Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość panna ciągle młoda

Poszukuję fotografa na ślub Kraków

Polecane posty

Gość basiasia1
W takim razie z całego serca polecam Ci http://annarenarda.com/ sama korzystałam z usług Pani Anny i pięknie uwieczniła tak istotne dla mnie chwile.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona Fotograf
Zapraszam do skorzystania z moich usług. www.pieknafotografia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgoleńkka
Zdecydowanie powinnaś wybrać Annę Renardę, wspaniała Pani fotograf. Wpisz sobie w google Anna Renarda Kraków i ją znajdziesz, super profesjonalna. Artystka w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne sesje sa na www.facebook.pl/goodlifepictures

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Grzegorz Sroga robi przepiękne zdjęcia ślubne właśnie w Krakowie ja miałam słabszego fotografa i żałuję, on był u przyjaciółki i efekt jest nieporównywalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, gdyby ktoś na przyszłość szukał jakiś specjalistów to fajny katalog został zamieszczony tutaj http://www.foto-video.gdziewesele.pl/Krakow/ ja znalazłam wszystkie kluczowe dla siebie informacje. Pozdrawiam wytrwale poszukujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switekeufoto
Fotograf Ślubny - www.switek.eu Profesjonalna obsługa Fotograficzna na Twoim Ślubie! 2016 / 2017 Profesjonalna obsługa najważniejszego dnia w Waszym życiu! Przykładowa oferta: -przygotowania -błogosławieństwo -ceremonia -wesele do oczepin -plener Na gotowo po obróbce 400zdjęć na płytach DVD, do pleneru lliczne dodatki i niezwykłe pomysły. Cena: 1599zł Działamy na terenie woj. ślaskie,małopolskie, łódzkie, opolskie, świętokrzyskie, mazowieckie Więcej zdjęć na www.switek.eu oraz FB www.facebook.com/www.switek.eu Atrakcyjne ceny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka6
na moim ślubie zdjęcia robiła frima Domi Foto, właśnie z Krakowa. Zdjęcia wyszły świetne, jestem bardzo zadowolona że wybrałam własnie ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne zdjęcia robi Dominika Tatoń, jestem zachwycona jej pracą. Zdjęcia są przejrzyste i oglądając je czuje się jak bym znowu cofnęła się w czasie. Nasza sesja ślubne do tej pory robi na nas duże wrażenia, a ślub braliśmy ponad rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas oprócz profesjonalnego fotografa bedzie fotobudka :). Wypozyczamy z fotowariacje.pl We wrzesniu przekonamy się czy gościom przypadła do gustu taka atrakcja. My mamy nadzieje ze choć trochę im się spodoba ;). A wy co mysliscie ? Był ktos z was na weselu z fotobudka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem Wam że dobry fotograf to podstawa, szczególnie jak nie macie kamerzysty. Mowie w własnego doświadczenia. Teraz tez nie ma potrzeby żeby ograniczać się do swojej miejscowości, bo fotograf dojedzie, oczywiście w granicach rozsądku. Nasz fotograf, a raczej fotografka dojechała do Krakowa z Bielska Białej. Pani Katarzyna zrobiła nam cudna pamiątkę, dlatego polecamy ja każdej przyszłej młodej parze. A tu jest jej strona http://ocalchwile.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuleczka_kluseczka
Nie podejmujcie pochopnie decyzji! Najpierw się dobrze zorientujcie na różnych forach i stronach, późnej przejrzyjcie galerię fotografa a dopiero na końcu podejmijcie decyzje. Na rynku jest pełno naciągaczy co zrobi wam zdjęcia po "promocyjnej" cenie, a później nie da się ich oglądać.. Ja po dokładnym rozeznaniu zdecydowałam się na http://www.m-fotografia.pl/. Warto również wziąć pod uwagę, zwłaszcza, że są mobilni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.domi-foto.pl robią przepiękne zdjęcia. Daje ich kontakt, wszystkim moim znajomym, którzy poszukują fotografa w Krakowie i nikt nigdy nie narzekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda Pani Dominika Tatoń z Domi-Foto robi cuda, jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wszystkim Warsztat Spojrzeń. Zdjęcia wykonane prez Marysię z Warsztatu na pewno Was zachwycą, ponieważ oddają prawdziwe emocje, pokazują bliskość i miłość. Więcej o Warsztacie Spojrzeń umieściłam w swoim ostatnim wpisie na blogu ślubnym: weselemi(kropka)blogspot(kropka)com/2016/12/zdjecia-slubne-najlepsza-pamiatka-po(kropka)html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierając fotografa kierowałam się ceną, ale przede wszystkim jakością i stylem zdjęć. Z mężem wybraliśmy fotografa Pan Kawecki który z pośród wielu wydał się nam najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojej przyjaciółki zdjęcia robiła Pani Iana, super dziewczyna z głową pełną pomysłów. Zdjęcia wyszły piękne. Bardzo dobrze znią się współpracuje http://www.iana-photo.com/catalog/wedding Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronika4673
też uważam że warto obejrzeć sobie prace zanim wybierze się fotografa i porozmawiać z nim. Nam się udało znaleźliśmy fantastyczną osobę. Prawdziwego fotografa z pasją Pan Piotra Piątka ! mamy cudowną pamiątkę, obejrzyjcie sobie jego prace na http://www.fridayimage.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam sesję zdjęciową robiły dziewczyny z fotografki.com.pl i jesteśmy strasznie zadowoleni z tej sesji i z efektu, jakim są nasze zdjęcia. Widać, że pracują z pasją i zaangażowaniem, bo robią piękne zdjęcia, ale umieją też ustawić ludzi przed obiektywem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×