Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Gość ggosiekk
nadal musze czekac , ginekolog stwierdził ze jescze nic nie widzi i kazał mi przyjsc za 10 dni wiec musze uzbroic sie w cierpliwosc , powiedział ze bardzo prawdopodobne ze moge byc w ciazy bo nawet nie widzi zbliżajacej sie miesiaczki , jedyne co mnie jescze zmartwiło to to ze na prawym jajniku wykrył mi torbiela ale małego , ponoc tak małych torbirli sie nie leczy , kilka mieiecy temu tez miała torbiela ale duzego , po teb;etkach jakie brałam mi znikł ,mam nadzieje ze nie jest to powrót i ze nie bedzie znowu narazstał ... wiec musze czekac i za 10 dni do lekarza . byłam tak zestresowana ze nawet nie zapytałam sie o to czy jak bede w ciazy to jest to jakies zagrożenie dla ciaży ... ..wiecie cos na ten temat ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) GGosiekk to dobry znak, że gin. nie zobaczył zbliżającej się @. Może tym razem się udało! Będę trzymać kciuki:) Nie sądzę, że by mała torbiel była zagrożeniem. Chyba gin. by o tym wspomniał... Pyskapyska postaraj się być spokojna... chociaż rozumiem Cie doskonale. Kiedy ja zaszłam w ciążę (niestety obumarła) to jeszcze nie świadoma tego faktu miałam na wszystkich w pracy takie nerwy, że aż mi się czasem płakać ze złości chciało. Wtedy nie wiedziałam jeszcze, że to hormony mi tak szalały... Życzę cierpliwości i spokoju:) Odpoczywaj dużo! Miśka to świetnie, że pęcherzyki takie duże rosną! Więc pozostaje tylko działać! Aga nie dziwię się, że nie chce Ci się już dojeżdżać taki kawał... ale czego się nie robi... :) Zbieram się bo mamy imprezkę w pracy:) Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) dzięki za miłe przyjęcie do waszego sympatycznego grona :) Fajne z was kobitki:) aga-ton tak byłam u gina. Bardzo jestem zadowolona z wizyty i jednocześnie troszkę zaniepokojona. Wiec ja mam 34 lata i dziecko juz pannice z poprzedniego małżeństwa mój mąż również. Nasze dzieci to dzieci na "zamówienie" mówisz i masz:))) ale nasze wspólne jakoś nie chce do nas przyjść:( Od grudnia nie zabezpieczamy się a od czterech cykli to już staramy się bez wytchnienia. Na szczęście mam mądrego gina który nie każe czekać przepisowego roku czy więcej tylko działa. Sam mi powiedział ze jeśli kobieta się długo stara to fiksuje :) wiec nie będzie mnie zbywał tylko postara się pomóc eliminując po kolei ewentualne przeszkody. Ja owulacje mam ale byłam już po wiec nie mógł sprawdzić wielkości jajeczka. Po pierwsze muszę schudnąć, przepisał mi Clomid który mam brać od 3do7 dnia cyklu na "ładne jajeczko" ponieważ w moim wieku już nie każde musi być perfekcyjne i gotowe do zapłodnienia. Witaminy dla mojego męża i badanie jego nasienia. Powiedział mi również, że w ostatnich latach z jego praktyki obserwuje wzrost niepłodności u mężczyzn. A ponieważ mój M jest po 40 wiec należy sprawdzić jego nasienie. Ale się rozpisałam :) Tak czy inaczej za 9 dni robię test i mam nadzieje ze zakupione tabletki pójdą do utylizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewcvzynki ;) aga moje samopoczucie jest ok a dzięki wam chyba nawet lepsze ;) nie zawsze jest się do kogo w domku odezwać i pożalić tym bardziej że mój mąż przyjeżdża tylko na weekendy bo pracuje w delegacji :( a teraz zawsze będę mogła tu zawitać to miłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eldcia masz rację ja też właśnie dla tego poszłam do dentysty żebym w ciąży nie miała problemów .a po tym wyrwaniu to mam małego siniaka na policzku i troszkę opuchniętą twarz nie wiecie czasami czy to normalna reakcja ?bo trochę się zmartwiłam tą opuchlizną:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda 845 witaj , wiesz opuchlizna może być po wyrwaniu ale siniak? chyba ten dentysta ci go nie wybił?:)Ja raz miałam opuchliznę jak mi został odłamek zęba po wyrwaniu w dziąśle:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. miśka, masz rację, miałam wczoraj plany wieczorne dlatego też po cichu się ulotniłam ;p trzeba nadrobić ten miesiąc postu. w tym cyklu słucham posłusznie ginekologa, może coś to da :-) według niego najpierw post a w okolicach owulki starania i jeszcze raz starania, tak żeby wykorzystać w pełni szansę. zresztą poźniej pyta, czy nie zmarnowaliśmy przypadkiem okazji... gosiek, w takim razie pozostaje Ci tylko czekać, choć mogłabyś zrobić betę, wtedy byś już wiedziała:-) ja bym zrobiła, nie wytrzymałabym do wizyty... chuda, może powinnaś coś wziąć na tę opuchlizne. dobry jest zwłaszcza płyn Eludril, można go kupić w aptece bez recepty. to preparat stosowany w stanach zapalnych dziąseł, chorób przyzębia a także stosowany po zabiegach chirurgicznych, w tym wyrwaniu zęba (spisałam z ulotki). też go stosuję i zawsze mi pomaga na stany zapalne, zwłaszcza gdy puchną mi dziąsła, kiedy mi się ósemka wyżyna. madgaretka, dobrze że trafiłaś na konkretnego ginekologa. najgorsi są tacy, którzy nic nie robią, nie dają żadnych skierowań na badania i wciskają, że wszystko jest dobrze i trzeba czekać. fajnie, że masz już dzieciaczki, niedługo pojawi się kolejne, trzymam kciuki :-) a ile musisz schudnąć, jeśli można spytać? powiem Ci szczerze, że moja kuzynka waży ponad sto kilo ale jakoś nie miała problemów z zajściem w ciążę, zaraz po ślubie została mamą, więc nie wiem co ma waga do płodności :-) kachna, czarna, gdzie sie podziewacie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madgaretka, może wpiszesz się do tabelki, będziemy wiedziały kiedy termin @ i kiedy testujesz, by trzymać kciuki i czekać na wiadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca ...
witam, ja mam brać luteinę od jutra i po jednej tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczyny:) Ja dopiero teraz mogę się odezwac bo cały dzień mam cos na głowie:( Dzisiaj 30dc i @ nie widać póki co ale moje wszystkie objawy nie ustępują a na dodatek mam jakies dziwne skurcze macicy:( i to mnie niepokoi ale jeszcze poczekam kilka dni może @ przyjdzie a jak nie to pędzę do lekarza co się dzieje... Gosiek to chyba dobze że lekarz nie widzi zbliżającej się @ w każdym razie trzymam kciuki:D a ta torbiela to bym się zbytnio nie przejmowała jeśli jest mała i lekarz nie mówił że może to jest groźne. Zreszta ostatnio sama dużo czytam na temat torbieli bo sama ja mam:( i powiem Ci że wiele kobiet w czasie ciąży je ma ale zagrożeniem nie są jeśli sa pod kontrolą, a wręcz niekiedy ciążą je leczy... Pyskapyska musisz się jakoś uspokoić wiem że to trudne w dzisiejszych czasach ale spokój w Twoim wypadku jest teraz wskazany i konieczny:) Miśkaaa no fajnie że Twoje pecherzyki sa takie duże co świadczy tylko o tym że chyba w najbliższym czasie przy takich pęcherzykach możliwe spełnienie marzen:) Magdaretka dobrze że trafiłas na lekarza który Cię nie zbywa tylko działa. A ciężko jst takiego spotkać. tak jak napisałas miejmy nadzieję że tabletki potrzebne nie bęą.:) Chuda opuchlizna jest normalna ale ten siniak to rzeczywiście dziwna sprawa chyba użył dużo siły do tego rwania. Kilka dni i nie powinno być juz śladu po wizycie:) Aga_ton stosuj się zaleceń lekarza zobaczysz co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę wziąść prysznic potem kolacyjka i do łóżeczka:) Milego wieczoru i snów życzę:) No i oczywiście owocnych staranek;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za odp nie wiem co ta pani stomatolog mi tam robiła bo cały czas miałam zamknięte oczy i takie znieczulenie że nic nie czułam ,może mi walnęła po gębie a ja nawet nie wiem he he :)oczywiscie żartuje ;) ale martwię się czy czasami nic mi tam nie zostawiła bo we wtorek do szpitala na laparoskopie a jak coś z zębem będzie nie tak i spuchnę bardziej to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaretka a skąd wiedziałaś że coś ci zostało w dziąśle?jakie objawy czy bolało oprócz opuchlizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudzinko:) wiec z tym zębem było tak , że okropnie mnie bolało miejsce po wyrwaniu zęba. Stan zapalny i opuchlizna właśnie. Płukałam szałwią i po kilku dniach wyczułam językiem jak coś ostrego wystaje mi z dziąsła. Ciało samo pozbyło sie tego kawałka. No płukałam, płukałam az wypłukałam i okazało sie ze to był kawałeczek zęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ton, co do mojej wagi , to nie była ona istotna dla gina. ważę 85 kg ale chodzi o to, że przytyłam 27 kg w ciągu 2 lat i to go martwi. Nagły skok wagi może mieć różne podłoża i może to tez mieć wpływ na zajście w ciąże. I dzieki za zaproszenie do tabelki z przyjemnością się tam wpisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Eldcia..............24..........PRZERWA (5)............................ Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ heyo................25.............3..................... ..........13.05.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............3....................... .........21.05.2010 ava85.............24,5..........3........................ .........30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... ........05.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.......4......29.05.10 No to sie dopisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki:) Wpadlam sie z Wami przywitac i zaraz lecę do kliniki na usg (szkoda że to tak daleko) Bralam femare tylko nie wiem czy to normalne ale do tej pory mam plamienia a już 10 dzień cyklu:( Mam nadzieję że wszystko dobrze i jakieś pęcherzyki wychodowalam do inseminacji... Trzymajcie kciuki bo ostatnio coś zawsze smutna wychodze z gabinetu:( MIŁEGO DZIONKA wAM ŻYCZE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mazia :) trzymam za ciebie kcoiuki :) mam koleżankę która też była przygotowywana do inseminacji ale nie zdążyli jej zrobić bo jednak szybciej udało jej się zajść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdaretka ja też wczoraj przed snem wyczułam że mam tam kawałek zęba :( czyli mam się nie martwić samo wyleci ? będę tak jak ty płukać szałwią :) dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczczyny bo tak tu sobie czytam i chciała bym wiedzieć na co jest tak w ogóle ta luteina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Zacznę od tego, że mam dzisiaj okropnego kaca... miałam imprezę w pracy, która przeniosła się do baru... i skończyła o 3 nad ranem. A na 8 miałam do pracy. Najlepsze jest to, że dyrektor (tylko 5 lat starszy ode mnie) nagadał mi takich bzdur, że jak go widzę to nie mogę się powstrzymać od śmiechu. Coś mi się zdaje, że będzie teraz robił uniki przez kilka dni;) hehe! Dziewczynki mam do was jeszcze pytanie. Dziś mam 20 dc. Luteinę miałam brać od 14 do 25 dc. Ale dzisiaj dostałam @ i już nie wiem co mam teraz robić. Luteinę biorę dopiero 7 dzień, a miałam ją brać przez 11. Czy teraz mam już jej nie brać? Sama już nie wiem... Może miałyście podobny przypadek? Magdaretka to świetnie, że masz już dziecko:) Mam nadzieję, że skoro udało się raz to uda się i drugi! A badałaś się w kierunku tarczycy? Bo jednak 27 kilo w dwa lata to duży skok.... Chuda ja bym na twoim miejscu jednak poszła z tym kawałkiem zęba do stomatologa. Nie wiadomo czy wyleci sam... a może się zrobić jakiś stan zapalny. A co do luteiny to są to tabletki zawierające progesteron. Działają bardzo różnie w zależności od tego w którym dniu cyklu zaczynasz je brać. Ja je dostałam na uregulowanie cykli. Wklejam Ci link, to sobie możesz poczytać. http://www.adamed.com.pl/produkty.asp?who=1&id=5=pl Eldcia dziwne te twoje objawy... czytałam o luteinie, że ona właśnie zapobiega skurczom... Maziaa trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wszystko wiem. Zadzwoniłam do mojego lekarza. Powiedział, że mimo @ ma brać luteinę tak jakby krwawienia nie było. A pierwszy dzień nowego cyklu mam sobie liczyć od 30 maja. Trochę to dziwne, no ale cóż... Zaufam mu i zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ava dziekuje za informacje :) poszła bym do tej babki od zęba ale ona tylko we wtorki przyjmuje :( poczekam jeszcze najwyżej jak coś będzie się działo to pojde do innego gabinetu ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :( pozdrawiam i zmykam bo czas do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli luteina jest mi nie potrzebna cykle mam regularne owulacja jest pęcherzyki pękają oprócz tego że lewy jest nie drożny to czemu tyle lat nic nam nie wychodzi :( może laparoskopia to wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. u nas od wczoraj pogoda fantastyczna, można się opalać :-) oczywiście od razu skorzystałam z okazji by pojechać na działkę. a tam normalnie SZOK. chwasty ponad kolana, nawet iglaków nie było widać. przy koszeniu trawy musieliśmy uważać, by jakiegoś nie podciąć a i tak się nie udało, kilka wpadło pod ostrza kosiarki :-( większość muszę teraz wypryskać jakimś randapem czy czymś innym by wypaliło perz, bo samą łopatą niewiele zdziałam... magnolie niestety w tym roku nie zakwitły, ale mają listki więc cieszę się, że się przyjęły :-) a domek pnie się w górę, tak więc jest się z czego cieszyć. chociaż wkurza nas to ciągłe czekanie, a to na drewno, blachę czy okna. obiecują a i tak nic nie przyjeżdza w terminie. budowa jest strasznie stresująca... małżonek wyjechał na ryby, trochę się odstresować po ciężkim tygodniu a ja mam czas tylko dla siebie, zaraz zrobię sobie długą kąpiel, potem maseczki i inne przyjemności i włączę jakiś dobry film. dziś lenichuję :-) co jakiś czas lubię takie samotne wieczory... chuda, tak jak radzi magdaretka, popłucz jakiś czas, a jak nie podziała to marsz do dentysty, żeby jakieś dziadostwo się nie wdało. a czeka Cię laparoskopię w najbliższym czasie? magdaretka, mi też skoczyło ok 20 kg, tyle że w drugą stronę.mam problemy z nadczynnością tarczycy i muszę być pod kontrolą endokrynologa. heyo, gdzie się podziewasz? czekająca, co u Ciebie? mazia, jak po wizycie w klinice? ava, kurczę. to kolejny cykl przed Tobą. kiedy wszystko ma się uregulować po tej luteinie? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Przepraszam, że tak długo nie dawałam znać o sobie . Mam mnóstwo pracy a wieczorami synek na zmianę z mężem oblagają komputer. Więc nawet nie miałam jak odpisać. Magdaretka witaj w naszym gronie. Fajnie, że się do nas dołączyłaś. Ja też mam jedno dziecko z którym nie miałam żadnych problemów żeby zajść w ciążę a z drugim się nie udaje. Więc to tak różnie bywa. Pyskapyska odpoczywaj duuuuuużo bo to bardzo ważne. Wiem, że tak do końca to się nie da ale jednak tera musisz bardzo się oszczędzać.A badanie na poziom progesteronu robi się właśnie w celu wykrycia ciąży. W ciąży progesteron jest na początku bardzo wysoki. I to może dać Ci odpowiedź. Przynajmniej tak mi się wydaje. GGosiek i jak tam? Wiesz już coś? Zrób jak najszybciej bete to będziesz wiedziała. Chuda 845 jak ząbek? A raczej po ząbku? Slonko_ona co tam u Ciebie? Daj znać!!! A teraz napisze co u mnie. A więc do du...y że tak powiem. @ nadeszła po 4 dniach spóźnienia. Już miałam nadzieję ale jednak NIC. Dlatego jeżeli się dowiem od kiedy mam zacząć nową pracę to będę musiała na razie się wstrzymać. Ale nie na długo!!! Mam nadzieję . Trochę mi smutno z tego powodu ale ja mam w pracy naprawdę nieciekawą sytuację i dlatego się pocieszam, że jakbym miała dwójkę dzieci i nie miała gdzie potem wrócić do pracy to byłoby źle. W tabelce muszę wpisać więc za niedługo PRZERWA. a potem dalej do DZIEŁŁŁŁAAAAA!!!!!!! Pozdrawiam Was wszystkie !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.5 dzien po IUI, mam juz weekend to sobieodpoczywam choc przyznam wam sie ze nie mam juz czestych bolow brzucha czasami cos tam rano wiecej i w nocy a w dzien normalnie.jeszce tydzien i sie okaze trzymajcie sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Eldcia..............24..........PRZERWA (5)............................ Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ heyo................25.............3..................... ..........13.05.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............21....................... .....19.06.2010 Słonko_ona7......32.............3....................... .........21.05.2010 ava85.............24,5..........3........................ .........30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... ........05.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34..................4..............................29.05.10 Witojcie! :D Nie pisze, poniewaz nie mam za bardzo czasu, a w ogole to nic sie nie dzieje u mnie :) Biore te moje tabletki na tarczyce, ale podobno ustabilizowanie hormonow itp. trwa ok 6 tyg, wiec do czerwca mam czekac na wyniki. Dzis jest 3 dc, po lekach czuje sie wysmienicie, czuje, ze moja przemiana materii wzmogla sie ( o ile sobie tego nie wmawiam :P), waga po calym tygodniu leczenia nie drgnela, a liczylam ze zleci 10 kilo conajmniej :P magdaretka - po 1. witaj! :D po 2 - ja tez tyle samo przybralam iw aze doslownie tyle samo co TY, okazalo sie, ze mam niedoczynnosc tarczycy, ktora podwyzszyla mi tez prolaktyne, co zahamowalo wzrost pecherzykow, a co za tym idzie - nie ma dziecka :P Oby ten stan sie niedlugo zmienil!:) A tak w ogole to witam wszystkie panie, ktore do nas dolaczyly i pozdrawiam wszystkie w calosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK.......CYKL STARAŃ.......TERMIN SPODZIEWANEJ @ groszek27........27..........PRZERWA..................... ............. Eldcia..............24..........PRZERWA (5)............................ Iwetta21..........21.......... PRZERWA (3)................................ heyo................25.............3..................... ..........13.05.2010 kachna79..........31.............6....................... ...........???????? magusia9..........30...............8..................... .......17.05.2010 czarna_06.........27............20....................... ....ok.20.05.2010 Słonko_ona7......32.............3....................... .........21.05.2010 ava85.............24,5..........3........................ .........30.05.2010 aga_ton...........25.............14...................... ........05.06.2010 Miśkaaaa..........31............24(4)................... .........07.06.2010 chuda845.........26.............długo................... .........12.06.2010 maziaa............32.............długo.................. ........ok.7.06.2010 magdaretka...34.......4......29.05.10 pyskapyska....25........15.......ok.01.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. czarna, moja teściowa też choruje na niedoczynność tarczycy (strasznie przytyła), bierze leki i ma nadzieję, że po nich trochę schudnie. póki co waga stoi w miejscu a ona jest wkurzona, że leki nie działają bo powinna być po nich szczupła. dobrze, że się już lepiej czujesz, bo teściowej nie moga coś dobrać odpowiedniej dawki leku, a bierze tylko pół tabletki dziennie.w ciągu miesiąca jej wynik spadł z 11,00 do 0,005... masakra jakaś. co jakiś czas musi chodzić do endokrynologa i zmnieniać dawki... magusia, racja, praca też ważna, bo bez niej ciężko. wracaj jednak do nas szybko:-) pyskapyska, pociesz się, że tylko kilka dni i wszystko będzie jasne. u mnie narazie staranka a po nich znów kilkanaście ciągnących się w nieskończoność dni... i tak co miesiąc aż do skutku :-) a na razie czekam do przyszłego tygodnia na usg czy jajeczko pękło i wtedy będzie już wiadomo czy czekać czy nie. Eldcia, a Ty co się obijasz i nic się dzisiaj nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×