Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CO SIE STALO ZE JESZCZE NIE MA

LISTOPAD 2010

Polecane posty

hej dziewczynki, melduje sie ponownie, bylysmy z mala na pierwszej wizycie, wazy juz 3 kg! bardzo ladnie przybiera na wadze, jeszcze zeby chciala ssac cyca ;// zastanawialam sie czyby nie przejsc do wrzesniowek, ale jakos tak dziwnie i chyba zostane tutaj, widze juz powoli sie rozpakowujecie wiec niedlugo bedziemy miec znow wspolne tematy ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. powiedzcie mi jakich kosmetykow dla dziecka bedziecie uzywac albo juz uzywacie :) bo ja zaopatrzylam sie w niva baby ale tam jest napisane ze stosowac powyzej pierwszego miesiaca. :( nie pozwól nigdy, aby ktoś kto przychodzi do ciebie odszedł nie stawszy się lepszym... http://bela-mi.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Nie wiem czy już wszystko macie dla maluchów ale mam do sprzedania zestaw butelek avent. Moje bliźniaki wypróbowały buteleczkę z laktatora i niestety im nie pasuje. Jak wiadomo przy dwójce wydatków sporo więc chciałabym się tych butelek pozbyć. Są zupełnie nowe a pudełko otwarte tylko do obejrzenia zawartości http://allegro.pl/avent-zestaw-nowy-i1279781593.html Generalnie powiem Wam że jest ciężko. Cały dzień jest co robić. Jak nie karmienie to przewijanie jak nie przewijanie to pranie ciuszków i tak cały czas. Ale maluchy są kochane i wynagradzają te trudy swoimi ślicznymi minkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia to w sumie Twoja corcia pewnie tyle wazy i wazylaby gdybys miala ją jeszcze w brzuchu :) lenna ja mze bym sie skusila ale mam 4 male butelki a szczerze mowiac to wierze, ze uda mi sie karmic piersia he! ja tez bym zjadla cos czego po porodzie nie powinnam ale bede miec z pewnoscia zgage wiec zaden to interes- wczoraj jadlam babke ziemniaczana i chyba ze 3 godz sie meczylam- dopiero troche rennie pomoglo :) Syn zrobil mi przed chwila sesje zdjeciowa z brzuszkiem :) alez jestem mu wdzieczna :D to jedno ze zdjec http://pokazywarka.pl/xfr7sv/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam dziś sobie pralkę więc mogę zaczynac Wielkie Pranie! Wzięłam też telefon dla mojego mężczyzny bo jego to takie padło że aż żal.Akurat ma za dwa dni urodzinki więc dostanie fajny prezent.Pewnie się ucieszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny melduje się, że dalej jestem w 2paku. Mam troszkę problemów prywatnych i dlatego się nie odzywam. Muszę się szybko pozbierać choć to nie takie proste jak się wydaje. Niestety może nigdy nam się nie uda wybrnąć z tej sytuacji. Jakoś brak mi chęci do działania i życia :( Ania WWW - Głowa do góry wszystko będzie dobrze i myśl pozytywnie :) Ja też mieszkam na Ursynowie, może kiedyś uda nam się wybrać na wspólny spacer :) bela_mi - ja kupiłam HIPPA pielęgnacyjny płyn do kąpieli i oliwkę. A do pupki Linomag. Asia25 - nie zostawiaj nas :( Tak już się zżyłyśmy z Tobą, że nie możesz nas porzucić. Cierpliwości zaraz dziewczyny, które się rozpakowały po Tobie powinny nas częściej odwiedzać. No i nasza kolej się zbliża z dnia na dzień coraz bardziej. Ucałuj od nas Martynkę i Ciebie również mocno ściskamy :) Poniżej mam do Ciebie jeszcze kilka pytań o Inflancką: Czy miałaś prywatną położną czy z dyżuru? Podobno koszt indywidualnej opieki to 1200zł. Jak oceniasz zaangażowanie położnej w Twój poród? Czy była pomocna? Jeśli była z dyżuru to jak często do Ciebie zaglądała czy wszystko jest w porządku itp. ? Czy brałaś ZZO i czy musiałaś za nie płacić ? Bo podobno na Inflanckiej jest bezpłatne ale nie zawsze chcą podawać. Czy płaciliście za osobę towarzyszącą przy porodzie? Czy Martynka miała robione do 72h po porodzie badanie przesiewowe, tzn pobranie krwi ze stópki dziecka w celu wykrycia chorób metabolicznych? Czy płaciłaś za takie badanie? Jak tak to ile? Ilu osobowe są sale poporodowe? No i może sama jeszcze coś dodasz o tym szpitalu co warto wiedzieć. Z góry dziękuję za odpowiedz :) Odnośnie szpitala to się waham i to bardzo. Na początku byliśmy zdecydowani na Madalińskiego i prywatną opiekę, ale wkurza mnie że cenniki są tak różne w szpitalach. Madalińskiego np. ZZO koszt 700pln / A Inflancka - koszt 0 pln Madalińskiego np Badanie przesiewowe 200pln / A Inflancka koszt 0 pln Madalińskiego np Indywidualna położna - koszt 1500pln / A Inflancka 1200pln I chyba już nie jestem za prywatną opieką położnej, wolę tą kasę przeznaczyć np na szczepienia. Jak coś chaotycznie napisałam to przepraszam. Buziaczki dla Was wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja112010 a to można zażyczyć sobie podwójną polewę??? że też na to nie wpadłam. za to m kusi pizza. ja po wizycie u gin no i w przyszłym tyg mam się zgłosić do szpitala. najlepiej 25, to przed 01-11 będę już w domu z maleństwem. uparła się mała, że inaczej jak przez cc nie przyjdzie na świat i tyle. ciekawe ile z listopadówek urodzi o czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie ! :) Ja też oststnio rozmawiałam z lekarzem o problemie z nietrzymaniem moczu.. - bez wkladek sie u mnie nie odejdzie .. i to od paru tygodni już.. Kazał ćwiczyć mięśnie Kegla.. Niby już wcześniej to robiłam ale nie pomaga.. Miejmy nadzieję że po porodzie problem zniknie.. Mnie wszyscy pytają gdzie mam ten brzuch.. Z córą miałam małowodzie.. No cóż w piątek mam USG to zobaczymy.. Bo dziecko podobno mam duże.. A czuje że ma wyjątkowo mało miejsca bo każdy ruch mojego dzieciątka czuje albo na żebrach albo w dolnych częściach brzucha.. Ogólnie pogoda się u nas zepsuła i automatycznie humor też jakoś.. Może na USG poznam w końcu płeć :P chociaż z drugiej strony to nie wiem czy już nie zaczekać do porodu.. tyle wytrzymałam z tą niewiedzą a ubranka już poprałam i poprasowałam uniwersalne.. także nie wiem :) Jak ciekawość mnie nie zeżre to nie bede pytać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Mam do Was pytanko. Czy idąc do szpitala (już do porodu) trzeba mieć aktualnie podbitą legitymację ubezpieczeniową, czy może ją już podbitą donieść mąż dziecka. Czy przyjmą mnie do szpitala, jeśli nie będę miała aktualnej pieczątki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamusie te rozpakowne i te nierozpakowane:) Ale się porobiło widzę. kolejne z dzieciaczkami na rączkach. Gratuluję:) Ja tez mężowi oznajmiam jak któras już urodziła. Boroczek tak się w sobote przejął że ogrzewanko w pokoiku dla dzieciaczka skończył. Coś mi się wydaję że ja to w terminie urodze, lub troszkę po. Czuję się świetnie , zero skurczy.,. teraz na szybkiego ciesze się z błogosławionego stanu, żeby tylko czegoś nie ominąć. Wizyty mam co tydzień i w sumie dowiaduję się zawsze to samo i nic nowego. Aż trudno uwierzyć że to końcówka ciąży, bo naprawde nic mi nie dolega...czasem jak siedze u lekarza i widze te ciezarne, ktore czasem sa w mniej zaawansowanej ciazy niz ja to pożal sie boże, zachowuja sie jakby mialy zaraz urodzic hehe!!! asia25 zostan z nami :) Ja to z wielką ciekawościa czytam co tam u Was. Ty już jako doświadczona mamusia będziesz nas raczyła radami :):) AnnS mam nadzieję, że duzo lepiej się czujesz. Uważaj na siebie i maleństwo. mamaAnia mmm ale z ciebie laseczka :):) Ślicznie wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinaer - ja zawsze zamawiam podówjną góra-dół, mniami Megi - głowa do góry, gdybyś potrzebowała wsparcia i zrozumienia to oddzywaj się do nas. Postaramy się pomóc na tyle na ile będziemy mogły :) Głowa do góry jeszcze kiedyś zaświeci słońce :) Buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wiem że do was nie zaglądałam prawie wcale ale postanowiłam się pochwalić że od 14.10.2010 od 20:25 jestem już mamą i mam śliczną córeczkę jak się urodziła miała 54 cm dł. i ważyła 3150 g było ciężko ale było warto i udało się bez cesarki :) tu fotka mojego skarba :) http://pokazywarka.pl/hixqx0/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wiem że do was nie zaglądałam prawie wcale ale postanowiłam się pochwalić że od 14.10.2010 od 20:25 jestem już mamą i mam śliczną córeczkę jak się urodziła miała 54 cm dł. i ważyła 3150 g było ciężko ale było warto i udało się bez cesarki :) tu fotka mojego skarba :) http://pokazywarka.pl/hixqx0/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy gratulacje!!! ale ma fajne dłuuugie włoski :) dziewczyny tak poza tematem potrzebuję pomocy. dostałam pisemko z odmową wypłaty świadczenia w związku z pobytem w szpitalu. zgodnie z umową świadczenie nie przysługuje jeśli pobyt był spowodowany m.in ciążą. ale ja przebywałam w szpitalu w związku z kolką nerkową a nie problemami z ciążą! poza tym na karcie informacyjnej rozpoznaniem jest infekcja dróg moczowych W CIĄŻY. inna bajka, że takie problemy mam od dzieciństwa. poza tym jak zaboli czy coś to nie lecę od razu do lekarza. co robić? póki co zadzwoniłam na infolinię żeby to wyjaśnić, ale jak znam życie g...to co da. zastanawiam się od czego zacząć jak mi przyjdzie odwołać się na piśmie. różne myśli przychodzą do głowy, a to żeby iść do jakiegoś urologa, albo do szpitala w którym byłam, żeby udostępnili mi kartę ( w końcu jak m był pytać o nas lekarza na dyżurze to Pani doktor sama powiedziała, że z ciążą wszystko ok i mój pobyt związany jest nerkami a nie dzieckiem), albo wyciągnąć kartę z dawnej przychodni, gdzie leczyłam się jako dziecko, tam na pewno będzie to odnotowane. ech, wszystko ok dopóki się płaci, ale jak oni mają wypłacić to już problemy, jakby to nie wiadomo jakie pieniądze były. i to jeszcze teraz, jak mam zaraz do szpitala się zgłosić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuszka4
Amarantowy - GRATULACJE!!! Jaka dzidzia słodka i śliczna!!! Ale napisz w wolnej chwili coś więcej, jesteśmy żądne szczegółów co do akcji porodowej, jak się u Ciebie zaczęło i jak przebiegało. No i jak teraz sobie radzisz z dzidzią :) Swoją drogą jest wiele takich Mamusiek co się nie odzywają... Pewnie lada dzień po kolei będą się meldować że już się rozpakowały :D Moni_85 - mi położna mówiła, że do porodu przyjąć Cię muszą niezależnie od tego czy masz dowód ubezpieczenia czy nie, ale wiadomo jak to u nas jest: lepiej mieć ze sobą, bo a nuż trafisz na jakąś cholerę co Cię będzie przyjmować, uprze się i Ci będzie pyszczyć. Po co się stresować dodatkowo. Bela_mi - ja na początek kupiłam emolium, a potem mam nivea. Asia 25 i Lenna - trzymajcie się Mamusie!!! Już niedługo wszystkie będziemy tu utyskiwać że jest ciężko i jesteśmy zmęczone i będziemy się dzielić postępami naszych maluchów :) Chociaż Ty Lenna to masz podwójnie... A masz kogoś do pomocy? W sensie jakąś babcię czy kogóś? MamaAnia - no bardzo ładna mamusia na tym zdjęciu!! :) Ale Ty w takich szpilach jeszcze pomykasz?! Czy to tylko stylizacja do fotki? :D Megi84 - głasku głasku po głowie. Uszy do góry. Wszystko się ułoży :) Co do masażu krocza to ja niby robię sumiennie, codziennie wcieram itede i się zastanawiam tylko czy to aby na pewno coś pomoże... Tymczasem piekę dziś bułeczki drożdżowe ze śliwkami i cynamonową kruszonką, tylko mi coś ciasto nie chce rosnąć i już jestem wkurzona... Dam mu jeszcze parę minut do namysłu :) Buziaki Listopadówko-Październikówko-Wrześniówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy gratuluję i powodzonka życzę!! Coś te kobietki tak się na świat spieszą... Maja 112010 też nie wiedziałam, że da się podwójną polewę brać:P Ja to lubię to polewe toffi i też przed porodem muszę jeszcze skosztować tej pyszoty:P U mnie wszyscy wokoło się dziwią, jak im mówię że tu już dziewiąty miesiąc leci... Może to i dobrze, tylko tak sobie myślę, że może jakbym miała większy brzuchol to może Mały mniej by mnie okopywał... Ale tak naprawdę na tyle przyzwyczaiłam się już do tego uczucia, że pewnie po porodzie będzie mi tego brakować:P moni_85 to zależy od szpitala zapewne, z tego co wiem w części kręcą nosem, a w części się zmądrzyli wystawiają Ci rachunek i jak w ciągu 7 dni nie dostarczysz dokumentu to musisz płacić... Najlepiej mieć przygotowany i aktualny (ja jestem ubezpieczona z rodzicami jeszcze i jak tylko jestem u nich to podbijam na nowo ten kwitek). fra_nia aż dziw bierze, że Twoje maleństwo takie jest wstydliwe i nóżek nie chce rozłożyć na badaniu:P co do popsucia pogdy to się zgadzam z Tobą w 100%. Asia25 przyłączam się do zapytań Megi. Też już nie wiem gdzie mam rodzić, żeby było najlepiej.. mamaAnia zazdroszczę sesji:P super focia!! Ja byłam dziś u mojej Pani promotor i baba jest straszna zero konkretu - zrób se sam, a jak już coś jej przynoszę i pokazuje to kręci nosem... A tak bardzo chciałam zamknąc sprawę do porodu, teraz wiem na pewno, że nie dam rady.. Szkoda, bo później będzie tylko gorzej z czasem i motywacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zostane z Wami ;d tylko szybko dzielic sie tu doswiadcszeniami mamusie rozpakowane! aramantowy- ale dlugie wloski ma twoj szkrab, a ja myslalam ze moja mala ma dlugie heh, sliczny maluszek, jak znajdziesz czas zagladaj do nas czesciej! Megi- mam nadzieje, ze wszystko wam sie dobrze ulozy. Poloznej nie wykupowalam, bo tez mi bylo szkoda kasy. W sumie tyle czasu lezalam ( nie chcieli wywolywac porodu ze wzgledu na wczesniactwo i nie dostalam oxytocyny ani znieczulenia do czasu az minelo 24 h), a ze mialam slabe skurcze, to zaliczylam 3 zmiany poloznych. Powiem tak, zalezy oczywiscie od osoby, 1sza byla super babka, zagladala caly czas, mozna bylo spokojnie pogadac bardzo mila, druga beznadziejna, nie mozna sie bylo doprosic zeby zajrzala, a to byl czas kiedy mialam juz rozwarcie okolo 3-6 i troche bolalo! M ciagle latal po cos do niej, raz nawet wogole zniknela i nie bylo jej przez jakies 3h! Na szczescie przed samym porodem zmienila mi sie polozna, przyszla super babka, od razu sie za mnie wziela, ciagle przy mnie byla, pocieszala mnie, informowala o wszystkim, co chwila sprawdzala rozwarcie i co najwazniejsze nauczyla jak mam oddychac, zarowna przed jak i w czasie porodu, wszystkim zycze takiej poloznej przy porodzie! o znieczuleniu decyduje lekarz dyzurny, babka na samym poczatku powiedziala, ze nie beda mi dawac znieczulenia bo to powoduje przyspieszenie porodu a u mnie bylo najwazniejsze zeby dzidzia jak najdluzej posiedziala w brzuszku, po 24 h dostalam 2 dawki, ehh co za ulga! osoba przy porodzie za free, ja od razu trafilam na sale porodowa, bo na przedporodowej nie bylo miejsc ( ale warunki super tez, 4 osobowe, lazienka z prysznicem w sali). Sala porodowa w bloku A jednoosobowa, darmowa, warunki lux, osobista toaleta, prysznic, tak jak na zdjeciach na stronie szpitala... stopke miala pobierana za freeko tez, plus badanie sluchu przy wypisie, co nie wszedzie robia sala poporodowa, no juz w starym bloku, warunki nie za ciekawe, jednen prysznic na caly blok! ale da sie przezyc, sale 4 osobowe, polozne troche niemile, ale wcale sie nie dziwie, maja kupe porodow, na drugi dzien po mnie byly 24 porody! wszyscy wala tam drzwiami i oknami, bo teraz przez ten remont jest wszystko za freeko, a szpitale obok stoja puste, no i fakt bylo troche halasu przez ten remont (robotnicy chodza za oknem heh, a ty siedzisz z cycem na wierzchu hehe), ale ja siedzialam tam 8 dni, a tak normalnie na 2ga dobe wypuszczaja wiec da sie wytrzymac... ja wogole sie ciesze ze mnie przyjeli bo to byl 35 tydzien, a oni przyjuja od 36 t.c dlugo sie wahali ale w koncu mnie przyjeli ;p moja rada: najlepiej jechac juz tak z 7-8 cm rozwarciem, zeby byc pewnym ze cie przyjma, bo jak mowie, maja kupe kpbiet rodzacych, jak chcesz cos jeszcze wiedziec, to pytaj! jak znajde chwile ( teraz mala wlasnie zasnela) to postaram sie pomoc pikalinka- tylko sie cieszyc, ja tez tak mialam ze czulam sie swietnie, poza lekkimi skurczami a tu bec hehe moni- ja nie mialam aktualnego ubezpieczenia, tylko duzo przestarzale, ale spisala dane i nic nie mowila zeby dostarczac aktualne, ale pewnie zalezy od szpitala i od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia - ja wzięłam do szpitala dwie paczki po 7 szt. wolę mieć na zapas niż potem ma zabraknąć. :) tak patrzę na zdjęcie, i masz nawet mały brzuszek :), ja mam dwa razy większy więc się śmieje jakiego małego słonika urodzę :D U mnie nie ciekawie, zarwana nocna i jestem wykończona, dopiero niedawno wstałam. Olga w nocy obudziła się z płaczen, wymiotowała, temperatura najwyższa jaką miała to było 38,4 i cały czas chciała być na rękach. Po śniadaniu wsadziłam ją do samochodu i pojechałyśmy do lekarza, podobno jakiś wirus krąży bo nie Ona jedyna, przed chwilą obie się obudziłyśmy i teraz mam chwilę odpoczynku bo mąż małej czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy> GRATULACJE! Córcia śliczna i mimo wcześniactwa całkiem duża :-) Zaczynam się zastanawiać co jest z tym 35 tc, ze wszystkie się rozsypują właśnie wtedy...? Lenna> jesteście twardzielami :-) ja się boje jednego dziecka, ale opieka nad dwójką to mistrzostwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaAnia-świetna fotka!Ja też chcę miec zdjęcie z brzuszkiem! Amarantowy-GRATULUJĘ! Kurczę, nim się obejrzymy, wszystkie będziemy rozpakowane! Musimy troszkę przystopowac bo przecież jesteśmy Listopadówkami!Co to za porody przed terminem?!Dziewczyny-zaciskamy nogi i czekamy do przyszłego m-ca! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłpopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mama przedszkoolakaa........18.11.......córcia.................. ...... mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____świetokrzyskie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka__3150g/54__35tc__pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstochowa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mama przedszkoolakaa........18.11.......córcia.................. ...... mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg.. anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..........Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____świetokrzyskie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__35tc___pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny a to był 37 tc 2 dzień jak się mała urodziła To z moim porodem to mniej więcej tak tyło tak koło 3 rano zaczęły mi wody odchodzić potem skurcze lekkie i o 6 trafiłam do szpitala skurcze po mału się nasilały nic mi nie chcieli dać na ból bo mówili że cofną mi się skurcze i przenieśli na zwykłą patologię z porodówki bo na 3 ktg skurcze się za bardzo nie ruszały i tak męczyłam się do koło 14 po 14 zrobiło mi się rozwarcie na 3 cm i skurcze się nasiliły to mi zrobili lewatywę dali czopek i znów mnie przenieśli na porodówkę, ale potem to się zaczęły bóle że darłam się takby mnie ze skóry obdzierali wody mi odchodziły już do końca i dopiero koło 19 wsadzili mnie do wanny to mi było lepiej ale wtedy już miałam 7 cm, a w tej wannie chyba z pół godziny posiedziałam i już miała 10 cm skurcze wtedy prawie minęły tylko miałam żadkie parte wtedy posadzili mnie do porodu i w pół godziny urodziłam ale to już mnie w ogóle nie bolało nawet jak mi szyjkę masowała bo tak rzadko miałam te skurcze że pewnie żeby dziecko się nie męczyło to mnie masowała i ostatecznie urodziłam o 20:25 czyli od pierwszego odejscia wód koło 17 godzin masakra ... mała ma 54 cm dł i ważyła 3150 jak się urodziła dali mi pępowinę do przecięcia i położyli małą miała takie wystraszone oczka pestycyda..........20..........02.11.......chlopiec.... ..........lubuskie Strawberrrrry....29...........03.11.......chłopiec... ............Poznań moppy...............24.........04.11.............?.... ............Holandia mamaAnia...........29..........05.11.......córcia..... ..........Białystok dagetka ............29..........05.11..............?.............. ....Poznań Megi84..............26..........05.11..........IGOREK ..........Warszawa aneczka1986......24..........05.11..........KACPER... ...warm.-mazur. Drumla............32..........06.11.......chłopiec.. ...............Opole ewelinaer..........30...........06.11.......dziewczynka .............Łódź Zareczona.........28...........06.11......dziewczynka.... .....Pfungstadt Pikalinka...........27...........07.11.......chłopiec. ....Frankfurt/Main madzialenka89....21...........07.11.......dziewczynka.. ....małopolska Ola_Smyk26........26...........07.11.........córka...... ........ok.Łodzi goska32............32...........07.11.........chłopiec. .......wielkopolskie slonko*..............27...........08.11.............?.. ...........Inowrocław mgrEndus...........24..........08.11.......chłopak.... ...zachodniopom. kaasik26.............29.........10.11.......dziewczynka ..........łódzkie fasolinka............26.........10.11....dziewczynka... ..świętokrzyskie AnnS...................26.........10.11..........Natan... .........Poznan krakersik...........33..........12.11......dziewczynka... ......lubelskie mami82.............28...........14.11......chłopiec..... ...........Gliwice Maja112010........30.........16.11.........chłopiec..... .......Katowice AWięc................33.........17.11.........kobietka.. ......Warszawa MaNiusia27 .........25.........17.11.........synuś............Częstoc howa Anuszka4 ...........30.........17.11.........synuś............Pozna& marty88.............22..........17.11........Franek...... ....Warszawa mama przedszkoolakaa........18.11.......córcia.................. ...... mirabelkax..........30.........20.11......dziewczynka. ..mazowieckie Pani.Kara............21.........20.11.........chłopiec.. .............wlkp. Sirusho...............23.........20.11........dziewczynka ...Tarnobrzeg.. anula2500............25.........20.11.........chłopiec.. ......dolnośląskie Antena1985..........25.........23.11.........chłopiec. ......dolnośląskie coraz grubsza Zosia..33......24.11..........chłopiec...........Antalya moni_85..............25.........24.11.............?...... ....wielkopolskie Miracle10............29.........25.11..........chłopiec. ..........Gdynia bela_mi...............26.........25.11..........Zosia.... .........Gliwice fra_nia...............23.........27.11..............?.... .......Gorzów Wlkp. AniaWWW............27.........30.11..........Natalia..... .....Warszawa Rozpakowane POR.___NICK______WIEK___IMIĘ___ WG/WZR___ TYDZIEN __ MIASTO 29.09__asia25______25__Martynka _2600g/51cm_ 35t3d __Warszawa 05.10__kelis1_______26____Hania________35t____świetokrzy skie 06.10__lenna1982____27___Hania___2430g/.... ___ ......___ ....... 06.10__lenna1982____27___Jerzyk__ 2330g/....___ ......___ ........ 08.10__Aisha_hm_____25___Adaś____2150g/49____35t5d___R-w y 14.10__Amarantowy__23__Roksanka___3150g/54__37tc___pomors kie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy przede wszystkim wielkie gratulacje- masz piekna coreczke :) moni85- ja mam podstemplowana legitymacje ale date sobie sama wpisze jak bede jechac do szpitala a generalnie to z palcem w d*** powinni Cie wszedzie przyjac :) Dzieki dziewczyny za komplementy - przekaze synowi Anuszka ja chetnie chodzilabym w szpilkach ale juz mi glupio- dzis tylko do fotki zalozylam :) megi84 - trzymaj sie i zycze by jednak wszystko sie ulozylo pomyslnie mama przedszkolaka- ostatnio czesto slysze o biegunkach, tempraturze- to rzeczywiscie jakas wirudowka- takze dziewczyny musimy uwazac na siebie ewelinaer - kurde ale skur** nie wiem co Ci poradzic- chyba najlepiej odiwedzic okienko juz z gotowymi papierami zeszpitala i moze jakies zaswiadczenie od lekarza? p.s. mialam dzis usg - corcia wazy 3 kg i wszuystko oki :) dostalam takze skierowanie na cc - takze luuuzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nawet gydbyś teraz rodziła to córeczka ma ładną wagę :) moja ma 2,600 narazie :) co do szpilek to taki obcas mniej więcej noszę na codzień bo jestem przyzwyczajona i na płaskim tak jakoś głupio. Macie już imiona dla maluszków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy> sorry za pomyłkę, nie wiem skąd mi się ubzdurał ten 35 tc. No ale to wyjaśnia dorodność córeczki :-) moni> przyjąć Cie muszą bez niczego, mogą Cię zobligować do dostarczenia niezbędnych dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamaAnia - będę próbować, zobaczymy mama przedszkoolakaa u nas zostanie raczej Ela. Najlepsze jest to, że chciałam Nadię ale m się nie podoba. Teściowa też mi sugerowała, że nie za bardzo jej się widzi, a przed chwila się dowiedziałam, że chodzi i namawia m na Nadię. Ja go przekonywać nie będę, trzeba wybrać takie, które nam obojgu przypasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarantowy-to się bidulko wymęczyłaś.A jak czujesz się teraz?Bardzo jesteś obolała? Byłaś nacinana? Z całego porodu najbardziej boję się właśnie nacinania i szycia krocza.Choc masaż szyjki to też raczej nie poezja. My mieliśmy wybrane imiona dla córki i synka zanim jeszcze zaszłam w ciążę, więc nie będzie dylematu.Ma byc Gabriel i już.Mojej mamie bardzo się to imię nie podoba, ale to już jej zmartwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×