Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja na to jak na latooooooo

Jak wyglada sytuacja w PUP ?

Polecane posty

Gość a ja na to jak na latooooooo

Witam, zaznaczam, ze nigdy nie bylam zarejestrowana jako osoba bezrobotna, wiec mam pytania: 1. Czy bede musiala tam jezdzic raz w miesiacu czy wiecej? 2.czy proponuja prace czy to fikcja? 3.Czy to prawda, ze jesli odmowie pracy, ktora mi nie odpowiada, strace prawo do zasilku? 4.Ile wynosi aktualnie netto - 10 lat pracy 5.czy jakies szkolenia wciskaja na sile? Jak to wyglada miesiac po miesiacu - z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy pomysl to pojechac
samemu i sie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ad.1. Nie musi byc raz w miesiącu, ja miałem również dłuższe przerwy Ad.2 Proponują dużo fizycznej , dla osoby wykształconej może byc problem ale to zależy od regionu gdzie mieszkasz Ad.3 to prawda , musiałabyś mieć jakieś uzasadnienie które oni by przyjęli ale w praktyce nie wolno odmawiać ( lepiej już zniechęciś przyszłego pracodawce do siebie żeby sam wpisał że cie nie chce ) Ad.4 ----------- Ad.5 mi na siłe niczego nie wciskali ale proponowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel27777
jestem zatrudniona w pupie od roku i powiem tak: 1. jezdzilam co 3 miesiace, a kiedy zapisalam sie na staz to trzeba co miesiac 2. ponad rok czasu i ZERO oferty pracy 3. jezeli dostaniesz jakims cudem oferte pracy to chodzi tylko o to zebys przyjela skierowanie i poszla do pracodawcy i to on zdecyduje czy cie zatrudni a nie pup. jezeli odmowisz Przyjecia skierowania, albo jezeli ten pracodawca by cie zatrudnil a ty bys zrezygnowala to wtedy wypisuja cie z pup 4. nie wiem 5. nic ci nie wciskaja na sile! na szkolenia, staz itp. zapisujesz sie jesli sama chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zatrudniona ? czy zarejestrowana w PUP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewel27777
czepiasz sie:)) niestety zarejestrowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czepiam to fakt :-) ale znaleźć pracę w PUP to cięzko jest , również bezpośrednio tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na to jak na latooooooo
Dziekuje za wypowiedzi, bardzo mi pomoglyscie :) Musze skompletowac dokumenty i dopiero ide sie zarejestrowac. Jedynie nie wiem ile wynosi netto, bo w necie wszedzie podane jest brutto a dla bezrobotnych to jakos inaczej jest liczone, ale trudno dowiem sie wkrotce.... jeszcze raz dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwaaaaa
netto przez 3 ;iesiqce 625 zl a potem mniej niz 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swwaaaaa
TU DOKLADNE KWOTY 100% - kwota 717,00 zł brutto / netto – 625,47 zł / - w okresie pierwszych trzech miesięcy posiadania prawa do zasiłku, * kwota 563,00 zł brutto / netto – 501,33 zł / - w okresie kolejnych miesięcy posiadania prawa do zasiłku;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×