Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulka15

dr Piotr Zawodny-Estetic Szczecin opinie

Polecane posty

Gość gość
Robilam Vectus u zawodnego jestem zadowolona i pani byla bardzo mila ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u dr Zawodnego korzystałam z liposukcji Body Jet która usuwa tkankę tłuszczową i jest mniej inwazyjna niż zwykła liposukcja. Jestem zadowolona z zabiegu jak i efektów, wreszcie mam delikatny podbródek o jakim marzyłam. A najważniejsze że nic nie bolało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lysek z pokladu Izy
czyli generalnie Lipa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zaskoczona negatywną opinią na temat tej kliniki. Byłam tutaj na lipolizie laserowej i efekty w pełni mnie zadowoliły. Każdy zauważa różnicę w mojej figurze i pyta skąd ta zmiana :) Cena w stosunku do jakości usługi jest jak najbardziej na przyzwoitym poziomie, a przy tym zapewniają ci tam po prostu super opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś inwazyjnych zabiegów u nich jeszcze nie robiłam. Chodzę „tylko” na botoks już od jakiś trzech lat i jest spoko. Zazwyczaj chodzę do dr Postulki, ale byłam też kilka razy u pana Piotra i byłam tak samo zadowolona. Efekty mimo że widoczne to wyglądają tak naturalnie i nie mam nigdy „zamrożonej” twarzy. Mają wyczucie estetyczne co jest ważne przy takich zabiegach. Zakładam że większość z nasz nie chce wyglądać sztucznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, tam traktują klientów i klientki naprawdę poważnie, więc i mnie wprawił w zdumienie tak negatywny komentarz. Ja czuję się u nich zawsze wyjątkowo i indywidualnie traktowana, taka… dopieszczona . Efekty zabiegów, z których korzystam zawsze przynoszą upragnione rezultaty. Sama pracuję w zawodzie, gdzie na co dzień mam do czynienia z klientem, więc wiem, że bywają różni. Są tacy, których nic nie jest w stanie zadowolić i myślę, że to jeden z takich klientów. Sporo moich koleżanek korzysta z usług tej kliniki i nigdy dotąd nie spotkałam się z niepochlebną opinią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U mnie problem z wypadanie włosów był prawie od zawsze, już wszelkich metod stosowała ale tylko łagodziły objawy. Zrobiłam zabieg przeszczepu włosów metod FUE ,bardzo dobre daje efekty, włosy mniej wypadają, zaczynają po pewnym czasie odrastać nowe, które sa wzmocnione i bardziej odżywione. Zabieg doradzono mi w klinice  klinice Bona Dea w Krakowie u dr Tomasza Mierzwińskiego, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×