Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

to ja też jeszcze trochę poprawię nasza tabelkę bo mimo że się wpisywałam, to mnie nie ma:P NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........02.11.......dziewczynka. .....Warszawa pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ...........lubuskie Amarantowy.......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań aneczka1986......24..........04.11.............?...... ................... Dorka55............29..........04.11............ ?........................ moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia oleńka1989.........21..........05.11.............?... .................Lubin Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11.......chłopiec. ..........Warszawa Ankanka............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11............ ?..............Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. Kacha88.............22..........08.11.......chłopiec.. ..............Lubin arla83 ...............27..........09.11............?............. ...pomorskie Migrena73...........36.........10.11............?...... ..........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak..... ......małopolska kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie PrzyszlaMamade...24..........11.11...........?........ ........Mannheim Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie Maja112010........30.........16.11.........chłopiec............Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna< br /> marty88.............22..........17.11........Franek..........Warszawa duskaaaaa..........21.........20.11........... ? ...............pomorskie mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya kuleczka3.............30........26.11...........?..... .........dolnośląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pasów to ja też dziewczyny gorąco Was zachęcam do zapinania! Siła zderzenia przy jeździe 40km/h jest ogromna, nie wspomnę o większej prędkości. Nie ma szans, żebyśmy nie wyleciały przez szybę. Wtedy możemy nie przeżyć, a nasze maleństwa na pewno;(! Może to głupie, ale tak sobie teraz pomyślałam, że jeżeli przy stłuczce będziemy miały zapięte pasy i one ucisną brzuch...co może doprowadzić do nagłego porodu.. Wszystkie już jesteśmy raczej w takich tygodniach ciąży,że nasze maleństwa mają duże szanse na przeżycie! Może głupio gadam, ale widzę w tym jakiś sens! Ja zapinam, dużo o tym czytałam. W większości państw kobiety w ciąży normalnie maja obowiązek zapinać pasy ze względu na bezpieczeństwo. Myślę, że to przywilej z którego nie musimy korzystać! Co do spania to u mnie ok. Nie mam problemów z zaśnięciem tylko jak leżę na prawym boku to mnie brzuch boli. No i siku..ze dwa razy w nocy-standardowo...! Ostatnio za to nie mam w ogóle łaknienia...;/ przez kilka dni waga mi spadła o 1,5kg!Nie wiem czym to jest spowodowane... Pikalinka: co do nastrojów u mnie dramat! Humorki jak przed okresem-tak mam od 3 dni;/;! nie wiem czemu!? M wraca z pracy a ja już wkurzona...dawno czegoś takiego nie miałam.. Biedaczek, żal mi go! Nie ma jeszcze miesiąca od ślubu a tu już ma ze mną przekichane...:(ale nie potrafię nad tym zapanować...Czemu;(?ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja moja przyjaciółka ma wózek jedo i jest mega zachwycona tylko ma jakiś lekko starszy model bo nie ma skrętrnych kół i mówiła, że to jego jedyna wada. Ma dużą gondolę (ona ma grudniowe dziecko) i jest bardzo trwały bo kupiła używany a był w super stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzialenka chociaż masz go przy sobie...a mój tylko na weekendy wraca z pracy.. ale jeszcze tylko dwa miechy może jakoś wytrzymam... odnośnie przedwczesnych porodów opowiem Wam historie mojej znajomej. Otóż od samego początku miała ciąże zagrożoną, oszczędzała się , dbała o siebie jak szalona, ale i tak na nic to się zdało. Urodziła w 24 tygodniu ciąży chłopczyka. Maleństwo miało niecałe 550g i nie miało jeszcze dobrze płuc rozwiniętych. Całe szczęście, że w Anglii rodziła, do w Polsce nie ma odpowiedniej aparatury do ratownia takich maleństw. Dziś chlopiec ma ponad pół roku a jest jak normalny noworodek - 3500g i 58cm, ale co najważniejsze ma się dobrze i rozwija prawidłowo:P Nikomu nie życzę takich historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzialenka - to że tydzień wcześniej dostałaś podwyżkę jest kolejnym dowodem na to, że szef nie miał zastrzeżeń do Twojej pracy. Zbieraj tego jak najwięcej i motywuj prawnika, niech się postara. Co do pasów to ja bezwzględnie zawsze zapinam!!!! Życie jest mi miłe a jeżdżenie z nadzieją "jade powoli więc będzie dobrze" nie uchroni mnie od napotkania na drodze debila który akurat będzie grzał 180km/h i wjedzie prosto we mnie. W Polsce mamy archaiczne przepisy z czasów komuny na ten temat. Teraz jest duuużo więcej samochodów, jest niebezpiecznie, trzeba się zapinać i koniec. A pasy tez mi przeszkadzały, więc kupiłam adapter. Wiem, kosztuje, ale o ile na ciuszkach i innych rzeczach bieżących można oszczędzać, tak na bezpieczeństwie uważam, że lepiej nie. Adapter działa fajnie, trzyma pas pod brzuszkiem tak jak mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane, witaj Maju :) lenna1982 dziękuję za namiary na sklep, bo powiem szczeże, że o nim nie wiedziałam :(, przejżałam stronkę i mam upatrzoną jedną komodę :) wogóle dużo rzeczy tam mają dla dzidzi :) Pikalinka wracajac do myszki myślę, że musicie koniecznie jej nadać imię, nauczy się jeszcze jeść przy stole i siadać na kibelek i będziecie mieli swojego Stuarta Malutkiego :p ewelinaer nie martw się, u mnie tylko jeden lekarz stwierdził chłopca, bo na innych badaniach usg maluch był wstydliwy :), więc tak dla przezorności wszystko co kupowałam, to w neutralnych kolorkach w razie czego :p Śmieje się, że pewnie urodzę Filipka bez ogonka :p Co do pasów :( wstyd się przyznać - ja niestety się nie zapinam, od pewnego czasu ilekroć zapinałam się w pasy pod brzuchem, to mały mnie strasznie kopał i bolał mnie brzuch, więc dałam sobie spokój :( Jak się nie zapinam to dzidzia jest spokojna...hmmm zupełnie jakby wszystko widział :p Zaręczona... jej ale miałaś biedulko wypoczynek :( Mam nadzieję, że przy Nas trochę się zrelaksujesz :) I życzę by z dzidzią wszystko było ok :) U mnie nocka w miarę, ale ze też bardzo dużo piję na noc, bo tak akurat mam pragnienie ;p, to w nocy ze dwa, trzy razy niestety maszeruje :p Idę robić obiadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strawberrrrry no tak, trzeba naszego myszolota jakoś ochrzcić He he he, choć od 2 dni nie wem gdzie jest, bo juz się nie pojawia. Chyba przejedzona ta moja mysz, i taka gruba że z norki nie potrafi wyjść. Mąż się śmieje że trzeba jej swoją miseczke dać i łózeczko koło naszego łóżka postawić. Bo co bieda gdzies po kątach bedzie spać :P Ja zrobiłam zupke pomidorową dzisiaj, bo ostatnio mi na nia smaka zrobiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja ostatnio spie bardzo dobrze, pomimo, ze zdarza mi sie wstawac 2-3 razy nocy, to jednak szybko udaje mi sie zasypiac. wczoraj wygralismy aukcje za wozeczek ten co pisalam wczoraj Roan Marita 3w1. Jest tam jeszcze zimowy spiworek i parasolka ;D dzisiaj patrzylam rozne wyprawki dla maluszkow na allegro, najbardziej podobaja mi sie takie zestawy ale w Anglii albo USA bo jednak widac, ze dobra jakosc... wczoraj sie wkurzylam, bo dowiedzialam sie ze moj ksiegowy nie zaniosl jeszcze papierow do zusu! na kase bede czekac wieki, a tak jestem ciekawa moze ktoras z was sie orientuje, czy jesli zaniesie on teraz 2 zalegle zwolnienia, to dostane kase za oba z wyrownaniem, czy nbajpierw za pierwsze a potem za kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia25 o której kończyła się aukcja? bo chyba sprzątnęłaś mi sprzed nosa... u mnie na obiad kalafior zapiekany z beszamelem i żółtym serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tu o obiadkach a ja w pracy, jeszcze tylko 3 godziny :) A na obiad może warzywa z patelni z ryżem? hmm... No chyba, że sorbet wiśnowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja w zeszłym roku uciekłam na zwolnienie żeby mnie z pracy nie zwolnili i dostałam z dwóch miesięcy na razi wiadomo troszkę więcej niż zarabiałąm bo oni liczą weekendy. Na szczęście pracuje w dużej firmie i mi płaci pracodawca więc pieniążki mam jak w zegarku. A pasów nie zapinam już dawno, moje maluchy też się wkurzają tak zauważyłam Strwaberrry pojedz tam na polną do sklepu bo mojej komody na stronie nie bylo i wogóle dużo rzeczy na stronce nie ma a bardzo fajny sklep. Ja tam kilka rzeczy wypatrzyłam co zamówię na allegro bo jednak cena troszkę niższa więc warto porównać zwłaszcza jak masz blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia25 ja nie mam pojecia co do ZUSu jeszcze nie mialam nic wspolnego.. madzialenka - najwazniejsze to postawic prawnika do pionu bo ja takze widze Twoja wygrana a ten adwokacina powinien wziasc sie do roboty! Ja takze jutro bede miala badanie na glukoze i tez mnie przeraza to, ze trzeba byc na czczo :(normalnie to zeby sie walilo i palilo to z domu bez sniadania nie wychodze! Nie wypowiadam sie nt wozkow i lozeczek bo sama sie nie rozgladam i nie mam pojecia o zadnych modelach... :( na razie robie liste zakupow- wyprawka, do szpitala oraz dla meza na wyjazd... mialam dzis okazje pchac spacerowke z mala ksiezniczka, powoli ucze sie jak to bedzie za kilka miesiecy :) oczywiscie nie obylo sie bez zaczepiania przez rozne kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze odnośnie pasów, to do tej pory zapinałam i luzowałam, albo prowadziłam nad/pod brzuchem. jednak zawsze się ściągały i cisnęly. nie wiem jak u was ale u mnie zawsze lądują centralnie na brzuchu, tak więc z drugiej strony się obawiam że jakby "coś" to mnie uratują a maleństwo...już sama nie wiem co o tym myśleć. co prawda nie szaleję na drodze, ale nigdy nie wiadomo na kogo się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lenna bardzo się cieszę dla Ciebie z powodu tej paczki. Może jednak czasami takie drastyczne sposoby dziąłają :):):) Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Witam nową mamusie ;) Wow dziewczyny, ale szalejecie już za wami nie nadążam :) Nie mamy obowiązku zapinać pasów od 6 miesiąca z tego co się orientuje, ale ja pasy zapinam w dalszym ciągu, czasami jak mi przeszkadzają to je poluzuję i jest OK. Kiedyś już pisałam, że mam małego jasia w aucie i czasami nim sobie zabezpieczam nim brzuszek jest mi wtedy wygodniej, choć już w taką pogodę to raczej go nie używam. Zaręczona przykro mi z powodu babci i urlopu, ale mam nadzieję że już wszystko wraca do normy. W nocy śpię raczej dobrze, choć muszę wstawać z 2, 3 razy do ubikacji. Niestety ja również zawsze mam pragnienie przed snem i potrafię 2 szklanki wody wypić, w nocy po przebudzeniu też piję małego łyczka, ale z reguły ponownie szybko zasypiam. Kawy nie piję odkąd dowiedziałam się, że będę mamą. Choć myślałam, że bez niej nie przeżyję bo piłam z 5 dziennie, a teraz jak raz próbowałam słabą z mlekiem to wylałam bo mi nie smakowała. Ubranka kupowałam na 62, wyszłam z założenia że lepiej jak będą lekko za duże niż za małe. A jak będą bardzo za duże to coś dokupię ja lub mąż na szybko. Mój urwisek mało buszuje w brzuszku od 2 dni, choć wczoraj w nocy o 2 jak się kładłam to trochę dał o sobie znać :) chyba już mnie wyganiał do łóżka ;) Lenna - super tak się cieszę, że paczuszka w końcu dotarła. Mam nadzieję, że ubranka są takie jak w opisie i jesteście zadowoleni z zakupu. Buziulki i do następnego postu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikalinka mysza pewnie czytała naszego posta, że Ci mają łapkę przywieźć i teraz się chowa ze strachu :p Dzisiaj na obiadek robiłam risotto pomidorowe o smaku boczku, ale zrobiłam do tego jeszcze piersi kurczaka pokrojone w kosteczke w przyprawie do pieczonego kurczaka i gyros, taki mój mały wynalazek, ale wyszło bardzo dobre :D asia25 gratuluję wygranej aukcji :D, niestety w sprawach Zus-u Ci nie pomogę, bo jakoś mało miałam z ta instytucją do czynienia :p lenna1982 co ja bym bez Ciebie zrobiła :p Mam w miarę blisko, tylko niestety ciężko tam znaleźć miejsce parkingowe, a przecież nie pojadę autobusem, bo jak ja zatacham w razie czego komode :p Wybiorę się tam dopiero w poniedziałek, bo moja połówka zaczyna urlopik :) Bardzo Ci dziękuję za te cenne informacje :) No i bardzo się cieszę, że paczuszka doszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) "stare" - oczywiście tylko stażem na kafeterii:) i nowe mamy:) 2 dni mnie nie było a nie mogę za Wami nadążyć:) Ostatnio nacyztałam się o myszy pikalinki i śniła mi się dizsiaj hehehe:) jestem po wizycie u mojego lekarza, z małą wszystko dobrze- nawet pan dokor dostał kopniaka jak przyłożył rękę do brzucha żeby ją znaeśći tętna posłuchać, aż sie uśmiechnął hehe w piątek kończę 28 tydzień, cyzli jesem w 7 miesiącu a nawdze +6 kg od początku. Chyba ok?jakaś norma jest? to dużo /mało? lekarz mi powiedział tyko że "ładnie" przytyłam przez dwa tyg - od ostatniej wizyty bo tylko 0,5 kg, ze to jest dobrze, więcej nie powinno się. Ale to głupie jest, wszytskie wiemy ze jstesmy w ciąży i trzeba tyć a drżymy przed każdym ważeniem:) PSYCHIKA KOBIET:) hehehe co do pasów to zapinam zawsze i w ciąży i przed. ja mogę jechać 40 k/h ale jakiś debil jadąc 100 km/h walnie we mnie bez pasów to jestem trup. wiec pasy zapinam, poprostu dolną linię staram się obniżyć jak najnżej si da i nie bardzo napinać, a górny pas ponad brzuszkiem między pieriami dokładnie. Ja mam sporo do kupienia nie wiem jak to będzie bo nie mogę wychodzic z domu:( mam cały czas leżeć.niby mam cudownego męża i on by pojechał i kupił ale facet jak facet nie rozróżnia pewnych rzeczy od siebie:) np spódnicy od sukienki więc co dopiero body spiochy itp.:) heeehe Mam pytanko do dizewczyn które kupowały pościel na allegro. macie jakąs sprawdzoną? ze nie megaa droga i dobra jakościowo? nie mogę dotknąć więc chciałabym na waszym doświadczeniu :) to moge na allegro kupić . tylko chcę być pewna że fajna w dotyku i nie jakieś badziewie.jak cos proszę o linki. a co do moich problemów "łazienkowych" : dziękuję za rady, niestety nic z naturalnych sposobów nie pomogło i musiałam kupić czopki, takie dla kobiet w ciąży. i wogóle dziękuję za miłe słowa i wsparcie w tym moim leżakowaniu w domu:)kochane jestescie! wsyztskie razem i każda z osobna. jeśli chodiz o spanie to jeste dla mnie koszmar przez duże K:( biorę leki 4 dziennie w odstępach 6h. i biorę je o 6, 12, 18, i 24 no i to wybudzanie jest dla mnei udręką. bo ciężko zasnąć, zasnę to mała kopie, albo boli coś, przekręcam sie - boili jeszcze bardziej spojenie łonowe i kośc:( mam nadzieję że neidługo przejdzie. jeśli hcodzi o wózek ja kupiłam chicco enjoy evolution (granat z zielenią): zapłaciliśmy 1300 zł, wczesniej był po 1500 a na allegro teraz są po 1000!!!skandal:) mogliśy sie wstryzmać:( chociaż z drugiej strony w tej sytuacji że leżę to może dobrzę ze mamy go już i na miejscu sklep w razie napraw i serwisu.. http://allegro.pl/item1169493887_wozek_chicco_enjoy_3w1_evolution_fun_europe.html znajoma ma i sobie chwali. a musieliśmy kuppić taki który się składa w parasolkę. zmieniliśmy autko z combi na sedan i przeceniliśmy możliwosci:) te które nam sie podobały sładały się normalnie w "walizkę"i najzwyczajniej nie zmieściłyby się wrazz gondolką do bagażnika i jest baardoz lekki! sam stelaż chyba ok 7 kg + gondolka. ale stelaż będę tryzmac wpiwnicy a z 2 piętra samą gondolę z córcia znosić:) tak to wykombinowałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaręczona... współczucia, czasem jak się knoci to wiele rzeczy, ale teraz bedzie już tylko lepiej mam nadzieję. madzialenka... kurcze czytam o twojej sprawie i oczom nie wierzę, że takie dranie żyją. Trzymam kciuki, żebyś dostała odszkodowanie porządne i żeby uznali twoje racje. Też mi się wydaje, że twój szef jest poza prawem a pozatym wielki chuj z niego. Nie stresuj się jednak, bo zdrowie twoje i dzidziusia najważniejsze. Jeśli chodzi o pasy to ja raz zapinam a innym razem nie, głównie jak jestem z tyłu to zapominam. Jak zapinam to pamiętam o tym jak kazały to robić położne. Dolny pas wygładza się głęboko pod brzuszek /na biodrach/ a górny przez środek klatki piersiowej i tak ma byc ułożony, żeby nie uciskał na szyję. Widziałam kiedyś na kursie pierwszej pomocy zdjęcia kobiety "powieszonej' na pasie. Marty... jeśli chodzi o przedwczesne porody, to tyle trzeba włożyć siły w rehabilitację a i tak czasem pozostają skutki na dalsze życie... wiem bo pracowałam w przedszkolu integracyjnym... że nie zyczę rzadnej z nas takiej przygody. Fakt, ze teraz z dnia na dzień rosną szanse przeżycia :) Ale trzymajmy cipki zaciśnięte :-D Strawberry i ewelinaer... tym razem mój boboas też trzymał nogi zwarte, więc znow pojawiły się w mojej głowie wątpliwości. A już chciałam wyrzucać ubranka po Lidi a teraz sama nie wiem... czekam na ostatencze potwierdzenie. Asia... roan jest fajny, taki stylowy, tylko ja bylam dla niego troszkę za niska. Ale to był moj typ po bartatinie.\\ A jesli chodzi o kupki, to spróbujcie na czczo wodę z cytryną, czasem popędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko dziewczyny przestane chyba pisac o mojej myszy bo jak sie już zaczyna śnić :) he he he nie no nieźle :) Co to będzie jak już się złapie na łapke.. chyba załoba na kafeterii :D:D A tak na poważnei zjadłam cąłą tabliczke białej czekolady teraz :( Staram się ograniczać slodycze ale coś mnie tak naszło. A konkretnego jedzonka to prawie nic :( Oj jaki ja przykład dzidzi daje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miracle10
hej Dziewczyny! Dołączam do Waszego szacownego grona. Czytam Was od dłuższego czasu, więc jestem w temacie ;-) termin mam na 25 listopada 2010 narodzić ma się chłopiec, a na imię damy mu Ignacy zaraz dopiszę się do tabelki NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........02.11.......dziewczynka. .....Warszawa pestycyda..........20..........02.11.........chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy.......23..........02.11.........Roksanka...... ....pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.........chłopiec... ...........Poznań aneczka1986......24..........04.11.............?...... ................... Dorka55............29..........04.11............ ?............................ moppy...............24..........04.11.............?.... ............Holandia oleńka1989.........21..........05.11.............?... .................Lubin Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84...............26..........05.11.......chłopiec. ..........Warszawa Ankanka.............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer...........30..........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona..........28..........06.11............ ?...............Pfungstadt Pikalinka............27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89.....21...........07.11.......dziewczynka.. ...małopolska slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. Kacha88.............22..........08.11.......chłopiec.. ..............Lubin arla83 ...............27..........09.11............?............. ...pomorskie Migrena73...........36.........10.11............?...... ..........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak..... ......małopolska kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie PrzyszlaMamade...24..........11.11...........?........ .........Mannheim Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA........lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... .......lubelskie Maja112010........ 30.........16.11...... chłopiec.............. Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ........Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś...........Częstoch owa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś.................. .Poznań duskaaaaa..........21.........20.11........... ? ..................pomorskie mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka... ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. ...............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec.............Antalya< br /> kuleczka3.............30........26.11...........?.... .......dolnośląskie Hulietta81.....................29.......25.11.......chłopiec........Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miracle10
Mircale10 to ja Hulietta 81, ale mam problem z zalogowaniem się na tego nicka. Cały czas pojawia sie, że hasło jest błędne. Zaraz może wystąpię pod innym nickiem, jeśli tylko uda mi się założyć drugie konto.... kelis 1 ja też ratuję się czopkami i to od samego początku. Przed ciążą popalałam papierosy (niedużo bo 3-4), ale to mi pomagało się załatwić. Gdy zaszłam w ciążę, papierosy odstawiłam i pojawił się ogromny problem. Chyba ze 3 miesiące czopki to była jedyna opcja. Teraz organizm radzi sobie sam, ale czasami pojawia się problem i wtedy muszę zaaplikować sobie "przyjaciela" :-) co do pościeli, to ja już kupiłam wypełnienie z dodatkowa poduszką tzw. klinem, bo takiej zwykłej poduszeczki raczej się nie poleca, do niedawna wręcz zalecało się nie stosowanie niczego pod głowę dla noworodka i niemowlaka. Ta poduszka klin jest fajna, tylko ma taki mankament, że nie pasują na nią powłoczki z tych standardowych pościeli, ale można kupić zapasową białą.... a propos wózków, to za radą doświadczonych koleżanek prawdopodobnie wybiorę Bebecar model Stylo AT. Podobno jest nie do zdarcia, zwrotny, miękki. Tyle, że kosztuje ponad 2000 zł. Wózek kupują dziadkowie, więc akurat tym się nie martwię. Najfajniej byłoby jednak kupić używany, ale nie ma ich za dużo na necie, wiec może nie wyjść. Z wyprawki, to mam już trochę ubranek. Dużą część dostałam od koleżanki, sama też pokupowałam. Mam głownie rozmiar 56 i 62. Poza tym w pokoju maluszka stoi już (zapakowane) łóżeczko. Ja kupiłam to (wydaje mi się, że fajna okazja) http://allegro.pl/item1162406706_drewex_lozeczko_kuba_ii_sosna_szuflada_materac.html dla synka będziemy mieli osobny pokój. Planuję kupić komodę z przewijakiem oraz szafę. Chcemy, aby pokój "starczył" na kilka lat. Pomimo, że za meblami przewaliłam już pół internetu nie znalazłam niczego, co by mi odpowiadało - jasne meble ( ale nie białe) i w rozsądnej cenie. Prawdopodobnie kupimy taki niedrogi zestaw: http://atbmeble.pl/pokoj-dla-niemowlat-61 (samą komodę z przewijakiem i szafę, bo łóżeczko nie podobał mi się, zwłaszcza w opcji "tapczanik"). Poza tym mam parę pierdółek - ręcznik z kapturem, dwie butelki i szczotkę, termometr do wanienki, aspirator do nosa, otulaczek z motherhood, flanelki tej firmy i ceratki pod prześcieradło. I jeszcze kupa rzeczy została :-) za półtora tygodnia idę na L4, więc będę mała dużo czasu, żeby resztę skompletować, chyba że przed tym doszczętnie zbankrutujemy ;-) --------------------- za chwilę spróbuję się zalogować na któryś z powyższych nicków, a jak się nie uda, będę próbowała założyć nowe konto. I dam znać pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spróbujemy czy się udało NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........02.11.......dziewczynka. .....Warszawa pestycyda..........20..........02.11.........chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy.......23..........02.11.........Roksanka...... ....pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.........chłopiec... ...........Poznań aneczka1986......24..........04.11.............?...... ................... Dorka55............29..........04.11............ ?............................ moppy...............24..........04.11.............?.... ............Holandia oleńka1989.........21..........05.11.............?... .................Lubin Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84...............26..........05.11.......chłopiec. ..........Warszawa Ankanka.............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer...........30..........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona..........28..........06.11............ ?...............Pfungstadt Pikalinka............27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89.....21...........07.11.......dziewczynka.. ...małopolska slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. Kacha88.............22..........08.11.......chłopiec.. ..............Lubin arla83 ...............27..........09.11............?............. ...pomorskie Migrena73...........36.........10.11............?...... ..........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak..... ......małopolska kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie PrzyszlaMamade...24..........11.11...........?........ .........Mannheim Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA........lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... .......lubelskie Maja112010........ 30.........16.11...... chłopiec.............. Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ........Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś...........Częstochowa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś.................. .Poznań duskaaaaa..........21.........20.11........... ? ..................pomorskie mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka... ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. ...............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec.............Antalya& lt; br /> kuleczka3.............30........26.11.........?.... .....dolnośląskie Miracle10.....................29.......25.11.......chłopiec...........Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie :) troszeczke sie tu ostatnio dzieje:) i dobrze:) nawet myszke mamy wsrod nas;p hehe cos widze ze jakies uroki byly rzucane:) miracle bardzo ladne meble:) lozeczko do zestawu tez mi ie podoba:) my lozeczko wybralismy takie http://allegro.pl/item1168669976_lozeczko_julia_ii_szuflada_lolek_kolory_radek.html kolor miodowy a wozek taki http://img819.imageshack.us/img819/187/minerals10.jpg tylko myslimy czy zamiat grafitu nie lepiej czarny,,,ale wozek mezus przyniesie z pracy dopiero kolo pazdziernika...i tak remoncik trwa wiec tylko by sie zakurzyl; kupilismy tez mate edukacyjna:) hihi moze wczesnie troche ale nie molglam sie powstrzymac:) http://img85.imageshack.us/img85/7971/matale.jpg ;d męcza mnie troszke uplawy niestety...jakas bakteria czy cos sie zaplątala znow...ale gin powiedzial ze jak sie raz przyplata to sie kobieta cala ciaze meczy,.. i wchodze w etap mega objadania sie...ehhh..od godz 20 zjadlam kotlecika schabowego kanapki cala mase ogorkow i prpzed chwila loda...ehhh;p a waga ani drgnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny my mamy komode z IKEI ta z trzema szufladami i do tylu maz mi doobil z deski-polki (tez kupionej w IKEI) na kontownikach. Ten przewijak sie idealnie miesci na tej powierzchni. Koszt duzo mniejszy niz specjalne komody do przwijania. U nas sprawdzilo sie super, dziala juz drugi rok i podziala jeszcze nastepne dwa lata. :-) Ide spajkac, bo jutro ma przyjechac kolezanka z corka na caly dzien. Oj ciezki dzien mnie czeka. Moja Maja znowu sie bedzie musiala dzielic. hehe. A to dopiero szkola dla niej. I dobrze. Niech sie uczy. Mysmy jej nigdy niczego nie dawali jak miala zachcianke,ale i tak jej teraz trudno opanowac dzielenie sie. Najbardziej dziala slowo, ze dziewczynka/chlopczyk sie pobawi i ODDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jest w Polsce z KTG? U nas zaczynaja robic od 28 tyg ciazy. Czyli jak mam 23 sierpnia wizyte to juz mnie podlacza. Super, ciesze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie znowu w tabelce pominięto:( już kolejny raz się dopisuję i mam nadzieje ze ostatni bo wreszcie do trzech razy sztuka:) NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........02.11.......dziewczynka. .....Warszawa pestycyda..........20..........02.11.........chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy.......23..........02.11.........Roksanka...... ....pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.........chłopiec... ...........Poznań aneczka1986......24..........04.11.............?...... ................... Dorka55............29..........04.11............ ?............................ moppy...............24..........04.11.............?.... ............Holandia oleńka1989.........21..........05.11.............?... .................Lubin Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84...............26..........05.11.......chłopiec. ..........Warszawa Ankanka.............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer...........30..........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona..........28..........06.11............ ?...............Pfungstadt Pikalinka............27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89.....21...........07.11.......dziewczynka.. ...małopolska slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. Kacha88.............22..........08.11.......chłopiec.. ..............Lubin arla83 ...............27..........09.11............?............. ...pomorskie Migrena73...........36.........10.11............?...... ..........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak..... ......małopolska kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie PrzyszlaMamade...24..........11.11...........?........ .........Mannheim Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ...............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA........lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... .......lubelskie Maja112010........ 30.........16.11...... chłopiec.............. Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ........Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś...........Częstoch owa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś.................. .Poznań marty88..............22........17.11........Franek...................warszawa duskaaaaa..........21.........20.11........... ? ..................pomorskie mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka... ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. ...............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec.............Antalya& amp; lt; br /> kuleczka3.............30........26.11.........?.... .....dolnośląskie Miracle10.....................29.......25.11.......chłop iec...........Gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po nocy:) Na reszcie przespana, ale to chyba dlatego, że od wczoraj mam jakiś dziwny stan podgorączkowy i ból gardła. Czy któraś z Was kiedys płukała gardło woda z solą, błe.. Ale pomaga Teraz już jestem pilnie w pracy, ale jak nie przestanie boleć to idę do lekarza, bo teraz to nawet niewiadomo, co mogłabym wziąc na to gardło. Od wczoraj jestem słomianą wdową,bo mój Ukochany wyjechał na festiwal do Czech z kolegami - niech się bawi :) Madzialenka- prawo stoi po twojej stronie więc myślę, że nie powinno być żadnych problemów w sądzie. Trzymam kciuki za Ciebie. Moja szefowa to też... musiłabym powiedzieć brzydko. Dostałam e-mail od nie, że 31.10 mam zorganizować inwentaryzację magazynu. Na mój zdecydowany opór odp., że mam nie przesadzać bo przecież termin mam na połowę listopada, WARIATKA Ale cóż samotna stara panna wie pewnie lepiej jak będe się czuła wtedy, chociaż jakby na to nie spojrzeć to jest mi życzliwa, bo która z nas nie chciała by się czuć 2 tygodnie przed porodem tak kwitnąco, że da radę przesiedzieć w pracy ok. 12 h - bo tyle trwa mniej więcej inwentaryzacja. Oko to ja spadam, bo musze przyuczać Panią, która będzie mnie zastępować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×