Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

Trochę dziwne z tymi wizytami lekarskimi. Wszędzie piszą, że już na tym etapie ciąży wizyty powinny odbywać się co dwa tygodnie, a później nawet co tydzień. mamaAnia> Alicja to bardzo ładne imię, moja koleżanka, która jest w 6 m-cu też wybrała takie dla swojej córeczki. U mnie termin też jest ruchomy, ale nie przekracza terminu OM tj. 25 listopada. Ostatnie USG wykazało, ze dzidziuś ma gabaryty "starsze" o tydzień. Mam nadzieję, że nie rośnie wielkolud, bo ja sama mam tylko 160 cm wzrostu, a mój mąż 190. Ale podobno natura tak to wymyśliła, żeby nie komplikować i dziecko powinno być w miarę... W topiku chyba wrzesień 2010 wyczytałam o dziewczynie, która urodziła ponad 4 kg i 66 cm chłopca :O Jak jeszcze długi a cienki, to da radę, ale taki wielkoludzik?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) Ja wczoraj przez pół dnia bez neta byłam i nie mogłam zajrzeć. Jeśli chodzi o szczepienia to ja synkowi dam zrobić te obowiązkowe, też jestem zdania że organizm powinien się sam bronić a nie że po dodatkowych szczepionkach jest tylko osłabiony. Mój malec ostatnio rozbrykany, strasznie się wypycha przy pępku i mi przy tym brzuch twardnieje. Zapowiada mi się samotny weekend w sobotę mąż rano do pracy a w niedziele na cały dzień idzie. Muszę sobie wymyślić jakieś zajęcie. Zakupiłam właśnie 1 komplet pościeli z ochraniaczem i dodatkowo jeden jednokolorowy ochraniacz http://allegro.pl/3cz-piekna-posciel-135x100-nowe-wzory-promon-i1228168056.html a na dwa komplety kupie materiał i mama uszyje - będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miracle 10 u mnie też wielkolud za duży jak na swój wiek, ale mam nadzieje, że 66cm mieć nie będzie:P u mnie według ostatniej miesiączki jest 17 listopad i tego się trzymam - za tydzień usg i zobaczymy co lekarz tym razem powie.. ostatnio był jakieś dwa tygodnie za duży - mimo wszystko to dużo... Ja dziś załatwiłam medycynę pracy, niestety cholesterol wyszedł mi za wysoki i mam papier tylko do połowy stycznia, a miesiąc chodzenia za tym miałam.. Coś mi nogi strasznie opuchły - mam nadzieję że to tylko, że dziś sporo chodziłam. Pestycyda wózek bardzo fajny, ja tylko bym kolorek inny wzięła, ale o gustach się nie dyskutuje:P ja się wstrzymuję, aż w nowym mieszkaniu się ogarnę i dopiero kupimy, chyba też używany jakiś.. Kurna tak już mi tęskno do mojego M, że wytrzymać nie mogę, ale już tylko do jutra muszę czekać:) muszę mu coś dobrego upichcić chyba na powrót. A z moją przeprowadzką jak się okazało nie musze się tak spieszyć - wstępnie było tak, że w niedziele mamy się rozliczyć, ale właściciel będzie dopiero za tydzień, więc super wszystko na spokojnie się ogarnie. Zrobiłam pranko ciuszków Franka i jutro mnie czeka prasowanie. Z nudów druty wyszperałam, jutro może podskoczę do pasmanterii po włóczkę i coś sklecę dla małego:) Co do pościeli u mnie prym teściowa przejęła, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ciezarowki. Dawno mnie nie bylo, ale duchem jestem z Wami. Tak sobie dzis myslalam ze mam jeszcze tylko 6 tygodni do terminu, a 4 juz bede w terminie... Krew mi na sama mysl mrozi w zylach... a jak Wy sobie radzicie? Macie juz stresa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za 4 tygodnie* i ps. jakos dziwnie czuje ze urodze wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a moze tez mojej coreczce cos bys na drutach zrobila- moze sukieneczke? :) miracle - no dziecko wielkie, moja niunka na pewno bedzie mniejsza ale jakby sie przyszlo te 4 kg i 66 cmurodzic? hm... AnnS u mnie tez 6-7 tyg do rozwiazania, mam jednak nadzieje, ze malenka nie zechce wyjsc wczesniej choc bardzo chce juz ją dotknac nie przez skore brzucha :) na szczescie pilnuje martynki i to mi rekompensuje "tesknote" do wlasnej corci pozdrowka mamusie i spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaania to termin masz na ktorego? ja staram sie lezec, bo pare chwil na nogach i mam twardy brzuszek... Chucham na zimne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Franek też mógłby się trochę pospieszyć (tak żeby najpóźniej w terminie był już ze mną), bo potem nie zdążę dojść do siebie na czas zaliczeń na studiach... Mamaania zobaczymy czy mi zapał nie opadnie na to robienie na drutach:P JA tu dumam o pediatrze, bo mam trochę dziwną sytuację i może któraś mi doradzi bo szukam info na forach, ale nic konkretnego znaleźć nie mogę.. Otóż jestem studentką i jestem zameldowana poza Warszawą, gdzie studiuję. Z racji, że się uczę jestem ubezpieczona jeszcze pod rodzicami. To w takim razie gdzie mam szukać pediatry dla mojego brzdąca, skoro w przychodniach studenckich nie ma pediatrów?? Mogę je zapisać do każdej NFZ-owskiej przychodni czy jak?? Jak któraś z Was była w podobnej sytuacji to proszę o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przelecialam 10 stron i nie wodze tej strajtkowej :) tabelki. Szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........30.10.......dziewczynka. .......Warszawa pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań aneczka1986......24..........04.11.............?...... ................... Dorka55............29..........04.11............ ?........................ moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia oleńka1989.........21..........05.11.............?... .................Lubin Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11.......chłopiec. ..........Warszawa Ankanka............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. Kacha88.............22..........08.11.......chłopiec.. ..............Lubin arla83 ...............27..........09.11............?............. ...pomorskie Migrena73...........36.........10.11............?...... ..........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak..... ......małopolska kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie PrzyszlaMamade...24..........11.11...........?........ ........Mannheim Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstochowa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa duskaaaaa..........21.........20.11........... ? ...............pomorskie mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia kuleczka3.............30........26.11...........?..... .........dolnośląskie AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Anns...................26.........10.11..........Natan............Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ominęła mnie 100.. coraz ciężej mi, spać nie mogę, chodzić za dużo też nie, bo brzuch twardnieje (a teściowa mi tu gada, że za mało chodzę), a jak siedzę i wstanę to wyprostować się nie mogę ...ech wczoraj odebraliśmy pralkę (nie polecam zakupów na raty przy działalności gosp) i dziś w końcu mogłam wyprać (przy okazji teściowa focha strzeliła).na pierwszy rzut poszły elementy od wózka. co do szczepionek to mój m jest ich przeciwnikiem, więc żeby zachować umiar zaszczepimy tylko na to co dają i tyle. ponoć autyzm wiąże się ze szczepionkami skojarzonymi - tak słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mam pytanko co do masażu krocza. Czym masujecie? Bo na Welede kasy mi szkoda, a tych olejków z kielków pszenicy i migdałowego znaleźć w żadnej aptece nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta ja masuje witamina E w plynie- ok 7 zl :) ale nie wiem czy jest sens masowac skoro lekarz powiedzial, ze bede miec cesarke :( mam od rana kiepski humor po nieprzespanej nocy, jak sie poprawi to do Was wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marty88> słyszałam, że spokojnie można naturalnym olejem - np. oliwą z oliwek albo naszym - słonecznikowym. Ważne, żeby nieperfumowany, czyli 100% natura i będzie ok. Może ten z wit. E ma lepsze właściwości uelastyczniające, ale te "nasz" oleje przecież też mają witaminki :-) My dzisiaj jedziemy obejrzeć szpital. Ciekawa jestem jak to tam wygląda i ile zajmie dojazd. Udanego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, ja z nudow zagladam co tam u was slychac, jestesmy u rodzicow, M ma jakies zajecie z samochodem, a ja jak zwykle zanudzona, aby chodze i jem! znow kilogram po weekendzie mi przybedzie, standardowo ;D ja do terminu mam jeszcze tylko 5 pelnych tygodni, juz zaczynam i myslec i sie dopytywac o porod, wszyscy aby strasza i juz zaczynam miec obawy ;/ mama mnie wczoraj nastraszyla, bo jej powiedzialam ze mala juz od 5 tygodni lezy glowka w dol a jeszcze 5 zostalo, a ona na to ze tyle to ja chyba nie donosze, jak ona juz tyle czasu siedzi glowka w dol '/ oreintujecie sie w tym temacie? zaczelam masowac krocze, tak moze nie codziennie, ale jak mi sie przypomni, i czasami na sucho, po przebudzeniu, choiciaz bez oliwki to nie wiem czy ma jakis sens. Robie tez jakies tam cwiczenia w ciazy, np przysiady... wczoraj odebralam prawko i juz wracalam sama z urzedu, ale jakos tak dziwnie mi sie jechalo ;/ musze sie przyzwyczaic, ponoc prawdziwa jazda i nauka zaczyna sie po odebraniu prawka hehe a mala straznie sie wierci oj strasznie, czuje jak mi wklada nogi do przelyku! Mirakle- podsunelas mi pmysl, moze i ja pojade obejrzec szpital ten na Inflanckiej... ann- normalnie do przychodni mozesz isc sie zapisac, ja tez nie jestem w warszawe zameldowana, a firma z siedziba we wroclawiu, i nikt sie o nic nie pytal... NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........28-30.10.......Martynka.......Warszawa pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań aneczka1986......24..........04.11.............?...... ................... Dorka55............29..........04.11............ ?........................ moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia oleńka1989.........21..........05.11.............?... .................Lubin Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11.......chłopiec. ..........Warszawa Ankanka............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. Kacha88.............22..........08.11.......chłopiec.. ..............Lubin arla83 ...............27..........09.11............?............. ...pomorskie Migrena73...........36.........10.11............?...... ..........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak..... ......małopolska kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie PrzyszlaMamade...24..........11.11...........?........ ........Mannheim Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa duskaaaaa..........21.........20.11........... ? ...............pomorskie mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia kuleczka3.............30........26.11...........?..... .........dolnośląskie AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Anns...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byłam w aptece i pytałam o witaminę E w płynie to pani mi chciała kapsułki wcisnąć - toż kapsułek sobie wsadzać tam nie będę:P asia25 z tabelki widzę, że Twoja córa moją imienniczką będzie:P Co do tego ułożenia główką w dół to się nie martw - mój franek już ponad miesiąc temu na usg głową w dół był ułożony - w kolejnym tygodniu kolejne usg i zobaczymy czy nadal grzecznie czeka:P Ale lekarz mówił mi że to wcale nie oznacza, że nie donoszę ciąży - czasem bywa tak, że maleństwo przed samym porodem potrafi wykręcić figla i tyłeczkiem do świata się odwraca. Nie wiem czy na tą Inflancką tak Cię wpuszczą, żeby obejrzeć, bo teraz przepustki dla odwiedzających wprowadzili, zadzwoń na infolinię może najpierw (na ich oficjalnej stronie znajdziesz numer). I jakbyś jednak pozwiedzała to proszę podziel się wrażeniami:P Ja wczoraj z nudów zaczęłam szukać informacji o tej herbacie z liści malin - informacje wynalazłam na forach tylko, żadnego naukowego żródła, co jedyne na stronie jakiejś poznańskiej szkoły rodzenia znalazłam co nieco... Ale żadnych informacji o tym cóż to za magiczna substancja wchodząca w skład tych liści wpływa na szyjkę macicy... Tak się zastanawiam czy rzeczywiście skutkuje.. Kolejna sprawa o wiesiołek, ale to nawet lekarz mi zalecił na podwyższony cholesterol:P, więc chyba z tym spróbuję. no nic uciekam prasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Marty88 - ja do masowania krocza kupiłam Capivit a+e, akurat jedna kapsułka wystarcza na jeden masażyk :) Trzeba tylko się troszkę pobawić i zrobić dziurkę w kapsułce (ja to nożykiem robię) i wycisnąć zawartość. Wyciskam na mały talerzyk i jadę! Mi tak polecała położna... Co do tych naparów z liści malinowych to czytałam w jakiejś gazecie że można pić dopiero po 37 tc bo może to wywołać skurcze macicy i rozwieranie się szyjki. Dziewczęta, mam pytanie, czy którejś z Was przytrafiło się może takie g... jak żylak odbytu? Kurde, mi się chyba pojawił i nie jest fajnie. Może któraś z Was wie jak sobie z tym poradzić? Narazie zaopatrzyłam się w czopki glicerynowe żeby mi się zaparcie nie przytrafiło czasem bo chyba bym wtedy umarła... A które elementy wózka pierzecie? Ten materacyk na którym dzidzia leży i ten materiał wokoło też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marty- no Martynka juz ma byc bo wszyscy juz tak mowia do brzuszka wiec teraz nie ma odwrotu, zastanawiam sie jeszcze czyby nie dac drugiego imienia podobaja mi sie jeszcze Alicja. Sylwia i Izabela. Dowiem sie jak z tym szpitalem na Inflanckiej i dam znac jakby cos strasznie jestem jakas drazliwa od dwoch dni, nie wiem czy to juz syndromy 9 miesiaca ;/ ale coraz gorzej sie czuje, ledwo moge chodzic, bo mala uciska mi na pecherz i tocze sie jak zołw doslowanie, wkurza mnie to niemiłosiernie i jak zbawienia oczekuje rozwiazania, choiciazby nie wiem jak mialo byc zle hehe widze dzisiaj cisza, jak to w weekend. jeszcze taki cieplutki ;p chyba juz ostatnie dni ciepla w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marty- no Martynka juz ma byc bo wszyscy juz tak mowia do brzuszka wiec teraz nie ma odwrotu, zastanawiam sie jeszcze czyby nie dac drugiego imienia podobaja mi sie jeszcze Alicja. Sylwia i Izabela. Dowiem sie jak z tym szpitalem na Inflanckiej i dam znac jakby cos strasznie jestem jakas drazliwa od dwoch dni, nie wiem czy to juz syndromy 9 miesiaca ;/ ale coraz gorzej sie czuje, ledwo moge chodzic, bo mala uciska mi na pecherz i tocze sie jak zołw doslowanie, wkurza mnie to niemiłosiernie i jak zbawienia oczekuje rozwiazania, choiciazby nie wiem jak mialo byc zle hehe widze dzisiaj cisza, jak to w weekend. jeszcze taki cieplutki ;p chyba juz ostatnie dni ciepla w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie. dzisiaj coś cichutko:) - a myślałam że zabije czas czytaniem forum:) Ja piszę prosto ze szpitala. od środy jestem. coraz więcej się nas wykrusza. ponownie z powodu ciśnienia, na dodatek na ktg wyszły jakieś skurczyki więc leże i biore leki. mam nadzieję że po niedzieli wyjdę. Uważajcie i dbajcie o siebie i maluchy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuszka ja nie piore wcale wozka. Slyszalam ze wcale nie trzeba. co do zylaka to moja przyjaciolka miala.Uzywala masci PROKTIS-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w weekendowy wieczorek :) Rzeczywiście pogoda piękna, ach żeby potrwała jeszcze troszkę. AnnS... niby wiem że to już niedługo ale nie mam stresa co raczej podniecenie mnie ogarnia. W sumie i tak wiem ze musze urodzić a ten okres ciąży nie jest za wygodny. Tylko martwię się o to czy będę w stanie urodzić naturalnie, bo inaczej mnie pociachają i też nie bedzie źle, ale jakoś nie chcę przechodzić tego drugi raz. Pewnie kobiety które rodziły naturalnie myślą tak o pordzie naturalnym :-D Marty88... szczerza to na razie sie zabieram ale masowałam tak "próbnie na sucho" z dwa razy. Ale mam oliwę z oliwek wiec chyba ją wykorzystam. A co do liści malin to o ile się nie mylę zawierają prostaglandyny i to one ukrwiają mięsień i sprawiają że bardziej efektywnie się kurczy. W ciążach zagrożonych mogą doprowadzić do poronień i wcześniejszych porodów, więc mówi się że najlepiej pić od 36 - 38 tygodnia. Asia25... moze wisieć i dwa miechy i trzy czasami i nie ma to wpływu na to kiedy wyjdzie. W sumie lekarze oczekują że koło 30 tygodnia wszystkie dzidziole tak się odwrócą a niektóre robią to wcześniej a niektóre dużo później. Anuszka4... ja słyszałam że przy żylakach odbytu trzeba uważać z czopkami właśnie. Lepiej jedz dużo owoców i warzyw i rzeczy zawierających błonnik żeby zapobiegać zatwardzeniom. kelis... pozdrowionka i czekamy na ciebie a skurczybyki to pewnie te przepowiadające. Dobrze że macica się ćwiczy Marty88 NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........28-30.10.......Martynka. ......Warszawa pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań aneczka1986......24..........04.11.............?...... ................... Dorka55............29..........04.11............ ?........................ moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia oleńka1989.........21..........05.11.............?... .................Lubin Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11.......chłopiec. ..........Warszawa Drumla..............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. Kacha88.............22..........08.11.......chłopiec.. ..............Lubin arla83 ...............27..........09.11............?............. ...pomorskie Migrena73...........36.........10.11............?...... ..........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak..... ......małopolska kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie PrzyszlaMamade...24..........11.11...........?........ ........Mannheim Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa duskaaaaa..........21.........20.11........... ? ...............pomorskie mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia kuleczka3.............30........26.11...........?..... .........dolnośląskie AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa Anns...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Drumla, też mam nadzieję że to macica się ćwiczy. nie powiedzieli, dostaje 3 x1 cordafen na te skurcze i powiedziała lekarka że to przy okazji obniża ciśnienie, więc 2w1. Powiedzieli że wyszły reguralne ale nieduże skurczyki i z wcześnie na poród więc musze to przyjmować. będe mieć kolejne ktg i mam nadzieję że nic nie wykryje. :) mam też nie masować, nie głaskać brzuszka:) Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc listopadowki. Jak tak od kilku dni wyczytuje co nam sie przytrafia (skurcze, szyjka, twardnienie itp) to sie zastanawiam: co sie z nami dzieje? 13 lat temu nie slyszalam o zadnych takich przypadlosciach, do szkoly rodzenia chodzilam 3 bite miesiace codziennie i inne babki tez i nie bylo slychac o problemach, wszystkie rodzily w terminach, nie musialy lezec i o zadnych luteinach itp nie slyszalam :) co tu robic w niedziele? wczoraj pranie, sprzatanie itp a dzis mam lezec do gory brzuchem? :( dopiero po poludniu bede miec gosci... milej niedzieli Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz grubsza Zosia
czesc - dziewczynki - trzymajmy sie, zadnych wczesniejszych porodow! Ja tez mam cholestaze - ale tutaj twierdza, ze to normalne, ze watroba wariuje, zeby sie oszczedzac i do szpitala nie wsadzaja. Co do szczepien - przy pierwszej corce pediatra dal nam chyba wszystkie platne, ale oplacalo sie, mala chodzi do przedszkola, a odpukac - jeszcze w ogole nie wie co to antybiotyk..... w ogole na nic nie mam sily, chodze tylko codziennie poplywac, bo mi kregoslup wysiada - lekarz twierdzi, ze to tez normalne przepisal tran i powiedzial, ze bedzie dobrze.... Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo ;) Wczoraj z mężem wybieraliśmy imię dla naszego chłopca i na 99% zostanie IGOR, podobały nam się również Albert i Kamil. NICK.... ............WIEK.......PORÓD............PŁEĆ............M IASTO asia25...............25..........28-30.10.......Martynka. ......Warszawa pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Amarantowy......23..TC 22...02.11......Roksanka...........pomorskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań aneczka1986......24..........04.11.............?...... ................... Dorka55............29..........04.11............ ?........................ moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia oleńka1989.........21..........05.11.............?... .................Lubin Kelis1................26..........05.11.......córcia.. ......świętokrzyskie mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11.......... Igor ..............Warszawa Drumla..............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. Kacha88.............22..........08.11.......chłopiec.. ..............Lubin arla83 ...............27..........09.11............?............. ...pomorskie Anns.................26.........10.11..........Natan... .........Poznan Migrena73...........36.........10.11............?...... ..........Warszawa ciezarowkaa25.....25.........10.11........chłopak..... ......małopolska kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie PrzyszlaMamade...24..........11.11...........?........ ........Mannheim Aisha_hm............25.........11.11.........chłopiec ..............śląskie lenna1982...........27.........12.11......bliźniaki- PARKA......lubuskie krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa duskaaaaa..........21.........20.11........... ? ...............pomorskie mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia kuleczka3.............30........26.11...........?..... .........dolnośląskie AniaWWW............27.........30.11..........Nata lia..........Warszawa My w następnym tygodniu wybieramy się do szpitala zdecydowałam się na poród na Madalińskiego (któraś z was kiedyś pisała, że osoba towarzysząca jest płatna, więc mam potwierdzoną informację, że jest 1 osoba jest bezpłatna). Ewentualnie w Orłowskim na Czerniakowskiej jakby nie było miejsca w pierwszym. W piątek byliśmy z mężem i jego rodzicami na spacerze w Łazienkach. Teść porobił nam troszkę zdjęć, bo w końcu nie zdecydowaliśmy się na sesję fotograficzną, a on kiedyś był fotografem, więc zdjęcia wyszły super. Przygoda jaka nam się przytrafiła: W trakcie zdjęć wszyscy się zdziwiliśmy jak na męża wdrapała się wiewiórka i na poziomie klatki piersiowej zorientowała się, że to nie drzewko i szybko zbiegła po nim jak po drabince i uciekła na najbliższe drzewko HAHAHA :) Byłam w szoku, że się na niego wdrapała. Szkoda, że teściowi udało się tylko uchwycić jak siedziała mu na nogawce spodni. asia25 - gratuluję odbioru prawka, życzę szerokich dróg oraz przyjemnej i bezpiecznej jazdy. Nasz junior już w 29 tygodniu był obrócony główką w dół i gin mówiła, że nie ma co się martwić, ale może się jeszcze obrócić w inną pozycję. Niestety nie wiem jak jest teraz ułożony, ale teraz jesteśmy w 34 tygodniu i do wyjścia mu jeszcze nie spieszno. kelis1 - trzymaj się, oby to były skurcze przepowiadające i jeszcze ponosisz brzuszek do terminu. Mój mąż mówi, że będzie mu się ciężko przyzwyczaić do mnie bez brzuszka :) Tym czasem uciekam i życzę miłej niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja wypoczywam nadal w domu. Wczoraj spacerowałam, ale chyba za dużo bo skończyło sie bólem brzucha. Oby wytrzymać jeszcze ze 3 tygodnie. Przyszła paczka z allegro z zamówionymi rzeczami. Bez zarzutu transakcja, bo po waszych wcześniejszych zmaganiach miałam obawy, ale sie udało. To dobrze wróży bo wózek i fotelik będę kupować przez allegro i wolałabym żeby to się odbyło bez niespodzianek. Czytam soie forum dziewczyn ze szpitała, w którym zamierzam rodzić. Podniosły właśnie temat odwiedzin w szpitalu po porodzie. Muszę Wam powiedzieć, że zamarłam z przerażenia. Większość z nich chce żeby ich mężowie byli z nimi na sali non stop. Znaczy się tyle ile można, czyli od rana do wieczora. Tak sobie pomyślałam, że jak trafię na taką w sali to chyba się powieszę. Wiem, że narodziny dziecka to przełom, i że fajnie jest jak jest mąż, albo ktokolwiek, jest z nami ale chyba należy pomyśleć o współlokatorce. Jak ja mam z meksykiem między nogami paradować przed obcym chłopem do kibla, albo karmić dziecko? Wiem, że może dla wielu pań to wszystko jedno, ale dla mnie to ogromna intymność. Dlatego wybieram prywatną klinikę, żeby mieć max 2 os. pokój po porodzie z łazienką, a nie państwową placówkę, a tu .... Masakra Czuję sie szalenie zniesmaczona czymś takim. Wiem, że można zwrócić uwagę, ale sam fakt, że trzeba to zrobić nie mieści mi się w głowie. Przecież jak jest wszystko w porządku to po 3 dobach wracasz do domu. Może Któras z was mi wytłumaczy o co z tym chodzi? Może ja poprostu czegos nie rozumiem? A tak poza tym to ok :) Chciałam się tylko podzielić moim spostrzeżeniem. Czekam na wasze opinie może to pozwoli mi zmienić zdanie. Pozdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×