Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Nie, nie miałam tak - z reguły pojawiał sie zaczerwieniony śluz a potem normalne plamienia....a teraz coś tak dziwnie.(sorrki za szczegóły) NIE NAKRĘCAM SIĘ I NIE ROBIĘ SOBIE NADZIEII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, to daj znać wieczorem, jak się sytuacja rozwija! (oby się nie rozwinęła;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postaram się odezwać ale nie wcześniej niż przed 23. A teraz znikam do pracy :( Miłego dnia dla Wszystkich !!!!!!!!!!!! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej "staraczki" ;-) ja czekam na @, dzisiaj 30dc -i jeszcze jej nie ma.. ale ostatnio miałam w 33 dc -więc jeszcze 3 dni. Co do fotki, którą wkleiła na poprzedniej stronce onaxyz -to troszkę niepotrzebnie robiłyście dziewczynie nadzieje.. - u mnie każdy test ciążowy wygląda, jak ten na focie -a w ciąży nie jestem i nie byłam (a testów od października zrobiłam chyba z 8..). Teraz już się nawet nie "naręcam" -bo wcześniej też taka blada kreseczka wywoływała we mnie ogromna nadzieję :-( Pozdrawiam Was serdecznie -i życzę powodzenia w najbliższym cyklu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Sorki że się mało odzywam ale ostatnio jak po pracy padam z nóg dosłownie. Mogłabym spać spać i jeszcze raz spać. W przyszłam tygodni jade do Polski i na wizyte u gina, mam nadzieję że wszystko będzie ok. Onaxyz możesz powtórzyć test za kilka dni dla pewności. Ja też na początku miałam bardzo słaba kreseczkę. Szarlotka nie chcę cię nakrecać ale mnie kilka dni po owu bardzo kłuł jajnik, nawet miałam obawy czy nie mam torbieli. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki 🌻 Acha też mam nienormalną szwagierkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka -ale onaxyz napisała na poprzedniej stronce, że dostała @, więc kreseczka raczej nie ściemnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz nie mam nadzieji @ sie rozkrecila ze az slabne czasem z bolu:/niestety:/ musze czekac do czerwca i zaczac pozadne staranka mam nadzieje ze sie szybciutko uda! A za Was trzymam kciuki:)) mam nadzieje ze juz niedlugo bedziemy sie cieszyly z duzych brzuszkow i zdrowych dzidziusiow:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki ja dopiero do domu dotarłam, ledwo żywa. zimno jak diabli, zmęczona jak diabli i jeszcze brzuch boli jak diabli :( jutro@. na bank przyjdzie, coś tak czuję :( ściskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!! Niedawno wróciłam z pracy, jestem padnięta jak nie wiem co....No i na dodatek przyszła ta przeklęta @, ale jak....masakra i do tego ten potworny ból brzucha :(:(:( ałajka.... Idę spać, dobranoc Wam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część dziewczyny:) Chyba wczoraj wszystkie miałyśmy podły dzień... Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej:) A u mnie 29 dc. i @ jeszcze nie ma... więc czekam... Pozdrawiam! Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) wczoraj faktycznie jakiś do bani dzień, oby dzisiaj był lepszy... mi temp. spada - dziś jest 36.9 :( więc tylko czekam na @ miłego dzionka wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo a jak u Ciebie z piersiami nadal swędzą? Bo mnie wczoraj właśnie zaczęły swędzieć i tak jakby piec sutki :/ Wiem, że może tak być przed @, ale nigdy mnie piersi tak nie bolały, tylko w ciąży... ale mimo wszystko nie nastawiam się, bo jestem dopiero 4 mies. po zabiegu i mogło się teraz coś zmienić w moim organizmie. Tak jak to, że pierwszą @ dostałam dopiero 2, 5 mies. po zabiegu i była słaba (trwała 4 dni), a drugą 20 dni później i myślałam, że umrę tak mnie bolał brzuch (trwała 8 dni). Teraz jest 29 dc. i trzeciej nie widać, ale może się jeszcze wszystko nie unormowało... i te piersi to też może być chyba normalny objaw @. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja też miałam wczoraj kiepski dzień.... Rozmawiałam przez tel z moim gin. kazał zrobić test i zadzwonić. Zrobiłam wynik negatywny w 53 dniu już się nie myli... Zmoich objawów stwierdził że to może być torbiel na jajniku... Czekam więc do 17, tylko ten czas tak wolno płynie... Dla mnie oznacza to katastrofę skoro przez ten okres kiedy zdrowie dopisywało nie zaszłam w ciążę to nawet myślec nie chcę co będzie teraz... 4 lata temu tez to miałam wchłonęła się po 2 miesiącach i do tej pory był spokój... Na dodatek pokłóciłam się z mężem za 2 tygodnie sie przeprowadzamy do domu więc prace wykończeniowe trwają, mąż stara się jak możd a ja po rozmowie z ginem poszłam i stwierdziłam że wszystko jest do d.... i się obraził. Teraz mamy cichy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dzisiaj cisza :) prawie nikogo nie ma:) ava- piersi mnie już nie swędzą, ale bolą jak diabli :( ale to pewnie wina okresu zbliżającego się... swędziały przez 2 czy 3 dni jak oszalałe... @ jeszcze nie dostałam, ale wieczorem albo w nocy pewnie przyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo a może jednak nie przyjdzie... Prawdę mówiąc nie jestem już tak naiwnie pewna jak na początku, ale jakaś iskierka nadzieji zastała. Temperatura się utrzymuje, chociaż ja w tempke tak naprawdę nie wierzę:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ava - no właśnie ja też w cuda nie wierzę, więc sądzę, że przyjdzie... najwyżej się spóźni jeden dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Widzę, że nastroje nie najlepsze. Ja protestuję, nie życzę sobie żadnego zwątpienia;) Zaklinamy @ żeby nas nie odwiedzała a jak upierdliwa się pojawi to w kolejnym cyklu staramy się potrójnie, żeby ją przechytrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka - dzięki :) od razu mi się buzia uśmiechnęła :) mimo podłego nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. U mnie wstrętna @ rozkręciła się na dobre. a spóźniała się 2 dni więc cichą nadzieję miałam, że się wreszcie udało. a tu guzik :( muszę się wam pochwalić, że zniosłam to naprawdę dzielnie, chyba po raz pierwszy w życiu. może powoli się uodparniam... uaktualniam tabeleczkę NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ Lidkaaa80.........30............1....................... .......01.03.2010 Olka.P............29...............8.................... ......02.03.2010 aga_ton.........25...........PRZERWA.................................. Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... .....09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...........1.......................... .....10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . ..22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ......24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ...25.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? Olka, czarodziejka, przeskakujcie w drugą część tabelki, zrobi się optymistyczniej :-) u mnie póki co przerwa, przynajmniej w tym miesiącu. muszę uregulować tarczycę i wykonać mnóstwo badań. Biorę się za siebie. w piątek idę na zbadanie PRL, LH, testosteronu i innych hormonów. Trzymajcie kciuki za dobre wyniki. Strasznie się boję, że znów coś wykryją i będę musiała odłożyć starania na dłużej. natomiast od następnego tygodnia czeka mnie monitoring cyklu. sprawdzę czy jest owulacja, bo z tarczycą to różnie bywa. może przerwa dobrze mi zrobi, odpoczynek bez liczenia, mierzenia i odmierzania czasu do daty @. heyo, ava trzymam kciuki. Miśka, jak samopoczucie? onaxyz, przykro mi, myślałam, że będzie można Ci pogratulować. ale głowa do góry, nie w tym, to w następnym cyklu :-) buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, specjalnie dla Was skombinowałam tabelkę. nie pozostaje nic innego tylko sie wpisywać :-) NICK............WIEK.......CYKL STARAN.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ Lidkaaa80.........30............1....................... .......01.03.2010 Olka.P............29...............8.................... ......02.03.2010 aga_ton.........25...........PRZERWA..................... ............. Miśkaaaa..........31............20..................... . ....09.03.2010 Prystelka.........29.............4...................... .....09.03.2010 ava85..............24.............1...................... .....09.03.2010 malutka8479.....26............1......................... ...10.03.2010 czarna_06........27............17....................... . .10.03.2010 heyo............25...........1.......................... .....10.03.2010 stefaga..........25...........2.......................... ....12.03.2010 Ania_29............29............11..................... ...15.03.2010 szarlotka80......29............3........................ ...15.03.2010 jabłuszko_32.....32............4....................... . ..22.03.2010 Słonko_ona7......32............1....................... . ......24.03.2010 euforia84........26.............7....................... ... ...25.03.2010 Czarodziejkka79....30........5.......................... .25.03.2010 justys1818.......21..............4...................... .......???????? Faustka.............28..........3....................... ......????????????? jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE nick--------wiek.........cykle starań-------data porodu Lidka, ty masz cierpliwość kobieto. ja już bym zdążyła zrobić kilka testów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwość nigdy nie była moją mocną stroną;) Sama nie wiem dlaczego tyle zwlekam. Chyba miałam nadzieję, że mimo wszystko nam się udało ale dzisiaj pojawiły się objawy zbliżającej się @. Poczekam do weekendu, jeśli wredna nie przyjdzie to testuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki! niestety, tak jak się spodziewałam, w nocy przyszła ta cholerna @ :( na razie jeszcze słabiutko, ale zaraz się rozkręci... no nic, trzeba próbować dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) No u mnie samopoczucie już zdecydowanie lepsze, hmmmm @ chyba zbliża się ku końcowi i będzie można próbować dalej :):) Heyo - to jak ma przyjść to niech idzie, potem szybko znika a później to Ty już wiesz co:):) Czarodziejka jak samopoczucie ?? Aga - głowa do góry..... Pozdrowienia dla Wszystkich :):) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksazui098
witam kobietki, już 5 zien spoznia mi sie okres zrobilam pre test 25ml/U i nie widze drugiej kreseczki niestety;( nie wiem co sie dzieje temperatura 37.4 i cały czas się taka utrzymuje... co to może być?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sumie też już lepszy nastrój, chociaż brzuch boli strasznie :( najgorsze jest to czekanie i ta niepewność... a potem, jak już przyjdzie @, trzeba przełknąć goryczkę i próbować dalej :D w końcu starania to tyle przyjemności :D hehe i chyba tak jak Czarodziejka mówi, nie skupiać się na tym za bardzo, bo to odwrotny skutek przynosi.. (chociaż to nie będzie łatwe... ;) ) ksazui098 - za jakieś dwa dni zrób jeszcze jednego testa! a możesz mieć jakieś obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) U mnie 30 dc. i @ na razie nie ma... brzuch zrobił mi się trochę twardszy, więc pewnie już niedługo przyjdzie:( Heyo przykro mi, że jednak dostałaś @:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ava - mnie też :) ale mówi się trudno i trzeba dalej próbować trzymam kciuki za Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 25
Witajcie Kobietki i Ty euforia84!My z mezem rowniez myslimy o tym aby zaczac starania juz o nastepnego bobaska (mamy 3-letniego synka).W internecie znalezlismy taka tabelke kiedy chlopiec kiedy dziewczynka no i postanowilismy z niej skorzystac hehe co nam szkodzi, bo w sumie to nie za bardzo wierze w takie rzeczy..jednak chec urodzenia dzidziusia plci zenskiej tak nam zawrocila w glowkach ze chwytamy sie wszelkich sposobow.Starania zaczniemy w maju bo to na ten miesiac wypada poczecie panny..P.S. mialam zaczac sie odchudzac bo po porodzie troche zostalo zbednych kilo ale chyba to odwleke i zobacze co bedzie po drugim..jak nie zrzuce to drastycznie biore sie za dietke proteinowa Dukana.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×