Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka15

dr Piotr Zawodny-Estetic Szczecin opinie

Polecane posty

Gość zainteresowany123
to ile za jeden? :) i ty miałas pwnie cała twarz ta słabsza a pozniej ta mocniejsza końcówka czy tylko tam gdzie blzny to obiema a tam gdzie ok to ta słabsza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaa
za pierwszy placilam 3900 pozniej po 2200 :) cala twarz mialam robiona deepem i activem :) mam jeszcze rozszerzone pory dlatego chcialam calosc dwoma skanerami :) Wczoraj mialam 4 zabieg :) Najmocniejszy... bol nie z tej ziemi. mam nadzieje ze bedzie poprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany123
a pod jakm nickiem pisałas na innych forach? oczywiscie na temat laserów... bo juz gdzieś to czytałem i pojawiała sie tam ta kwota i tez nazwisko naszego bo juz sie umówiłem lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaa
pisalam kiedys na fajnym forum o bliznach, wstawialam tez zdjecia no ale niestety ludzie podejrzewali mnie o reklame , wiec sie zmylam stamtad :) chcialam pomoc, dzielilam sie spostrzezeniami a wyszlo jak wyszlo. Ty masz blizny potradzikowe? jaki obszar? jak idziesz do Zawodnego to powiedz ze pisales ze mna to moze opusci Ci cos ewentualnie zwiekszy moc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany123
raczej nie opuści bo to i tak najniższa cena jaka jest za cała twarz ale powiedział "jezeli sie umawiamy na jakaś kwote to prosze o gotówke.." zabrzmiało jakbym miał miec jakas promocje bo gdyby to był taki zwykła cena jak w cenniku to przeciez mogłbym karta zapłacic a tak bede musiał bankomat odwiedzic i znacznie uszczuplic swoje konto:/ ale co zrobic... ja mam malutkie powierzchowne ale jak jest mozliwosc to zobacze moze beda jeszcze mniejsze przy okazji sobie moze troche mimiczne spłyce pod oczami i tam chciałbym deepem pogadam z nim najwyżej mu jakiegoś grosza dołoze... ale nawet nie wiem na kogo sie mam powoływac bo przecież nie na "blizna" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliznaaa
haha no tak faktycznie :) powiedz ze pisales z dziewczyna ktora jezdzi do niego 600km :) i ze bylam u niego 27 lutego :) bedzie wiedzial o kogo chodzi:)mam nadzieje ze dr Zawodny Ci pomoze :) hmm jesli chodzi o forme platnosci to w sumie nigdy nie mowil w jaki sposob mam placic (oczywsicie zawsze place gotowka) A Tobie ile powiedzial za zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowany123
MI POWIEDZIAŁ 2000 MAM NADZIEJE ZE FAJNIE MI TO ODŚWIEŻY BUZIE TAK JAK MOWIŁ... IDE W PONIEDZIAŁEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abria
Ja bylam u dr. Zawodnego. Wstrzyknal mi botox w lwia zmarszczke. Efekt swietny, zadnych powiklan, zero bolu . Zmarszczki nie ma ;) Chcialam tez wypelnic zmarczki na policzkach kwasem hialuronowym. Cena 6 tys. Przy platnoscia gotowka jakas znizka. Tak sie zastanawiam czy 6 ml kwasu hialuronowego na raz to duzo? Przekopalam fora i dziewczyny sie wypowiadaja 1 ml, 2 ml ale z 6ml to sie nigdy nie spotkalam. Co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTOALAN
FOTO ALAN. Dzień dobry. Kobieta chcąc poznać wartościowego mężczyznę powinna się pokazać w całej pełni, ze swymi walorami życiowymi. Proponuję komplet 12 zdjęć w kolorze. Pokaż jemu to, co on w Tobie doceni. 12 specjalnych zdjęć sytuacyjno - tematycznch według zaleceń ośrodka Human Resources z Hollywood dla celów matrymonialnych. Dwanaście specjalnych, sprytnych zdjęć, które odmienią Twoje życie. Inwestujesz w siebie 60 zł. To malał kwota patrząc na korzyści. Możesz te zdjęcia pokazać w Internecie lub wysłać listem, nawet za granicę. Profesjonalna lustrzanka CANON. Retusz zdjęć w cenie: Jeśli trzeba dodaję miłą, delikatną opaleniznę, wyszczuplam figurkę, wybielam zęby w uśmiechu, usuwam rzeczy niepotrzebne, dodaję blasku oczom. Oczywiście dotyczy to także zdjęć „z brzuszkiem, dziecięcych, czy innych. Sam mam już wnuczka. Tel. 532 557 626. Szczecin. Trzeba wcześniej ustalić termin. Na terenie Szczecina, dojazd gratis. Zadzwoń, nie czekaj, to jest Twoja szansa. Czuję, że będziesz bardzo zadowolona. Ta niska cena tylko w okresie promocji do 15.05.2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Doktora Zawodnego! Robiłam usta i wyszły cudownie, doktor wie gdzie wstrzyknąć mają wspaniały kształt. Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam zabieg laserowy ale nie wykonywał go doktor tylko jakas młoda blondynka która była arogancka i beszczelna. Efektów zero i pieniądze bez sensu wydane. Moze zeby to wykonał Dr. Zawodny efekt byłby zupełnie inny. Personel w takim miejscu powinien być bardziej precyzyjnie dobierany a przedewszystkim powinien potrafic odpowiadać na zadawane pytania. Robiony miałam rowniez botox i efekt super. Takze polecam ale tylko w ręce Dr. Zawodnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u doktora Zawodnego poddawałam się transpantacij wlosów – miałam problem a mianowicie łysienie plackowate, trycholog już nie wiedział, co ze mną zrobić i dlatego znalazłam się w klinice Estetic, gdzie ktoś mógł mi jeszcze pomóc. Wcześniej miałam nadzieje, ze włosy się wzmocnią i odrosną, ale żadne maści i tabletki nie były skuteczne, trzeba było zastosowac metode SAFER, na szczęście nieinwazyjną. Pan doktor przemily, objaśnił jakich zmian mogę się spodziewać po zabiegu i dał mi czas na spokojne zastanowienie, co prawda miałam jakieś tam wątpliwości, ale w końcy zaryzykowałam i opłacilo się. Problem mam już z głowy dosłownie i w przenosni J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam w Estetic laser mosaic na brzuch, zabieg na rozstępy. Jestem bardzo zadowolona, Pani Iza Zawodna, fantastyczna kobieta, miła, profesjonalna. Za 4 zabiegi zapłaciłam około 5 tys i jakby trzeba było zapłaciłabym jeszcze wiecej. Obsługa jest świetna, wszyscy są mili i kulturalni. Po pierwszym zabiegu dzwoniono do mnie z zapytanie jak się czuję, i jak się goi skóra, Naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@"Robiłam zabieg laserowy ale nie wykonywał go doktor tylko jakas młoda blondynka która była arogancka i beszczelna. Efektów zero i pieniądze bez sensu wydane. Moze zeby to wykonał Dr. Zawodny efekt byłby zupełnie inny. Personel w takim miejscu powinien być bardziej precyzyjnie dobierany a przedewszystkim powinien potrafic odpowiadać na zadawane pytania. Robiony miałam rowniez botox i efekt super. Takze polecam ale tylko w ręce Dr. Zawodnego" kurcze, ja miałem do czynienia tylko z dr Zawodnym, wiec takich akcji nie było, ale zdziwiłaś mnie tym - jak byłem tam na przeszczepie saferem to personel sprawiał wrażenie uprzejmego i kompetentnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta
Witam was dziewczyny. Parę miesięcy temu zrobiłam wywiad środowiskowy wśród lekarzy i uzyskałam pozytywna opinie aby pójść na zabieg powiększenia ust do Pana Piotra Zawodnego z kliniki Estetic w szczecinie. Tak tez uczyniłam, doktor powiedział mi ze usta powinny się utrzymać od 9 do 12 miesięcy. Podano mi około 1,2 ml. preparatu. Niestety pożądany efekt nie trwał tak długo gdyż już po dwóch miesiącach na ustach pojawiła się asymetria. Omówiłam się teraz na kolejny zabieg, pojechałam do kliniki Estetic wraz z moim narzeczonym i jego przyjacielem który jest lekarzem. Już na początku było można zauważyć nieprzyjemna atmosferę, Pani Zawodna jak się później przedstawiła była nadzwyczaj niesympatyczna, nie pozwoliła mi wejść na konsultacje z moim narzeczonym. Po czym okazało się ze weszła z nim bardzo nieprzyjemna dyskusje obrażając nas jako pacjentów, jak weszłam na konsultacje. Ja o całej sytuacji nie wiedziałam co się działo w poczekalni kliniki gdyż weszłam do gabinetu. Jestem w szoku jakie dostałam relacje od mojego narzeczonego i naszego przyjaciela lekarza. Jest to nie do przyjęcia aby płacąc niemałe pieniądze jest się tak potraktowanym w klinice tego formatu. Pani Zawodna przedstawiła się jako właścicielka zakładu i powiedziała ze jeżeli nam się nie podoba to nie musimy przychodzić do ich kliniki, nikt na sile nas nie zmusza do zabiegu w tym miejscu. Doktor zawodny próbował załagodzić sytuacje, ale jak na razie nie jestem w stanie powiedzieć czy jestem zadowolona z zabiegu. Pytając naszego znajomego lekarz który był przy całej sytuacji powiedział ze '' Właścicielka '' nie powinna przyjmować w taki sposób pacjentów, powiedział również ze jak by nie był świadkiem takiego zachowania i braku kompetencji nie uwierzył by nam ze zaistniała taka sytuacja. Niestety nie polecam tej kliniki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Od nadmiaru pieniążków Pani Zawodnej w główce się poprzewracało !!!!! Czyżby nie wiedziała,że kultura osobista, grzeczna komunikacja to podstawa w każdym zawodzie!.W jednym ma rację.W Szczecinie jest bardzo dużo prywatnych klinik,gdzie obsłużą pacjenta kompetentnie i grzecznie-bez łaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Zawodna bardzo niemiła kobieta,wiecej nie skorzystam z usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka M
Witam. do gabinetu trafiłam z polecenia - pocztą pantoflową. Korzystałam z zabiegu wykonywanego przez samego doktora jak i p. izy. Co do efektów długotrwałości kwasu nie mogę się jeszcze obiektywnie wypowiedzieć ponieważ za mało czasu minęło bo dopiero 3 miesiące. Mam delikatnie podkreślone policzki tak jak chciałam. Z p. izą miałam dwa razy styczność przy zabiegach na rozstępy. Efekty jak najbardziej widoczne i jestem zadowolona bo niestety domowe sposoby smarowania oliwką brzucha podczas ciąży zdecydowanie zawiodły. Nie zauważyłam niestosownego zachowania z jej strony wręcz przeciwnie. Odpowiadała na wszelkie zadane pytania i była bardzo sympatyczna. Ku mojemu zaskoczeniu następnego dnia dzwoniono do mnie z gabinetu i pytali jak się czuję i czy wszystko w porządku. Bez problemu mogłam porozmawiać z p. izą gdy o to poprosiłam. Z pewnością wrócę do tego gabinetu i będę polecać. Wysoki poziom pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaśka wybacz ale mam wrażenie że ściemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof ze Szczecina
Matko i córko, czytam te Wasze wypociny i na wymioty mi się zbiera, tutaj mają być zamieszczane opinie na temat Zawodnego i jego kliniki, na temat zabiegów, efektów, skutków ubocznych, dolegliwości itp. Ale jak to w naszym kraju, szukanie tematów zastępczych wychodzi na pierwszy plan. Jak nie zawracanie d**y o cenach, to pitolenie na temat formy płatności. Ludzie, a w zasadzie kobiety. Idźcie do gabinetu, porozmawiajcie z doktorem a wtedy wszystkie sprawy będą wyjaśnione. Nie wspoomnę już o prymitywnych formach reklamy pseudo konkurencji ( pseudo - bo prawdziwa konkurencja tak nisko nie upada ). Kilka ostatnich wypowiedzi to już dramat dla ludzkiego gatunku. Ja zadzwoniłem, umówiłem się na zabieg. Przyjechałem, porozmawiałem z doktorem i podjąłem decyzję na tak. Zostałem poinformowany, jak zabieg będzie wyglądał, ile będzie trwał co w takcie będzie się działo i ile będzie kosztowało. Dostałem rzeczowe i konkretne odpowiedzi na zadawane pytania. Zabieg na który się zdecydowałem wykonany był urządzeniam Vanquish - efekt bardzo zadowalający. Wpis może troszkę szorstki ale to wynik czytania komentarzy dam z chyba z wyższych sfer estetyki a nie intelektu niestety. Reasumując, jak się spasę to do Zawodnego wrócę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela stargard
Zgadzam się. Rozmowa zeszła na tor poboczny ale przede wszystkim na poziom szczeniacki. Krzysztof a jak w centymetrach po tym zabiegu? Faktycznie całkiem bezboleśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika 2525
didey! co za tekst.....Byłam w Gabinecie Estetic parę razy jestem zadowolona i z zabiegów i z obsługi. Polecam jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof ze Szczecina
Niestety, ja nie mam zapisane ile konkretnie centymetrów ubyło. Te informacje wraz z dokumentacją zdjęciową znajdują się u doktora. Dla mnie najważniejsze jest to, że mieszczę się w lustrze i to, że musiałem dorobić w każdym pasku do spodni po dwie dodatkowe dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawodny robi rewelacyjne usta. Nie robi kaczorów ale subtelnie poprawia. O tych rozstępach już słyszałam od kilu różnych osób. Ciekawe czy takie same efekty można osiągnąć przy zwykłej rozciągniętej skórze na udach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podłość ludzka nie zna granic
Jeżeli ktokolwiek miał naprawdę styczność z panem Zawodnym i personelem tej kliniki to nie uwierzy w ta bzdurę, która się tutaj pojawiła. Znam pana Zawodnego od wielu lat i jest przemiłym człowiekiem i fachowcem w swojej dziedzinie. swego czasu wykupiłem zabieg laserem jakimś tam dla mojej żony i była bardzo zadowolona nie tylko z samego zabiegu, ale również obsługi i kultury osobistej pana Zawodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usta
Witam ponownie. Jestem zaciekawiona tym zbiegiem okoliczności, który ukazuje fakt pozytywnych wypowiedzi na temat kliniki Estetic, po mojej poprzedzającej negatywna opinii :) Myślę ze doskonale rozumiecie o co mi chodzi. Ciesze się Bardzo ze niektórzy jednak zostają potraktowani jak należy przez Panią Zawodna. Mnie pozostaje niesmak po zachowaniu jak To Pani Zawodna podkreśliła '' właścicielki'' kliniki. Jeśli chodzi o zabieg wykonany prze Pana Zawodnego jak na razie jestem zadowolona, ale mam nadzieje ze tym razem utrzyma się pożądany efekt znacznie dłużej niż 3 miesiące. Cieszy mnie jedynie fakt ze nie zdążyłam się omówić na więcej zabiegów w tej klinice, chociaż miałam taki zamiar. Na szczęście jest dość duża ilość takich klinik w szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka M
Ile osób tyle różnych zdań na dany temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elisabeth 00
Trafiłam z polecenia i jestem mega, mega zadowolona. Zrobiłam pierwszy raz w życiu botox i wyglądam oraz czuje się dużo lepiej. Doktor Piotr zrobił delikatnie nie robiąc maski z twarzy czego bardzo się obawiałam patrząc na nasze gwiazdki z polskiego podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja odwrotnie. Ona mila, spokojna, fajnie robi masaz twarzy. On-jakis dziwny... zadufany , chociaz ani botox ani usuniecie blizny mnie nie zachwycilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ultera, ultera i jeszcze raz ultera. Mega zabieg, nie daje efektu sztuczności. Robilam zabieg na cala twarz i podbródek. Na efekty trochę czekalam ale było warto. Teraz mogę cieszyć się odmlodzonym wyglądem. Twarz wygląda na bardziej wypoczeta , zmieniła się skóra w dotyku. Jestem bardzo zadowolona. Polecam tego Doktora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×