Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewela17777

goraczka u niemowlaka

Polecane posty

Gość olka99
Zamówiłam sobie w zeszłym miesiącu Baby Temp i działa gładko, bezawaryjnie, łatwo i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko mierzy nasz nowy bezdotykowy termometr nonContact, jestem z niego zadowolona. Nie zacina się, podczerwień dobrze odczytuje wyniki czy to gorączki czy to jak mierzę temp powietrza w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaburek
Nam niedawno w prezencie bezdotykowy Multi Temp kupowała mama mojego męża. Tak wiem że to teściowa, ale jakoś mi te słowo negatywnie brzmi, a co do termometru to spoko, szybki i wyniki pokazuje prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112x
Nasz termometr Multi Temp dobrze mierzy, mogę go polecić, kosztuje więcej niż dotykowe ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy badaniu tempki u niemowlaka to moim zdaniem nie ma lepszego opcja jak sprzęt z IR, sama mierzę przez Multitemp i wyniki wychodzą uczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim mniejszym termometrem ale z podczerwienią jest nasz Mini Temp nie wiem czy można mniejszy z tą technologią w ogóle gdzieś jeszcze znaleźć – mieryz dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy z tych wszystkich modeli bezdotykowych jakie są polski Mini Temp Sanity i chwalimy sobie raczej, kwestia paru sekund i jest po badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Mini Temp jeśli ktoś chce kupić coś z pomiarem na podczerwień, tutaj mi się sygnał nie wiesza łapie szybko i dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można szybko sprawdzić gorączkę naszym Multi Temp. Długa żywotność baterii, ładny wyraźny wyświetlacz. Mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sanity ma dobry termometr na podczerwień Multi Temp, można nim mierzyc bezdotykowo ale tez dotykowo, tak samo nadaje się do badania w uchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę też podpowiadała MultiTemp.trzy lata gwarancji dostałam na niego i to mnie na pewno przekonało dodatkowo. Poza tym sporo czytałam dobrych opinii o precyzji termometru w internecie od innych matek i to się rzeczywiście potwierdza, jak na razie zawsze te badania są autentyczne i to nieważne czy sprawdzam gorączkę czy temp w sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto było wymienić stary termometr na Non contact. Tutaj na wynik czeka się sekundę a w starym kilka minut...a i tak często trzeba było powtarzać badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpiszę się pod tym co napisala pani nade mną. NonContact jak dla mnie działa idealnie – szybki dokładny bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przydał mi się ranking na http://rankingtermometrow.pl/ . Dobre porównanie różnych termometrów a nie ma co ukrywać że co firma to inny mechanizm inne funkcje i w ogóle inny kształt także faktycznie różnią się od siebie te termometry nie tylko co do cen..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się przyłączę do tych pochwał na temat MultiTemp. Faktycznie jest to model – multi, bo mierzy na różne sposoby, czy to dotykowo czy bezdotykowo, czy to przy skroni czy w uchu, także daje duże możliwości jeśli chodzi o samą technikę badania. Nam służy bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się podoba w NonContact ten czas pomiaru, to jest dosłownie dwie sekundy i mam wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 18.10.2018 o 17:42, Gość gość napisał:

Też się przyłączę do tych pochwał na temat MultiTemp. Faktycznie jest to model – multi, bo mierzy na różne sposoby, czy to dotykowo czy bezdotykowo, czy to przy skroni czy w uchu, także daje duże możliwości jeśli chodzi o samą technikę badania. Nam służy bezproblemowo.

Warto było wymienić stary termometr na  MultiTemp, badanie jest bez porównania wygodniejsze i szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renn

Bratu i bratowej z okazji urodzenia się syna kupowaliśmy MultiTemp ostatnio i z tego co mówią to im służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam

Super działa Baby Temp jak najbardziej będę ten model chwalił. Nie wiesza się nie przekłamuje badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Trzeba uczciwie powiedzieć, że w przypadku bycia rodzicem malutkiego dziecka, gdzie wszystko jest nowe, posiadanie takiego termometru jak Non Contact jest zdecydowanie bardzo przydatne. Można nim zmierzyć temperaturę wody, mleka czy też ciała. Rewelacyjny sprzęt i nie oddam go za żadne skarby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Jak dziecko ma wysoką temperaturę to nawet nie ma co się zastanawiać tylko na pogotowie ruszać. Wiadomo, że nie ma też co przesadzać. Ja kupiłam ostatnio porządku termometr z haxe.pl, bo przy poprzednim to przy każdym pomiarze miałam inną temperaturę i nie wiedziałam, która jest prawidłowa. Ale ta gorączka to jest niebezpieczna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka

Jak ktoś szuka sprzętu do mierzenia temperatury dziecku to warto wybrać MultiTemp od firmy Sanity. Sprawdzać się będzie także w użytku dla całej rodziny. Bardzo wygodny termometr, który szybko dokonuje pomiarów, w praktyce świetnie się sprawdza. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 30.08.2019 o 14:01, Gość olka napisał:

Jak ktoś szuka sprzętu do mierzenia temperatury dziecku to warto wybrać MultiTemp od firmy Sanity. Sprawdzać się będzie także w użytku dla całej rodziny. Bardzo wygodny termometr, który szybko dokonuje pomiarów, w praktyce świetnie się sprawdza. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinn

Z tych polecanych sprzętów, to wydaje mi się, że będzie można znaleźć coś sensownego. Teraz termometrów na dobrym poziomie jest już coraz więcej. Raczej z zakupem nie będzie problemu, coś odpowiedniego będzie można wybrać. Na pewno do tych polecanych warto zaliczyć nonContact od firmy Geratherm, której termometry zbierają wiele pozytywnych ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Jeśli wysoka temperatura się długo utrzymuję to nie ma co zwlekać - trzeba biec do lekarza. Ja mam termometr bezdotykowy z haxe i jestem mega z niego zadowolona, przede wszystkim dlatego, że jest czuły, a na tym zależało mi najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×