Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola _b

Ile ważą i mają wzrostu Wasze roczne dzieci??

Polecane posty

Gość tak bywa
weszłam tu żeby zobaczyc ile wazą roczne dzieci bo mójsynek ma 6 mcy i wazy ponad 9 kg ale widzę że tak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystko zależy od diety
tam jest pomyłka - w wieku pół roku powinno oczywiście podwoić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaallllleeee jjjaaajjjjaaa
myszka83 miałam Cię za mądrzejszą... A te dzieciaki, które ważą 8,9 kg mając rok to raczej są za szczupłe... i co to za pomysł, żeby przejsć z karmienia piersią na mm?? Od wiekow wiadomo, że najlepsze jest mleko matki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle czepianie się dużej wagi...... mój syn ma 11 miesięcy waży 12,5 kg. waga przy ur jak w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafałkaaaaaa
Mój ma 15 miesięcy i jakieś 82 cm. wzrostu, prawie 13 kilo wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafałkaaaaaa
Mój też był kluską tak do roku. Potem zaczął się ruszać i bardzo zeszczuplał,na pierwszy rzut oka wydaje się być szczupły, nie ma już nic z dawnej kluski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia2902
Mój roczny synek ma 77 cm wrostu i waży 11,5 kg. Jak się urodził mierzył 55 cm i ważył 4 kg. Pozdrawiam wszystkie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaja
Na rok moje dziecko miało 12 kilo i ok. 81 cm. wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soozi
1,5 roku 10,3 - 86 cm. Waga urodzeniowa 4730 i 62 cm. Więc myśle że nie zależy od wagi urodzeniowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczka564@wp.pl
mój synek na roczek waży 9.600 i mieży 79 cm. a jak się ur. ważył 4.230 i mieżył 61 cm. pielęgniarka mówiła że troche za mało waży karmie jeszcze piersią kazała kupić kropelki na apetyt żeby więcej jadł w ciągu dnia bo z tym karmieniem to ciężko mamy raz je a raz nie chce i to dobrze że karmie cyckiem to chociaż coś zje. Kazała też zrobić morfologie i poziom żelaza. dawać mu 3 razy kaszkę gotować wątróbkę i dużo marchwi w różnej postaci, kalafior, szpinak, brokuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuumbnaa
9.300 i 80cm 12 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoszka7
13 miesiecy- 12 kg i 86 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśka julci
moja córcia ma 13 miesiecy awży 9700 a wzrost 74cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ma roczek i dwa tygodnie, waży 10,1kg i ma 77cm. Masa urodzeniowa 3200 i 53cm. Wszyscy którzy ją zobaczą twierdzą że jest grubiutka bo ma pućki:) a to tylko jej urok bo fałdek żadnych na nóżkach nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja młodsza córka jak miała 9 miesięcy ważyła 10,600, (na ostatnim centylu) wzrost na 75 centylu była grubiutka ale urodziła się z wagą 4300g i 61 cm teraz ma 16 miesięcy i waży 11,800 po prostu jak zaczęła się ruszać to spadło jej trochę ciałka i teraz wygląda normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jyuhgtfrdewtniu6j7hgt4rf3
Mój syn ma gdzieś 87 cm i wazy ok.11 kg. Ma rok i 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 kg i 84 cm. Do czepialskich- jak mial 5 miesiecy wazyl 7,5 az lekarz sie wystraszyl. Zapytal jak karmie(takie pytanie nie padlo od tych czepialskich) i powiedzialam ze jedynie piersia. Lekarz sie ucieszyl i powiedzial ze mam synka karmic kiedy zechce. To byloby na tyle,a do tych co zwracaja uwage ze wypowiedz o pol rocznym dziecku jest nie na temat-zauwazylam ze wasze wypowiedzi nie maja nawet zwiazku z tematem. A kysz!!!! Zaluzcie swoj wlasny temat na "nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIEWA TO IDIOTKA
moja corka 14 stycznia skonczy 11msc,waży 10,700 i ma ok.82cm,nie jest bardzo gruba,jakies fałdki ma.jest po prostu wysoka.od II doby karmiona wylacznie mm,do tej pory nie chorowala.tak nie byla w ogole na piersi,ale na pewno je bardziej zdrowo niz dziecko nadiewy,ktoremu od pocztku mamuia serwuje hamburgery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtwyuk
Mój syn 10 miesięcy, 82 cm, 9600 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgtwyuk
Karmiony piersią oczywiście, bo opcja mm była jedną z tych "po moim trupie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheebathemaster
Witam , otóż nasze dziecko jak sie urodziło , był to wczesniak 900 gramowy i mierzył 38cm w tej chwili ma skonczone 7 miesiecy i wazy 8,02 kg i mierzy 65 cm. do 5 miesiąca na cycu , teraz na bebilonie i kupujemy ciuchy na 9 miesieczniaka .. takze mile panie nie ma sie czym martwic . :-)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bmnbj
mój synek ma 14 miesięcy i waży 9,5 kg i ma 86 cm ( może trochę więcej bo od miesiąca nie był mierzony) . jak się urodził miał 3500 g i 50 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka 12 m, waga 9,5 kg, wzrost 83 cm U mnie zaś nie było mowy o karmieniu piersią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia ma dopiero 4 miesiące ale pozwolę sobie zabrać głos w tej burzliwej dyskusji. Nadiewa myślę że dopóki pediatra nie zwraca na to uwagi to nie ma czym się martwić. A pytanie do tych co tak krytykują czy wy dajecie swoim dzieciom jedzenie na wydział a jak jest głodne to trudno?? Trzeba się jednak zastanowić czy dziecko za każdym razem gdy płacze jest głodne, może po prostu chce mu się pić a wtedy wystarczy przegotowana woda. Pediatra do którego ja chodzę mówi że dziecko czy będzie chciało pić czy jeść zawsze chętnie wypije mleko ale np godz po karmieniu raczej głodne być nie powinno więc warto wtedy pomyśleć o podaniu wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna_magdalena
Moj syn urodzil sie z waga 5 kg, jestem szczupla i nie upaslam syna w brzuchu, teraz ma 6 miesiecy i wazy 10.5 kg i ma 75 cm wzrostu, przybiera prawidlowo na wadze i nie jest gruby tylko wyglada jak roczne dziecko. Maz jest bardzo wysoki i ja rowniez do niskich nie naleze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczny synek :)
12 m-cy, 10,5kg, 77cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×