Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola _b

Ile ważą i mają wzrostu Wasze roczne dzieci??

Polecane posty

Gość gość
Moja córeczka 13 sierpnia skończy 6miesięcy i ma teraz 9400g i 80cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 miesiecy to nie roczne dziecko,wiec po co sie udzielac? Odgrzeb topik za pol roku,zmierz dziecko i wstaw wymiary. Moj na bilansie roczniaka wazyl 11 kg i 84 cm wzrostu. Urodzony 4 kg,60 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj synek w wieku 6 miesiecy tez wazyl 9 kilo wszyscy mi mowili ze jest gruby ze bedzie gruby w przyszlosci i co????? Teraz ma 2 i pol roku mierzy 96 cm i wazy 16 kilo jest wysoki szczuply ...Glupie baby !!!!! Niemowlaka sie karmi na zadanie!!!! Co mam mu nie dac jesc jak placze ???? Moze go kuzwa karmic woda jak inne nienormalne babska ???? wszystko zrzuca jak zaczyna raczkowac, chodzic, dopiero pozniej zaczyna mowic co chce jesc co mu nie smakuje, co mu smakuje. Wiec nie oceniajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja roczna corcia wazy 10 kg i mierzy 77 cm jest wysoka, szczupla karmialam piersia do 8 miesiaca teraz mleko modyfikowane 2 razy na dzien poza tym normalne jedzonko :) zapomniala dodac ze waga urodzeniowa 4570 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj roczniak 12kg,ubranka 86 urodzil sie z waga 4300; 58cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamu
Mój co prawda ma 11 miesiecy i waży 8,4 i 73 cm jest drobny *****iwy , raczkuje juz 4 miesiace ...stoi na nogach tez od 4 teraz to juz chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćobok
Mój roczniak 8'8 wzrost około 73-74 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otyłość nosi się w genach więc często duże dziecko rokuje takim pulchniakiem na przyszłość. Dziewięć kg u pół roczniaka to bardzo dużo ale skoro jest karmiony piersią i tyle waży to może trzeba zwrócić uwagę na mniej drobiu z diecie lub nie wprowadzaniu tak szybko "deserków" . Trzeba mądrze odżywiać i patrzeć na dziecko a nie schematy bo potem będzie za ciężki tyłek żeby podnieść go do raczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn ma 12,5 miesiąca. Waga koło 11 kg, wzrost 78 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evi,a pediatra nie mówila ze dziecko za mało waży?Moja jak miała 9 miesiecy ważyła 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna12
Mój ma 12 miesięcy i jego waga to niecałe 9 kg i wzrostu 74. Gdy się urodził ważył 2700 i 53 dlugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
waga to nie wszystko.. moj gdy mial 8 miesiecy mial 78cm i 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynka 78cm waga 8kg na rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały ma 7 miesiecy, waży prawie 11 kg. Jest długi, ciuchy nosi na 80-86 cm. Zastanawiam sie kiedy przystopuje!!! Rozwojowo jest na swoim poziomie, a wyglada na co najmniej rok. Martwi mnie to, ze tak szybko rosnie. Stope ma juz rozmiar 21...Myslicie ze juz zawsze bedzie taki duzy??? Kupilam spacerowke do 15 kg zastanawiam sie jak dlugo w niej pojezdzim... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 13 miesięcy wazy 11,5 kg a wzrost 80,5 cm ma 12 ząbków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy durne pipy, dziecko ma być bobasem a nie wygłodzonym kutasem, jak by moja bab patrzyla ile dac dziecku jesc ,bo przytyje ,to bym ją przez balkon udusił!!! Co za durne cipy z was mamuśki, dziecko glodzicie by trzymalo wagę?! idotki puste, brak słów, pewnie to te pudernice co kupuja dziecku sloiczki bo gotowac im sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojciec KAROLA
Karolek ma 9 miesiecy wazy 11,5 kg i ma 80 cm wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamcia
Moja ma 7 miesięcy, waży 9800g i mierzy 78cm. Jak się urodziła 3240g i 51cm - malutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ti moja córcia naprawdę jest wyrośnieta bo ma 73 cm i 9,200 a ma 7 mc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek mając rok waży 11.300kg. a wzrost 81cm. Wcale nie jest ani za duży ani za gruby ,są większe , grubsze. Mając poł roku ważył 9,5kg to widać, że waga do pół roku rośnie szybko pózniej zwalnia. Dzieci są rózne nie ma co oceniać jedne niejadki niektóre głodomorki najważniejsze ,ze zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga151216
Moje dziecko ma 7miesiecy ma 85cm i wazy 9,5kg a urodziło się wcześniej tzn w 36tygodniu i ważyło 2,56 Nie jest śrubę wyglada normalnie Wiec mamy które maja duże dzieci nie musza się martwić jeśli waga jest zgodna z długością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 8 miesiecy waży 11 kg i ubieramy mu już ciuszki na 86-92 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluje upasienia malej swinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaoli
Nie no czytam i nie wierze jak mozna tak krytykowac!!! Czy to wina matki ktora karmi piersia ze dziecko jest wieksze od innych dzieci lub mniejsze??? Dużo robia geny mi osobiscie nie przeszkadza jak dzidzia jest pulchna ma to swoj urok i nie znaczy ze w wieku np 6lat bedzie otyle... po prostu widze ze niektóre z Mam sa naprawde nie douczone i mysla ze skoro dziecko grube to wina matki bo tak karmi... a ja czytam i placze jaka mala wiedze maja te Panie ktore spamuja matki dzieci wiekszej wagi... kobiety ogarnijcie sie.... poczytajcie zapytajcie lekarzy moze jak sie dowiecie ze kazde dziecko inaczej sie rozwija to zrozumiecie nie ma nawet mowy o porównywaniu. Moze odpowiedzcie mi czemy ja jak sie urodzilam bylam pilchnym dzieckiem a od kiedy pamietam mam mega niedowage pewnie byla mamy wina ze karmila mnie piersia i jadla ,,swinstwa ,, a później zmienilam nawyki zywienia za przeproszeniem ,,gowno prawda,,... wydaje mi sie ze albo w was drzemie zazdrosc albo uwazacie sie za wielce inteligentne i chcecie naprawiac swiat i pomagac dzieciakom bo chcecie walczyc z Otyloscia dzieci ha ha ha nie moge pojąć jak mozecie ocenic ze dziecko w wieku 6 czy 13 miesięcy jest otyle i napewno mu to zostanie nie rozumiem niektorych madrych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość iv
Moja córka skończyła właśnie rok. Ma 80 cm, i 11,5 kg. Wszystko w normie. Ale kiedyś tak nie bylo: do czasu kiedy nie Raczkowala był z niej grubasek- moim zdaniem, a pediatra Mówiła ze jest ok bo mało ruchu i to przez to. Była na piersi i od 6 miesiąca wprowadzalam słoiczki. Teraz Je wszystko to co jest w domu od jogurtów przez owoce,warzywa po najrozniejsze mięsa. Nadal podaje jej pierś, nie tolerowala żadnego mleka mod. I w sumie uważam ze to dla niej zdrowsze. jest okazem zdrowia, do tej pory nawet kataru. Zeby wychodzily bezobiawowo, teraz wstaje i zaczyna chodzić przy meblach i za ręce. Jednym słowem nie posiedzi. I jest zgrabniutka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 80 cm i wazy 10,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwo

A moja córka ma 71cm wzrostu i waży 9400. I jestem szczęśliwa że rośnie bo startowała z poziomu 46cm i 2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Syn ma 14 miesięcy i waży 9900. Nie wiem ile ma wzrostu bo nie był teraz mierzony ale ciuszki nosi na 86. Gdy się urodził ważył 2800 i miał 50cm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Ludzie powariowalście. Dużo dzieci w tym wieku jest pulchnych co wcale nie jest źle. Dużo gorsze jest stosowanie diety u niemowlaka, ograniczanie mu drastyczne jedzenia, żeby nie był za gruby, bo teraz taki trend! Dietę i głodówki to stosujcie u siebie!!! Bo pewnie niejednej z was by się przydała skoro tak się boicie żeby dziecko grube nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×