Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola _b

Ile ważą i mają wzrostu Wasze roczne dzieci??

Polecane posty

Gość roczny synek :)
kurcze, zauważyłam ze dziecko poprzedniczki jest prawie takie duże jak moje a pół roku młodsze! hmm, nie wiem czy w takie wieku mozna zwalac wine na geny... Ja mam 178cm, maż185cm, także to że rodzice są wysocy czy masywnej budowy wcale nie świadczy o tym ze dziecko ma takie byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mója córeczka za 2 tygodnie
skończy ROK i w tej chwili waży 8900 g i mierzy 78 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assia1986
Moja córa ma 11 miesięcy waży 13 kg wzrost 85 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fkjbvcrf
Asia bardzo cieżka twoja córka ale ma tez sporo wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest bardzo ciezki - wazy 11700 i ma ok 80 cm wzrostu. pociesza mnie to ze juz przestal tak przybierac :) jak mial 6 mies wazyl 10700, czyli przytyl kg w pol roku :) zreszta starszy wazyl niewiele mniej, tez kluseczka byl, a teraz? wrecz odwrotnie, chudy jak patyczak (obecnie 119 cm wzrostu i 18 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa-kapustaaaaaa
moja córka ma 6 mc i waży 9kg, ma 68cm może więcej, bo niektóre ciuszki już na 74cm zakładam, jest na mm, pije na dobę mleka około 800ml, raz zupkę około 150g i owoce ale nie codziennie, bo czasem wybrzydza też około 150g, to nie jest dużo jedzenia, a pomimo to strasznie mi szybko mała przybiera na wadze.. nie jest gruba, ale ma oponki i policzki takie pysiowate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka no nie żartuj, że Frane
k już ma 119 cm??? szok! Twój mąż jest taki wysoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Moja ma za 2 tyg będzie miała rok:) Waży 10kg mierzy 80 cm. Przy urodzeniu ważyła 2.900 i miała 52cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moj maz nie jest bardzo wysoki. ja mam 168 cm, maz 174cm, czyli raczej przecietni, maz do tych nizszych nawet sie zalicza. Franek od zawsze byl wysoki i to bardzo. mam nadzieje ze teraz troszke przystopuje juz z tym wzrostem, bo nam do 2 m dociagnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ożesz .....to mój topik?
Stale mi przychodzą wiadomości na imeil że nowa wypowiedź w moim temacie:D! Moje dziecko jest najwyższe w swym przedziale wiekowym tak naprawdę mam córkę przyszła na swiat z niespełna czterokilogramową wagą i szybko mi rosła,bardzo szybko Teraz ma dwa lata i 10mies. waży pewnie tylesamo co rok temu około 15/16kilo ale wysoka jest nieziemsko jej cztero-pięcioletnie koleżanki wyglądają jak jej rówieśniczki Tylko spodnie nosi w swoim rozmiarze to znaczy roz.104 wszystkie bluzki z długim rękawem nosi w rozmiarze od 104-128 Te z krótkim rękawem od 98 te 92 są już przykrótkie na długości, bo tak to się w nie wciśnie jest szczupła np. w krótkie spodenki dzinsowe wchodzi jeszcze w rozmiar- który był na nią dopasowany jak była roczniakiem,czyli dupencja jej w ogóle nie urosła. Jak ją mierzyliśmy dwa miesiące temu wychodziło 105cm Wychodzi że od drugiego roku życia przez te 10mies, urosła 7cm i nie przytyła praktycznie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assia1986
To prawda. Wzrost i waga raczej po tatusiu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara0909876
Aby zapewnić dziecku wszystko potrzebne są pieniądze- to wie każda mama i tata. Możesz szukać zwykłej pracy, albo zarabiać przez Internet. Wejdź na http://wyplata.com/ poczytaj co tam jest napisane. Ja sama dostałam taką wypłatę. Chwilę trzeba poczekać, ale pieniądze zawsze się przydają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę Agatka to musi być
straszny chudziak, bo mój ma 108 cm i waży 17,5 kg, a jest właściwie najszczuplejszym chłopcem u siebie w grupie przedszkolnej, ale też równocześnie jednym z najniższych, a znowu mój mąż ma 191 cm;) różnie to bywa z tym wzrostem jak widać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_magdalena
do roczny synek:) geny maja duze znaczenie chociaz nie twierdze ze zawsze, zapomnialam wczesniej dopisac ze moj maly urodzil sie 5 kg ale w mojej rodzinie i nie wiem czy ma to znaczenie ale w rodzinie meza rowniez rodzily sie duze dzieci. Wzrostu mial tylko 55 cm ale juz po 6 miesiacach ma 75. Pytalam sie lekarzy dlaczego moje dziecko jest takie duze i mowili ze mialam duze lozysko ktore przekazywalo duzo wartosci odzywczych do dziecka. Pisze to dlatego ze smuca mnie komentarze o jedzeniu fast foodow bo nie zawsze to jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimowa- ale masz duże te dzieciaczki. Ja mam dzieciaki w wieku Twoich i mój syn ma 98 wzrostu i 14 kg z kawałkiem, a córa waży 9 kg- na wzrost jej nie mierzyłam więc nie powiem ile ma :) Ale widzę, ze moje to w sumie są mikrusy a niektóre maluchy to wcale takimi maluchami nie są:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meloya
:) dziewczymy nie ma reguły co do wzrostu i ciezkosci dzieci- moja córeczka ma 2i pól miesiaca - wazy 7200 a wzrostu ma 70 cm -urodzila sie majac 4050 wyglada normalnie a nawet wydaje mi sie smukla jak na niemowlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffff
to moje ma tyle na 9 miesięcy i jest grubaśny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffffffffff
przepraszam pomyliłam się waży kilogram więcej :) 8200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkastg
moj ma 12 miesiecy i wazy 10 kilogramow i ma wzrostu 81 :) a jak sie urodzil mial tylko 3290 kg i 53 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuulka
2 tygodnie do roczku-88 cm, 10 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 058784874
10 mies -9.2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjkhgfdsadfghjuk
rok, 78 cm, 8600g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleko matki jest najlepsze
I nic tego nie zmieni! Nawet słowa że modyfikowane jest przecież "specjalnie" przygotowane, że ma "optymalnie" wyliczone w laboratoriach ilości witamin (które z roku na rok się zmieniają, bo się okazuje że jednak inna ich ilośc będzie lepsza- tak samo jak podawanie wit. K i ilości D czy kwasów omega).,itp itD. Mleko modyfikowane jest dla matek które nie moga karmić naturalnym pokarmem i dobrzeże takie mleko modyfikowane jest bo co by jadły dzieci tych biednych matek? (kiedyś były mamki dziś ludzie są zbyt zamknięci na drugiego człowieka by brać taka opcje pod uwagę) Naturalne mleko jest najlepsze. A matki karmiące piersią zasługują na SZACUNEK, muszą wyrzekać się wielu przyjemności, nie mogą na dłużej wyjść bez dziecka, pić alkoholu, ponadto niejednokrotnie karmienie piersią jest bolesne lub wiąże się z rożnymi nieprzyjemnymi dolegliwościami, brakuje miejsc gdzie można swobodnie karmić. Ale czego się nie robi dla dobra dziecka, niekiedy nawet trzeba znieść obelgi ignorantek które próbują opluć to co natura wymyśliła i czego ludzie nigdy nie wymyślą w tak doskonałym stopniu jak ona! Dobrze że karmienie naturalne jest coraz bardziej w "modzie" Szacunek również dla mam które chciały ale nie mogły. W ogóle to szacunek należy się każdemu człowiekowi, oprócz tych co "plują" na matki karmiące piersią! Tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja coreczka ma 9 mc waży 8700 kg mierzy 71 cm urodziła się 56 cm z waga 3800kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plancka
Ma rok i miesiąc okolo 85 cm, waży 11,5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Moj za 3 dni kończy roczek ma 77 cm i wazy 9500 . A wasze roczniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rok kończy 15 lipca. Urodziła się z wagą 3920, mierzyła 54 cm. Obecnie waży 9200 gram, mierzy 78 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córka ur 3270 i 55 cm wczoraj skończyła rok, waży 7800 (na piersi, na żądanie prócz tego pokarmy stałe, ale zjadane bez szału), wzrostu nie znam - nosi ubrania od 74 do 80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mała korekta do powyższego postu - nie 7800 a 7600 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×