Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

cześć dziewczyny. u mnie niestety nadal susza, trochę deszczu by się przydało bo jeszcze trochę i mi wszystkie roślinki ,,pozdychają". ale chwaściory jak na złość coraz większe :( jestem blisko owulki więc staram się nie kłócić z małżonkiem by nie stracić niepotrzebnie kolejnego cyklu. a wnerwia mnie niesamowicie... no nic poczekam kilka dni i wtedy dam mu popalić :p Miśka, z tą działką to nam się udało przez przypadek. szukaliśmy w centrum miasta placu do 1000 metrów, ale znajomy powiedział nam, że jego kolega ma plac do sprzedania, tyle że 2 kilometry od miasta. podchodziliśmy do tego z rezerwą ale zobaczyć zawsze można. i gdy tylko zobaczyliśmy od razu nam się spodobała, blisko las, cisza i spokój. i mąż od razu zamarzył o stawie. dla mnie to nawet lepiej bo jakby przyszło obsadzić cały plac jakimiś krzaczorami to chyba bym zbankrutowała. i tym sposobem mamy ponad 5000 metrów placu w cenie małej działeczki w centrum. mazia, ja właśnie łykałam wiesiołek ale po nim mi się żołądek buntował. w tym miesiącu sobie odpuściłam, ale w następnym pewnie do niego wrócę. jak wynik bety? kiedy masz wizytę u ginekologa? chuda, pytałaś w które dni najlepiej się starać, a jak długie masz cykle? heyo, fajnie, że się odezwałaś :) piszesz o problemach zawodowych i przerwie w starniach... co się dzieje, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc aga :) pytałam moje cyklo sa przeważnie 28 dniowe ale zdarzało się ostatnio że były 26 dniowe ,pytam bo może coś źle obliczam te dni już sama nie wiem , dodam że gdzieś ok 10 dc zaczynają mnie pobolewać jajniki jeden zawsze mocniej i w tedy wiem tak mi sie wydaję z którego mam owulkę co potwierdziło nie jeden raz usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wiadra to nie ma sprawy proszę bardzo :) tak naprawdę to po tym deszczu już prawie śladu nie ma no ale lepszy rydz niż nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuda, teoretycznie dni płodne przypadają ci ok 12-16 dnia cyklu. mój gienio nakazał mi żebym poczekała do 11-12 dnia, by nasienie nabrało mocy i wtedy do dzieła tyle razy ile się da, bez kombinowania czy lepiej rano czy wieczorem, czy w takiej a nie innej pozycji. działać, działać i działać do skutku :) to tyle jeśli chodzi o teorię, póki co nie przynosi jednak rezultatów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aga z tą reorią to tak właśnie jest że rezultatów nie widać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tygodniu wybieram sie na monitoring zobaczymy co z tego wyjdzie jak nic to w sierpniu jade do kliniki :( no a teraz zmykam bo rano do pracy buziaczki dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:):) Jestem ledwo żywa, ja chcę, żeby to lato się już skończyło!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziękuję za takie temperatury...... Wiecie co, mam stracha - dzisiaj mam 32dc i nic. Zero czegokolwiek. Zmierzyłam sobie dziś tempkę od niepamiętnych czasów i było 37,1. Kurczaki, chyba zaczynam się (niepotrzebnie) nakręcać :(:( Co u Was słychować....:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge prosic Was o glos na zdjecie bratanka? Bede bardzo wdzieczna❤️Poniewaz bratowej jest cieżko i nagroda za zdjecie miesiaca bardzo by pomogla. Z gory bardzo kazdemu dziekuje.🌼 Link do zdjecia jest w stopce mozna glosowac co 24h❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwetta21
Witajcie Dziewczyny;)....Dawno mnie tu nie bylo...Poniewaz zmagalam sie z wizytami, tą ciągłą niepewnością o zdrowie... Mam do was pytanie i mam nadzieje ze mi pomozecie pomimo ze to nie dotyczy tematu topiku.. Wczoraj moj dawny M przyjechal do mnie...Padl przedemną na kolana i poprosil mnie o reke... Zaczol przepraszac ze zle postąpil, ze bardzo zaluje...Ja nie wiedzialam co zrobic...Ale on powiedzial ze da mi czas do zastanowienia sie... hmmm... i tu pytanie do was...CO ja mam zrobic:>?? Przebaczyc mu?? czy odrzucic?? Mysle ze wtedy ta sytuacja go przerosla..Tak jak ja mialam dosyc takiego zycia..Doradzcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dziekuje za wsparcie. Dziala mi internet chwilowo to zagladam. Jesli chodzi o pogrzeb, to jakos minelo, i tak dziwnie tu teraz troche bez mamy, zawsze byla, przychodzila, chciala wszystko wiedziec, stala na balkonie i machala jak przyjezdzalismy a teraz nic. Strasznie dziwnie, trzeba czasu zeby przywyknac. U mnie @ przyszedl tak jak sie tego spodziewalam. Ale korzystajac z okazji ze jestem w polsce, bylam u gina no i on polozyl mnie do szpitala zeby zrobic troche badan, wyszlam z rozpoznaniem zaburzenie czynnosci jajnikow, dal mi cleo costam do brania przez piec dni, na poprawe jakosci pecherzykow no i kazal wykorzystywac meza dla przyjemnosci na razie, a powie mi kiedy trzeba go wykorzystac w konkretnych celach, no wiec dzis mam 7 dc pecherzyk rosnie sobie, do gina mam zadzwonic w poniedzialek no i mam nadzieje ze moje endometrium tez urosnie troche do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w to upalne popołudnie:) u mnie 10 dc i nic ciekawego , miałam iść dzisiaj do lekarza ale jakoś mi się nie chce tyłka ruszyć tak jest gorąco , jutro po pracy jade nad jeziorko i zostajemy na noc pod namiotem hi hi mój mąż powiedział że chyba mi odbija bo mam takie pomysły:) ale co tam trzeba jakoś życie sobie umilić :) pozdrawiam was i zmykam pod prysznic bo zaraz padne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iva33
cześć dziewczyny jestem nowa na tym forum mam pytanko. Ponieważ pierwszy raz brałam teraz CLOMID czy może opóźnić się miesiączka,czy to normalne. Zawsze miałam regularnie dla tego zaczynam się martwić dodam że robiłam sobie test dzeń przed miesiączka i wyszedł negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj iva:) nie odpowiem ci na ten temat ponieważ nie znam tych tabletek :) hej dziewczyny a co tu takie pustki??? ja już wróciłam wypad nie do końca się udał ponieważ wieczorem zaczęło lać i była burza :) namiot nam przemokł i musieliśmy spać w samochodzie he he ale i tak było fajknie no a dzisiaj też pada to trzeba było siE zawinAC do domku może następnym razem nam się trafi lepsza p[ogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobity!!!!! Iva - ja po clostilbegycie miałam regularne cykle 28 -33 dniowe. Może powtórz jeszcze raz test..... Dziewczyny, ja po 36 dniach pomału dostaję @, zaczyna się małpiszon rozkręcać. Już nie wiem co mam robić. Dosłownie nie wiem, wszystkiego się odechciewa.....:(:( Miłego dzienia :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tutaj cisza......... Sama nie zaglądałam bo jakoś brakowało na wszystko czasu... Dzisiaj byłam u lekarza i jestem załamana.... Mam fatalne wyniki hemoglobina u mnie to tylko 9,5 % mam przepisane pełno lekarstw jeśli z a3 tyg. nie podnisie mi sie to będę musiała mieś przetaczaną krew.... A dzidziuś ma 6 cm jest ruchliwy i wszystko z nim w porządku.:) Chociaz jedna dobra wiadomość:D Miśkaaa współczuję @ to wstręciucha.... A co u pozostałych dziewczyn????????? Odezwijcie się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawilam tabeleczke. A teraz z moich wiadomosci. Bylam wczoraj u gina. No i wiekszosc badan mam dobrych tylko progesteron chyba za wysoki, dostalam na to leki.To byl moj 11 dc no i endo nie bylo zbyt gube jeszcze, ale on powiedzial ze jeszcze nie jest zle, bo owulke powinnam miec dopiero za 2-3 dni wg niego. Jak bylam tydzien temu mialam jeden pecherzyk przodujacy, pobralam clo przez 5 dni i teraz mam 3 pecherzyki, z czego dwa przodujace, i oba tej samej wielkosci, wiec lek zadzialal bardzo dobrze. Wg niego bardzo bardzo bardzo dobrze. Mam przyjsc w srode na kolejny monioring i zobaczymy jak moje pecherzyki rosna i czy pekaja i trzymajmy kciuki zeby sie udalo :) AA prawdopodobnie po clo wydluzy mi sie cykl minimalnie, ale tylko o pare dni, ale ja mialam bardzo krotkie cykle do tej pory nawet 25 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Pamiętacie mnie? dawno mnie nie było i nie mam czasu nadrobic zaległości. U mnie wszytko dobrze, co prawda im wiecej zastrzyków tym gorsze samopoczucie.ale jakos staram się trzymać. najgorzej działaja na psychike. Ciagle chodze zla i poddenerwowana. Za tydzien biore 4 zastrzyk. Jescze 2 i tabletki anty na przywołanie cyklu. jak tam u Was. Napiszcie mi prosze, którym z WAs udało się zajść. Ile mamy cięzarówek. Postaram sie troche poczytac ale nie wiem czy mi sie uda. A jak wakacje? Jakies urlopy, wyjazdy. Trzyam kciuki za wszystkie. Pozdrawiam Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny Groszku pamiętamy Cię zobacz zostały już Ci tylko dwa zastrzyki reszta już za Tobą. Trzymaj się i się nie poddawaj. Eldcia ciesze się że z dzidzią wszystko w porządku i mam nadzieję, ze te leki Ci pomogą i nie będziesz musiała miec przetaczanej krwi. Miśka jak Ty to zawsze mówisz nowy cykl nowa nadzieja. anitia już wiesz,że masz wszystkie badania dobre, i trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki mam nadzieję, ze tym razem sie uda Pozostałe dziewczyny chyba urlopują bo sie nie odzywają a ja nawet nie wiem ktory mam dzień cyklu, zajeta jestem teraz budową domu, dzis wiercili mi wode , jutro geodeta, pojutrze koparka itd a w niedzielę stuknie mi 32 latka. Pozdrawiam Was gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) Edelcia na pewno wszystko będzie dobrze najważniejsze że z dzidzią wszystko ok:) a jak się czujesz ? anitia trzymam kciuki :) a u mnie 14 dc i nie wiem czy owu już była czy nie bo jak nigdy nie za bardzo bolA mnie jajniki przeważnie bolą mocno no ale to nic najważniejsze że mąż załatwił sobie specjalnie na te dni prace na miejscu zobaczymy co z tego będzie :) pozdrawiam was gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smasia81
Czesc dziewczyny, Zastaawiam sie czy mozecie mi doradzic w jednej kwestii. Razem z mezem starmy sie o dziecko od opnad dwoch lat, niestety bez poodzenia. Wszystkie badania jakie robilam (a mialam ich mnostwo) wychodza w normie. Dlatego zastanawiam sie nad kwestia psychologii, i wlasnie tu mam problem, nie wiem do kogo sie udac: seksuologa czy psychologa. Amoze znacie badz slyszalyscie o jakims dobrym specjaliscie w okolicach Torunia badz Bydgoszczy, Z gory dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Słonko no to rzeczywiście masz sporo pracy wiem coś o tym.... Bo z rachowcami różnej branży wiadomo jak jest.... Trzeba wszystkiego sobie przypilnować bo zrobią wszystko byle jak.... Groszku pamiętamy:) to teraz masz już z górki 2 zastrzyki to juz niewieme mam nadzieję że szybko powrócisz do pełni zdrowia:) Chuda mnie nie zawsze bolały jajniki na owu. Dobrze że męża będziesz mieć pod ręką możesz go w pełni wykorzystać:D Anitia rzeczywiście masz dużą szansę trzymam kciuki:) Iwetta nic Ci nie doradzę musiasz sama na spokojnie sobie wszystko przemyśleć czy warto się na nowo angażowac bo skoro wtedy kiedy najbardziej potrzebowałaś wsparcia Go nie było przy Tobie to co będzie dalej....Przemyśl sobie wszystko i wybierz to co dla Ciebie jest najlepsze.... A u mnie jakiś leci nawet dobrze się czuję choć strasznie osłabiona jestem jem teraz wszystko z dużą zawartością żelaza mąż soi i mnie pilnuje:) nawet pietruszkę mi mieli z jabłkiem i cytryną i stoi jak ten kat i patrzy czy jem.... Ale do mięsa jeszcze niestety się nie przekonałam bo mnie nadal mdli a mięso powinnam przeciez jeść.... Mam nadzieję że przez tyg cos mi side wyniki poprawią.... dzisiaj byłam na badaniach bo musiałam grupę krwi zrobić i pani stwierdziła że mam żyły jak u dziecka takie małe cieniutkie i ledwo widoczne.... no cóż taka uroda ma.... A co u pozostałych?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja wlasnie wrocilam od gina. No i coz, pecherzyki urosly jeszcze bardziej. Prawdopodobnie w weekend beda pekac - mam nadzieje ze pekna. Troche lekow dostalam, ale nie chce przepisac mi clo - zbyt niebezpieczne dla mnie, bo bardzo na to zareagowalam, a tam nie ma kto tego kontrolowac. Dostalam inne leki na uregulowanie hormonow itd. W piatek ide jeszcze raz zobaczyc co z moimi pecherzykami. Czyli dzis juz mam13dc i jeszcze nie pekly a zazwyczaj my probowalismy do 14 dc bo ja mam krotkie cykle, no ale ten ma byc ponoc wydluzony troche, no i najwazniejsze co mnie martwilo, endometrium uroslo juz jest ponad 7,5 czyli zanim bedzie owulka, jeszcze urosnie, no ibede miala w tym miesiacu normaln okres - tak powiedzial. No i powiedzial ze mam szanse zajsc w ciaze jeszcze w polsce, ech fajnei by bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i u mnie pecherzyki pekly, wszsytkie 3 , endo powyzej 1 cm , luteina przez 10 dni i test. No to teraz czekanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia no to w takim razie trzymam kciuki:) może to właśnie teraz przyszła kolej na Ciebie żebyć mamusią była:) A u mnie bez zmian nareszcie sie schłodziło więc i moje samopoczucie jest lepsze:) Dziewczyny meldujcie co u Was?? Opuściłyście już na dobre ten topik czy coś innego jest powodem milczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj ale tutaj cisza:( hej dziewczyny co sie dzieje?dla czego nikt sie nie odzywa? u mnie nic ciekawego miałam tydzien urlopu który pomału się kończy:( skonczyłam sprzatanie i zajadam sobie lodzika :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję sie i ja:) Troche mnie nie bylo ale już nadrabiam zaleglości! U mnie chyba ok,tylko jem jak opętana!!! Już o 6 rano sie budzę i musze cos zjesć bo mi niedobrze i tak przez caly dzien,jak coś przekąszę to na chwile mam spokój i tak w kółko:( w pon idę do lekarza mam nadzieję że zobaczę juz dzidziusia,bo ostatnim tazem byl tylko pęcherzyk ciążowy. Glupio mi tak pisać o mnie,ale wierzę że wszystkim sie uda sie wkońcu spelnić to wielkie marzenie o dzidziusiu:) trzymam kciuki,musimy w to wierzyć i cierpliwie czekać na cud Mi chyba dopiero po 4 latach sie udalo... ale uwierzę gdy zobaczę na usg maluszka z bijącym serduszkiem,a i tak strach pozostanie-moja siostra dwukrotnie poronila wiem przez co przeszla-stąd ten strach:( ale dość pesymizmu!!! Dużo wiary sobie i Wam kochane życze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mazia :) nie ma co być ci kochanie głupio od tego jest to forum aby dzielić się swoimi smutkami i radościami :) nie stresuj się na pewno z dzidzią wszystko jest dobrze :)i za parę miesięcy będziesz szczęśliwą mamuśką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja już po urlopie chyba ostatnim w tym roku, no może jeszcze we wrześniu się gdzieś wyrwiemy pogoda dopisała chociaż jak dla mnie było zbyt gorąco. piach tak parzył w stopy, że ciężko było po nim chodzić. przez te kąpiele w morzu dopadła mnie niestety infekcja zaraz po powrocie popędziłam do ginekologa a ten zapisał mi leki. mam tego mnóstwo, maści, globulki i tabletki. i kolejny miesiąc w plecy niby woda była w miarę czysta ale pewnie powódż zrobiła swoje, rożne paskudztwo spłynęło razem z rzekami, więc nawet się nie dziwię, że coś złapałam. dodatkowo w tym tygodniu moje dwie dobre koleżanki urodziły, więc pewnie się domyślacie jak się czuję na dodatek jedna z nich wcale nie chciała tego dziecka, myślała o rozwodzie bo mąż się puszczał na prawo i lewo, a jak przyszedł poród to poprosiła by on jej towarzyszył. a dziś stwierdziła, że gdyby nie on, nie dałaby sobie rady... oczywiście to jej życie i nie zamierzam się wtrącać ale tak między nami dziwię się, że po tym wszystkim chce nadal z nim być. a jeszcze dzień wcześniej wyzwała ją od najgorszych i kazał wypieprzać z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×