Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Hej - u mnie nic nowego. Dzisiaj (7dc) wzięłam ostatnią Femarę, a w środę (w 13 dc) idę na monitoring. Postanowiłam w tym cyklu "asekuracyjnie" kochać się co 2 dni. Częściej ponoć nie ma sensu, bo się "armia" nie ma czasu zregenerować ;-) No chyba że lekarka w końcu stwierdzi owulację i zaleci częstsze przytulanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):) Eldcia - ludzie zawsze będą gadać, marudzić, że czemu WY jeszcze nie itp ale najważniejsze to nie brać tego za bardzo do siebie. Tak, tak łatwo powiedzieć - wiem. Ale nie możemy pozwolić, żeby jeszcze inni nas dołowali. Myślę, że czasami same jesteśmy w tym niezłe, niestety :(:(:(. Tak sobie myślę, że to jest po prostu kwestią czasu....:):):) I NA PEWNO NAM SIĘ UDA!!!!!! Iwetta - jak Twoje testy owulacyjne, robiłaś już? Robiłąś równocześnie monitoring, żeby mieć potwierdzenie???? Aga - badanie HSG (drożność) miałam robione w zeszłym roku w maju. Najpierw miałam robione badanie stanu czystości pochwy a następnego dnia HSG. hmmm troszkę bolało...Wpuszczany jest kontrast i to właśnie ten moment był nieprzyjemny. Ale jest to do przeżycia:):) Słonko - jak wizyta u ginki....dowiedziałaś się czegoś???? Dzięki Dziewczynki Wam, mam nadzieję, że uda nam się z mężulkiem zaskoczyć :):) Tak bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ja zaktualizuje swoją sytuację :):):) NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... szarlotka80......29............3........................ ... 15.03.2010 Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............2....................... ......11.04.2010 Faustka.............28..........4....................... ......12.04.2010 Lidkaaa80.........30............2....................... .....15.04.2010 pelkana81..........29...........23....................... .....20.04.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 Słonko_ona7......32............2....................... . ...07.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3)........................10.05.2010 jagódka20.......20..............8...................... . .......??????? ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............19....................... . .....????????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ CIĘŻARNE NICK-------WIEK.........CYKLE STARAŃ........... DATA PORODU Olka.P......29.................8...............ok 08.11.2010 Czarodziejkka79....30.....5...............ok 04.11.2010r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaca :(
Witam mozecie mi pomoc a mianowicie chodzi mi o sluz na poczatku ciazy? Cykle mam 24 dni. Dzisiaj mam termin @ rano zrobilam test wyszedl negatywny a malpiszona nadal nie ma. Mam lekkie pobolewania w podbrzuszu i sluz bialo przezroczysty przypominajacy bialko kurze taki rozciagliwy. I juz sama nie wiem co jest grane objawy tez jakies mam ale moga sugerowac @. Chcemy miec dzidzie ale poranny negatyw troche mnie podlamal dodam ze bety nie mam jak na razie zrobic, jak myslicie wszystko juz stracone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zrobiłam kolejny test... i lipa:( Smutno mi, a mojemu M chyba jeszcze bardziej:( nic nie mówi ale ma smutną minkę... Dziś mam 38 dc.a według moich obliczeń @ miałam dostać dwa dni temu... Czy to możliwe żeby test w tym czasie nie wykrył jeszcze ciąży? Sama nie wiem... naprawdę nigdy nie miałam tak długich cykli:/ Jeśli @ nie pojawi się do poniedziałku to zrobię jeszcze jeden test kontrolny (bo nadzieję na dzidziusia w tym cyklu już straciłam) i idę do lekarza. Jakie to chore, że ciągle mamy tak pod górę! Kachna jesteś właśnie w tej lepszej połowie cyklu... W której można działać:) Powodzenia!!! Eldcia jak możesz słuchać takich bzdur... Ja mimo, że na razie nie wychodzi, nie dopuszczam nawet myśli, że nie będę mieć dzieci... zrobię wszystko żeby zostać mamą! Co do ciężarówek to masz chyba rację... i nie tylko one... Miśka jak tak patrzę na tą naszą tabelkę, to widzę, że wiele z dziewczyn już się od dawna nie odzywa... Szkoda... Heyo gdzie jesteś? Taka byłaś kiedyś aktywna na topiku... Pytająca - rozciągliwy śluz nie świadczy o ciąży, ale o owulacji... Ale jeśli @ nie pojawi się w ciągu dwóch, trzech dni to możesz powtórzyć test... Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Eldcia jak czytam twoją sytuację to jest identyczna z moją. Otóż w tym cyklu po luteinie dostałam @ w 24 dc ale ona jest bardzo słaba i z przeźroczystym śluzem. Ostatnio 2 miałam w 42 dc i termin w tabelce przypadł na 7,05. Tak więc nie wiem co się dzieje. Mam usg robione w 23 dc gdzie wg kalendarzyka powinna być owulacja. Ten co robil usg powiedział , że nie moze stwierdzic czy była czy jest. Zastanawia mnie taki opis : Jajnik prawy o wymiarach.. z pęcherzykiem ś 7,4mm Jajnik lewy ..... z pęcherzykiem śr 9,4 mm . Czy to oznacza że jeszcze nie ma owulacji i te pęcherzyki rosną ? czy tak jest zawsze ? Dziś idę do ginki po skierowanie na badanka i niech mi wyjaśnia co i jak z moim cyklem i owulacją. Kachna jak my Cię doskonale rozumiemy, moja znajoma 2 dni temu urodziła i strasznie to przezyłam, lepiej się tego dnia było do mnie nie zbliżać. Przypadkowo też spotkałam inną moją znajomą co 2 miesiące temu urodziła bliźniaki - pogadałam z nią chwilę, ale nie zajżałam do wózka bo wiem że byłoby mi potem bardzo ciężko. Więc wymówiłam się chorobą. Ava przykro mi że test nie pokazał jeszcze 2 kreseczek, ale może jest jeszcze za wcześnie na wykrycie ciaży, bądź ona ma jeszcze małe hcg. Może jeszcze nie wszystko stracone ? A jak się nie uda to jest nowy cykl i nowa nadzieja . Miska trzymam kciuki.\ Pozdrawiam Was wszystkie i odezwę się jak wrócę od ginki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziweczyny za wsparcie:) POstanowiłam zaktualizowac tabelkę skróciła się troszkę ale skoro dziewczyny przez tyle czasu sie nie odzywają to znaczy że chyba nas opóściły...:( Jeśli kogos pominęłam to przepraszam iaj coś to proszę sie dopisać. NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............2....................... ......11.04.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 Słonko_ona7......32............2....................... . ...07.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05. 2010 ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............19....................... . .....????????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ ps. Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale nasze topikowe "ciężarówki" wymazałam bo dziewczyny się nie odzywają. Przynajmniej teraz zaczniemy wszystkie od zera i będziemy przeskakiwać do innej tabelki.... Jeśli uważacie że źle zrobiłam to wklejcie poprzedniąwersję tabelki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ava 85
Eldcia zrobiłaś bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. nie odzywałam się bo coś mi internet szwankował. na szczęście dziś działa i moge poplotkować :-) ja już po monitoringu w tym miesiącu. wczoraj byłam na wizycie. zdaję więc relacje. poniedziałek, pęcherzyk 18,5 a środę było już po owulacji, pęcherzyk pękł a w zatoce widoczny był jakiś płyn (nie wiem do końca co to znaczy, w każdym bądź razie lekarz był zadowolony :-) poza tym stwierdził, że ma nadzieję że nie zmarnowaliśmy tego czasu i działaliśmy... działaliśmy, a jakże :-) na poprzedniej wizycie gienio nie wskazał mi konkretnego dnia badania, kazał tylko bacznie obserwowac swoje ciało i przyjść gdy wypatrzę jakieś znaki owulacji ( dość niekonwencjonalne metody, pierwszy raz się z tym spotykam by lekarz polegał na mojej samoobserwacji) a poza tym czuję się niekiedy jak na egzaminie bo co jakiś czas sprawdza moją wiedzę i mnie przepytuje, ale nie jest tak źle najpierw wysłucha a potem sam wszystko opowie. jedyne co zauważyłam w tym miesiącu to dość mocny ból podbrzusza i za dwa dni poleciałam na usg. wyczułam więc dobrze. po śluzie bym nie poznała bo go po prostu nie było. gienio powiedział, że to źle że go nie ma bo to bardzo utrudnia zajście w ciążę i trzeba coś na to poradzić. przepisał mi jakieś leki, chyba Oeparol czyli wiesiołka i witaminę B6. mam brać 3 razy dziennie. jeśli w tym miesiącu się nie uda to w następnym powtarzamy monitoring i bierzemy się za kolejne badania. tak więc niecierpliwie czekam. chyba straciłam kolejną koleżankę... co jakiś czas dopytywała się czy nie myślimy o dziecku a ja ją zbywałam różnymi odpowiedziami, a to, że szkoła albo że mamy jeszcze czas... wreszcie wkurzyło mnie to dopytywanie i powiedziałam wprost, że pewnie, że myślimy tylko póki co nie możemy. od tej pory się do mnie nie odzywa a nawet mnie unika, jakbym jakaś trędowata była... nawet jak staram sie nie myśleć o naszych problemach to zawsze znajdzie sie ktoś, kto mi o tym życzliwie przypomni. no coż, takie życie. ava, przykro mi z powodu testu ale możliwie, że nie wszystko stracone, może owulka się przesunęła, miejmy taką nadzieję. mój najkrótszy cykl trwał 17 dni, a najdłuższy 43. na szczęście teraz wszystko mi się jakoś uregulowało i mam co 28 - 32 dni. obym nie zapeszyła... miśka, a ile czasu spędziłaś w szpitalu bo mój gienio powiedział, że trzeba będzie mnie położyć na kilka godzin. strasznie się boję, nie lubię szpitali... słonko, myślę ze według tylko jednego usg w miesiącu nie da się dokładnie określić czy była owulacja. wydaję mi się, że potrzeba kilku wizyt, by być tego pewnym. tak przynajmniej powiedział mi mój nowy gienio. najpierw musi zobaczyć, czy jest pęcherzyk dominujący, później czy on rośnie a na końcu czy pęka i powstaje ciałko żółte. moja poprzednia lekarka robiła mi tylko jedno usg i też na jego podstawie nie mogła nic stwierdzić, dlatego ją zmieniłam bo mnie to zaczęło wkurzać, że niczego nie jest pewna. teraz tego nie żałuję, bo przynajmniej wiem, że mam owulację czy nie. możliwe, że jesteś dopiero przed owulacją i pęcherzyki jeszcze urosną ale to może tylko potwierdzić kolejne usg za parę dni. ale się napisałam... a próbowałaś z testano owulacyjnego, może w Twoim przypadku byłyby pomocne? eldcia, popieram skrócenie tabelki. jak dziewczyny wrócą to się dopiszą :-) nie załamuj się będzie dobrze. mi czasem też ciężko w to uwierzyć, ale szybko odganiam złe myśli bo prędzej bym wylądowała w psychiatryku niż na porodówce. trzymaj się dzielnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam powiedzieć dziewczyny, że u nas na osiedlu zakończyli sezon grzewczy :-( zimno jak cholera! już na zewnątrz jest cieplej niż w mieszkaniu... chodzę ubrana w dwa swetry, na to zaciągnęłam gruby szlafrok a i tak szczękam zębami. a nasza kochana spółdzielnia ma nas głęboko w poważaniu :-( musiałam się Wam poskarżyć, może cieplej mi się od tego zrobi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :):):) Aga - w szpitalu byłam ok doby. Poszłam jednego dnia ok. 10 rano a wyszłam następnego przed południem....Pierwszego dnia wywiad w gabinecie (było chyba z pięciu lekarzy - fecetów - masakra :(:( ), zrobili mi badanie czystości pochwy, po południu USG, a następnego dnia przed 9 rano hsg. Ja to chciałam zaraz po badaniu wracać do domu, ale moja lekarka powiedziała, żebym ze 2h odpoczęła. Troszkę się zdrzemnęłam i potem fruuu do domku.......Będzie dobrze, zobaczysz. Ponoć sporo kobiet zaskakuje po tym badaniu. Nawet jeśli jajowody są drożne to to badanie je dodatkowo przepycha. No nam to nie pomogło....bo nie miałam owulki :(:9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ava85 -na razie sie nie staram -bo mąż na wyjeździe, ale jak go jutro dorwę :-) Niby dzis dopiero 8dc, ale strasznie mnie boli brzuch, więc albo to objaw "rozpychania" jajników po Femarze, albo owulka się zbliża -sluzu mam całe morze -ale w poprzednim cyklu też tak było, a był bezowulacyjny :-( ava85 -co do testu -to nie masz sie co załamywać -najlepiej od razu idź na Betę, mojej siostrze test "sikany" wyszedł dopiero po 2 tyg. od planowanej @. Z kolei moja kumpela, która teraz zaciążyła, to w ogóle dziwacznie -bo dostała @ -tylko słabszej i tylko 2 dni trwała. Coś ją więc zaniepokoiło i zrobiła test (ok tydzień po tej "niby" @ -i wyszedł negatyw, jednak dla pewnosci zrobiła tydzień później Betę -i wyszła jej 5000!!! aga -gratuluję pięknej owulacji! Bardzo szybko Ci urósł i pękł ten pęcherzyk! w pon 18,5, a w środę już po owulce! Moja lekarka mówi, że pęcherzyk rosnie średnio 1-1,5mm /doba -czyli Twój dorósł pewnie do 20mm i pękł w idealnym momencie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............2....................... ......11.04.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 Słonko_ona7......32............2....................... . ...07.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05. 2010 ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............20....................... .....ok.20.05.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ No wiec pisze teraz, bo wczesniej nie mialam dostepu do komputera:) U mnie ok. Bylam u endo i: - mam niedoczynnosc ktora kwalifikuje mnie do stalego leczenia ( do konca zycia) - mam plaska krzywa cukrowa i w poniedzialek jade na badania prolaktyny pod obciazenie, jakies inne i nadnerczy - w srode jade na onkologie na endokrynologie i mam miec USG tarczycy i lekarz obada moje wyniki i zapisze leki mam andzieje w koncu Stabilizacja hormonow trwa ok. 6 tyg i jesli to ejst przyczyna nieplodnosci to jak powiedziala lekarka "efekty w postaci ciazy zobacze w ciagu kilku najblizszych miesiecy" :) A jesli to jednak nie to, to szukamy przyczyny dalej :( Ale licze, ze po stabilizacji zajde w ciaze ( chcialabym zajsc w czerwcu tak na moje urodziny :D :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafeterianka252
Hej dziewczyny:) Właśnie jestem po "próbie" poczęcia dziecka!:) Trzymajcie za mnie kciuki, żeby tym razem się udało!!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............2....................... ......11.04.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 Słonko_ona7......32............3....................... . ...07.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05. 2010 ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............20....................... .....ok.20.05.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ Witam Byłam dziś u ginki i usg dobre, ale po jednym nie można stwierdzić owulacji, dostałam skierowanie na badania prolaktyny , progesteronu tsh i coś jeszcze i mam cały czas stosowac luteinę , powinna mi ona uregulować cykl. Trochę się wkurzyłam, bo żeby zrobić sobie monitoring to muszę się zapisać do innej kliniki i płacić tam za wszystko. mówi się trudno , poszukam tu usg i sobie zrobię. Dziewczyny powiedzcie mi w których dniach najlepiej robić monitorin ? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitoring robi sie od 2-3 dc az do owulacji, badz do stwerdzenia, ze pecherzyk nie rosnie w odpowiednim tempie i wtedy juz sie nie monitoruje az do nastepnego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i jak robisz TSH to zrob odrazu fT3 i fT4, bo to jest najwazniejsze. Ja w kierunku tarczycy zrobilam chyba ze 3-4 badania, a i tak musze zrobic kolejnych 4 a koszt 3 badan to bylo 63 zl. Az sie boje ile bede placic za te :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczynki... przepraszam, że się nie odzywam, ale nie potrafię znaleźć chwili spokoju... zarobiona jestem po pachy, jeszcze w przyszłym tygodniu krótki urlopik, więc muszę teraz wszystko ogarnąć :( ale już się cieszę na wyjazd. biorę teraz antybiotyk i nie wiem czy on mi tam nie namiesza w tym cyklu... Trzymam kciuki za wszystkie i aktualizacja NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............3....................... ......13.05.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 Słonko_ona7......32............2....................... . ...07.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05. 2010 ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............19....................... . .....????????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............3....................... ......13.05.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 Słonko_ona7......32............2....................... . ...07.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05. 2010 ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............20....................... . ...ok.20.05.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -możecie jeszcze u mnie zaktualizować: kachna79........wiek -31 (bo za 3 tyg mam 31 urodzinki..) i 6 cykl starań -cholera, to już tyle trwa???!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna juz Cię aktualizuję:) NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............3....................... ......13.05.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 Słonko_ona7......32............2....................... . ...07.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05. 2010 ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........30,5...........5......................... .......???????? czarna_06........27............19....................... . .....????????? 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @ 09:16 [zgłoś do usunięcia] czarna_06 NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............3....................... ......13.05.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 Słonko_ona7......32............2....................... . ...07.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05. 2010 ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........31..............6........................ .......???????? czarna_06........27............20....................... . ...ok.20.05.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Troszkę mnie nie było a Wy tyyyle napisałyście, że teraz nie jestem w stanie skomentować waszych wszystkich wpisów... Mam nadzieję, że mi wybaczycie:) Aga _ton Bardzo się cieszę, że wszytko tak dobrze się układa:) Mam nadzieję, że ten cykl rzeczywiście przyniesie upragnioną fasolkę:) !! U mnie w pracy też przestali już grzać i mam ok 12 st. w pokoju... ale dogrzewamy się grzejnikiem elektrycznym:) Kachna obyś miała rację... może rzeczywiście było jeszcze za wcześnie... chciałabym w to wierzyć, ale powoli tracę nadzieję:( Czarna cieszę się, że się wyjaśniła przyczyna... trzymam kciuki, żeby teraz się już wreszcie udało!!!! A jakby się udało w czerwcu tak jak chcesz to dzidziuś byłby na wiosnę:) życzę Ci tego! Heyo cieszę się, ze się wreszcie odezwałaś:) Bardzo dziękuję Wam wszystkim za słowa otuchy... naprawdę podnosicie mnie na duchu:) Bo rzeczywiście sama już nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć:/ Ale zacznę od początku... W piątek i w sobotę byłam na szkoleniu... i w sobotę tak się rozchorowałam, że wyszłam ze szkolenia dwie godziny szybciej i ledwo dojechałam do domu... Miałam wczoraj przez cały dzień 39 st. gorączki. Dziś gorączka spadła, ale czuję się jeszcze kiepsko. Boli mnie głowa i gardło... I tak sobie przypomniałam, że przecież byłam chora też dwa tygodnie temu... I może przez to wszystko rozregulował mi się cykl... :/ Już sama nie wiem. Dziś mam 40 dc. a @ nie widać... test zrobię jutro. Ale nie spodziewam się dwóch kresek:( A na badanie krwi wybrałabym się ale mam kawałek drogi do miasta w którym jest laboratorium, a nie mam za wiele czasu... chyba że od jutra pójdę na chorobowe... jeszcze się zastanowię. Przepraszam, że się tak rozpisałam. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim :) wiecie co? tak sobie myślałam ostatnio, że w końcu musi się udać i wszystko ułoży się tak jak chcemy :) w końcu musi być dobrze i będziemy szczęśliwymi mamusiami... jak patrzę na te małe brzdące, to mam coraz większe "parcie" na macierzyństwo, ale z drugiej strony wychodzę z założenia, że co ma być to będzie :) i nie spinam się:) całuję wszystkie w ten piękny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;-) u nas też pieknie dziś! Mąż wczoraj wrócił z delegacji i go wykorzystałam "na wszelki wypadek" (mimo, ze to był dopiero 9 dc ;-) ) a tak w ogóle to zabrania mi z Wami pisać, bo twierdzi, że sie za bardzo "nakręcam" -ale ja go nie słucham -i bedę pisała dalej! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna :) i bardzo dobrze :) ja wczoraj mojego też wykorzystałam ;) u mnie to 13 dzień, ale ostatnio mi się przedłużył cykl do 31 dni... i jeszcze ten antybiotyk... nie liczę więc w tym miesiącu na nic... no chyba, że na wyjeździe coś się uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. i ja wpadłam się przywitać. ava, faktycznie przez chorobę wszystko mogło Ci się poprzestawiać. może na test było jeszcze za wcześnie, jeśli owulka ci się przesunęła to jest jeszcze szansa. w każdym bądź razie trzymam kciuki. podobnie miałam w czerwcu, okres dostałam dopiero 43 dnia, więc owulacja wypadałaby ok 28- 30 dnia, ale i tak nic z tego nie wyszkło bo sugerując się wyliczeniami już dawno zaprzestałam działań w tamtym miesiącu :-) a szkoda, zmarnowałam szansę. kachna, nie słuchaj męża i pisz do nas jak najczęściej, choćby pokryjomu :-) i wykorzystuj go kiedy się da bo wszystko jest możliwe, moja koleżanka zaszła w ciążę w 7 dc, a cykle zazwyczaj miała 30-32 dniowe. nie marnuj okazji :-) czarna, a jakie badania tarczycy musisz jeszcze zrobić? ja robiłam jeszcze antyciała i zapłaciłam ok 100 zł. normalnie, te wszystkie badania mogą wykończyć finansowo... moja teściowa ma niedoczynnośc tarczycy i musi brać leki do końca życia. co pół roku jeździ kontrolnie do endokrynologa, który w zależności od aktualnych wyników modyfikuje jej dawki leku. na szczęście jest coraz lepiej i objawy nie są już tak dokuczliwe, jak na początku. tak więc będzie dobrze, trzeba tylko systematycznie łykać tabletki :-) Kafeterianka, witamy. może zagościsz u nas na stałe? słonko, to zależy jak długie masz cykle. najlepiej by było gdyby lekarz na podstawie twojego cyklu wyznaczył Ci dni monitoringu. mój na ostatniej wyzycie wyrysował mi wszystko na wykresie. tylko, że ja mam cykle średnio 30 dniowe. i tak na pierwsze usg mam przyjść między 11 a 13 dc, a na kolejne między 18 a 24 dc. ale to w teorii. poradził mi jednak, że na drugie usg mam przyjść gdy dopatrze się objawów owulacji, np. ból podbrzusza, śluzu. patrzyłam ,patrzyłam i wypatrzyłam i za trzy dni, gdy śluz zrobił się biały pognałam do przychodni. już było po owulce. też chodzę prywatnie, za jedno usg płacę 30 złotych, więc jeszcze nie tragedia, spodziewałam się gorszych cen. heyo, ale jesteś zaganiana. nie zazdroszczę. mam nadzieję, że urlop Ci wszystko wynagrodzi :-) Eldcia, Miska, co słychać? Groszku, jesteś już po operacji? jak się czujesz? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim :):):) Czarna - super, że już wiesz co może być potencjalną przyczyna niepowodzeń. Mam nadzieję, że ginka ma rację i niebawem Wam się uda :):): Heyo - a może ten wyjazd okaże się strzałem w dziesiątę. Wiesz, wyjazdy służą starankom :):) Heyo z tymi naszymi cyklami nigdy nic nie wiadomo. A może akurat trafiliście...hmmmm Ja też mam taką nadzieję, że kiedyś się uda....Ale ostatnio chyba zaczynam powątpiewać w to wszystko.....Dzisiaj czytałam w Twoim Stylu artykuł 2+0 to też rodzina. O kobietach, które nie mają dzieci, o tym co przechodziły; badania, inseminacje, in vitro, pytania rodziny, znajomych itp....i tak się zaczęłam zastanawiać czy nie pora zacząć się oswajać z tą myślą :(:(:(: Ostatnio mój mąż mnie jakoś dobija....Niby sam słyszał z ust lekarza, że staranka powinny być intensywniejsze w konkretnych dniach a jak przychodzi co do czego to albo jest zmęczony i zasypia, albo nie ma ochoty, albo coś tam jeszcze...Tak jakby mnie przyjemność sprawiał sex pod dyktando. Nie wiem, już go czasami nie rozumiem. Niby mówi, że chce mieć dzieci (w sumie to już pora - ja mam prawie 32 lata, on - 36) ale czasami mam wrażenie, że jedna kreska na teście wcale go nie martwi. Tak jakby mu było wsio jedno...Poza tym tak mi czasami brakuje takiej zwykłej czułości jak @ przyłazi. A on przechodzi nad tym do porządku dziennego....Ja niestety tak nie potrafię..... Hmmm jutro na 8.30 idę znowu do gina na monitoring...Ciekawe czy ten pęcherzyk dominujący rośnie, a może już pękł....W końcu to będzie 14dc. w środę w 9dc miał 16mm....No zobaczymy :) Coś mi się wydaje, że znowu mi wyszło opowiadanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Miska moze twoj mąż tez to przeżywa w sobie w środku i nie chce tego okazać . Albo musisz mu powiedzieć wprost że jak @ przychodzi to jestes bardzo rozczarowana i potrzebujesz przytulenia. Mój M na codzień tego tak nie przeżywa, ale kiedyś powiedział, ze jak nie uda nam się w tym roku to już nie będziemy mieć dzieci. Ja tego nie biore na serio. aga_ton chyba znów musze zmienić ginkę, teraz chodzę do Medicovera bo mam pakiet z pracy i za gina i podstawowe badania nie płacę, a jak chciałam monitoring to już jest zaliczane jako badanie z kliniki leczenia niepłodności i za to muszę już płacić i chyba robić gdzie indziej kachna pisz znami , ale bierz od nas pozytywną energię , żeby mąż stwierdził, że dobrze na Ciebie wpływamy heyo bardzo dobre podejście i po takim optymistycznym mysleniu może się udać, bardzo często zdarza się że psychika blokuje ava85 czekam na wyniki ? życzę 2 kreseczek pozdrawiam a teraz aktualizuję tabelkę bo @ przyszła w tym cyklu 20 dni wcześniej NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ......... Eldcia.............24............PRZERWA (5)............... ........... Iwetta21..........21............3...................... ...05/12.05.2010 Miśkaaaa.........31............23(3).................... ....10.05.2010 heyo............25...............3....................... ......13.05.2010 aga_ton..............25..........13...................... .....06.05.2010 ava85............24,5............2....................... ........???????? kachna79........31..............6........................ .......???????? czarna_06........27............20....................... . ...ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32............3....................... . ...21.05.2010 2 KRESECZKI NA TEŚCIE NICK..........WIEK.......CYKL STARAN.....TERMIN SPODZIEWANEJ @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Jejku ostatnio nawet nie mam czasużeby z Wami siąść i pogadać bo tyle mam roboty w domu... Ale teraz to nadrobię wszystko. U mnie juz @ odeszła po 4 dniach ale co dziwne teraz mam rozciągliwy śluz, taki jak na owu zastanawiam się czy mój organizm nie zwariował przypadkiem :/ Dzwoniłam do lekarza ale on stwierdził że może od tych hormonów wszystko mi się poprzestawiało i pokręciło, no cóż będę się dalej obserwować:) Wczoraj byłam w Krakowie na zakupach bo za miesiąc wesele a ja nadal ubrania nie mam ale niestety nic nie kupiłam wsystko jakieś takie nie pod mój gust było. A muszę 3 stroje jakieś kupić bo mam 3 wesela pod rząd a tutaj ani jednego nie mogę znaleźć dla siebie:/ Słonko rzeczywiście mamy podobną sytuację ja też po luteinie @ miałam w 24dc a teraz mam śluż rozciągliwy zaraz po zakończeniu i wydaje mi sie żemój organizm zwariował doszczętnie. Ale za bardzo sie nie staram bo luteine biorę 14dc przez 12 dni a przy moich dotychczasowych cyklach 32/33 dniowych to przed owulacja co oznacza że szans na poczęcie fasolki nie mam żadnych. A luteine biorę bo mam cyste:( Aga_ton no to w takim razie czekam na wiadomość o dwóch kreseczkach bo miałaś piękny pęcherzyk pozazdrościć tylko:) A co do koleżanek to ja kiedyś tez już nie wytrzymałam i powiedziałam dokładnie tak jak Ty a teraz ona unika mnie jak ognia, no cóż może jej głupio... Ava szkoda że jedna kreseczkę widziałaś ale może jeszcze nie wszystko stracone:) Miśkaaa dobrze żezrobiłaś to badanie będzie Ci łatwiej zajść jeśli będziesz miała owulację. A jak tam Twój pęcherzyk? Nie przejmuj sie mężem ja miałm podobną sytuację ze swoim, ale poprawiło się wszystko po tym jak do sierpnia staranka zawieszone przez cystę i wszystko się układa teraz przede wszystki nie mamy takiego parcia chyba dlatego że juz wiemy że i tak nic z tego niebędzie... Kachna mójmąż tez stwierdziła że za dużosiedzę na internecie ale teraz to robie jak go nie ma a on myśli że nie siedzę i się nienakręcam szukając różnych informacji:) To dobrze że wykorzystałaś męża, przeciez to tyle przyjemności:) Czarna przynajmniej wiesz dlaczego do tej pory Ci się nie udawało zaskoczyć teraz odpowiednie leczenie może przynieść Ci wielkie szczęście i bedziesz mamusią:) Ja w każdym razie życzę Ci żebyć zafasolkowała po stabilizacji:) Heyo urlopik przed Tobą więc pewnie będziecie owocnie szaleć:) Miejmy nadzieję że ten antybiotyk w Twoim cyklu Ci nie namiesza... rozpisałam sie trochę ale zaległosci musialam nadrobic a teraz do roboty się biorę bo niktniczego niestety nie zrobi za mnie:( Miłego dnia zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga!!! -monitoring mam jednak dzisiaj (w 11 dc) -bo za 2 dni lekarki nie ma -trzymajcie kciuki, żeby był jakiś dominujący pęcherzyk!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×