Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola _b

Ile ważą i mają wzrostu Wasze roczne dzieci??

Polecane posty

Gość czuje czuje
Dokładnie, z tym mlekiem tłustym to przzesadziłaś ....Mleko tłuste bo je hamburgery .... o matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek ma 7 miesiecy
aj Ty nie dobra!! Teraz jak karmisz to powinnas jesc suchy chleb i popijac woda, zeby nie miec 'tlustego" !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje czuje
no bo z tym mlekiem tłustym od hamburgerów to faktycznie przesadziła nieco :) :) :) Dziecko wazące 10 kg w wieku 3 miesięcy no to faktycznie dużo, ale dziecko ważące 9 kg w pół roku toż to nie żadna tragedia, tym bardziej, ze potem dzideci już nie przybierają tyle na wadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje czuje
teraz zobaczyłam ksiażeczkę zdrowia mojego bratanka - miał 9,5 kg jak miał 4 miesiące a teraz ma 9 lat i chudzina z niego jak nie wiem. Wszystkie ubrania na nim wiszą jak na kiju od miotły. No i tak to zawsze bywa na kafeterii, zawsze robi się offtop i temat zmienia się na zupełnie inny..... na komentowanie i krytykowanie wszystkiego i wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek ma 7 miesiecy
O Nadiewa, swietny pomysl! :) Czuje czuje- dokladnie, pozniej dzieci tak szybko nie przybieraja na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czuje czuje
co do bratanka to jeszcze dodam, ze on był baaardzo niziutki i naprawdę wyglądał jak mały sumo :) :) :) Heheh, a na zdjęciu jak miał 3 latka to już nie to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mój syn....
A mój syn urodził się z wagą 3700, teraz ma 12,5 miesiąca waży 13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaemilki
Moja "mała" urodziła się z wagą 3750 i 62 cm. Teraz ma 13 miesięcy i waży ok 12kg. Dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia423
Do mamyemilki.. a ile wzrostu ma twoja mala teraz?? Jest wyższa od rówieśników. Bo moja urodzila sie 61 dluga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaemilki
Zawsze była większa od reszty dzieci w jej wieku. Obecnie ma ok 81 cm. Mierzyłam ją przy ścianie jakiś czas temu. Ja myślę, że jej waga jest proporcjonalna do wzrostu. A Twoja córeczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córeczka waży
8500 kg i ma około 80 cm, waga urodzeniowa 3900, wzrost 58 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córeczka waży
zapomniałam dodać: ma 11 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia423
Moja ma dopiero 3 tygodnie. A tak czytam ten temacik bo się rozkręcil. A bylam ciekawa czy dlugość urodzeniowa ma wplyw na późniejszy wzrost u dziaci no i w pozniejszym zyciu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamauaksmamam
wszytkie tu czytaja ze zroumieniem 13.02.2010] 14:47 [zgłoś do usunięcia] myszka83 nie ograniniczy a zmienic z cyca na modyfikowane bo moze za tłuste jest mleko i dlatego taki efekt no ale .... z cyca na modyfikowane ZMIENIC !!! mleko matki moze byc bardzo tłuste lub normalne stąd jedne dzieci sa wagi przecientnej a drugie mutanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nadiewy -ojej
tak sobie wieszłam i poczytałam wypowiedzi oburzonych matek.Sprawdzilam wage sojego syna jak mial pół roku.Wazył 9680 w wieku 6 miesiecy i 10 dni.Grubego dziecka nie mialam tylko duzego.Jest dobrze zbudowany i wzrostem wybiega do przodu tez gdzies o pół a nawet wiecej roku.Dzisiaj ma rowne 9 miesiecy i wazy o 1 kg wiecej.Od kiedy zaczał sie wiecej ruszac nie przybiera tak gwałtownie. Nie piszcie,ze dziecko jest otyle jak go nie widzicie.Macie male pociechy i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqukqq
moj wazy 17 kg i ma duzo ponad 100 cm wzrostu. ma rok!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqukqq a ile mialo toje dziecko w wieku 8miesięcy? Pytam bo mam córke w tym wieku i poza krótkimi terminami kiedy cierpi z powodu ząbkowania je bardzo ładnie i dość dużo ale jest szczuplutka za to strasznie długa-lekarze zawsze się dziwią a ja się boje,bo to w ko ńcu dziewczynka nie chce żeby była zbyt wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w szoku jaki poziom ignorancji przejawiają niektóre osoby. Myślałam, że na kafe już nic nie jest w stanie mnie zdziwić, ale teksty, że mleko matki może być za tłuste wciąż mnie rozwalają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lli
Moja córcia 4 styczia skończyła roczek 2 dni temu byłyśmy a kontroli i waży 13,100 wzrost 82,5....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewolizorda1111
...mój synek ma 7 miesięcy i waży 10 kg/prawie/.Ma 80 cm.Duży się urodził i duży jest do tej pory.Jak wasze są małe i drobne- to się nie dziwię,że ważą w wieku roku 10 kg.75 cm to mój synek miał dawno temu.Nie jest chudzielcem/na szczęście/jest ślicznym dzieckiem do grubasa to mu daaaaaaaaaleko.Co za chore baby wypisują takie bzdury.płakać się chce z tej ciemnoty.odchudzajcie swoje dzieci,bo i tak za grube.hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariac21
Moja córcia ma 13 miesiecy i waży 12 kg , mierzy 84cm. jaksię urodziłą to ważyła 3.590 i mierzyła 54cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dahkdak
15 m-cy 10,5 kg 78 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaanuśka
cześć mamuśki mój synek ma prawie 11mies i waży 11.14, ma 78cm...jest duży ale nie jest gruby. Jak miał 6 mies ważył prawie 10kg!!! od urodzenia przybierał na wadze około 1kg-1.5 miesięcznie. odkąd skończył 7 miesięcy jego waga wzrasta wolniej. Karmiłam piersią do 9 miesiąca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala;)
moj synek ma 12 miesiecy i warzy 11i pol kg i mierzy 80cm a masa urodzeniowa 3100g i 52 cm;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam te rozmowy, to mi się przypomina scena z "Misia" 12 kilo :D http://www.youtube.com/watch?v=S5IJ1Y2TVns&feature=related A tak bardziej na temat, to też kiedyś się zamartwiałam, że mój synek jest raczej tłuściutki, ale przeszło mi dość szybko. On paru miesięcy waży tyle samo, a urósł bardzo: ma 80 cm i 12 kg. Po tym, jak zaczął raczkować i chodzić, wysmuklał w oczach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda temat zprzed roku ale się wypowiem:) Mój synek ma 11 kilo i 88cm wzrostu a ma nie całe 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jugana
Nasza Corcia ma 10 m-cy i 3 tyg. i wazy 11 kg i mierzy 84 cm :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×