Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobry duch

Podstawa związku to przyjaźń i rozmowa czy chemia?

Polecane posty

Och witam panie:))Chwilę mnie nie było ale widzę dyskusja jest całkiem ciekawa i żyje już swoim życiem...Może krótkotrwałym,ale jednak i widocznie nie jest to banał:))Przynajmniej dla wpisujących posty:) Niezwykłych ludzi można tu spotkać:))Czytam wasze wpisy i uśmiecham się, że to jednak wszystko nie jest taką wyssana z palca fikcją:)) Bogate życie z każdej strony i brak nudy w łóżku to pewnie dla nielicznych,ale są jak widać tacy i to mnie cieszy:)) Im więcej szczęśliwych,tym mniej chamstwa i głupoli:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po co sie głowić
"ja po prostu nie moglabym sie zakochac w najswspanialszym czlowieku,ktory by mnie nie podniecal" O to mi wlasnie chodzi. Nie chodzi o sam sex jako tako, czy bedzie facet idealny w lozku, ale zeby na mnie dzialal, podobal mi sie. Nie musi byc przystojniakiem, ma mi sie podobac. Zwiazalam sie z przyjacielem i co? Znamy sie 4 lata i nigdy mi sie nie podobal, nie podoba mi sie i nie moglabym z nim isc do lozka. Dochodze do wniosku, ze to nie ma sensu, bo buziaki i przytulanki nie przynosza mi radosci, nie tesknie za nim, nie mysle jakby to bylo w lozku itd. Myslalam, ze bez chemii da rade, chcialam zeby dalo rade, bo meczy mnie wybieranie partnerow na tej podstawie, ale chyba natury jednak nie da sie oszukac, a szkoda, bo chcialabym miec takiego meza jak moj przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam klikających i rodzinkę:))Kontynuujmy! No więc jak? chemia czy przyjaźń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jedno i drugie jest konieczne, Dobry Duchu :) To sa dwa elementy konieczne, by zwiazek istnial i trwal. Jak sol i pieprz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minaretto zgadzam się, ale rozwinąć wypada i jakieś własne przemyślenia ,doświadczenia, bo w sumie i tak podobno miłość najważniejsza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najawazniejsza jest milosc, a na nia sklada sie wiele elemntow. W milosci jest i przyjazn i chemia. Jesli brakuje ktoregos z nich, brakuje czegos istaotnego..taki zwiazek ma mniejsze szanse przetrwac. Jeszcze wiele rzeczy zalezy od wieku... inaczej sie buduje zwiazki kiedy sie ma 20 lat a inaczej kiedy 40. A autor topiku w jakim wieku jest, jesli wolno spytac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele tez zalezy od osobowosci. kazdy jest inny. Ja jestem na przyklad bardzo "chemiczna" . Jesli od poczatku nmezczyena mnie nie pociaga, to pewnie nie pociagnie juz nigdy...a na przyjazni ja nie potrafie budowac. Przyjazn to przyjazn i..nic wiecej. Wazna jest tez fascynacja druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor topiku ma chemiczny wiek:)) Najlepszy...XXI:)) Wygląda na trzydzieści kilka:)) a Minaretta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak........
jeśli w związku nie chemii a sama przyjaźń to nie ma 100 % związku ...i po czasie albo związek się rozpada albo zaczynamy szukać na boku kogoś innego kto spowoduje że poczujemy te motyle w brzuszku ciarki na plecach itd.... ogólne wygląda to tak że musi być chemia jak i przyjaźń to idzie w parze żeby czuć się szczęśliwym w jakimś związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi być
chemia jest spoiwem,które łączy dwoje ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak........
dodam jeszcze że samą przyjaźń szacunek zostawmy sobie na czas gdzie oboje mają po 80 lat i przeżyli w udanym związku połowę wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chemiczny wiek to ten kiedy chemicznie sie działa na kogoś z wzajemnością:))Na chemii nie jadę:) zdrowy jestem i naturalny:) Ja tam bym przyjaźni dopiero na 80kę nie zostawiał:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najbardziej chemiczni sa panowie oscylujacy wokol 40 :) Ja jestem po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i proszę jaka zbieżność:)) Forum już mnie zaskakuje a pewnie i zadziwi:))Pozytywnie oczywiście:) A tak przy okazji po 30tce to może być jak z czasem 23:59 to jeszcze nie północ:))Ale wiek nie ma aż takiego znaczenia wg mnie i topiku?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chemia mija
po mniej więcej 4, 5 latach więc sama sobie odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Minaretto :)) nie mam XXI:) to wiek w którym żyjemy:)) Mam tyle ile chcesz:)) a wyglądam na duzo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytyty999
"ja wolę gdy na początku jest chemia." a potem zostaje się rozwódka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] tytytytyty999 "ja wolę gdy na początku jest chemia." a potem zostaje się rozwódka bardzo śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytyty999
bo tak to dziala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"delikatnosc milosci ktora mi dala cytryny plasterek nabrzmialy po brzeg..." z Grochowiaka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..to tak, jakbym po ostrzach zlotych brzytew szedl...tak mnie przywabil cienki glos jej ciala..." to tak a propos roli chemii... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne Minaretto:)) "Jeśli kochasz czas znajdziesz nie mając ani jednej chwili"J.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dojrzala milosc, dojrzale uczucie, to zrozumienie, akceptacja, rozmowa i dobroc :) moim zdaniem :) z tych czynnikow zrodzi sie zdecydowanie chemia, a co za tym idzie przyjemny seks :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
""Jeśli kochasz czas znajdziesz nie mając ani jednej chwili"J.T Niektorzy chowaja sie, kiedy czuja, ze milosc puka do ich drzwi... zwlaszcza mezczyzni... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się nie chowałem a i tak młotkiem dostałem:)) ale,ale przejdź na maila jakiegos ludzkiego(ten z eu jakiś taki...), bo topik ma być o chemii lub przyjaźni i rozmowie w związku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×