Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bvbvbvbvbv

Moja córka chce w pokoju materac zamiast łóżka

Polecane posty

Gość bvbvbvbvbv

Mieliśmy kupować córce nowe łóżko, ona jednak twierdzi, że chce mieć sam materac. Czy to się sprawdzwi? Ktoś z was tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jertaaa
ile córka ma lat? może nie chce aby było słychać jak się bzyka z chłopakiem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvbvbvbv
Córka ma 17 lat... Nie ma chłopaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w czy problem ? Kup :) Będzie zadowolona , a pewnie niedługo sam zmieni zdanie .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedia
pozwol jej! to jeje pokoj niech sama sprawdzi, czy jej to pasuje, nawyzej pozniej dokupicie tylko rame do tego materaca, jesli zmieni zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvbvbvbv
A dmuchane łóżka? Sprawdzają się na dłużej, są wygodne? Być może kupię ten materac, ale potem, jak jej się odwidzi, trzeba będzie i tak kupić łóżko, a z materacem już nie będzie co zrobić (jej pokój jest nieduży więc potrzebne ejst łóżko rozkładane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie fakt że
chce wynosić materac z pokoju jak przychodzą koleżanki. sory, na czym one siedzieć mają wtedy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omg omg
dmuchane wyra to największa porażka XXI wieku :o a co do materaca, jak chce to jej kup, przecież to ona ma na tym spać, a nie ty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też o tym myślałam, ale nie lubię pościeli na wierzchu, a nie miałabym gdzie jej trzymac. Ciekawie to wygląda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvbvbvbv
Amaleta - w tym, że jeśli łożko to rozkładane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denomag
dmuchany materac jest fajny spałem na takim przez rok jak wykańczałem mieszkanie a kosztował mnie jakieś 25zł akurat promocja była :P jak trzeba było to spusciłem powietrze i schowałem do szafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
powiedz córce, że kupicie jej materac, ale jak sie jej odwidzi to łóżka juz nie bedzie, niech wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam materac to dobre rozwiązanie. ja tak spie juz z 2 lata chyba i jest git. wysypiam sie elegancko,lozko za duzo miejsca zajmuje i zbieraja sie pod nim pajęczyny a i pająki maja gdzie mieszkac. no i jak sie z materaca spadnie to bez wiekszych konsekwencji;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Chmurka-
Jak jest na podlodze wykladzina to odradzam materac. Dziewczyna bedzie kurz wdychac, przeciez nie bedziecie praly na mokro wkladziny co tydzien. Poza tym ja lubie funkcjonalnosc - male, rozkladane lozko i mozna w dzien siedziec jak czlowiek. A jak jest tylko materac i ew. krzeslo przy biurku, to na pewno bedzie dziewczyna wiecej na materacu siedziala byle jak podparta poduszka - niefajnie dla kregoslupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam (z wyboru popsulo mi się łóżko i miałam kupic drugie, ale wolałam przywiezc sobie materac z domu rodzinnego). spi mi sie znakomicie, nie zamieniłabym go na żadne inne lozko. ale fakt, posciel na wierzchu nie jest najładniejsza, wiec moze kupcie jej jakies przykrycie, kapę na ten materac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spałam z konieczności na materacu (studia), potem już żadne łóżko nie było tak wygodne. Minęło 10 lat i nadal mam duuży wygodny materac. Ja osobiście polecam. Mąż też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł, w ikea jest kanapa beddinge, komponujesz ja z wybranego materaca + stelaż + pokrycie Kupcie jej ten materac, a jesli jej sie odwidzi to dokupicie tylko ten rozkladany stelaz i pokrycie i po problemie :D ja to sprytna jestem hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvbvbvbv
Nie mamy wykładziny :) Może rzeczywiście ten materac to dobre rozwiązanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvbvbvbv
Bidi bidi, dzięki :) Zaraz zobaczę jak to wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadbefkwbghku
Ja przez całe liceum i studia miałam materac. Tez zawsze chcialam. Pokoj swietnie wygladal, tak młodziezowo! Baaardzo milo wspominam spanie i nauke do egzaminow na moim matercu. Teraz mam juz łozko, ale chyba namowie meza na zmiane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bvbvbvbvbv
Ja natomiast lubię spać wysoko :) I tak samo jak ktoś wcześniej napisał - na łóżku można sobie usiąść, oprzeć się. Ale skoro tak chce to niech będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup materac dmuchany ale
ten duży, ok 50cm wysokosci! Ja taki mialam w pokoju i spalo mi sie na nim super! byl wygodny, mieciutki i moglam spac na nim caly czas :) Te wysokie materace sa super wygodne i 100 razy lepsze od łóżek, zwłaszcza tych rozkładanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
jak miałam 20 kilka lat miałam pokój 3x4 i za cholere nie dało się tam wstawić łózka wiec kupiłam sam materac ale nie dmuchany tylko taki gąbczasty ze spręzynami, który na dzień stawiałam pod ścianą i było miejsce w pokoju. teraz jestem 10 lat po slubie i nadal mamy z mężem materac na podłodze. raz że nie słychać co sie dzieje w sypialni a dwa-mamy sypialnie na poddaszu i łóżko nie wejdzie na wysokość. Kup jej ten materac, zawsze możesz rame łózka dokupić jak zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×