Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka15

dr Piotr Zawodny-Estetic Szczecin opinie

Polecane posty

Gość gość
Odnośnie zabiegu ultera: Jak długo czekałas na efekty? też planuję iśc do dr Zawodnego, przejżałam stronę internetową kliniki i jak zobaczyłam liste zabiegów to troche mi się w głowie zakręciło. Zaczęłam po kolei o wszyskich czytać, ale zrobił mi się w głowie jeszcze większy bałagan. Także jakbyś napisała coś więcej, byłabym wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam pytanie odnośnie zabiegu ultera. Możesz napisać jak przebiega? i czy zanim na niego się zdecydowałaś, robiłaś coś jeszcze u dr Zawodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z tego zabiegu w gabinecie. Nigdy do tej pory nie robiłam nic poza drobnymi zabiegami kosmetycznymi. Moja skóra zaczęła lecieć w dół co zaczęło mnie z lekka przerażać. Nie jestem zwolenniczką kwasu i botoksu , przynajmniej jeszcze nie chciałam się teraz tym napychać. Poszłam na konsultacje do Zawodnego i zaproponował mi kilka rozwiązań aby zapobiec dalszym efektom starzenia. Po konsultacji wróciłam do domu i rozstrzygałam wszystkie rozwiązania. Postawiłam na ulterę. W chwili obecnej jestem 4 miesiące po zabiegu. I jest coraz lepiej! Z pewnością to zabieg dla osób, które mają cierpliwość. Pierwsze efekty już są po samym zabiegu a następnie po 2-3 miesiącach. Wiem, że w moim wieku to dość dziecinne myślenie ale koleżanki mi zazdroszczą. Ja sama z sobą czuje się o wiele lepiej, twarz jest świeża i napięta. Różnica niesamowita. Z pewnością skorzystam za jakiś czas z tego zabiegu jak i usług gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź. Najważniejsze są efekty. Niestety, ale kremy na niewiele się zdają, przetestowałam ich całkiem sporo, jedne tańsze, inne droższe, ale to były pieniądze wyrzucone w błoto. Co do samego zabiegu - podjęłaś się we właściwym momencie jego wykonania u dr Zawodnego. Akurat na wiosnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny, a drogo jest taki zabieg u Zawodnego? Naprawdę jeden zabieg ulthera wystarczy? Jakoś mi sie wierzyć do końca nie chcę... Większość zabiegów wymaga 3 albo 4 powtórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie znam niczego takiego, co byłoby wykonywane tylko raz i już byłyby efekety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie trochę z innej beczki. Cierpię na bóle migrenowe, na stronie kliniki zauważyłam, że u nich można je zmniejszyć lub zniwelować ... botoxem? Ktoś coś o tym wie? Jak to w ogóle wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No o czymś takim to jeszcze nie słyszałam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Botox na migrene??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menkaaa
Dziendobry wszystkim. W marcu tego roku robilam u Pana Zawodnego ultere na czole i pod oczami. Zabieg dosc bolesny ale jak widze efekty to juz zdecydowana jestem na "prasowanie" dolnej czesci twarzy. A efekt: szczegolnie widoczny zaczal sie robic gdzies w maju-czerwcu i wciaz widze efekty. Mam 39 lat i skore na twarzy wygladajaca gdzies na 30, to znaczy w dobrej kondycji ale przed zabiegiem zaczelam widziec bardziej to wiotczenie, pergamin, since pod oczami i dlatego zdecydowalam sie na ultere. Na efekt czekalam bez paniki no i jest. Pan Zawodny, fakt, jest moze taki... powiedzialabym zimny ale konkretny, nie zamyla. Nie mialam wrazenia bycia naciagana a przed samym zabiegiem dostalam odpowiedzi na wszystkie pytania, ktore potrzebowalam zadac. Zaplacilam 3000. Potem w maju przyprowadzilam do niego przyjaciolke. Przyjechala z Warszawy bo tam zawolali jej 7000 zl za policzki. U p. Zawodnego zaplacila 4000. Pana tego polecam, oczywiscie jako pacjentka wykonujaca ultere, nic innego jeszcze u niego nie robilam... . Wogole byl to moj pierwszy zabieg plastyczny... Jego poziom obslugi - rowniez nie mam zastzerzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaśkaM
Zgłaszam się również jako osoba, która jest po zabiegu ultera. Szczerze mówiąc nie wierzyłam, że cokolwiek zobaczę. W zasadzie to trudno siebie ocenić kiedy na co dzień widzi się w lustrze. Miałam ten komfort, że mąż mi sprezentował na urodziny bon w sporej kwocie. Postawiłam wszystko na jedną kartę i nie żałuję. Opinia koleżanki z którą dawno się nie widziałam bezcenna ! Powiedziała że wyglądam jakbym wróciła z wczasów, twarz wygląda na świeżą i wypoczętą. A tymczasem śpię po 4, 5 godzin bo mój 3 latek daje popalić. Na lekarzu się nie zawiodłam. Ja nie odczułam "zimnego traktowania" wręcz przeciwnie. Polecam zabieg i przypuszczam, że w najbliższym czasie zapoznam się z pozostałymi zabiegami tym razem na ciało. Polecam doktora !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA póki co zapisałam się na konsultacje do doktora Zawodnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spore bum na ten zabieg ulthera u dra Zawodnego. Rzecywiście daje takie dobre rezultaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowałam się na ten zabieg i jestem zadowolona z efektów. Nie stać mnie było na kompleksową ulterę więc póki co zrobiłam policzki. Minęło już około 6 miesięcy i widzę znaczną różnicę. Policzki się uniosły ,zrobiły się ładnie zarysowane kości policzkowe. Linia pod brodę również poszła do góry. Polecam z czystym sumieniem. Samo wykonanie zabiegu da się przeżyć. Doktor mega miły ale przede wszystkim profesjonalny i nie owija w bawełnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość washi
Ultera jest dosyć bolesna ,ale efekty super.Jestem po 50-ce i twarz się wyraźnie uniosła po 3,4m-cach tak jak mówił pan doktor.Robiłam podbródek a po kilku miesiącach całą twarz.Pani Iza bardzo miła,personel również,pan doktor wspaniały.Ufam mu i nigdy mnie nie zawiódł.Nie mam wrażenia,że jest wyniosły, zna się na tym co robi ! Polecam szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam okazję korzystać z różnych gabinetów związanych z poprawą wyglądu. Doktor Piotr jako jeden z niewielu spełnił moje oczekiwania. Wypełniałam sobie policzki i usta. Wnikliwa rozmowa pozwoliła na uzyskanie takiego efektu o jakim marzyłam od dawna. Niesamowity specjalista ! Polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi ale dobry i godny zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja planuję się do doktora do kliniki na depilacje wybrać. Teraz zima spoko okres na tego typiu zabiegi kosmetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystałam z zabiegów depilacji w zeszłym sezonie i jestem bardzo zadowolona. Po 5 zabiegach włosy na łydkach pożegnałam mam nadzieję bezpamiętnie. I jeśli chodzi o zabieg to faktycznie w gabinecie u doktora Zawodnego ale na całe szczęście zabiegi wykonuje kobieta :) Bardzo mocno zastanawiam się jeszcze nad bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak drogi jest pan doktor? Zastanawiam się nad wypełnieniem ust, raczej kwasem hialuronowym, nie botoxem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usta w botoksie buhaahah to się uśmiałam. Dobra rada- nim gdziekolwiek pójdziesz weź poczytaj sobie conieco, tak dla własnego dobra, bo widać że mało wiesz. A cennik jest na stronie doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorek robi usta przepięknie ! Ja zapłaciłam 1100 zł za ukształtowanie i wypełnienie. Miałam mało widoczną górną wargę. Osoby, które mnie nie znają nie widzą że są podreperowane. Bałam się przerysowania, nie chciałam pontonów. Usta wyszły bardzo subtelne, efekt dla mnie mega. Czuje się pięknie ! I polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś robił u dra Zawodnego nici happy lift? Ciekawa jestem jak z tym sobie radzi, bo to chyba wyższa szkoła jazdy niż botoxik. Jestem zdecydowana na te nici , poradźcie gdzie w Szczecinie najlepiej je robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewwczyny, która robiła sobie usta: a czym robiłas wypełnjienie? jak długo mneij wiecej bedzie się utrzymywał efekt? Bo ja mam podobny problem: praktycznie brak górnej wargi;/ O doktorze słyszałam, ale jakoś boje się ingernecji wszelkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie boje ale idę na usta (ale nie do zawodnego, do innego lekarza w szczecinie). obawiam sie tylko spuchniecia po zabiegu. Jezeli lekarz poda mi 0,5 ml w gorna warge to myslicie ze nastepnego dnia bedzie jeszcze opuchlizna? Jak to u Was wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuwałam u dr Zawodnego przebarwienia na twarzy,3 razy laser, efekt jest naprawdę b.dobry,nie do końca wszystko mi zeszło,ale ja miałam zmiany hormonalne,przy okazji pozamykał mi naczynka,i kondycja skóry bardzo się poprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×