Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość euforia84

Tym razem się uda - Starania 2010

Polecane posty

Gość czekająca ...
Testować będę w czwartek jak nie dostanę, a jeszcze brak @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w to deczczowe poludnie:) Wczoraj net mi szwankowal,mam nadzieje ze dzisaij już ok:) Brzuch mnie boli jak na @ rano mierzylam temp i 37.3 ale wczesniej wstawalam do ubikacji wiec nie nastawiam sie:( Anita,czekająca trzymam kciuki za dwie krechy:) kusi mnie żeby test zrobic i znając mnie jutro rano zrobie-wolę wiedzieć-dość niepewności! teraz obiad szykuję,jajko sadzone na pieczarkach z ziemniaczkami i fasolkę szparagową a do tego maślanka:):):) mniam mniam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):) Ja miałam dziś wolne, ale wcale tego nie odczułam. Najpierw zakupy, które zajęły mi pół dnia prawie, potem miałam sprzątać a le dopadł mnie taaaki leń, że hoho :(:( całe szczęście mam wolną sobotę to nadrobię.... Czekająca - zabierz mnie do siebie do tej głuszy :):) proszę....jak mi potrzeba takiego relaksu.... Mazia - mówią tak, bo im się udało. A gdyby mieli problemy to ciekawe czy nie byliby pierwsi w kolejce do in vitro....Jak nastrój dzisiaj?? Eldcia - Aga ma rację. Czemu wbijasz sobie do głowy to, co podają w necie. Przecież widział lekarz obraz z usg - więc skoro mówi, że jest oki to mu uwierz....Ufasz mu? a jeśli masz aż takie wątpliwości to skonsultuj się z innym ginem.....co?Tak dla świętego spokoju.... Pyskapyska - jak Twoje samopoczucie???? Groszku, Czarna, Iwetta - co tam u Was słychować.... Ja już się nie mogę doczekać niedzieli - przyjdzie @ czy też nie....Jajniki mnie bolą, więc czarno to widzę.....Idę się kąpać i zaraz oglądać mecza!!!! Dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) na początek witam Apple ;) dawno się nie odzywałam czasu mi ostatnio brakuje :) do tego pracuję od pon po 12 godzin bo koleżanka na urlopie i nie ma nikogo na zastępstwo ale to nic za pare dni ja ide na urlopik :) u mnie 28 dc dziś powinnam dostać@ dzień się jeszcze nie skończył więc czekam...jajniki pobolewają piersi też hmm najgorsze jest to czekanie . w niedziele byłam nad morzem było superr chociaż to tylko jeden dzień ale uwielbiam morze za to nie cierpię powrotu te korki są straszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki przez najblizszy czas nie bedzie mnie na kafe, mussze niestety przyspieszyc swoj wyjazd do polski i zamiast w piatek jedziemy juz jutro. Wlasnie sie dowiedzialam pare godzin temu ze moja mama zmarla, a miala tylko 52 lata. Nie chorowala tak nagle. Ciezko mi. Ale chyba to jeszcze do mnie nie dotarlo. Przepraszam ze wam truje nie na temat. Niedawno stracilam dzieciatko teraz mame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia to straszne bardzo mi przykro :( trzymaj się kochanie :( tylko tyle mogę powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anitia - przykro mi z powodu śmierci Twojej Mamy :(:( wiem, że żadne słowa nie ukoją Twojego bólu ale trzymaj się....Jesteśmy z Tobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Anitia bardzo mi przykro. Pamiętaj że jesteśmy z Tobą i zawsze możesz tutaj wśród nas liczyć na wsparcie.... Chuda może @ wstrętna nie przyjdzie. Czekam na dobre wieści:) Miśkaa dzięki za przywołanie mnie do porządku internet potrafi namieszać w głowie:( W niedzielę chyba będziesz testowac jak @ nie przyjdzie trzymam więc kciuki za 2 krechy:) Czekająca ale Ci dobrze wypoczniesz od tego całego zgiełku... Maziaa jestes na dobrej drodze jutro czekam z niecierpliwością czy masz już fasolkę czy nie. Daj znac koniecznie jak zrobisz testa") Aga_ton dzięki za słowa otuchy to moja pierwsza ciąża i świruję a mąż ze mną.... Ja dzisiaj zrobiłam badania ale wyniki będa dopiero w poniedziałek popołudniu:( swoją droga zapłaciłam za nie 115 zł byłam w szoku, ale swoja drogą co tutaj w tym kraju mamy za darmo.... Pieniądze państwo potrafi zabierać ale obywatelowi nie zapewni nawet bezpłatnych badań.... Mój mąż zrobił mi niespodziankę zabiera mnie do Zakopanego na kilka dni żebym troszeczkę odpoczęła bo juz narzekałam że nawet w góry się nie wybiorę bo w końcu w ciąży jestem i muszę o siebie dbać a tutaj proszę taka niespodzianka. Co prawda po szczytach nie będziemy chodzić choć oboje to uwielbiamy ale jakieś dolinki napewno zwiedzimy:) jestem szczęśliwa w koncu odpocznę choc troszkę bo juz mnie dobija wszystko. Jedziemy w piątek rano a wracamy we wtorek... A swoją drogą oscypek z grilla to od dawnami się marzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Anitia bardzo mi przykro. Pamiętaj że jesteśmy z Tobą i zawsze możesz tutaj wśród nas liczyć na wsparcie.... Chuda może @ wstrętna nie przyjdzie. Czekam na dobre wieści:) Miśkaa dzięki za przywołanie mnie do porządku internet potrafi namieszać w głowie:( W niedzielę chyba będziesz testowac jak @ nie przyjdzie trzymam więc kciuki za 2 krechy:) Czekająca ale Ci dobrze wypoczniesz od tego całego zgiełku... Maziaa jestes na dobrej drodze jutro czekam z niecierpliwością czy masz już fasolkę czy nie. Daj znac koniecznie jak zrobisz testa") Aga_ton dzięki za słowa otuchy to moja pierwsza ciąża i świruję a mąż ze mną.... Ja dzisiaj zrobiłam badania ale wyniki będa dopiero w poniedziałek popołudniu:( swoją droga zapłaciłam za nie 115 zł byłam w szoku, ale swoja drogą co tutaj w tym kraju mamy za darmo.... Pieniądze państwo potrafi zabierać ale obywatelowi nie zapewni nawet bezpłatnych badań.... Mój mąż zrobił mi niespodziankę zabiera mnie do Zakopanego na kilka dni żebym troszeczkę odpoczęła bo juz narzekałam że nawet w góry się nie wybiorę bo w końcu w ciąży jestem i muszę o siebie dbać a tutaj proszę taka niespodzianka. Co prawda po szczytach nie będziemy chodzić choć oboje to uwielbiamy ale jakieś dolinki napewno zwiedzimy:) jestem szczęśliwa w koncu odpocznę choc troszkę bo juz mnie dobija wszystko. Jedziemy w piątek rano a wracamy we wtorek... A swoją drogą oscypek z grilla to od dawnami się marzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) Anitia bardzo mi przykro. Pamiętaj że jesteśmy z Tobą i zawsze możesz tutaj wśród nas liczyć na wsparcie.... Chuda może @ wstrętna nie przyjdzie. Czekam na dobre wieści:) Miśkaa dzięki za przywołanie mnie do porządku internet potrafi namieszać w głowie:( W niedzielę chyba będziesz testowac jak @ nie przyjdzie trzymam więc kciuki za 2 krechy:) Czekająca ale Ci dobrze wypoczniesz od tego całego zgiełku... Maziaa jestes na dobrej drodze jutro czekam z niecierpliwością czy masz już fasolkę czy nie. Daj znac koniecznie jak zrobisz testa") Aga_ton dzięki za słowa otuchy to moja pierwsza ciąża i świruję a mąż ze mną.... Ja dzisiaj zrobiłam badania ale wyniki będa dopiero w poniedziałek popołudniu:( swoją droga zapłaciłam za nie 115 zł byłam w szoku, ale swoja drogą co tutaj w tym kraju mamy za darmo.... Pieniądze państwo potrafi zabierać ale obywatelowi nie zapewni nawet bezpłatnych badań.... Mój mąż zrobił mi niespodziankę zabiera mnie do Zakopanego na kilka dni żebym troszeczkę odpoczęła bo juz narzekałam że nawet w góry się nie wybiorę bo w końcu w ciąży jestem i muszę o siebie dbać a tutaj proszę taka niespodzianka. Co prawda po szczytach nie będziemy chodzić choć oboje to uwielbiamy ale jakieś dolinki napewno zwiedzimy:) jestem szczęśliwa w koncu odpocznę choc troszkę bo juz mnie dobija wszystko. Jedziemy w piątek rano a wracamy we wtorek... A swoją drogą oscypek z grilla to od dawnami się marzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca ...
Miśkaaaa - zapraszam do mnie :) Wczoraj poszłam do ogródka, trochę pieliłam , Powiem Wam, że ten urlop przydał mi się i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane:) Anitko trzymaj sie jakoś kochana,bardzo Ci wspolczuje i przytulam mocno:( straszne gdy ktoś bliski odchodzi:( zaglądaj do nas bedziemy Cie wspierać jak tylko możemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafie sie jescze cieszyć,wciąż nie wierze w to... Zrobilam rano testa 1dzien przed spodziewaną @ i.... DWIE KRECHY!!! SZOK boję sie strasznie że to pomylka nie potrafie sie cieszyc- tak bardzo chcialabym aby sie udalo... zrobilam dzisiaj bete ale wynik dopiero za 3 dni także wtedy może odetchne... martwi mnie ból brzucha jak na @,biegam do ubikacji i sprawdzam czy może przyszla:( boję sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :):) Mazia - to super wiadomość. Gratuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuulujęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęe!!!!! Super. Nareszcie!!!! I nie panikuj, powtórz jutro test dla pewności!!! Hmmmm a tak swoją drogą rano robiłaś testa a piszesz po 16, nunu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maziaa -gratuluje wiem po sobie ze testy w ta strone sie nie myla !!!czesc wam reszta dziewczynek!!!!!! u mnie w porzadku jescze nie wymiotowalam ale niedobrze mi czasami rano budze sie przed 4 wogole ......4 rano oczywiscie!!!hihihihihihi jutro moja pierwsza wizyta u ginekologa podjelismy decyzje z mezem ze bedziemy nadal chodzic do invimedu do dr.zorawsiego dzieki ktoremu jestem w ciazy zasadnicze pytanie tylko czy wystawi zwolnienie ???????????nie moge chodzic do swojego zakladu to jest fabryka na 3 zmiany w smarach,olejach,benzynach praca boje sie tego bo oni nie chca wystawiac zwolnien teraz jestem na zwolnieniu ale od rodzinnej i nsa 80% wiec trace troche kasy no ale jutro sie okaze.dodtkowo halas przekraczajacy 100 db.dobrze mi sie tam pracowalo atmosfera ok przelozeni w porzadku ale nie w ciazy!!!!! pozdrawiam was !!! czytam wszystko na bierzaco ale nie mam jak pisac spala bym tylko calymi dniami i dopoki nie zobacze mojej kruszynki na usg to nie moge uwierzyc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mazia, co za niespodzianka :D GRATULUJĘ kochana!!! widzisz co robią wczasy z człowiekiem. mi niestety nie pomogło ale może wybrałam się w złe miejsce :p Miśka, a co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia, właśnie doczytałam... bardzo mi przykro, wiem że to trudne ale trzymaj się jakoś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ja sama w to nie wierzę jeszcze ze sie udalo 4 lata starań,leczenie a tu by wystarczyl wiesiolek,wyjazd i czysty spontan?? nieprawdopodobne dla mnie dlatego na razie sceptycznie do tego podchodze:( boje sie o tym mowic,pisac że zapesze... jutro zrobie jeszcze jeden test i czekam cierpliwie na wynik bety. bolący brzuch jak na @ mnie martwi:( Dziekuje wam za wsparcie mam nadzieje że niedlugo wszystkie bedziemy sie cieszyc duuużymi brzusiami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mazia - to może zacznij się pomału przyzwyczajać, co kochana.....Kurczaki jak ja Ci zazdroszczę.....:):) Aga - no ja (nie)czekam na @. Tak jak Wam wcześniej pisałam mam tylko ten ból jajników...i to czasami. Pożyjemy.Zobaczymy. Mogłoby się udać....wiecie już mam tak dość swojej roboty, że w miarę możliwości czmychnęłabym chyba od razu na L4.....Ale co ja tam o zwolnieniu.....najpierw trzeba by zaciążyć.....Czekaj Tadka latka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim :( niestety wstrętna @ przyszła dzisiaj rano :( niby się nie nakręcałąm ale wiecie jak to jest :( ja już naprawdę tracę nadzieje tom już ponad 5 lat :( maziaa serdeczne gratulacje kochanie i nic się nie martw na pewno wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maziaa GRATULUJĘ:) Bardzo się cieszę tak w głębi serca to przypuszczałam że jesteś w ciąży bo miałam podobnie jak Ty i dla mie tez było to welkie zaskoczenie jak zobaczyłam 2 krechy pomimo że się wogóle nie spodziewałam... Tym bolem brzucha się nie przejmuj ja miałam tak samo i w sumie do tej pory mam jakieś tam skurcze ale to normalne... Teraz uważaj na siebie:) Chuda przykro mi że @ przyszła o to wstręciucha jedna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda - nie zamartwiaj się :):) wiem co musisz czuć..... ja dołączę do Ciebie w niedzielę.....i będziemy we dwie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda - nie zamartwiaj się :):) wiem co musisz czuć..... ja dołączę do Ciebie w niedzielę.....i będziemy we dwie :(:( Czy Wam też kafe działa jakby chciało a nie mogło???? Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda - nie zamartwiaj się :):) wiem co musisz czuć..... ja dołączę do Ciebie w niedzielę.....i będziemy we dwie :(:( Czy Wam też kafe działa jakby chciało a nie mogło???? Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda - nie zamartwiaj się :):) wiem co musisz czuć..... ja dołączę do Ciebie w niedzielę.....i będziemy we dwie :(:( Czy Wam też kafe działa jakby chciało a nie mogło???? Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chuda - nie zamartwiaj się :):) wiem co musisz czuć..... ja dołączę do Ciebie w niedzielę.....i będziemy we dwie :(:( Czy Wam też kafe działa jakby chciało a nie mogło???? Masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy . Jeżeli bedziesz potrzebowała wsparcia. Pisz smiało od tego tu jestesmy żeby sie wspierac. Ja sie wczoraj dowiedziałam , że nasi znajomi stracili dziecko 3 letnie 4 miesiące temu. Do teraz nie mogę przestać o tym myśleć . Dzieciaczek był chory na astmę , najprawdopodobnie od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny chuda jestem razem z Tobą . @ dziś do mnie przyszła. Mnie jest łatwiej, wiedziałam że ten cykl jest bezowulacyjny. Zobacz mazia starała sie 4 lata , a wystarczył wyjaz spontaniczny i tym razem się udalo. Mazia grrrrrrrrrrrrrrraaaaatuuuuuuluuuuję cieszę się że Ci się udało. Zobaczcie dziewczyny jak to trzeba naprawdę wrzucić na luz. Eldcia nie czytaj tego co wypisuja w internecie. Polecam Ci książkę "w Oczekiwaniu na dziecko " tam są opisane najczęstsze obawy w ciąży i po kolei opisany kazdy miesiąc . Ta ksiażka rozwiała wiele moich obaw w ciąży , a także kolejne związane z dzieckiem."pierwszy rok z życia dziecka " Wiesz mi kiedyś gin roboiący usg powiedził że mam przodujące łożysko, ja sie naczytałam w internecie, że wczęśnie urodzę, itd a za dwa dni miałam wizytę u ginki i okazało sie że w tym momencie może tak być , ale równie dobrze łozysko może się wchłonić trzeba czekac i na następnym usg sie okazuje jak to bedzie. było wszystko ok. Miśka mam nadzieję, ze @ nie przyjdzie. pyska pyska myślę , że jak powiesz w jakich warunkach musisz pracowac to nie powinno być problemu ze zwolnieniem, a jak nie to szukaj gina który Ci takie zwolnienie wystawi. apple pie mnie na mój niski progesteron wystarczyła luteina i w ciągfu 3 m-cy zaszzłam w ciążę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×