Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julk44

ODDAM PSA W DOBRE RĘCE

Polecane posty

Gość qwertyui
xazui, a zebys wiedziala ze lepszy!!! oglnie mamy problemy i nawet sie zastanawiam nad przeprowadzka do poznania, wiec tez nie wiem co wtedy zrobie z pieskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwertyui dla Ciebie rada, kup sobie rybki :P No cóź... muszę jutro wydrukować kilka zdjęć i pojechać do schroniska, może niech oni informują :( wiem, że ludzie pytają u nas w schronisku o rasowe psy, i takie właśnie najszybciej są adoptowane jeżeli się pojawią. Popytam jeszcze w pracy, może ktoś będzie zainteresowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyui
julk, ciesze sie ze ciebie to bawi:) bo mnie wcale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to wcale nie bawi, bo sama mam psa od 10 lat i wielokrotnie musiałam z czegoś rezygnować, nie pojechałam na wakacje bo nie miałam z kim psa zostawić. Wiele razy nabroił w domu, pogryzł coś, porozrzucał po domu, wiele razy się na niego sąsiedzi skarżyli, bo "pies szczeka" :O Regularnie leje mi w domu i nie mogę go oduczyć i to też mnie wcale nie bawi, bo już kilka dywanów zniszczył, nogi od stołów są popuchnięte, podłoga czarna. A mimo to nie przyszło mi ani razu do głowy, żeby go oddać, bo to mój ukochany piesek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śliczny piesio chciałabym ale nie moge mam nadzieje ze znajdziesz kogos o dobrym sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodka...Też miałam owczarka niemieckiego Zeuska...Bardzo dobrze ze starasz się znaleźć suni odpowiedni dom... Chętnie bym ja przygarnęła ale za daleko a przeprowadzam się jeszcze dalej...A psinka w domu obowiązkowo musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda psinki
szkoda psiulki, na pewno będzie płakać i straci zaufanie do ludzi.Czuła się bezpieczna a jednak ukochani panstwo postanowili ją oddac:( zyczę zeby psina znalazła nowych wspanialych wlascicieli ktorzy nie zawiodą jej psinego zaufania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze mieszkasz tak
daleko, ja jestem z Bielska Białej i chętnie bym wzięła pieska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×