Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobieta zadbana

FOTELIK od 9do 18kg ktory polecacie?

Polecane posty

Gość słoikom mówimy NIE
mam czerwone oczy z tymi nogami to mit i spokojnie sie mieszczą jak fotelik jest dobry, dotykają siedzenia ale sie mieszczą :) Niestety fotelik tyłem do kierunki jazdy dla starszych dzieci to tylko z USA można sprowadzić + mogą nie pasować do europejskich samochodów. I to prawda one sa najbezpieczniejsze i dziecko w takich tyłem do kierunku jazdy powinno jeździć jak najdłużej. Przykre ze jakoś w Europie producenci fotelików tego nie biorą pod uwagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoikom mówimy NIE
W UE pojawiły sie teraz foteliki 9-18 montowane tyłem ale są daaaleko w tyle za amerykańskimi i w testach wypadają słabiej niz te przodem wiec nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wez dziecko do sklepu i wsadz w te foteliki nad ktorymi sie zastanwiasz. my zastanawialismy sie nad dwoma i moje dziecko w jednym nie chcialo w ogole siedziec za to z drugiego nie chcial wyjsc. dlatego mamy britax co do montowania fotelikow tylem do kierunku jazdy to jak maly mial rok to lekarka nam powiedziala ze do roku musi jezdzic tylem wiec po roku przestawilismy fotelik przodem. ale teraz bylismy z nim u lekarza z miesiac temu i ta sama lekarka powiedziala ze teraz zaleca sie do 2 lat aby dziecko jezdzilo tylem. my juz nie przestawialismy fotelika bo maly ma prawie dwa lata. dla wyjasnienia mieszkam w stanach wiec foteliki mozna ustawiac i tak i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są takie dobre i tańsze
ale ja mieszkam w Polsce i tu nawet nie słyszeli o fotelikach montowanych tyłem powyżej 13 kg ten chicco bardzo fajny, ciut przydrogi jak dla mnie, ale wart zastanowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tańszych
chicco dwupozycyjny jest super nowy ok. 500 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy są takie dobre i tańsze
ale ja zarabiam 1500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×