamiatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mietka Małka, robił zdjęcia już u kilku znajomych par, a w tym, roku będzie robił zdjęcia u mnie. Jego zdjęcia które widziałam do tej pory - super. Mam nadzieję, że u mnie tez tak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zdjęcia od infocusmedia i mimo, że jestem wybredna to zdjęcia są cudowne ;) pani fotograf idealnie uchwyciła momenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martishaa
Ja ze swojej strony polecam: www.fairytale.pl Niedawno zobaczyłam efekty mojej sesji ślubnej i byłam szczerze pod ogromnym wrażeniem kreatywności i profesjonalizmu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zdjęcia ślubne zrobił Grzegorz Rejs www.grzegorzrejs.com . Polecam jest naprawdę świetny i niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFOTO
Zapraszam chętnych na DARMOWĄ SESJĘ ŚLUBNĄ (także narzeczeńską) - szeroki zakres plenerów do wyboru: morze, góry oraz inne miejsca, zgodne ze wspólnymi ustaleniami. Zgłoszenia z Waszymi zdjęciami przesyłajcie na adres: kpfoto@interia.pl, akcja trwa: lato 2014 (ew.jesień jeśli takie jest życzenie pary) lub do wyczerpania miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×