Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ubrankaaaaa

Mam ubranka piekne 81 sztuk dla chlopca rozm 80-86

Polecane posty

Gość ubrankaaaaa

oto link na allegro do mojej aukcji http://allegro.pl/item914539736_super_paka_dla_synka_81_sztuk_wiosna_lato.html Polecam serdecznie, az 81 sztuk ubranek po moim synku, naprawde warto licytowac, aukcja konczy sie dzis wieczorem. Za taki wielki zestaw cena jest naprawde niska, same 3 sztuki kurtek kosztowaly prawie 200zl, do tego sa super buciki, mnostwo spodni, bodziakow, koszulek........ 3/4 zestawu to znane cenione marki. ZAPRASZAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka241
ubranka ladne, jednak doliczajac koszta przesylki niewiele wiecej zaplace za nowe markowe ubranka na wyprzedazach ktorych teraz jest pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka241
a co do uzywanych bucikow to jestem stanowcza przeciwniczka takich zakupów. kazde dziecko uklada inaczej stopke, i niestety drugiemu dziecku to szkodzi, lepiej kupic tanie nowe buty niz uzywane nike czy inne firmowki nie wyrzadzajac przy tym krzywdy, no chyba ze mama chce sie pokazac to jak najbardziej niech liczy sie zdanie innych i duma rozpierajaca mamuske ze jej dziecko w najach smiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak dzisiaj
iwazam ze to bardzo tano-ostatnio obserwowalam zestaw 21 szt ktory zszedl za 280 zł (uzywane zeczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubrankaaaaa
Masz racje marlenka co do bucików, ja rozwniez nie kupuję uzywanych, ale ponieważ mnóstwo mam kupuje uzywane buty to dlaczego mam ich nie sprzedać, tylko wyrzucic... jak nie kupią ode mnie, kupią na innej aukcji... Ala masz racje ja kupuję dziecku buciki nowe, ale też i markowe, gdyz zwykle buty z bazaru nadają sie o kant **** potłuc. W oryginalnych nie poci się nózka, nie rozwalają sie , biorąc pod uwagę że maluch uczący się chodzić zdziera butki raz dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na prawdę ładne ale szkoda
że takie małe. Mój synek nosi 86-92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanioooo
ja sprzedalam zestaw 60 sztuk za nieco ponad 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super-szkoda ze moj jest wieks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten rez pojdzie dobrze
beda sie licytowac w ostatniej minucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×