Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukagura

Sofy, meble z ikei - polecacie?

Polecane posty

Gość kukagura

Bardzo podoba mi się szwedzki styl. Taki oszczędny, niezbyt przesadzony. Mam na oku sofę ektorb lub lillberg, eszcze nie wiem, na którą się zdecyduję. Polecacie mebelki z ikei? Czy są trwałe? Jakie wybrać? Rozkładane/nierozkładane? Czyli wszystkie plusy i minusy. Będę baardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z Warszawy.............
ja uważam, że większość z tych mebli to badziewie. Zobacz na te rozkładane sofy. Jak rozkładasz, to wyglada jak... łóżko polowe. Metalowy spód na sprężynach. I łąpy można sobie przyciąć przy rozkładaniu. Ładne ale z daleka. Niedawno kupiłam komodę. Po jakimś czasie na farbę wylazła żywica. Widocznie niezbyt wysuszone drewno użyli. To tyle, co mam w tej kwestii do powiedzenia. Aha, no i ceny wręcz z sufitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
Wiesz, teoretycznie sofa w salonie tylko awaryjnie służy do spania, a dzięki temu, że na to łóżko polowe kładziesz materac, to śpi się podejrzewam wygodnie. Cenowo faktycznie rozstrzał jest z sufitu. Nierozkłądana 1300, rozkładana 2700 O_O. Ale dzięki za ostrzeżenie. Postaram sie bacznie oglądać meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preben
Mogę Ci napisać co mam ja i co działa bez zarzutu, ale to za jakąś godzinkę dopiero, bo teraz nie bardzo mam czas. :) Btw: mam pawie całe mieszkanie umeblowane w Ikei i Jysku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
Preben - bardzo chętnie! Z Jyskiem nie ma kłopotu, bo mam go blisko, z ikeą tochę gorzej i dlatego zanim się wybiorę, to chciałabym się kogoś poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie meble
Ja mam dużo mebli z ikei, niektóre od jakichś 4 lat - sofę właśnie (beddinge), większość od dwóch lat. Komody, krzesła i łóżko. I jeszcze regały billy. Łatwo się składa, ładnie się prezentują, są funkcjonalne... Nie są to meble na pokolenia, ale na pierwsze mieszkanie mogą być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
a cos na temat ich wad mogłabyś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Preben
Kukagura, ja cię bardzo przepraszam, ale nie dam dziś rady napisać obiecanego postu, bo mam bardzo dużo pracy. Odezwę się może jutro, może we wtorek, albo jak mi się uda to dziś, ale późno w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATRISSA
Ja mam szafę białą 3 dzrzwiową z lustrem na środku i jestem zadowolona z niej a mam ją kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do mebli
zapomnij że one są ze Szwecji, tylko wzornictwo ;) niedaleko mniej jest zakład, w którym produkuje się meble właśnie do ikei. dużo znajomych tam pracuje. jak zwykle-płacisz za markę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
alez ja nie mam złudzeń, że one są ze Szwecji :). Nie wyobrażam sobie, że te meble płyną do mnie zza Bałtyku. Dlatego zastanawiałam się, czy po prostu nie spapugować tego wzonictwa i zrobić sobie na zamówienie. Ale pewnie i tak wyszło by drożej. I o ile meble nierozkładane uważam za dość tanie o tyle cena rozkładanych przyprawia mnie o zawał, jak pomyślę, że dołożyłabym 2 tysiące i miała za to skórzaną kanapę 3 os. i dwa potęzne fotele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
Preben, nie ma sprawy. Wazne, ze w ogole chce Ci się odpisac:) bede czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wiele mebli z ikei, ale nie posiadam sofy, za to mam lozko i materac do niego- polecam. sofy akurat mi sie tam nie podobaja i sa dosc drogie, wolalabym kupic ja gdzie indziej. inne wyposazenie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
Jakąś konkretną firmę masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pół chatki z ikei. I fakt nie są to meble na pokolenia, ale to chyba oczywiste. Mam szafy, bardzo funkcjonalne, mam rónież sofę, włąśnie nierozkłądaną. Rozkładana uważam, że jest stanowczo za droga biorąc pod uwagę jej jakość. Co warto powiedzieć o ikei to to, że tam są dostępne rozwiązania, na któe sami często byśmy nie wpadli. Np. latami szukałam porządniej wyciskarki do czosnku,miałąm ich chyba z tysiąc i każda do dupy. Kupiłam jedną w ikei i jestem w końcu więcej niż zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam sofę z ikei, rozkładaną z serii BEDDINGE i z materacem takim jak w normalnym łóżku. śpi się rewelacyjnie, a mimo baaardzo intensywnego użytkowania ( ;) ) sofa wygląda jak nowo narodzona. a mam ją już 2 lata. i za 400zł mogę kupić sobie nowy pokrowiec i mieć zupełnie nowy mebel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
a czy oni kiedykolwiek zmieniają asortyment? Bo te z Was, które opowiadają o swoich mebelkach sprzed 2 lat mają chyba dokładnie to samo, co teraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukagura
Właśnie spojrzałam na dostępność mebli lillberg i chyba mogę je sobie wybić z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie meble
Zapytałaś o wady, więc myślę, myślę i nie wiem sama... Może tak - okleina stołowa dość badziewna, ale stół ładny i jeszcze jakoś się trzyma... Na komody i regały nie narzekam w ogóle (może regały billy mogłyby mieć ciut głębsze półki, ale można to przeżyć). Sofa właściwie nie ma wad ;) Poza tym, że pokrycie nie mieści sie do normalnowymiarowej pralki, więc albo trzeba ręcznie (masakra - dwa razy próbowaliśmy ale nie dopiera się dokladnie), albo wydac 400 zł i kupić nowe. I tak chyba zrobię na wiosnę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfrwanascie500
Kupiłem przyjemną sofę na www.meblowyoutlet.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście mogę polecić stolikiszklane.pl. Mają bardzo ładne i solidne sofy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiałam sofę ze stolikiszklane.p i jestem bardzo zadowolona. Mają duży wybór i wygodne meble salonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź sobie sklep Mebel Partner – www.mebel-partner.pl Sprzedają markowe rzeczy w przystępnych cenach. Mi od razu do gustu przypadła ich sofa wraz z ławą. Od jakiegoś czasu szukaliśmy z mężem takich mebli do salonu i w końcu się trafiła fajna okazja. Meble designerskie, pierwszy raz taki projekt gdzieś widziałam, w zwykłych sieciowych sklepach czegoś takiego się nie znajdzie moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Ikei nie polecam. Polecam kupić od Kieleckiej Fabryki Mebli. Tez chciałam od Ikei kupić, ale zdecydowałam się na ta Fabrykę i jestem mega zadowolona. Dużo lepsza jakość mebli i to wszystkich i dłużej służą te meble!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela898
Ja zamówiłem z http://pufy.pl/# jest ciut drożej, ale jakość jest zdecydowanie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×