Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Cześć Dziewczyny! Ja już mam dość tych mdłości..nic mi nie pomaga..nawet słynna woda z miodem i cytryną. Teraz najadłam sie rzodkiewek z kefirem i na razie jest ok..ale na rzodkiewkach to ja długo nie pociągnę;) Zmeczona jestem strasznie ,nic mi sie nie chce robic a tu ruch w pracy a w domu Świeta za pasem a ja w ..lesie.:( U nas było piękne słońce a teraz leje... Serce...bardzo mi przykro,trzymaj sie kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam padliniasty humor :( Zmęczona jestem, przeziębiona lekko /kicham jak armata, lekki katarek, ale gardło nie boli/. A jeszcze u listopadówek co rusz to jakieś kłopoty. Skąd się kurcze biorą te krwiaki, masakra. Zaraz się zwinę w klebek przed telewizorem, mąż idzie na imprezkę, ja odpadlam bo nie chce mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viktoria88
8 marca.. świetny dzien na zajscie w ciąże.. wczoraj był 17 dzien bez miesiaczki , kupiłam test .. i okazało sie, że jednak zaszłam .. Pomimo 21 lat nie przyjełam tego aż tak bardzo strasznie .. W sumie to nie byłam pewna , ze to prawda.. az do dziś . Wybrałam sie do ginekologa .. jestem w 3 tyg ! hehe.. dziwne uczucie ! gdy widzi sie ta małą kuleczke na zdjeciu z ktorej pozniej urosnie mały człowieczek.. W sumie to troszke sie zasmucilam.. nie chciałam tego jeszcze teraz.. Mam wspaniałego odpowiedzialnego chłopaka ktory jeszcze chwilke a bedzie latał ze szczescia.. no ale 21 a 31 to jestem roznica.. przy 20 miesiacach bycia razem.. Planowalismy za 2 - 3 lata kiedy sie juz wybawie i wyszaleje.Jeszcze przedwczoraj byłam sie bawić ze znajomymi .. ..a tu czar prysł a bajka się skończyła drogie Panie.. Czas wkroczyć w dorosłość.. pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
Aneczko ja miałam na kartce od wynikow napisane 0.3 g/l ale brałam przez 2 tyg urosept i wit c i już go nie mam. miałaś robione usg ostatnio? ja miałam i jest bicie serduszka a mój dzidziuś ma 12.3 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko to mam tyle samo tego białka co Ty miałaś, teraz we wtorek będę miała USG w 10 tyg., pierwsze miałam w 5.6tyg. to jeszcze nie widziałam bicia serduszka, ale lekarz mówił że jest wszystko ok, pęcherzyk ciążowy był i pęcherzyk żółtkowy, mówił że jest jak w książce napisane wszystko prawidłowo. Stresuje się przed wtorkową wizytą, na pewno i mi przepisze jakiś lek i to pomoże, ale też nie mogę się doczekać tej wizyty, chciałabym już zobaczyć tak jak Ty bicie maleńkiego serduszka, ciekawe jak długi będzie mój dzidziuś..., pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
aneczko może weż kup sobie wit c to ne zaszkodzi a zakwasi ci mocz, a właśnie jakie miałaś pH? a w pierwszym miałam zasadowe 9 a w drugim już kwaśne 6pH ale mam dalej brać urosept.przypomnij mi prosze na kedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleńko pH mam chyba 7 dokładnie nie pamiętam, ale sprawdzę w domu i napisze więc chyba kwaśne?, wziąć już dzisiaj wit.C?? Termin mam na ok. 2 listopada, dopiero we wtorek lekarz mi powie, ale sama tak sobie wyliczyłam bo ostatnią @ miałam 28 stycznia, a lekarz mówił że do zapłodnienia doszło 11.02, terminu mi nie powiedział na pierwszej wizycie, a ja z tego wszystkiego zapomniałam się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Jestem po wizycie u gina. Bardzo się obawiałam,pierwszą ciążę poroniłam. Ale wszystko jest super! wyniki rewelacyjne, lepsze niż poprzednio:) W ciągu miesiąca przytyłam....UWAGA 20 dkg hahhhahha poważnie. |\Ale powiem szczerze że był to stres dla mnie stanąć na wagę, jako że mam nadwagę i bałam się że będę tyć i tyc. Za 2 tyg mam usg, ktore wykrywa ewenualne wady u dziecka, mam nadzieje ze nie wykryje nic a nic! jestem w 9 tyg, czyli zaczełam 3 miesiąć. Usg będe miała w 11 tyg. ale to za wcześnie żeby poznać płeć maluszka?? buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelis z tego co wiem to 20 tydzień wtedy dopiero można coś zobaczyć Ja do momentu jak nie wiedziałam że będą bliźniaki to było mi wszystko jedno tak się cieszyłam że wogóle jestem w ciąży. teraz to bym chciała chociaż jedną dziewczynkę. Myślę że dopóki się nie ma np. 3 chłopaków to płeć nie ma znaczenia :) U mnie mdłości trochę mniejsze za to brzuch pobolewa chyba maluchy rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Za tydzień idę na kolejną wizytę i już sie denerwuję, co do mojego samopoczucia to jest nawet oki ,jedynie co to mdłości w południe i wieczorem ale da się znieść. Życzę wam już Wesołych Świąt :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24.................11.11............?............Mannheim enna1982...........27..................12.11......bliźn iaki płeć ?? ........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11...........?.............Antal ya kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Tak się wtrącę do tematu, u mnie w sobotę zaczyna się 9 tydzień ( wg USG). Chciałam zapytać jak tam u was z samopoczuciem, też tak ciężko jak u mnie tzn. -brak apetytu, niedobry smak w ustach, nudności przez cały dzień + wymioty -ciągle zmęczenie- wracam z pracy i jedyne co robię to wyleguję się w łóżku, przy tym totalny brak ochoty na sex... ;/ - bóle w podbrzuszu+ pleców, szczególnie w korzonkach Jeszcze na dodatek jak mam lepszy dzień do mam jazdy (kurs prawka) chciałabym zrobić zanim dzidzia się urodzi, ponoć tak lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety chyba nic z tego dziś rano zaczęłam bardzo krwawić.Idę zaraz do szpitala.:(:(:(:(dam znać o ewentualnych skutkach jedak myślę że krwiak dał radę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika..trzymaj sie i oby wszystko było ok:) Ja tez mam 9 tydz i paskudne samopoczucie.W kółko jestem zmeczona,poddenrwowana,nic mi sie nie chce,w ustach mam pełno śliny i non stop nudności.A do tego nie mam ochoty na nic..o seksie to nawet nie myslę..Mam nadzieje ze to mninie jak skonczy się 3 miesiąc.Ja juz spadłam 2,5 kg ale sie nie martwie bo raczej to szczuplutka nie jestem;) Zdrowych i spokojnych Świąt Wam zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ponawiam pytanie, czy komuś tłumaczył gin skąd te krwiaki? Monikadg2... pęknięcie krwiaka nie musi znaczyć poronienia. Trzymaj się. JA mam schizę od jakiś dwu dni, małe przeziębienie a ja boję się o małego :( Jak wczoraj nie miałam mdłości to sobie wkręcam jakieś dziwne bajki. Jadłam czosnek, cytryna, herbatka no i trzymam kciuki żeby moja córka i maż się nie zarazlil. Sirusho... mam nadzieję że wszystko ok... to pewnie przez tą wannę. Daj znać co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaasik... ja teraz raczej tyję a nie sapdam. W pierwszej ciąży to właśnie wychudłam. W 5 miesącu miałam mniejszy brzuch niż teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny gratuluję przyszłym mamusiom, jak również bardzo mi przykro z powodu utraconych ciąż. jestem w 8 tc. z jednej strony nie myślałam, że tym razem się uda, lecz z drugiej to nigdy wcześniej nie miałam bólu brzucha kilka dni po owu. no a potem brak okresu i test z dwoma kreskami. raczej byłam nastawi ona na to, że przez jakieś 2 pierwsze mies będę miała coś w rodzaju @ a tu nic. tak się złożyło, że 24-02 poszłam na cytologię. miałam wtedy też usg i gin powiedziała, ze ciąży nie widać, ale może, może... nie pytałam co ma na myśli, bo bałam się kolejnego rozczarowania. @ powinna być 01-03 a dwa dni później zrobiłam test. no i nawrzucałam sobie, że mogłam poczekać z tą cytologią, tym bardziej,że kolejna wizyta najwcześniej 31-03. dzidzia zdrowa, tylko gin dostrzegła "coś" jeszcze, z tym że nie było tętna. muszę zgłosić się na dokładniejsze usg, by ustalić, czy to miało być drugie, czy jednak będzie. w każdym razie jedno zdrowe serduszko bije, zobaczymy co dalej. najważniejsze żeby było zdrowe, obojętnie ile. jestem tym bardziej zaskoczona, bo siostra ma bliźniaczki, więc drugie w rodzinie to już chyba duża rzadkość. a M jak nie mógł się tyle czasu zdecydować na dziecko i przyjął "obojętnie" wynik testu, tak po usg powtarzał "ale byłbym dumny, gdyby była dwójka" i pół nocy spędził przy misce :) co do dolegliwości to najperw był ból podbrzusza i piersi a teraz mdli. mogłam jeść tylko 2 razy dziennie, ale teraz staram się często i mało, by nie głodzić dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tabelka i życzenia Zdrowych Wesołych Świąt!!! NICK.................WIEK............PORÓD...........PŁ EĆ. ........MIASTO aneczka1986.......24................02.11.......... ..?......warmia i mazury pestycyda..........20...................02.11...........? .............lubuskie Dorka55.............29................04.11.............. ?........................ moppy...............24..................04.11...........? ...............Holandia Ankanka.............32................06.11.............. ?..............Opole ewelinaer............29................06.11..............?...............Łódź Kelis1.................26...............07.11............ ...?...............Kielce slonko*...............27...............08.11............. .?..........Inowrocław mgrEndus............24...............08,11............... ?....zachodniopom. arla83 ..............27................09.11..............? ............pomorskie Sirusho...............22...............10.11............. .?... ......Tarnobrzeg Migrena73...........36...............10.11..............? ...........Warszawa starająca...........25................10.11............. .?..........małopolska kaasik26.............29.................10,11............ ?...............łódzkie PrzyszlaMamade....24.................11.11............?.. ..........Mannheim enna1982...........27..................12.11......bliźn iaki płeć ?? ........lubuskie dagetka ............29.................15.11..............?......... ..Poznań monikadg2...........32.................17.11............. .?............śląskie Aisha_hm............25...................18.11..........? ...............śląskie duskaaaaa.........21...................20.11............. ? .............pomors mirabelkax..........30...................20.11..........? ............mazowieckie coraz grubsza Zosia33..................24.11...........?.............Antal ya kuleczka3..........30..................26.11............. .?.........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
aneczko ja brałam wit c rano i wieczorem tak mi gin kazał. z tego co wiem to u zdrowego człowieka ph waha sie miedzy 5,5 a 6. nie martw si eto na pewno jakas bakteria i dlatego mas białko ale że wcześnie wykryte to lekarz coś na to zaradzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
aneczko ja brałam wit c 2 razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleńka1989
WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WSZYSTKIM PRZYSZŁYM MAMOM I ICH RODZINOM:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny U mnie małe przeziębienie się przyplątało i gardło boli :( Czy mdłości mogą się "cofnąć" tzn być mniej dokuczliwe albo czasem nie mam ich wcale. Bolą mnie piersi i znacznie się powiększyły czasem brzuch ale mdłości mam dużo mniejsze. I oczywiście wkręcam sobie że coś jest nie tak. Z drugiej strony siedzę w domu, dłużej śpię nie jeżdżę samochodem i może tu jest przyczyna że nie dokuczają mi Cały czas myślę, że dopóki nie ma plamień to wszystko ok. Wy też tak odliczacie dni do każdego kolejnego usg?? :) I kiedy te nerwy o zdrowie dzieciaków się kończą :) Pozdrawiam Was wszystkie i Wesołych Świąt życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenna mnie mdłości już ustępują, bardziej jestem teraz zmęczona i senna. No i doszedł z powrotem ból piersi. Nawet nie mam siły wkręcać sobie czegokolwiek ;) Uważaj na to przeziębienie bo teraz jest taka aura że łatwo można coś złapać. Ja zawsze choruję na gardło 2 razy w roku a teraz w ciąży będę chciała tego uniknąć. Ja już się nie mogę doczekać kolejnego usg. Na szczęście to już za parę dni! Życzę Wam wszystkim zdrowych, pogodnych, radosnych świąt wielkanocnych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie tak więc wczoraj niemiałam ochoty już pisać prognozy niesą dobre:( po wizycie u gina i zrobieniu usg.....prawdopodobnie pęcherzyk ciążowy już pusty:(:(:(:( ale niebył wstanie stwierdzić tego na sto procent ponieważ stare usg posiadają u nas w szpitalu w DG chciał przyjmować na oddział i robić zabieg ;/ ale ja uprosiłam go żeby poczekać że może noż widelec tam jest jeszcze.... tak ze mam czas do wtorku :( przepisał duphaston i kazał leżeć ale krwawienie jest bardzo obfite:( do tego idą skrzepy:(:(;( mysle że jednak miał rację gin.Trzymajcie sie dziewczynki...Dam znać we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie tak więc wczoraj niemiałam ochoty już pisać prognozy niesą dobre:( po wizycie u gina i zrobieniu usg.....prawdopodobnie pęcherzyk ciążowy już pusty:(:(:(:( ale niebył wstanie stwierdzić tego na sto procent ponieważ stare usg posiadają u nas w szpitalu w DG chciał przyjmować na oddział i robić zabieg ;/ ale ja uprosiłam go żeby poczekać że może noż widelec tam jest jeszcze.... tak ze mam czas do wtorku :( przepisał duphaston i kazał leżeć ale krwawienie jest bardzo obfite:( do tego idą skrzepy:(:(;( mysle że jednak miał rację gin.Trzymajcie sie dziewczynki...Dam znać we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashia
Witajcie dziewczyny :) ja też rodze w listopadzie .Obecnei jestem w 5tc(no prawie już w 6) o ciazy wiem od 4 dni i we wtorek mam swoje pierwsze badania. Czy lekarz odrazu ustali,że mój pęcherzyk ciążowy nie jest pusty? Boje się tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardashia
Co ile czasu w ciąży ma się te USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt :) U mnie już lepiej ze zdrowiem za to mąż dostał jakiejs niestrawności. Lenna .... hehe no prawie takie same obawy, przeziębienie i zmniejszone nudnosci miałam. Dzisiaj rano znów mnie zemdliło co przywitałam ze łzami w oczach :-D No ale wieczorem znów nie ma mdlości. Kurcze i czekam do USG ale przedtem muszę we wtorek zrobić badania krwi. witaj kardashia... powinien na dobrym USG zobaczyć zarodek. A USG ma się tyle ile potrzeba /tak powiedział mój gin/ można mieć co wizytę, co tydzień albo 3 razy w ciąży jak wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×