Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka15

dr Piotr Zawodny-Estetic Szczecin opinie

Polecane posty

Gość gość
Ja również robiłam usta u dr Zawodnego,górnej wargi prawie nie miałam,1100zł,i efekt jest bardzo naturalny,teraz po roku będę zabieg powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asztari
Ja robiłam przeszczep tkanki tłuszczowej (biust), zabieg najpierw przyznam szczerze napawał mnie strachem. Ale Pan Doktor po rozmawiał ze mną, wszystko wyjaśnił, był naprawdę cierpliwy i profesjonalny. Przy wyborze kierowałam się tym, ze jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i nie pomyliłam się - nie tylko podejście Pana doktora było profesjonalne ale i sam zabieg, a po zabiegu dostałam kompleksowe informacje i porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tylko jedno: doktorek jest mistrzem w modelowaniu ust. Miałam nierówne, teraz mam mega ponętne ! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie owszem jest salon który spokojnie moge polecic http://beautycenter.szczecin.pl/ Jedyny taki profesjonalny salon do którego naprawde warto sie wybrac na takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam doktora Piotra. Dla mnie liczy się profesjonalne podejście ale i wiedza jaką lekarz dysponuje. Z całym szacunkiem ale cokolwiek wykonywać na twarzy powinien wykonywać lekarz a nie (z całym szacunkiem kosmetyczka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięknie powiększa usta ! Delikatnie, subtelnie, rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z usług doktora. Polecam zabieg z wykorzystaniem własnego tłuszczu. Jestem dwa tygodnie po zabiegu i powiem szczerze: rewelacja ! Efekt naturalny a doktor ma niezwykłe wyczucie estetyczne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam i przybiegam się pochwalić bo wiem jak trudno o dobrego specjalistę. Konkretny, nie owija w bawełnę i ma rękę do tego co robi. Potwierdzam: usta robi prześlicznie i planuje kompleksowe terapie. Miałam delikatne problemy z sylwetką, odesłał do swoich kosmetologów i na plażę wyszłam z wysoko podniesioną głową. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kooolska23
Też sie nad nim zastanawiam, ale chyba przekonałyście mnie. Taki makijaż wygląda naprawde bardzo fajnie i co wazne nie musimy codziennie się malowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się bardzo długo nad wyborem miejsca do którego oddam swoją twarz. Opinie na internecie swoją drogą ale poczta pantoflowa jest najlepszą reklamą. O doktorze słyszałam już kilka lat temu i ten czas też mnie przekonał. Robiłam rewelacyjny zabieg z wykorzystaniem swojej tkanki tłuszczowej. Do tej pory nie widziałam, że można ją usunąć z drażliwego miejsca i włożyć w drugie. Moja twarz po zabiegu wygląda przepięknie. Polecam również ulterę na piersi. Jak to po ciąży trochę opadły a zabieg zadziałał antygrawitacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam. Doktorek oczy mydli aby wyciągnąć jak najwięcej kasy. Zostawiłam sporo pieniędzy a mogłam po prostu zrobić sobie plastykę. Nie polecam liposukcji po której nie miałam efektu a ponoć sciagnieto ze mnie kostki masła. Za to zadowolona byłam z obsługi jeśli chodzi o masaż wykonywany przez przemiła dziewczynę. I nie polecam ultery po której efekt jest znikomy. ogólnie w gabinecie panuje atmosfera bardzo napięta. A recepcjonistki pracują za karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Szczecinie chodzę tylko do gabinetu www.med-one.pl ze względu na zrelaksowaną atmosferę i doświadczenie pani Sylwii. Już robiłam u niej usta i teraz czas na kolejne zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ze Szczecina i nie polecam. Uważam ze jako jakość usług nie jest proporcjonalna do cen w gabinecie. W Szczecinie jest dużo dobrych i bardziej renomowanych gabinetów. Warto poszukać. Pan Zawodny jest napewno dobry w marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogusława
Korzystałam ostatnio z usług doktora i moje oczekiwania zostały spełnione. Doktor jak i jego pracownicy jak najbardziej profesjonalni i ceny wydaje mi się adekwatne do jakości. Zajrzałam z czystej ciekawości w Internet, żeby zobaczyć co inne Panie sądzą i jestem zdziwiona wypowiedziami poprzedniczek, ponieważ nie odczułam atmosfery napiętej, wszyscy byli bardzo uprzejmi. Mam nadzieję, że następnym razem również zostanę tak obsłużona jak teraz, bo na pewno wrócę. Doktor zdobył moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RG
Bardzo dużo ciekawych zabiegów i sprzętów, każdy znajdzie coś dla siebie, a jeśli nie wie na co się zdecydować Doktor Piotr albo jego kosmetolożki pomogą z wyborem. Sympatyczne ale i profesjonalne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi doktora Zawodnego poleciła znajoma która robiła sobie u niego botox i bardzo fajnie potem wyglądała. Mi też zrobił go tak jak chciałam i teraz nie tylko wyglądam ale i czuję się młodziej. Teraz zastanawiam się czy nie powiększyć sobie u niego ust bo czytałam że dziewczyny są raczej zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lysiejacy androgenowo
Problem Lysienia. Dr Zawodny nie prowadzi zadnej weryfikacji w zakresie oceny struktury meszku wlosowego. Zacheca do przeszczepu metoda FUE, niestety poza drogim sprzetem nie posiada personelu wykwalifikowanego do przeprowadzania takiego zabiegu. Zostalo zastepczo zaoferowane mojej osobie pakiet zabiegow 3 w 1, Karboksyterapia plus osocze oraz lampy. Z powodu niskiego progu bolu, nie zostaly mi podane zadne masci znieczulajace - zabiegu nie udalo sie przeprowadzic w calosci. Po zabiegu zostalem poinformowany , z tytulu przeprowadzenia dwoch zabiegow iz zamiast 900 za pakiet zaplacilem 800 za dwa a na ostatni umowilem sie w innym terminie. oczywiscie osobno za ktory musialem zaplacic . Jezeli dla Dr - walczacego o kazda zlotowke ma to az takie znaczenie - to nie polecam jego jako specjaliste od lysienia. Metoda osocza, sama w sobie nie przyniosla oczekiwanego efetku - sugeruje sie udac do dobrego dermatologa zamiast tracic czas i pieniadze na *ulepszanie wlosow'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kd2016
Odradzam. Pięknie opowiada na konsultacjach o efektach jego zabiegów. A jak przychodzi co do czego szybko podsuwa ankietę która trzeba podpisać z informacją o braku efektów. Rozumiem, że każdy jest inny i te oczekiwania inne Ale wyrzuciłam 8 tyś w błoto. zabieg Ultera to niewypał. A i kontakt jakoś dziwnie po zabiegu z dr utrudniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem bardzo zadowolona z doktora Zawodnego. Przyszłam do niego bo chciałam wreszcie coś zrobić ze zmarszczkami i się nie zawiodłam. Zdecydował że w moim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie botox. Oczywiście obawiałam się czy nie będę po tym zabiegu jak manekin powiedział że będzie naturalnie i wyglądam bardzo naturalnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są jeszcze jakieś osoby które powiększały sobie u Zawodnego usta ?. Szukam czegoś w Szczecinie i jak na razie jestem najbardziej za nim ale jeszcze nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od dłuższego czasu chodzę do gabinetu dr Marosza (link do strony: www.drmarosz.pl ) i jeszcze nie musiałam narzekać. Zawsze terminowe wizyty, nie ma problemu z umówieniem się na dogodną godzinę. Szczególnie polecam kwas hialuronowy, w moim przypadku idealnie wypełnia zmarszczki w okolicach ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w klinice u dr Zawodnego miałam usuwane blizny po trądziku. Podobało mi się to że jest konkretny i rzeczowy. Już na samym początku wywarł na mnie dobre wrażenie bo bardzo szczegółowo obejrzał mi twarz a nie powierzchownie co zdarzało się u innych lekarzy. Wytłumaczył co i jak a ponieważ miałam tych blizn sporo i stare to nie obiecywał cudów że będę miała wszystko idealnie gładkie. Miałam kilka zabiegów laserem i jest naprawdę w porządku. Nie ma co się łudzić że na taki problem pomogą jakieś kremy czy inne specyfiki. Co najwyżej jeszcze peelingi chemiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A_nuśka
Ja powiększalam raz usta u Zawodnego.. wyszły piękne naturalne i gdyby nie to że mnie nie stac na dostrzykiwanie co 3-4miesiace to bym jeszcze zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u dr na usuwaniu laserem rumienia laserem Cutera (podobno bardzo dobry). Wyrzucone 2000 zł. Nie polecam. Nie ma żadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z doktorem Zawodnym już się bardzo znam bo miałam u niego robioną liposukcję Body Jet , botoks na zmarszczki i powiększane usta. Podoba mi się to że jest konkretny i stawia sprawy jasno bez żadnego koloryzowania. We wszystkim też zachowuje umiar dlatego wyglądam bardzo naturalnie. Teraz mój bardzo dobry znajomy będzie miał u niego przeczep włosów. Napiszę po jakie miał wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wątek o doktorze Zawodnym więc nie wiem po co ktoś wrzuca opinie na temat innych. W każdym razie ja poczytałabym więcej opinii na temat przeszczepu włosów metodą Safer którą tam przeprowadzają. Czy faktycznie wychodzi tak bardzo dobrze. Dodam że jestem kobietą i mam łysienie androgenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Estetic u doktora Zawodnego robiłam zabieg powiększania ust z którego jestem zadowolona bo teraz usta mają dokładnie taki rozmiar i kształt jaki chciałam. Doktor przed zabiegiem wszystko dokładnie tłumaczy więc nie musiałam się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggy83
Warto wybrać miejsce, w którym przyjmuje lekarz/specjalista, który ma odpowiednie doświadczenie. Tylko w takim przypadku rezultat będzie zamierzony. Tutaj http://www.imageszczecin.pl/ pracują specjaliście warci polecenia. Polecam z ręką na sercu. Obsługa sympatyczna, uśmiechnięta, przez zabiegiem zawsze ktoś doradzi itp. Mogłam o wszystko podpytać przed, także potem nie było dla mnie żadnych niespodzianek a efekt w 100% taki jaki chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanteria
Jeśli chodzi o szczecin oraz o medycyna estetyczna to polecam https://www.medesdent.com ja byłam tam na botoxie i wszystko idealnie tak jak chcialam nie tylko jesli chodzi o jakosc botoxu ale takze i jego cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawel H
Przeszczep wlosow a dokldniej gniazda na czubku glowy za 15.000 zl - TOTALNA KLAPA!!!! Zagwarantowano mi wspaniale efekty i dzieki temu zgodzilem sie na zabieg. Po okolo 2 latach efektow sie nie doczekalem, zadnych - jak bylo tak jest. Wiele razy korespondowalem z klinika proszac o pomoc, powtorke itp. Zaproponowana mi kolejny zabieg z 20% znizka - smiech na sali. Reklamacje na nic sie zdaly, nie zostalem potraktowany powaznie. Zaluje ze poddalem sie zabiegowi w tej klinice, ale rowniez zaluje, ze swiezo po zabiegu polecilem znajomemu ten sam zabieg w tej samej klinice. Znajomy wydal nawet wiecej pieniedzy i rowniez nie doczekal sie efektow - do dzis chodzi w czapeczkach badz czapkach w zaleznosci od pory roku. Brak zadowolenia, rozczarowanie, zlosc, marnotrastwo pieniedzy, a ze strony kliniki - oszustwo. Nie polecam nikomu tej kliniki, obiecuja cos czego nie potrafia spelnic, a gdy ktos idzie z reklamacja w dalszym ciagu z usmiechem na twarzy jak gdyby nic sie nie stalo (bo co to takiego wydac 15tys zl w bloto?) proponuja swoje uslugi odplatnie lecz z niewielkim rabatem... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×