Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

asia25 gratulacje..! ja mam termin na 27 listopada i juz sie nie moge doczekac.. ubranka zbieram po starszej coreczce (3 latka) po znajomyh ktorym oddalam.. jakos ciezko mi to idzie.. moja coreczka na szczescie dostala sie do przedszkola bo nie wyobrazam sobie jak z tym wulkanem energii dotrzymalabym do konca- juz mi nogi puchna i krzyz peka wieczorami.. :) a to dopiero 32 tydz. za pakowanie torby tez wypadaloby sie wziac.. nigdy nic nie wiadomo.. tez jak wiekszosc z was zdecydowalam sie na lozeczko turystyczne - z takim kojcem duzo wygodniej. pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaer ja mam meza elektryka ale niestety jest setki km od Polski :( aneczka1986 - sorki, ze nie uwzglednilam Cie w tabelce ale przynajmniej sie odezwalas ;P i wiemy, ze jednak rodzisz w listopadzie :) fra-nia dopisz sie do naszej listy :) A ja juz mam fotelik- superancki i mnostwo gratisow (nawet grzechotki) apteczne sprawy tez mam juz z glowy wiec moge torbe do szpitala pakowac- o kurde! ale nie mam torby :D he he, bo moja chyba bedzie za mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po wynikach morfologii, moczu i glukozy. Jest si. mam nieznacznie podwyzszone leukocyty i granulocyty, ale reszta w normie. uffff. w czwartek ide do swojego gina. Ciekawe ile maly wazy. Tak mnie przestarszylyscie, ze jestescie takie zorganizowane, ze wczoraj popralam i poprasowalam wszycho. Zamowilam wyrko no i teraz tylko kosmetyki dla malego i druga pizama i szlafrok (plus podklady ) i jestem ready steady go :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbilam sie w wasza liste.. :) pozdrawiam :D NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER....... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia fra_nia...............23.........27.11.............. ? .........Gorzów Wlkp. AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER....... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia fra_nia...............23.........27.11.............. ? .........Gorzów Wlkp. AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK__WIEK___IMIĘ____ WG/WZR___ TYDZIEN MIASTO 29.09__asia25__25__Martynka __2600g/51cm_ 35t3d Warszawa fra_nia "wrobiłam" Cię w tą bardziej aktualną mamaAnia szkoda..ale dzięki. powoli widzimy światełko w tunelu, okazuje się, że to jakieś przewody w piwnicy a nie w kuchni, no i wszystkie sprzęty w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff...Tak starałam się uważac a i tak dopadło mnie przeziębienie. Mam paskudnie zatkany nos i potwornie łamie mnie w kościach. Jak ja nie lubię tego stanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25 moje serdeczne Gratulacje !!!!!! No to widze że pomalutku się rozpakowujemy :):) ja dzis skończyłam pakowac torbe do szpitala... jeszcze niby 4 tygodnie... zobaczymy :) Pozdrawiam was mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25 wow..az polecialam mezowi sprzedac nowinke, ze jedna z nas sie juz rozpakowala. Ale jaja. Wielkie gratulacje... Oby malutka byla zdrowa. To najwazniejsze. Mam dla Ciebie taki sprawdzony (na moim przypadku) sposob jak nauczyc dziecko ssac piers jak dzidzius bym w inkubatorze i mial podawane Twoje mleczko z butelki. Tak zrobila ze mna stara dobra polozna tam na intensywnej terapii jak Maja lezala. Ona nie chciala chwycic piersi (ja 4 dni jej nie karmilam) wiec jak ja uczylismy to ona nie wiedziala,ze trzeba pociagnac (z butelki leci dosc szybko) i jak ja przystawialam do piersi to polozna polewala piers mlekiem ze szczykawki,zeby Maja wiedziala,ze tam leci mleczko. Po 4 probach zalapala i karmilam ja normalnie w ciagu dnia, a na noc (bo nie moglam tam zostac) dostawala butelke z moim mlekiem. A karmienie piersia ta chyba najwspanialsze uczucie pod sloncem i warto probowac i probowac. Na szczescie po 10 dniach Maja wyszla ze szpitala. Zycze Wam duzo zdrowka. Asia...po Twoim przypadku to serio juz chyba torbe spakuje. A Ty mialas spakowana czy maz na szybko pakowal? :-) Bylam dzisiaj na wizycie....mam bialko w moczu, bo za malo pije. Przyznaje sie bez bicia. Jakos zapominam tym razem. Musze sie pilnowac. Mam odstawic juz magnez, wymaz na paciorkowca zrobilam i za pare dni wyniki bede, szyjka cala,rozwarcia brak, dziecko siedzi juz w kanale rodnym,wiec juz sie nie obroci - uff, podczas KTG mialam skurcz i bylo widac,ze dzidzius super sobie z nim radzi,wiec wszystko super. Za 10 dni znowu wizyta,ale chyba tylko samo KTG. Waga tez super - 10 kg na plusie. Az jestem z siebie dumna. W pierwszej ciazy mialam juz 14 kg w 8 miesiacu, a pod koniec 17 kg. Buziaki i zycze wszystkim duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dzisiaj dopakowałam trochę torbę, choć jeszcze zdecydowanie nie wszystko. Zareczona> ja też mało piję, choć staram się przymusić do 1 lub dwóch szklanek płynu więcej, ale tak naprawdę wypijam (z kawą licząc)5-6 szklanek płynów, a podobno minimum to 8 szklanek. Przed ciążą to w ogóle wystarczała mi kawa, herbata i napój do obiadu. Tak bardzo chciałabym karmić piersią. Ja mam zaburzenia hormonalne (zawsze b. niska prolaktyna, w dodatku mam gruczolaka na przysadce mózgowej w miejscu odpowiadającym za wydzielnictwo oksytocyny) i jakoś mam tak wewnętrzne przeczucie, że mogę nie mieć pokarmu. Z drugiej strony, skoro tak bardzo tego chcę, to może mój organizm ruszy. Ostatnio czytałam o wywoływaniu laktacji u np, kobiet, które adoptowały dzieci. Przez jakiś czas podaje im się taki lek Metoclopramid (dziewczyny które miały badaną prolaktynę z obciążeniem wiedzą o co chodzi). Po jakimś czasie i jakichś dawkach podobno rusza laktacja, ale mleka tego przez dwa tygodnie nie podaje się dziecku, tylko czeka na "prawdziwy" pokarm. Wiem, ze oksytocynę na pobudzenie wypływu mleka można podawać w sprayu do nosa. Tak czy siak, nie sądzę, żeby lekarze byli aż tak zdesperowani, żeby na mnie te metody próbować. Liczę na potęgę podświadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam tak na prawde spakowanej torby, ale wszystko lezalo gotowe w jednym miejscu, tylko trzeba bylo wlozyc do torby...mowie wam masakra, nie wyobrazam sobie jakbym nie miala tych wszystkich rzeczy i czekala ze wszystkim do konca tak jak radzili co niektorzy ;p i tak trzeba bylo dokupic pare rzeczy i maz ciagle mi cos dowozi do szpitala, mam juz niezly bagaz hehe, chyba za jednym razem sie nie uda wszystkiego wyniesc ;d zareczona- dzieki za rade odnosnie karmienia, wlasnie bede probowala ja dzisiaj w nocy, najpozniej jutro przystawiac do piersi i juz sie boje...w sumie karmie ja butelka aventa, ktora ma twardy smoczek i mala niezle musi sie nasailowac przy jedzeniu, wiec chyba odruch ssania ma wyrobiony, tylko ze musi se nauczyc ssac cycucha hehe aha polecam szpital na Inflandzkiej ;p dziewczyny z warszawy moga pytac, odpowiem w wolnej chwili ( jak znajde heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) dlugo sie bronilam przed przeziebieniem ale chyba moj organizm juz nie dal rady i mam katar :( takze dzis to chyba sobie w domku posiedze i jak zwykle jakies porzadki porobie :) Buziaki mamusie, trzymajcie sie zdrowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia25: Gratulacje :) i szybkiego powrotu do domu! Coś ostatnio mało się udzielam, ale podczytuję wszystko na bierząco. Dziś mam wizyte u lekarza, więc dziś się dowiem, czy Maluch w ciągu tych dwóch tygodni przekręcił się na swoje miejsce tak jak lekarz i mama prosili, czy nie. Niestety mnie się wydaje, że nadal leży tak samo :( bo nie czuję żadnej zmiany w ruchach. Ciągle wypycha się mocno z lewej strony, a z prawej przy biodrze mnie kłuje stópką(?). Taka mała twarda kulka wtedy wystaje. Jedynie co doszło to czasem się wepchnie czymś pod sam biust. Ciekawe jak to będzie... Jestem przerażona swoimi rozstępami na pośladkach i udach, chociaż nie są aż tak straszne to nie mogę się do nich przyzwyczaić. Przed ciążą takie problemy nie dotyczyły mnie wcale. Nie męczyły mnie rozstępy, czy za duża waga itp. Teraz już wiem jak takie drobiazgi mogą dokuczać :( Odpukać na brzuchu nie mam nic, ale pewnie jeszcze mogą się pojawić. A tyle pieniędzy poszło w kremy :/ Wpadnę później zdać relację z wizyty. Pozdrawiam mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Dzień dobry:) My się staliśmy wczoraj dumnymi posiadaczami :) wózka firmy Roan Marita. Kupiliśmy używany na allegro za bardzo przyzwoite pieniądze. Mamy nadzieję, że będzie nam służył. Teraz rozglądam się za śpiworkiem, tylko waham się czy wybrać śpiworek z owczej wełny czy z polaru. Chciałabym taki baaardzo ciepły. Torba wciąż niespakowana, a na wczorajszej wizycie pani dr powiedziała mi, że wg niej ciąża wygląda na starszą o jakieś dwa trzy tygodnie. Za tydzień następne usg to zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania WWW>ostatnio słyszałam, ze wełna może uczulać i drapać, więc może lepiej kup polarowy Pestycyda> wiec to najlepszy dowód, że kremy to ściema, a wszystko zależy od genetyki. Mimo to smaruj się dalej, może szybciej się pozbędziesz tego dziadostwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania WWW pochwal się wózkiem :) my też kupiliśmy rocznego Roana na Allegro jeszcze z gwarancją. dziś byłam zrobić posiew na tego paciorkowca -koszt 40 zł + ewentualna dopłata jeśli wyjdą inne bakterie. wyniki w czwartek w Łodzi słońce i chłodny wiatr, ale mały spacerek nie zaszkodzi. byleby się nie przeziębić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania WWW
Nie mam linka do aukcji, bo była sfinalizowana poza allegro, ale kupiliśmy wózeczek w takim oto wzorze: http://www.hk-herkules.com.pl/wozki/marita_sport_9-1 Co do rozstępów to podobno od samych kremów ważniejszy jest masaż robiony na kremie lub na oliwce, choć i tak geny pewnie odgrywają pierwszorzędną rolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Drogie po nieobecności - niestety net padł, ale już wszystko w porządku.. Asia25 Gratulacje i życzę zdrówka mojej imienniczce:P Zamierzam rodzić na Inflanckiej, skończyłam tam szkołę rodzenia w ten weekend. Cud, że Cie nie odesłali gdzie indziej, bo nam mówili, że wcześniakowych przypadków nie przyjmują w ogóle. Jakie położne Ci się trafiły? I jak wrażenia po dłuższym pobycie? Mnie przeraża opcja, że w sali poporodowej są mamy muszą się opiekować dziećmi 24h na dobę, w Twoim przypadku zepewne tak nie jest przez te inkubatory i naświetlania, ale może podpatrzyłaś jak tak u sąsiadek to wygląda. Będę wdzięczna jak coś poopowiadasz w wolnej chwiluni. Ja wróciłam na zajęcia i widok ludzi zamurowanych na widok mojego brzucha jest po prostu bezcenny:P Szczerze obawiałam się trochę tej reakcji, ale teraz jakoś mam to gdzieś. Najważniejsze, że mam paczkę ludzi, na którą zawsze mogę liczyć i wiem, że mnie samej nie zostawią. Najgorsi są antykobieco nastawieni szowiniści płci męskiej i ich komentarze, niestety tak to jet jak się studiuje na politechnice.. Ale cóż przeżyjemy i to:P Muszę i ja skompletować wszystko już do końca, bo nikt nie zna dnia ani godziny, kiedy maszym maluszkom zechce się wyjśc na świat. Szlafroka nie mam jeszcze i nie mogę się zdecydować czy taki grubaśny sobie sprawić czy cienki bawełniany.. Mój Franek tańczy w brzuchu ostatnimi dniami masakrycznie, zjem cokolwiek mam zaraz zgagę, śmieję się że gra mi na żebrach i cewce moczowej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Marty88 - ja bym Ci polecała raczej szlafrok cieńszy, w szpitalu na oddziałach porodowych jest z reguły baaaardzo ciepło, więc w puchatku możesz się upocić :) Też troszkę mnie przeraża sprawa opiekowania się maluchem w szpitalu, ale liczę na to, że położne i pielęgniarki będą chętne do pomocy :) Dziewczyny, a czy któraś z Was rozważała pobranie krwi pępowinowej? Ja zaczęłam się nad tym zastanawiać nawet, ale okazało się, że koszty są ogromne, a gwarancja, że kiedyś taka krew może się przydać niestety niewielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bela_mi posiew z pochwy dziewczyny a kupiłyście sobie klapki pod prysznic? gdzie ich teraz szukać? Ania WWW ja mam ten najzwyklejszy w kratkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie krwi pępowinowej ja mam bardzo sceptyczne podejście, mimo że rzecz pochodzi z tematyki, którą się zajmuję na studiach. Zgadza się koszty są ogromne, a zastosowanie na chwilę obecną niestety niewielkie w praktyce w porównaniu do wiedzy teoretycznej. Rozważałabym tą opcję, gdyby w mojej rodzinie były jakieś obciążenia genetyczne zwiększające prawdopodobieństwo zachorowania na białaczkę czy inne choroby , gdzie krew taka by się przydała. Dzięki Bogu w mojej rodzinie nie było tego rodzaju chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marty88 moja kuzynka w wieku 26 lat zachorowala na bialeczke odsrodkowa I stopnia, a w rodzinie nikt wczensiej nie chorowal. A krew pepowinowa mozna zostawic na dwa sposoby: 1.jako dawca i wtedy lezy w banku i jak nikomu nie pasuje to dalej sobie lezy. 2.oddajesz krew i placisz dla swojego dziecka. Problem polega na tym,ze krwi wystarcza dla dziecka do 30 kg. Czyli gdyby nawet moja kuzynka miala taka krew w banku to by sie na nic nie przydala. Na szczescie znalazla dawce prywatnie w Nieczech i przezyla. Ja krwi nie moglam oddac z Maja,bo lozysko bylo juz przestarzale i krew sie nie nadawala.Chcialam oddac jako dawca. Do dziewczyn,ktore maja Tipsy. Sciagacie przed porodem? Mnie nakusilo jakis czas temu i teraz bede sciagac. Polozna mowi,ze lepiej sciagnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Od rana walczę z remontem. Byłam w domu zrobić zdjęcia ścian, żeby pamiętać jak poszło okablowanie. Dziś lub jutro malują pierwszą warstwę, więc miałam ostatnią szansę na zapamiętanie co którędy poszło. Bo jak zaczniemy coś później wiercić to nie chciałabym czasem na jakiś kabel natrafić. A troszkę tych zmian zrobiliśmy :) Dopiero połowa dnia, a ja mam dość. Jak weszłam do klatki to się przestraszyłam, że zalaliśmy piwnice cała pływa, woda na wysokości mniej więcej 2cm. Na szczęście dla naszego portfela to nie z naszej winy. Wybiła studzienka w pakamerce dozorczyni ze ściekami. W całej piwnicy i klatce śmierdzi :( Aż mi się płakać chce :( Bo jak na złość przez remont mam zawaloną rzeczami piwnicę, a wcześniej w niej nic prawie nie trzymaliśmy bo niestety już raz ją okradli i wolimy nie ryzykować, a teraz nie bardzo mieliśmy co zrobić z rzeczami, więc poszły do piwnicy. Co bardziej wartościowe zabraliśmy do teściów. Ania WWW - udało mi się wywalczyć wymianę kaloryferów. Wymieniają w czwartek :) Niestety za 2 sztuki policzył mnie 400 pln, ale nie mam wyjścia więc się zgodziłam. Najważniejsze, że nie będę musiała tego robić latem. W Warszawie strasznie wieje od wczoraj :( Ja również kiepsko się czuję, w nocy od kilku dni to mam tak zapchany nos że ciężko oddychać. Jak ja tego nie na widzę. Na dodatek teściowa nam się rozchorowała i ma jakąś grypę, a my teraz u nich mieszkamy :( :( :( Wczoraj miałam chyba 2 skurcze, ale nie jestem pewna czy to było to. Jeden złapał mnie w IKEI, ale szybko przeszedł. A drugi w szkole rodzenia i przy nim tak się spięłam, że nie mogłam się rozluźnić z 10 min i strasznie stwardniał mi przy nim brzuch. Asia25 - a położną miałaś z dyżuru, czy braliście indywidualną ? Uciekam się troszkę położyć bo na prawdę mało odpoczywam ostatnio. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia25 - Gratulację, jestem naprawdę zaskoczona że tak szybko sama zaczęłam 35 tydzień i chyba trzeba torbę spakować :) Dziewczyny ja coraz bardziej obolała to w krzyżu boli i ruchy małego bolą, no i jeszcze rozstępy się zrobiły na biodrach a tak się smarowałam i masowałam :( Chyba mam dzień na narzekanie. Chciałam dziś zrobić pranie bo przyszła mi nowa pościel z allegro a tu nie ma pogody a miało być tak słonecznie. Jeśli chodzi o pościel (linki zamieściłam już wcześniej) to naprawdę nie polecam pościel jest bardzo cieniutka i strasznie sztywna mam nadzieje że po praniu trochę zmięknie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas dzisiaj piekna pogoda .. az chce sie zyc :) jesienna chandra jakos odeszla :) oby tak dalej. Mi od jakiegos czasu twrdnieje brzuch dosc bolesnie i tez nie wiem czy to skurcze czy co.. ? :/ Co do prawidlowego ulozenia dziecka.. to.. moja Hania (teraz 3 latka) caly czas miala ulozenie prawidlowe i odwrocila sie 4 dni przed porodem - dupka na dol .. tyle ze biedna nie miala miejsca zbyt wiele i nozki zostaly wyprostowane nad glowka.. No i przez to mialam cesarke.. Teraz tez niby mam prawidlowe ulozenie dzieciatka.. ale i tak sie boje ze moze sie w kazdej chwili odwrocic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aisha_hm widze ze mamy dzis calkiem inna aure :) Ja prawie nic nie mam jeszcze.. caly czas wydaje mi sie ze to przeciez jeszcze tyyyle czasu.. Trzeba sie w koncu wziac..! Mnie tez strasznie krzyz boli jak sie wiecej w dzien poruszam :/ Boje sie przez to porodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuszka ja juz na temat Banku krwi pisalam chyba z 2 razy... w koncu chyba jednak nie zdecydujemy sie- na razie to jest dobre dla gwiazd i biznesmenow... zareczona- ja obecnie nie mam tipsow ale raczej bym zdjecla do porodu a conajmniej spilowala na maxa :) ewelinaer - ja na szczescie mam bardzo malo uzywane klapki pod prysznic ale w sklepach sportowych chyba zawsze mozna kupic aisha- moja corcia tez od kilku dni bolsenie kopie- rozpycha sie jak diabli :D a moje pranie dobiega konca, jutro prasowanie i w sumie mam spokoj z ciuszkami (oprocz czerwonych ubranek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER....... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia fra_nia...............23.........27.11.............. ? .........Gorzów Wlkp. AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK__WIEK___IMIĘ____ WG/WZR___ TYDZIEN MIASTO 29.09__asia25__25__Martynka __2600g/51cm_ 35t3d Warszawa Jak moglam popelnic taka gafe i nie zaznaczyc pierwszej szczesliwej mamy na forum..! Przepraszam :) i jeszcze raz serdecznie gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mało się udzielam, ale czytam Was na bieżąco;P Byłam dziś u gin i stwierdził, że mam b.krótką szyjkę macicy i przez to mogę urodzić przed terminem (a jestem obecnie w 33 tc). Czy któraś z Was też tak ma? I czy przez to są jakieś komplikacje przy porodzie? A oprócz tego, to nasze dziecko jest bardzo wstydliwe, bo na każdym usg ma ściśniętę nóżki i za nic nie chce pokazać, co pomiędzy;P Ułożenie na szczęście główkowe, więc jest dobrze. Mam pytanie odnośnie wyprawki do szpitala. Wiem, że w każdym szpitalu jest inaczej, ale czy z reguły trzeba brać te wszystkie akcesoria do pielęgnacji, typu: gruszka do nosa, szczotka, spirytus do pępka, gaziki, waciki, itp. Co do wyprawki to cały czas kompletujemy i końca nie widać;) Dziś kupiliśmy rożek z wkładem kokosowym i tak się zastanawiam, czy do prania trzeba wyjąć ten wkład kokosowy. Próbowałam go wyjąć, ale on bardzo przylega do materiału. Boję się, że jak go wyjmę to już nie włożę z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy ponownie :) Melduje, że Malec ułożył się główką w dół :) i waży ok. 2800g :) Za to moja waga to 61kg czyli 11kg na plusie :o hihi. Na szczęście to tylko brzuszek i nic poza tym. Mam zdjecia nagrane ze wszystkich wizyt, ale dziwny format pliku i nie moge ich pooglądać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×